A Rendellen újabb nagy dobása

1812

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) Bejegyzések: 300HU2
    "Majd ha vallalod kivoltod , akkor picit hitelesebb leszel , csak ahoz a kezednek bele kell logni a bilibe hogy kikerulj az allomvilagbol es vegre elkezdj tisztan latni."

Rychy, gondolom akkor Sicc lovagról, Berminyáról, meg kamatosról is ez a véleményed. Vagy náluk oké, hogy kiskariból írnak?

Nem kell válaszolni, költői volt a kérdés :) Továbbra is azt látom, amit írtatok, hogy nincs két oldal :))))
  • Sicc lovag (HU2)Sicc lovag (HU2) Bejegyzések: 27HU2
    csabika, sejtettem, hogy ha nem azt írom ami téged alátámaszt akkor az nem lesz értelmes számodra, napok óta buta mindenki vagy megvezetett aki nem azt harsogja amit te :) 
  • Berminyak (HU2)Berminyak (HU2) Bejegyzések: 13HU2

Csaba doki, kinek nyílt fel a szeme? Deresnek? Vagy Armának? Vagy Ébredésnek? Netán a Borsnak? Annyira szeretném tudni :)

Más, nálatok hány régi szakasos van? Azért ezt is említsd meg a fórumon.

1?:)))))

Hát ez nem jött be.

Kinek nyílt fel? Találd ki, úgyis mindent tudsz. Kombinálj csak. (A kérdés inkább az, kinek nem :)
    szerkesztette ezt: 28.08.2019
    Azért nyugtassatok meg, hogy a 2 név mögött nem ugyanaz lakozik. Remélem azért legalább két ember ilyen okos és nem 1 duplikálja, triplikálja magát, hátha akkor jobban hihető, hogy húúú mennyien gondolják így :))
    Megint egy kis segítség. Volt szakaszos és volt szakaszos között is van különbség. Akiről Csaba doki szokott beszélni, azok azok, akik belidérceskedtek. Azok a durcis, hisztis szakaszosok. A többiek csak rossz társaságba keveredtek :)

Értem már, kántorka megírta, hogy csak az arma es deres van hátra.

Amugy nem értem, hogy miért nem teszteltétek az összefogást, nagyon gyorsan megadtátok a békét a borsnak, így nem volt szükség az összefogásra a háború lezárása miatt. Akkor kiderült volna 2, netán 3, vagy ki tudja hány szövi állt volna ki a bors mellett. Netán féltetek a számottevő túlerőtől? :) Vagy attól, hogy a fórumon is kiderülne, hogy az összefogás megmaradt, és nem úgy van, ahogy itt ti írtok itt róla?

Legközelebb próbáljátok, teszteljétek már ezt is le :)

Oké, megbeszéltük. Legközelebb tesztelünk :)

A valódi válasz: Mi ilyenek vagyunk. Ha valaki korrekt módon kér békét, akkor megadjuk. Ez a normális. Tudom, hogy pár embernek ez hihetetlen, hogy így is lehet.

Ugye hogy vágysz egy kis szerverhábira. Mondtam én :) Elvonási tüneted van. (nekem is :) De mindent csak akkor, ha muszáj. Addig eventecskék, gomb nyomogatások, egy két rendezetlen ügy rendezése. Aztán ha valaki túlkeménykedi magát, akkor mehet a szkander :) Normál esetben ezért vagyunk ilyen játékba nem a relikviák gyűjtögetése miatt. Tudom, is-is.

Szerverhábi? Ki beszélt itt erről? Az összefogás nem akarja a javakat, ami nálatok és a hollónal van.

Korrekt mód? Előző nap fikáztad le a borsot itt a fórumon, hogy hogyan kért békét. (Most nem nézem meg, hogy te vagy a vezéred írta-e, ezt azért írom, nehogy beleköss)

Kényelmesedjetek csak el a 12K, 11K összkaja plusztól, amit zöldön kaptok. Ha mondjuk zöldön van 150K termelése valakinek, akkor ez 8%-ot jelent. Ennek örömére tarthattok több védőt, nemcsak a KK miatt, hanem a rengeteg torony miatt is :)

Jaj istenem, de nehéz ilyen emberekkel beszélgetni :)

De ilyenkor érzem, hogy miért szól, akinek fogalma sincs a tényekről.

Amikor írtam, akkor nem korrekt módon lett megkérve, ahogy le is írtam. Majd utána a Bors átjött a Ts-ünkre és annak rendje módja szerint a béke megköttetett.

Érted már?

Hú, de fárasztó tud ez így lenni :)
    "Akkor kiderült volna 2, netán 3, vagy ki tudja hány szövi állt volna ki a bors mellett. Netán féltetek a számottevő túlerőtől? :) Vagy attól, hogy a fórumon is kiderülne, hogy az összefogás megmaradt, és nem úgy van, ahogy itt ti írtok itt róla?

Legközelebb próbáljátok, teszteljétek már ezt is le :)"

"Szerverhábi? Ki beszélt itt erről? Az összefogás nem akarja a javakat, ami nálatok és a hollónal van."

