TÁVOLI Világok

Rajmund0404Play (HU2)Rajmund0404Play (HU2) Bejegyzések: 38HU2
szerkesztette ezt: 03.08.2019 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Gratula a gg-nek.!!!

Miért van az,hogy mondjuk egy 20-as szintű hiába támad meg egy 30-ast,a sereg visszafordul,azzal a mesével:az ellenség csapata erősebb.A szintkülönbség miatt még támadhatónak kellene lennie(a csata lezajlik) és majd kiderül,mi a helyzet.Semmivel nem különb a kastja sok mindenkinek,a fal,tornyok,2-es vagy hiányos a magasabb szint ellenére.Jó pk,erős katok,,rubis cucc,2 hullám,bemasirozik sok helyen.
Mindezek ellenére nem tudod támadni,visszaszerezni az elveszitett örökséget.Viszont forditva igaz.Az illető bármennyiszer támadhat.VICC!! SOROLJÁK BE SZINTEKRE,KI KIRE,STB. PL:11-30,31-50 és tovább.A sok birka legalább elfoglalja magát.
Post edited by Uriel on

• UrielUriel Bejegyzések: 2,437Moderator
    Szia!
    Ezt a problémát is jelentettem már, s nem csak a mi szerverünk. Remélem kapok valami választ.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    A távoli világokban, most az utolsó napi pontszámításkor, az 5x-ös pontszorzó helyett 1x-es pontszorzóval számolt a rendszer fél egy előtt, és az 1x-es szorzó pontjait adta a végeredményhez. Éjfélig 5x-ös szorzót írt ki.
    Nem fair így, főleg, ha valakinek ezen múlik, hogy milyen jutalmat kap..
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 237HU2
    Szerintem az 5x-ös pontszorzó nem a napi pontokat ötszörözte, hanem a támadásokkor szerzett örökséget.
    Lorant96 @ hu 2
    Sziasztok!
    Lorant96 hozzászólása teljesen pontos. A pontszorzó amolyan bónusz pontnövelő, ami a támadások után kapott pontokra vonatkozik.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    szerkesztette ezt: 05.08.2019
    Minden eddigi távoli világon kint voltam idáig, tudom, hogyan működik.
    Tegnap délelőtt kapott mindenki egy levelet, hogy a távoli világokban 5x-ös pontszorzó fog működni. Éjfélig mutatta is utána visszaváltott 1x-es pontszorzóba, és az 1x-es szorzó eredményét adta hozzá az összesítetthez.

Előző nap megkaptam a 4x-es szorzó utáni pontokat, ami az összesítésben is látszott.

Képernyőmentésem is van, hogy a napi pontoknál is 1x-es szorzót mutat, de nem lényeges, ha senki mást nem érdekel itt a dolog.
    Mondjuk az is furcsa a GGS részéről, hogy utólag nem lehet megnézni a pontokat.

• zoliku (HU2)zoliku (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    szép napot azt szeretném kérni, hogy a távoli világok kalandon változtassanak, mert már nagyon unom, hogy folyamatosan támadnak
  • Freya (HU1)Freya (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    zoliku (HU2) mondta:
    szép napot azt szeretném kérni, hogy a távoli világok kalandon változtassanak, mert már nagyon unom, hogy folyamatosan támadnak

Szia!

Háborús játékban gondolom meglepő, hogy támadnak :)

2 megoldás van 1. védekezel, 2. visszatámadsz. A kettő kombinációja a leghatékonyabb ;)

Sziasztok!
    Olvastam már ezt a bejegyzést és válaszoltam is rá. Nem kell többször is bejegyezni, mert én mindent elolvasok, s amire tudok válaszolok, amire nem azt a Support felé irányítom.
    Az viszont furcsa lenne, ha a játékot játszó több százezer ember közül egy ilyen levelet küldenék a Supportnak: Zoliku kérése az, hogy ne lehessen őt támadni a Távoli Világban, mert unja. Gondolom érthető, hogy ez nem így megy. A távoli Világot azért hozták létre, hogy egymást támadhassák a játékosok, tulajdonképpen veszteség nélkül.
    Uriel
    az megoldható lenne, hogy támadás esetén ne égjen a kastély és ne legyen háború hasonlóan a gólem eventhez?
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 461HU2
    szerkesztette ezt: 10.10.2019
    zoliku (HU2) mondta:
    az megoldható lenne, hogy támadás esetén ne égjen a kastély és ne legyen háború hasonlóan a gólem eventhez?
    Nem hiszem. Pont ez a lényege a jelenleg futó meccsnek, hogy ne égjen a kastélyod, mert akkor nem érnek pontot az épületek.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 146HU2
    zoliku (HU2) mondta:
    Tudom, meglepő,de a távolit a GGE épp azért találta ki,hogy ott bárki bárkit következmények nélkül tudjon támadni, szövi erőrangsortól függetlenül, más szerverek legjobb játékosait is akár:DDD Itt a támadásért jár a pont, nem az eventezésért. Ha zavar, hogy támadnak, ne menj ki, vagy ha kimész, dobd le a kastodat és 6 napig ne nézz felé, akkor nem zavar, hogy égsz:DDD Amúgy én is ezt az utóbbit csinálom, 2 ok miatt. Én a zöldön támadok, mert ott vannak igazi ellenfelek, jó parik és sok kati. Továbbá már mind a 14 üvegházamat leraktam kimaxoltam és van több, mint 12 ezer fejlesztési zsetonom, amit nem tudok mire költeni...de lehet, legközelebb kimegyek veszek 20k katit, és elruházom az egyik spanyol grandot, nagyon a bögyömben van, állandóan támadgatott, amikor még számított, oszt védenem kellett:DDD
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 206HU2

Ez jó ötlet Sah, nekem is van 1-2 Ilyen nagy arc régebbről. Kimenni, csak támadni, nem védeni, már úgysem kell onnan semmi.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
    próbálják már megoldani azt, hogy támadás esetén ne égjen a kastély és ne legyen háború hasonlóan a gólem eventhez
Sign In to comment.