Alap királysági erősforrások termelési bónusza

Szóval van nekem két különböző relikvia felszerelésem. 
Az egyik +425 az alap királyássági erőforrások termelési bónuszához 
A másik +800 az alap-erőforrás termelési bónuszához.
Amíg az utóbbi meglátszik a termelésben az előbbi nem. Az egyetlen dolog amire gondolni tudok, hogy épületelem által hozzáadott bónuszt növelné.
Valaki meg tudná nekem magyarázni?
Oltani kéne a váramat... én már elküldtem az anyjába, de úgy látom ez még nem elég. Nem akar valaki segíteni?

• UrielUriel Bejegyzések: 2,439Moderator
    Szia!
    Igazából nem pontosan látom át, hogy mi lehet a probléma. Ezek kizárólag várparancsnoki hősökön levő bónuszok. Csak azt a királyi nyersanyagot viszi feljebb, amelyik várban van. Vagyis a zöldön csak a vastermelést növeli. Mivel egy várban csak egy várparancsnok lehet, ezért csak az egyik hatást tudod alkalmazni. 
    Lehet, hogy nem értettem pontosan a helyzetet, ha tudsz részletesebben írd meg a dolgot.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 463HU2
    Uriel mondta:
    Szia!
    Igazából nem pontosan látom át, hogy mi lehet a probléma. Ezek kizárólag várparancsnoki hősökön levő bónuszok. Csak azt a királyi nyersanyagot viszi feljebb, amelyik várban van. Vagyis a zöldön csak a vastermelést növeli. Mivel egy várban csak egy várparancsnok lehet, ezért csak az egyik hatást tudod alkalmazni. 
    Lehet, hogy nem értettem pontosan a helyzetet, ha tudsz részletesebben írd meg a dolgot.
    Uriel
    Ez nem egészen így van. A királyi erőforrást növelő hős mind a 4 féle királyi erőforrás termelését növeli, ha pl. vihar-szigeteken van ez a hős, akkor ott fog vas, szén, olaj és üveg is termelődni, annyi amennyi a hős hatása. Az alap erőforrást növelő hős pedig a fa, kö és élelemtermelést növeli azon a helyen, ahol a hős van.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,439Moderator
    szerkesztette ezt: 24.07.2019
    rotkiv (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Szia!
    Uriel
    Ez nem egészen így van. A királyi erőforrást növelő hős mind a 4 féle királyi erőforrás termelését növeli, ha pl. vihar-szigeteken van ez a hős, akkor ott fog vas, szén, olaj és üveg is termelődni, annyi amennyi a hős hatása. Az alap erőforrást növelő hős pedig a fa, kö és élelemtermelést növeli azon a helyen, ahol a hős van.
    Sziasztok!
    Köszönöm a pontosítást. Királyi nyersanyagost még nem használtam, ezért nem tudtam pontosan, hogy mindenhol növeli a termelést. Azt hittem, hogy úgy működik, mint a sima, azaz csak ott hat, ahol van, s csak azt termeli, amit a várban levő királyi erőforrás épület. Ezek szerint ez nem így van, hanem mindenhol termel királyi nyersanyagokat, ahol van a hős.
    Még egyszer köszönöm a pontos segítséget.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • gyikoc (HU2)gyikoc (HU2) Bejegyzések: 50HU2
    Ohh, így már értem a helyzetet. Köszönöm szépen. :)
    Oltani kéne a váramat... én már elküldtem az anyjába, de úgy látom ez még nem elég. Nem akar valaki segíteni?
Sign In to comment.