Szerverhábi számodra a javak akarása :)

Legalább magadat értenéd :)

• kántorka (HU2)kántorka (HU2) Bejegyzések: 30HU2

Erre gondoltam :)

jézusom beminyak milyen makacs vagy:D szóban akarsz háborút nyerni mindenféle mondva csinált dologgal ha már a játékba elbuktatok?:D hogy is hívják ezt..hhmm ..nem tudom..ja meg van... SZÁNALMAS!!!!:)
  • rychy85 (HU2)rychy85 (HU2) Bejegyzések: 20HU2

Hello Csabadoki 🙂

En szemely szerint minden ilyen multis katyvasz varakat kitiltanak a Forumrol!!

Ebben talan egyet ertunk 😅Meg a vegen haverok leszunk.

Kantorka ....

Nem ismetelgetem magam , olvasd el figyelmesen amit irtam

Az hogy a Kantorka nem multi var ?🤣🤣🤣 Ugyan mar!!!! Ket tag a szoviben , ocsrolja elsosorban a derest a szovileirasban , zsakmany 200k szerdan , se erod se a tuzon nincs kint.😂😂 Es az apropo hogy beleszol amibe nem kellene 😆😆

Tehat igen , eggyaltalan nem nez ki multi varnak!

Csak hogy aki meg nem latta volna

" nemcsak a KK miatt, hanem a rengeteg torony miatt is :)"

Na most vagy én maradtam le egy új frissítésről, vagy te nem vagy képben. A torony mióta tud több védőt eltartani, mintha nincs?

Lehet mégsem szakaszos vagy, ezzel ők képben vannak. Ilyet az mond, aki olyan szöviben van, ahol még sosem voltak tornyok.

Csaba doki veled is nehéz beszélni, és ezert csinálom, hátha abbahagyod az írást :) Mert szerinted ti vagytok a legjobb, a legetikusabb, a legszavahihetőbb és meg sorolhatnám tovább mik vagytok. De valójában csak a saját magatok által felállított szabályokat, amiket kiírtatok a szövifalatokra, az rátok nem vonatkozik, ti nem tartjátok be. Támadtok viharon érdemért, támadtok érdemért éjszaka és pihenőbe.

• kántorka (HU2)kántorka (HU2) Bejegyzések: 30HU2

Hello Csabadoki 🙂

En szemely szerint minden ilyen multis katyvasz varakat kitiltanak a Forumrol!!

Ebben talan egyet ertunk 😅Meg a vegen haverok leszunk.

Kantorka ....

Nem ismetelgetem magam , olvasd el figyelmesen amit irtam

Az hogy a Kantorka nem multi var ?🤣🤣🤣 Ugyan mar!!!! Ket tag a szoviben , ocsrolja elsosorban a derest a szovileirasban , zsakmany 200k szerdan , se erod se a tuzon nincs kint.😂😂 Es az apropo hogy beleszol amibe nem kellene 😆😆

Tehat igen , eggyaltalan nem nez ki multi varnak!

Csak hogy aki meg nem latta volna

elvagy tévedve mert nekem csak ez az egy várma van:)
    és ez a másik kast ami a szövimbe van az nem az enyém,csak úgy belépett mert nyitott a szövi:)
    azért nincsenek erődeim mert ledobtam őket,mivel csak zavatak miközbe brokikát égettem:)
    tüzesre nem mentem ki mert a főre és az erődökre összpontosítottam építésben,azóta nincsenek meg az erődeim de tüzre se mentem ki:)
    de ha annyira biztos vagy benne hogy multivár vagyok akkor kérlek nevezd meg az általad eképzelt nagykarim vayg esetleg kiskarim nevét..kérlek richy taníts engem hogy kell ilyen okosnak lenni:)

Oh, nektek kell a torony miatt több vedőt tartani, meg a KK miatt :) Oda is kell védő :)

"Mert szerinted ti vagytok a legjobb, a legetikusabb, a legszavahihetőbb és meg sorolhatnám tovább mik vagytok. "

Oszt hol mondtam ilyet? Nem gondolom így. Úgy gondolom, hogy vannak nálunk is túlkapások és leszenk is, mint minden szöviben.

Amit állítok, azt meg már ezerszer lertam és nem akarom ismételni.

"Támadtok viharon érdemért, támadtok érdemért éjszaka és pihenőbe."

Viharon most is támadunk, vagy csak egyszer fordult elő? :)

Éjszaka támad néhány tagunk ez tény néha. Nem kultiváljuk, hogy miért az belső ügy. 

Érdemért pihibe ne témával kapcsolatban necces téma. Pihibe ugye alapvetően nem kéne támadni, de pihibe meg minek valakinek magas érdem. Az érdem vadászat sok alapszabályt semlegesít.

Nem vagyunk se szentek, se a demokratikus háborús játékok mintaképei. Ezt sosem állítottuk, de amennyit mi rosszalkodunk, az azért mérföldekkel jobb, mint a korábbi diktatúrákban :) Én ezt látom.

Amiről én szoktam írni az inkább a barátság, paktumozás szabályaival kapcsolatos emberi hozzáállás, illetve az, ha valaki azért csinál valamit, hogy innentől akkor majd sokkal tisztább lesz a szerver, majd saját maga tesz sokkal negatívabb eljárásokat, mint bárki korábban.

De ezeket már tényleg nem akarom ismételni.

Ez a beszélgetés lezárult..