Katonai akadémia

Sziasztok az első színt kész! Valami képzési programot kapcsol azt hol találom?
«1

• pappzo (HU2)pappzo (HU2) Bejegyzések: 13HU2
    Szia! második szinten sincs semmi, nem old fel egységeket, nem működik!
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 785HU2
    Nekem az a problémám vele (még nem építettem), hogy maxra húzva nem ad közrendet, ellentétben például a relikviás favágóval. 
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 260HU2
    Mab (HU2) mondta:
    Nekem az a problémám vele (még nem építettem), hogy maxra húzva nem ad közrendet, ellentétben például a relikviás favágóval. 
    Az is csak 16-os szinttől ad.
    Talán ennek is lesz még szintje, ahol fog adni.
    Lorant96 @ hu 2
  • soma1 (HU2)soma1 (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    Az akadémia nem a dicsőség és hősiesség címek, valamint a kutatótorony leváltására készült, tehát nem old fel katonákat, hanem a meglévő katonákat erősíti bizonyos célpontok ellen.
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    Szia És ezt hol találom?
  • soma1 (HU2)soma1 (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    Rá kell nyomni a keverésre vagy mi a szösz, amiből 5 van, és akkor feldob három lehetőséget. Onnantól akadsz csak ki igazán :)
  • bazsa45 (HU2)bazsa45 (HU2) Bejegyzések: 23HU2
    soma1 (HU2) mondta:
    Az akadémia nem a dicsőség és hősiesség címek, valamint a kutatótorony leváltására készült, tehát nem old fel katonákat, hanem a meglévő katonákat erősíti bizonyos célpontok ellen.
    Azt sem a végtelenségig nyújtja , hanem 2 óráig . Tehát nem ér semmit az egész . Ad talán 6%udvarra idegenhez , az mire elég ? Most is pont olyan van bent ami idegenre jó , sztm megéri :))
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    soma1 (HU2) mondta:
    Azt sem a végtelenségig nyújtja , hanem 2 óráig . Tehát nem ér semmit az egész . Ad talán 6%udvarra idegenhez , az mire elég ? Most is pont olyan van bent ami idegenre jó , sztm megéri :))
    Hazudol
    Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

@Uriel Szeretnék kérni egy táblázatot, hogy a különböző szintek fejlesztéséhez, mennyi építési és fejlesztési zsetonra van szükség, már ha létezik ilyen táblázat. Köszi.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,688Moderator
    Szia!
    Ne haragudj, de nem tudom, hogy minek a fejlesztéséről lenne szó. A játékos szintjei, egy épület szintjei, vagy eszközök hősök? Sajnos ilyen táblázatot még nem láttam, ha lett volna biztosan felteszem. Minden esetre hétfőn megkérdezem, hogy van-e ilyen, s ha igen, akkor azonnal megosztom.
    Uriel
    szerkesztette ezt: 17.08.2019
    Bocsi, lemaradt, a Katonai akadémia épület szintjeinek fejlesztéséhez kérnék táblázatot, ha létezik ilyen. Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy hány építési és hány fejlesztési zsetonba kerülnek a különböző szintek. Köszi.

Kerestem más fórumokon is, de nem találtam. :( 
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 557HU2
    És ha már benne vannak, esetleg arról is írhatnának valamit, hogy amúgy mire jó ez az épület? Mert jelenleg annyit tudunk, hogy jó, meg fejlesszük, de semmi konkrétat nem tudunk, hogy pontosan mik a hatásai az egyes szinteknek.

P.S. az idézés gomb másnál is megpusztult itt a fórumon?
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Az idézés gomb már hosszú napokkal ezelőtt megpusztult a magyar fórumon, de például a németen kiválóan működik. :D 
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,688Moderator
    Sziasztok!
    Megkérdeztem a fejlesztési árakra vonatkozó táblázatot. Nem létezik ilyen, nem tudnak adni ilyet. Emiatt nem tudnak olyant sem adni ami a katonákra vonatkozik. Az "idéz" funkció hibáját is jelentettem, miután kiderült, hogy nem az én gépemben van a baj.
    Uriel
    Köszi @Uriel .

Érdekes hozzáállás a részükről.
    szerkesztette ezt: 19.08.2019
    Én ennyit találtam. Mondjuk pont az nincs benne, amit kérdeztél :D
    Az az 1800 órás építési idő az utolsó szinten nagyon kedves :D Ha jól számoltam ezt 262 nap kimaxolni gyorsító nélkül :D:D:D 
    @Uriel  nincs ez elszámolva a goodgame részéről esetleg? Azért 262 nap kicsit erős egy épületre :D 
    LevelCostBuild TimeTraining Unlocks
    136:00:00 hrs

Veteran Maceman

Veteran Crossbowman

2

50 construction tokens

350 upgrade tokens

96:00:00 hrs

Veteran Two-Handed Swordsman

Veteran Heavy Crossbowman

3

156:00:00 hrs

Knight of the Kingsguard

Crossbowman of the Kingsguard

4276:00:00 hrs

Imperial Guardsman

Imperial Bowman

5396:00:00 hrs

Relic Axeman

Relic Shortbowman

6516:00:00 hrs

Knight of the Elite Guard

Crossbowman of the Elite Guard

7756:00:00 hrs

Imperial Knight

Imperial Marksman

8996:00:00 hrs

Beserker

Spear Woman

91260:00:00 hrs

Demon Horror

Deathly Horror

101800:00:00 hrs

Veteran Demon Horror

Veteran Deathly Horror

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    1800 óra az 75 nap ... ennyi erővel igazán visszahozhatnák a 24 órás ugrókat is..
    De az 1800 óra az csak az utolsó szint

• Bence750 (HU2)Bence750 (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    szerkesztette ezt: 20.08.2019
    "Nem tudnak adni a fejlesztésre vonatkozó táblázatot" Miért nem? Inkább nem akarnak. De miért nem???

Ezek után érdekes lehet, hogy a Relicusnál és a fegyvertárnál hogyan alakulnak ezek a számok.
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 135HU1
    De akkor ez azt jelenti tudunk vetiket is tobizni majd? Démonokból?:) Na az mán a jó :DDD Bevásárolok má 262db 24 órásat :DDD
Sign In to comment.