A Rendellen újabb nagy dobása

1512

• Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 135HU1
    Jujuj a Deres bevert :) 600%-os károk vannak nálad, mit számít már? XDDDDDD
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) Bejegyzések: 31HU2
    Ddraig (HU1) mondta:
    Jujuj a Deres bevert :) 600%-os károk vannak nálad, mit számít már? XDDDDDD
    nonono....ne arra összpontosíts hogy a deres bevert,hanem hogy brokikát akár 2000 védővel is lehetne fogni:)
    300 közepes erősségű védővel és egy gyenge vpk-val 600 katona bukott brokinál:)
    nem is csodálom hogy elvették tőle a helyettes rangot :D
  • Berminyak (HU2)Berminyak (HU2) Bejegyzések: 14HU2
    Ja már értem, hogy mit nem ért:)

Akkor a valóság érdekében:

A Holló akkori vezetője megkeresett minket, hogy mi lenne, ha visszaadnánk a Deresnek a korábbi bátor negyedikként becsatlakázásra a választ, amikor a szakaszékat megtámogatta az Ellenállással szemben, hogy 4-en jöjjenek ránk

Nem kellett sokáig győzködni minket, hogy ez jó ötlet.

Érted már bumburnyák? :) Tehát mi senkit nem erőszakoltunk rá, mert nem is mi találtuk ki.

Jó lehet, hogy ez meghaladja a képességeidet, de azért próbálkozom:)
    Sértegess másokat légyszíves!! 
    Nem értem, hogy a Holló akkori vezetőjének miért is volt ez fontos?  Ez csak egy olyan ok, ürügy volt, a 4(5)vs1 miatt, mert a Rendellenes és a Holló is gyáva volt egyedül pirosat nyomni a Deresre, aki mint köztudott csak eventezni tud. A két top szövi (Fehér-Holló és Rendellenes) egyike sem képes egyedül pirosat nyomni rájuk, holott minden földi jó nálatok van.
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) Bejegyzések: 300HU2
    Ebből láthatod, hogy messze nem a gyávaság volt a szempont, hanem a revans. De ezt te sosem fogod érteni, mert neked nem kellett 4 szövi ellen lenned galamb alatt, úgy hogy lehet, hogy a szövidnek annyi.

Mindegy is, nem kell megértened. Nekünk ez fontos volt. Mindenki, aki abban részt vett, most már a múlté, sehol sincsenek.

A Deres pedig beismerte, hogy az akkoriban hiba volt, hogy beálltak negyediknek 1 ellen.

Ez van. A fagyi, ahogy írtam, előbb utóbb visszanyal. Amikor visszanyal, akkor meg megy a sírás, hogy hú de inkorrektek vagytok, mert azt csináljátok, amit mi :)
    Annyira volt fontos, hogy eszetekbe sem jutott :)

Bezony vannak ilyen számodra nehezen felfogható dolgok. Nekünk eszünkbe sem jutott, de mivel fel lett dobva az ötlet, nagyon is tetszett.

Próbálj mindenbe belekötni. A valüság számodra kötekedni való, ebből látszik milyen buta vagy. Én azt írom, ami volt, te meg hitetlenkedsz. Ennyit az emberismeretedről.
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) Bejegyzések: 42HU2
    Újabb névtelen huszár akivel nem érdemes foglalkozni:(((((
    kovacsko @ hu 2
    Újabb névtelen huszár akivel nem érdemes foglalkozni:(((((
    Csak nem kántorkára gondoltál? :)

Persze a Holló sem mert egyedül menni a Deresre, de nem tudták megemészteni a Deres 1vs1 elvesztett háborúját 2016 őszén, ezért vetette fel az akkori Holló vezér a Rendellenesnek, hogy nyomjanak 5-en pirosat.  A Rendellenesnek is jól jött ez, mivel ők is gyávák 1vs1-re a csak eventezni tudó Deres ellen. 
    kovacsko te miért nem a Rendellenes szövetségben vagy, állandóan csak hízelegsz nekik? 

csaba doki (HU2) mondta:

Bezony vannak ilyen számodra nehezen felfogható dolgok. Nekünk eszünkbe sem jutott, de mivel fel lett dobva az ötlet, nagyon is tetszett.

