Vélemény az összefogásról

1235»

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 243
    Csak egy  kis közbeszúrás... Az éjjel hajnali fél 2-kor kaptunk támadást a tűzön a Fehér Hollótól... Nincs is ezzel semmi gond, engedik a szabályok, csak néhány dolgot megkérdőjelez az eddig itt olvasottak közűl..... Merthogy ugye, éjfél, és hajnali 6 között.....
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
    Szia Sanyi! Igazad van, de a Hollók és Ti egy tábor vagytok, feltételeztem, valamennyire megegyezik a véleményetek a játékról.... Ha nem, hát nem, többet nem szólok közbe, megtartom a véleményem magamnak.
    Szik László @ hu 2
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 113
    Szia Laci

Nem megbántani akartalak, csak a téma indítás nem erről szólt, és azt , hogy van 1-2 játékos , és figyelmen kivűl hagy egy belső előírást, előfordul.
    És ismétlem, ez és az előző topicoc nem egy kóbor támadásról szólnak.

Köszönöm.

Tisztelettel:Sanyi 
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 394
    Igen, jogos, amit Torda ír!

Vannak ezzel kapcsolatban félreértések. Nekünk egymással paktumunk van és nem összefogásunk. Az szerverhábikban szokott lenni a mi oldalunkon :)

Tehát a szabályaink sok pontban teljesen egyediek, lehet néhol azonosak. Ami a szövetségek falára ki van írva, az az irányadó, vagy pedig ha itt a fórumon nyilatkoznak a vezetők a szövetségükre nézve.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    Tisztelt harcostársak:
    Ha már ugy is folyik a "száj karate" (el nézést, hogy igy fejezem ki magam) - vádaskodás , rágalmazás ... akkor elő álnék egy javaslattal gondolom témába vágna:
    Az éjszakai támadást be tudnánk szüntetni valamien módon ??? a vezető szövik közül hányan támogatnátok ?
    Deres , Rendellenes , Ébredés , Fehér-Holló , Armageddon , Kicsi a bors , Aranybirodalom , Survivor , Warriors , Testvériség (persze minden szövi véleménye érdekel de csak a top 10 soroltam fel).
    Éjjel 00 és hajnal 06 közötti időszakra gondolok.
    Nem kell kőbe vésni ezt a szabályt , de ha szövi szinten mindenhol kérnék ezt be tartani, akkor meg oldható lenne.
    Előre jelzem mi csak egy kis "farmerammázó" - eventező FÜGGETLEN sövetség vagyunk, tehát semmi közünk  az összefogáshoz (bár mint elv támogattuk volna) sem a másik félhez.
    Természetesen csak béke időre gondolom az éjszakai támadás be szüntetését.(Hgy. - egyéni támadások)
    Na most kövezzetek meg mert bátorkodtam bele szólni a nagyok dolgaiba :)
    Kiváncsian várom a hozzászolásokat:
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 394
    Nálunk eleve így működik már jó ideje. Kivéve egykét renitens megmozdulást :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes

Kedves Torda! Köszönöm a reakciót. Értem én az iróniát, de nekem sem kérdésem, sem panaszom nincs, csupán egy megjegyzést írtam , csak a tisztánlátás érdekében.Nem a az általad felsorolt szövetségekhez fordultam nem is szokásom egyébként. Közölted a véleményed, köszönöm, és tudomásul vettem. Jó játékot! Údv: Laca

Szik László @ hu 2
Ez a beszélgetés lezárult..