ajánlatok

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy nekem már elég rég óta nem ad olyan ajánlatot, hogy rubinért veterán lángvetőst meg veterán kompozit íjászt lehet venni meg támadókat sem, pedig szövi társaimnak múlt héten is volt ilyen ajánlatuk. Mi lehet a probléma?

grófúr2

Válaszok

• UrielUriel Bejegyzések: 2,424Moderator
    szerkesztette ezt: 15.07.2019
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, hogy nekem már elég rég óta nem ad olyan ajánlatot, hogy rubinért veterán lángvetőst meg veterán kompozit íjászt lehet venni meg támadókat sem, pedig szövi társaimnak múlt héten is volt ilyen ajánlatuk. Mi lehet a probléma?

grófúr2
    Szia!
    Jelenleg éppen egy lángetős/kompozit íjász ajánlat van. Igaz ezek nem veteránok, de nyilván azokat ritkábban adja. Én sem láttam már kb egy hete legalább a veterános ajánlatot, de tudom, hogy szokott lenni, s lesz is, csak nem olyan sűrűn, mint a kevesebb értékű ajánlatok. Támadóból démonegység/halálegység ajánlat van jelenleg, s igaz ez sem veterán, de mint írtam a magasabb értékű ajánlatok ritkábbak és az egyszeri egyedi ajánlat és a különleges ajánlat tartalmaz ilyeneket.
    Uriel
    Ui: Ebben a pillanatban veterán halál egységek vásárolhatóak a többszintű ajánlatban, a ritka ajánlatban veterán halál és démon egység is. 12:07-kor
  • grófúr2 (HU2)grófúr2 (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    Szia, én arra gondolok amikor üzenetet is küld meg oltatlan mészpor bombát is ad hozzá.
    én nem arra gondolok, hogy rubint veszek pénzért és úgy kapom meg a katonákat, hanem csak simán rubinért veszem meg a katonákat és a védőkhöz oltatlan mészport ad a támadókhoz meg pajzsfalat 
    Szia, én arra gondolok amikor üzenetet is küld meg oltatlan mészpor bombát is ad hozzá.
    Szia!
    Olyan tegnap is volt, s lesz is. Szerintem csak pont akkor nem voltál fent, mert ezek rövid idejűek szoktak lenni ( 1 órás), amit mondasz. Az oltatlan mészporos veterán lángvetős/kompozit íjász védős ajánlatok is vannak, hidd el. Pontosan 14 órával ezelőtt volt ez az ajánlat, s mivel akkor nem nyitottam meg, még jelenleg is megvehető nálam 1 órán át. Vagyis 14 órája volt ilyen ajánlat üzenettel együtt.
    Uriel
    igen, arra gondolok, de ilyen ajánlat nem jelent meg nálam még úgy kb idén

fúziós tárgyakat, kaja raktár növelőt, kaja meg fal elemeket szokott csak adni
    igen, arra gondolok, de ilyen ajánlat nem jelent meg nálam még úgy kb idén

fúziós tárgyakat, kaja raktár növelőt, kaja meg fal elemeket szokott csak adni
    Szia!
    Lehetséges, hogy az ajánlatok erőssége a vásárlások számával függ össze. Ezt már észrevettük, hogy másoknak másfajta ajánlatokat adnak.
    Uriel
    akkor rubint kéne vennem és akkor kapnék én is újra olyan ajánlatot?
    de korábban már volt ilyen ajánlatom, de én még egyszer sem vettem rubint
    akkor rubint kéne vennem és akkor kapnék én is újra olyan ajánlatot?
    de korábban már volt ilyen ajánlatom, de én még egyszer sem vettem rubint
    Szia!
    Igen, ez lehet az ok. Ezért neked ritkábban ad ilyent.
    Uriel
    oké, értem 
    köszönöm szépen a segítséget

grófúr2
Sign In to comment.