Vélemény az összefogásról

135

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) Bejegyzések: 300HU2
    szerkesztette ezt: 11.06.2019
    Te nagyon sok mindent nem csípsz :) Andris azért keresett meg téged, mert mondtam, hogy próbáljuk meg, hátha megváltoztál. Nagyon örülök, hogyha miattam is, de végül nem jöttél.

Nem kéne neked a Rendellenben lenned. Azt hiszem nagyon képzavarod van magaddal kapcolatban. Néha az emberek naívak mint én is és elhiszik, hogy esetleg már benőtt a fejed lágya, de nem.

Jó, hogy itt írsz, mert legalább, akik kételkedtek a józan ítélőképességükbe, azok látják, (ahogy én is), hogy semmit nem vesztettünk. Ja de, de az inkább nyereség.

Azért vagy a Survibe, mert kidobtak. Ahogyan írod, ki szotktak dobni. Mivel nyomod az eventeket, ezért sokáig hezitálnak, hogy megtartsanak-e a borzalmas stílusod ellenére, aztán egyszercsak addig húzod a határokat, hogy megelégelik.

Ha a tényekre vagy kíváncsi a magad hitegetése helyett, akkor olvasd el ezt többször. Én nem szóltam hozzád ezen a fórumon és nézd meg a te első hozzám intézett hozzászólásodat.

Panaszkodsz, hogy milyen stílusban beszélek veled, mert elvárnád, hogy te azt mondasz, amit akarsz, de mások meg simogassák a fejedet :)

Hát velem rossz helyen kopogtatsz. Sok embert le tuds nyomni az arrogáns stílusoddal, de nem mindenkit.

Ja és én szerencsére hűséges és következetes vagyok a szövieimhez, ezért nem ugrabugrálok és rugdosnak ki, mint téged. Az erőpontod miatt persze, hogy be fognak venni ide oda, meg kapsz ajánlatot, de előbb-utóbb kiismernek és már megint repülsz :)

Ugye? :)

Klassz, hogy egymás szóboxával szórakoztatjuk itt az embereket. De hát hátha megmozdul benned valami a jó irányba. Tapasztalatom szerint esélytelen, de a reményhal az utoljára hal meg.

Örülök, hogy élvezed az eventeket :) Izgalmasak is.
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) Bejegyzések: 131HU1
    Dini (HU1) mondta:

Könyörgöm gyertek át Magyar1-re itt nagyon unalmas az élet és 1 szövetség van 5 éve hatalmon...

A Magyar1 re nem megyünk át mert ott csaka  migráncsozás megy:)
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) Bejegyzések: 70HU2
    Xhante:))

Gratulálok:)))ügyes voltál, azt a sok támadót, amit bent felejtettek, szépen hozza a számokat:))))
    És egy tűzkáros parancsnok:)))) Tapsvihar:))ettől azért  kevesebb bukóval is meg lehetett volna csinálni:)))
    De elismerésem:))

DiamondStar1972 @ hu 2
    Mi nyugodtak vagyunk!  Vissza mentünk, és a szerver egyik legerősebb szövetsége sír érte reggel 6 óta

Kicsit tévedésben vagy Xhante,ha értenéd a téma indítást:)
    Az összefogás alapelvei  zuhantak meg,közel egy hét alatt:))))
    Így nyilvánvaló mindenki számára, hogy amit a szerver játékosai , szövetségek felé közvetítettek,akartak, az egy nagy nulla:))
    Hogy sírás??nem, csak tényfeltárás,sírni nem mi fogunk:))
    Mi nyugodtak vagyunk hidd el:)))
    Ti csak provokátorok vagytok, nem játékosok és harcosok:))

Diamond

DiamondStar1972 @ hu 2
  • Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Mi nyugodtak vagyunk!  Vissza mentünk, és a szerver egyik legerősebb szövetsége sír érte reggel 6 óta

Így nyilvánvaló mindenki számára, hogy amit a szerver játékosai , szövetségek felé közvetítettek,akartak, az egy nagy nulla:))

Diamond

Kedves Diamond!