Próbálj mindenbe belekötni. A valüság számodra kötekedni való, ebből látszik milyen buta vagy. Én azt írom, ami volt, te meg hitetlenkedsz. Ennyit az emberismeretedről.

A valóságot kovacskonak írtam meg, az általad leírtak, csak a külvilágnak szóltak-szólnak!!
    Amúgy rajtatok kívül mindenki más buta, hazudozós, és még sorolhatnám tovább a negatív tulajdonságokat. De ahelyett, hogy játszanál pl te is, hogy a szövetséged esetleg eventet nyerjen, csak itt osztod az észt mindenkinek, ugyanúgy mint a saját szövetséged tagjainak, vagy a paktumosaidnak (ja bocs, ebből már csak egy van).

• kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) Bejegyzések: 42HU2
    Ha VALAKI megszólít annak kielégítő választ adok, de a "huszárló nyerítést" nem értem.....

kovacsko @ hu 2
    Berminyak, nem mindenki buta, de te nagyon az vagy :)

A ti oldalatok bizony tele van vakon lévő emberekkel. Persze teljesen érthető, ezért kaptatok ki. Ha lenne eszetek, nem a vesztes oldalon lettetek volna. Aki most lett buta, az odaállt hozzátok :) Érted már? :))))
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 171HU2
    Bibi (HU2) mondta:

Ha már kaptam pár választ a bejegyzésemre akkor  reagálok...

Csaba nem feledem azt a pár  beszélgetést amit egykor együtt folytattunk le...És igen nekem is van olyan tag akit sose támadnék bárhol is legyen amíg ő nem támad engem..

Az hogy ebbe a szövibe sodort az élet lehet tisztában vagy az okok egy részével lehet nem.. Itt elfogadtak és megvédték a hátsóm mellette háborúba szálltak és nem kértem.. Akkor senki se állt mellettem senki se mondta a nagy szavakat és ezért tartozom, sokkal tartozom Krisztának és a szövetségének..vannak dolgok amik nem mindenki számára lesznek érthetőek de ez van  ezt hozta a sors..

Sah azt kérdezted mit tett volna a Szakasz a helyetekben akkor azt kell mondanom fogalmam sincs.

Én nem szerettem a szakaszt és nem értettem egyet soha a módszereivel és nem is fogok van az a parancs aminél keresek kibúvót elég rég játszom már, hogy ne mondjam fel az elveim.

Én azt hittem sose lépek ki a Bors kötelékéből sose fogok máshol játszani tévedtem. Nem az határozza meg az emberségem az egyéniségem kikkel játszom együtt hanem én magam nem leszek se rosszabb se jobb ettől.. 

Még mindig azt vallom mindenkinek jár egy esély még akár Ratnak kmarkónak és sorolhatnék ide jó pár nevet még de felesleges ők csak az ellenfelim voltak s nem az ellenségeim.  Ezt csak néhány ingerszegény ember nem látja be ez egy játék amire vannak akik pénzt költenek energiát fektetnek be amit családjaiktól vonnak el.

Játszunk mert arról szól egy háborús stratégiáról amit mind élvezzünk :) de ne  tiporjunk el senkit ne akarjuk kiírtani a játék szikráját az ellenfeleinkből :)

Kedves Bibi!
    A Szakaszra vonatkozó kérdésem 'költői kérdés' lett volna, megválaszolást nem igényel. Bizony, te a választ nálam is jobban tudod, mert sokkal sokkal régebben játszol.És sokkal sokkal több dolgot tapasztaltál meg, mint én, aki még csak 'három éves' vagyok.
    Csak most úgy teszel, mintha nem tudnád :D 
    Értem azt is, hogy miért teszel így.
    A miérthez az itt már többször idézett Kuncze Gábori-i mondást hívnám segítségül: az ember álláspontját mindig az üléspontja határozza meg.
    Az enyémet is, a tiedet is.
    Az igazság mindig odaát van, vagy ha mégse, akkor az X-aktákban.
    Az UFO-k pedig éltek, élnek és élni fognak.
    Sőt közénk is befurakodtak.
    Most is van 10 belőlük a kastélyom előtti gyepen.

• DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) Bejegyzések: 70HU2
    szerkesztette ezt: 26.08.2019

Berminyak (HU2) Bejegyzések: 4
    A két top szövi (Fehér-Holló és Rendellenes) egyike sem képes egyedül pirosat nyomni rájuk, holott minden földi jó nálatok van.

