királyi liga

Királyi liga (június 17 - július 29)ez van az eseménynaptárban
Ehhez képest 15 nap van kiírva, és a szezonbérlet 12800 rubin.
Ez csak engem zavar??

Szik László @ hu 2
Szövetség: Corvinus
Legendás szint:800

• Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 45
    Addig lesz amíg ott írják...

Nem kell megijedni...

Amúgy is felesleges bérletet venni..
    Danger:D // HU2

70/300+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 243
    Nem felesleges, mert az eventek után jól jön a plusz építési  zseton .De 15 nap az durván 4 event. Kinek éri az meg?
    Egyébként nem vagyok ijedős....
    Szik László @ hu 2
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 45
    Nem felesleges, mert az eventek után jól jön a plusz építési  zseton .De 15 nap az durván 4 event. Kinek éri az meg?
    Távoliba sok építési meg fejlesztési zsetont tudsz szedni. :smile:
    Persze ott nyomni is kell rendesen, de megéri.

Danger:D // HU2

70/300+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

Most már legalább tudom, kihez forduljak tanácsért, ha megakadok.....
    Szik László @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Sziasztok!
    Én rákérdeztem erre, hogy pontosan hogy is van ez. Egyenlőre várom a válaszukat.
    Uriel

Köszönöm!

Szik László @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 203
    Engem is zavar!
    Mert a bérletes jutikat, amiért fizettünk, csak egy-egy event végén kapjuk meg, és ha egy event alatt 2 vagy 3 szintet lépünk, akkor is csak az utolsó megugrott szint ajándékait kapjuk meg, azaz nem az öszeset. Mivel ez a liga rövid, valószínűleg csak 4 ajándékot, 12k rubinért, legutóbb 9 vagy 10 event volt, és 17 ezer rubinba került. Úgyhogy bár eddig mindig vettem, mert értelme van, ha egy játékos fejlődni akar, most úgy döntöttem nem. Ez így 150 százalékos árdrágítás ezen az áron nekem már sajnos nem éri meg.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 203
    Távoliba sok építési meg fejlesztési zsetont tudsz szedni. :smile:
    Persze ott nyomni is kell rendesen, de megéri
    Hát azért annyira nem kell nyomni...Legutóbb első nap kidobtam a kstot, a 400as csomagból felhúztam, ami belefért, oszt 12 napig felé se néztem, a végén kaptam egy teljes üvegházat:) Persz igaz az is, hogy hoztam már el 2 és fél üvegháznyi zsetont is,ha jól emlékszem 1900 körül végeztem, de az akkor az általam jobban kedvelt helycserés verzió volt, ahol lehetett kontrollálni a pénzköltést. Sajna a falkázós változatban ha az ember ott akar lenni az első 2 ezerben túl sokat kell költeni, annyit, hogy ahogy 4 event ajándékért 12k rubinos bérlet, ez se éri meg. Ha meg néhány német és francia falka rákattan valakire, akkor minden hiába, a pénz se segít...A helycserés verzióban sikerül  jóár-érték arányt kihoznom, és volt néhány izgalmas támadások-védésem is (néhány...elég sok:DDDD)
Sign In to comment.