Bemásolom az összefogás nyitó bejegyzését, hogy ne kelljen keresgélni. Kérlek ismertesd, hogy melyik alapelvei vagy pontjai zuhantak össze egy hét alatt, amelyet oly nagy örömmel kikövetkeztettél. Köszönöm! :)

Előzetes egyeztetések után megvalósult az Összefogás, szövetségeink közel azonos gondolkozása a szerverrel kapcsolatban. 
    Célja: az álhírek, pletykák tisztázása és a nyugodt játék biztosítása.
    Az alapelvek meghatározásra kerültek, amik mellett kiállunk teljes függetlenségünk megtartása mellett!
    Az összefogás csak védelmi célok miatt alakult meg és várja minden olyan szövetség jelentkezését, akik azonosulni tudnak ezekkel az elvekkel.

Az Összefogás tagjai a következő esetekben egységesen lépnek fel:
    - kettő vagy több szövetség támad egy szövetségre.
    - 1 vs 1 háborúban amennyiben valamelyik fél megszegi az alapvető háborús szabályokat (várak cserélgetése és visszatoborzása semleges szövetségben, erőd foglalási kísérletek, békekérés esetén meg nem adott béke) 
    - egy szövetség elleni támadás sorozatok annak játékának ellehetetlenítése céljából.

Az Összefogás tagjai kijelentik a következőket:
    - Nem akarnak semmilyen királyi épületet!
    - Nem akarnak hatalmi helyzetbe kerülni!
    - Az összefogás nem képvisel oldalt - tagjai semleges szövetségek, akik biztosítani akarják az "Élni és élni hagyni" elvet!
    - Nem szervezkednek a háttérben, akármilyen pletykák is vannak erről!
    Samak @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 170HU2

Diamond
    Kedves Samak!

Másolni én is tudok, és amit másoltál,még mindig ugyanaz a semmi,mint ,amikor elindítottátok valami névtelen accból.
     Mivel azért sokan látják már tisztán,és nem a szövetségemre gondolok itt:)miért is indítottátok el ezt a semmit,így ugyanolyan hiteltelen lett,amiről szeretnétek meg győzni a nagyközönséget.
    Kérdésedre a válasz, a semmiről nem tudlak tájékoztatni. de mi lenne,ha leírnád a valós okokat, őszintén,az mindig kifizetődő és akkor végre valóban lenne miről beszélni.

Üdv:Diamond
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Kedves Samak!
    Bemásoltam,hogy ne kelljen keresgélned.És ismertesd,kérlek,hogy milyen alapon is szeretnél,szeretnétek bármilyen szabályt alkotni?Olvasd kérlek végig,és értelmezd az alsó nagybetűsöket,mindenképpen ajánlom figyelmedbe.

Sziasztok!