Te akárkicsoda:)
    Olyan okos vagy, és olyan bitang jó meglátásod van, nem is értem miért egy 38-as accból írsz. jaaa, mert kavarsz csak:))látod,ezért nem nyerhetnek soha a gyávák, csak szócsatázhatnak:))ennyi jutott neked, nektek:))
    Akárkicsoda, nekünk nincs annyira nagy szükségünk egy event nyerésre,ha akarjuk, megnyerjük, De mi nem erre költjük a pénzünket:))
    Mint írtad, megvan mindenünk, főleg a bátorságunk, kitartásunk és a gerincünk.
    És a háborút ,nem a rablózó programok nyerik meg:))
    Látom hajazol egy válaszra,  az mindegy  hogy ki, és nyomós oka lesz, háborúzunk,és nyomhat nyugodtan pirosat ránk, aki érzi magában a csííít, 

Post edited by Uriel on
    DiamondStar1972 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 26.08.2019
    Új hír: A Bors békeszerüséget kért, vagy elvileg ezt tette tegnap.

A módja a következő volt: Kaptunk egy levelet a Bors kincstárnokától. Mégegyszer: KINCSTÁRNOKÁTÓL.

A szöveg: Azonnali és feltételnélküli békét kérnek.

Írtuk, hogy jöjjenek át ts-re megbeszélni és megkapják a békét. A válasz nem volt, amit már a vezetőjük írt, mivel mi annak rendje szerint neki írtunk. Az ok, hogy csúnyákat írtunk a fórumra. :)
    Még a Szakasz is átjött akkoriban ts-re megbeszélni a békekötés feltételeit, annak ellenére, hogy tudjuk, hogy mi ment a fórumon kettőnk között.
    A Bors valószínűleg nem tud szembenézni a tetteivel, pedig megírtuk, hogy nem a múltról lesz szó és kultúrált módon megbeszéljük a béke kötés módját.
    A válasz továbbra is nem, ők levelezésben szeretnének békét kapni és persze azonnal és feltétel nélkül.
    Ezután küldtek egy békekérést, mutatván, hogy ők mindent megtettek a béke érdekében. Persze közben és utána kaptunk pár bejövőt tőlük :))) És levelezgetést a tagjaink felé, hogy "majom, nem szóltak, hogy már ne támadj"

Így hát valamiért nem áll szándékunkban ilyen módon lezárni egy háborút.

Tessék tisztességes módon hozzáállni a megbeszéléshez, mint mindenki, aki kiprovokált egy háborút, majd szeretne békét.

Nem vagyunk szakasz, mi megadjuk a békét, ha a másik fél veszi a fáradságot és korrekten intézi a békekérés folyamatát.
    egy  taggal kevesebb :D
    Post edited by Uriel on

vagyis már csak a deres és az arma maradt:)

úgyérzem az ő órájuk is ketyeg:)))

Borssal a béke megkötve.

kedves zsozsó!

eléggé elfogult vagy velem kapcsoltaban,gondolom ennek ahoz van köze hogy nem tetszenek az írásaim:)

továbbá,ne mond meg hogy keressek egy szövit magamnak mert nem fogok,mivel már van egy:))

ja és azért nem megyek a rendellenbe vagy a hollóba mert úgy akarok a mr programozó urra rászálni hogy tudja ki vagyok és ne csak a szövetségemről ítéljen meg!

és képzeld,megvívom én a csatáimat minden nap,mivel háborúzok néhány dereses taggal:D

programozó bácsi könyörgött hogy szálljal le róluk:)

nyirfa cukrocskám pedig nem bírja ha valami nem úgy megy ahogy ő akarja:D

a borssal alapvetően semmi bajom nincs,nem volt,és nem is lesz.viszont elkövettek egy hibát ami mint láthatja mindenki,nem jöttek ki belőle jól.

kívülről nézve teljesen úgy tűnhet hogy én bálványozom a rendellenest és a fehér-hollót viszont én inkább úgy nevezném ezt hogy felnézek rájuk.mert talán már csak ők érzik azt hogy teljesen máfelé terelődött a játék,ezért néha belefér 1-2 háború.

most már nem olyan mint régen hogy havi egyszer volt event:)

jó csatákat kívánok mindenkinek!

Ez a beszélgetés lezárult..