Ritkán olvasom a fórumot,és hozzászólni sem szerettem volna egy témához sem, még ha nem is értettem vele egyet, de...
    én azt látom, hogy józan gondolkodású, önálló  és játszani szerető játékosok megvezetése megy, valamint ez  az összefogás címen indult valami itt, az valójában egy pár játékos vagy szövetség ,vélt félelmeire alapul.
    TERMÉSZETESEN VAN PÁR ALAPELV,AMIT ILLIK BETARTANI.
    DE , BÁRMILYEN HATÁRT HÚZNI MÁSOK JÁTÉKÁBAN,MÁSOK PÉNZTÁRCÁJÁRA, NINCS JOGA EGYETLEN JÁTÉKOSNAK, SZÖVETSÉGNEK SEM! 
    És ugyanakkor feltehető az a kérdés is , hogy aki vagy akik kitalálták ezt , rajtuk mennyire kérhető számon , ha nem tartják be,és milyen szinten érvényesíthető velük szemben,mert nyilván 65 különböző gondolkozású ember játszik egy szövetségben, és milyen módon koordinálják tagjaikat,vagy söprik a szőnyeg alá a problémát, hogy jobb fényben tüntessék fel magukat,vagy szövetségüket?mert hát ugye az emberi gyarlóság és hazugság , az ott van a minden napokban.
    Miért is?
    Hány szövetséget kerestek meg?? hogy egyeztessenek az alapelvekről?vagy esetleg finomítsák azokat,vagy ki mivel értene egyet,vagy javasol olyan dolgokat,amire esetleg nem gondoltak?
    Hány szövetségnek kell , kellene ,kellett tartania az elmúlt hosszú időben attól,hogy esetleg szövetségét vagy tagjait , bármiféle atrocitás éri egy virtuális, háborús  stratégiai játékban:)
    És felteheti magában sok mindenki a kérdést,hogy valójában ennek ez -e a valós célja, vagy egy szövetség próbálja magát körbebástyázni.
    A GGE ráment a játékosok pénztárcájára már jó hosszú  ideje,aki itt költi eventekre a pénzét,hogy bebizonyítsa mekkora HŐS,hááát,..az a saját maga szegénységi bizonyítványa, ÉS TERMÉSZETESEN , NINCS MÁSOKNAK KÖZE HOZZÁ.
    Mivel ez egy háborús stratégiai játék,és akik évek óta idejüket , pénztárcájukat, ügyességüket fektették bele, hogy jól érezzék magukat,TE NEM FEKTETTÉL AZ ÉN JÁTÉKOMBA IDŐT,ENERGIÁT,PÉNZT,ÉS A TÉRKÉPEN NYILVÁN SENKI MÁSÉBA, ÍGY TE, TI  , nem határozzátok meg, hogy ki milyen módon játssza ezt a játékot.
    Egy szövetség tagjaként , a belső szabályzat irányelveit követi a tagság,nem egy szerverét, vagy másik szövetség szabályzatát.
    Nem témát akarok indítani,ezzel kapcsolatban
    De ajánlom nagyon figyelmükbe az alapítóknak, annak a pár embernek,hogy mások játékához , annak menetéről és stílusáról , véleményt formálhatnak, de ezt verjétek  ki a fejetekből,hogy saját szövetségeteken  kívül,bármilyen szabályt állítsatok fel itt a játékban, javaslom,otthon , a magánéletetekben , és a munkátokban tegyétek, vagy akinek fizetést adtok,mert nekem itt egyikőtök sem ad fizetést,és nem járul hozzá a havi rezsimhez sem.Ahogy itt a szerveren játszóknak sem valószínű:)))

Tisztelettel:Diamond
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Kedves Samak!

Másolni én is tudok, és amit másoltál,még mindig ugyanaz a semmi,mint ,amikor elindítottátok valami névtelen accból.
     Mivel azért sokan látják már tisztán,és nem a szövetségemre gondolok itt:)miért is indítottátok el ezt a semmit,így ugyanolyan hiteltelen lett,amiről szeretnétek meg győzni a nagyközönséget.
    Kérdésedre a válasz, a semmiről nem tudlak tájékoztatni. de mi lenne,ha leírnád a valós okokat, őszintén,az mindig kifizetődő és akkor végre valóban lenne miről beszélni.

Értem, köszi szépen a tartalmas választ, főleg amiért tényekkel alá is támasztottad. Annak pedig még jobban, hogy más jobban tudja, hogy miért indult, mint mi, akik részt vettünk benne :) Egy olyan hasonlattal tudnám ezt jellemezni, mint hogy én azt mondom, hogy egy piros alma piros, mire te azt válaszolod, hogy de ez kék, és én hiába állítom, hogy piros. Sőt, te azt is tudod, hogy én kéknek gondolom, ezért most már valljam be, hogy kék, de azonnal :) Ne haragudj, de úgy érzem, hogy ez a beszélgetés parttalan veled, és nem is szeretnélek meggyőzni téged. Gondold másképp, mint én, nincs ezzel semmi baj, de ezek után feleslegesnek gondolom folytatni ezt a párbeszédet. Remélem nem gond :)

Samak @ hu 2
  • Viper93 (HU2)Viper93 (HU2) Bejegyzések: 7HU2
    Xhante (HU2) mondta:
    Amikor az Összefogás topicjában néhány napja leírtam, hogy mire szerveződött ez az egész, Samak nagyon ekézett engem. Mondván, nem tudhatom, hogy az ő fejükben mi van. Ők csupa jó szándékból fognak össze.
    Való igaz, volt egy hadgyakorlat, ami a hajnali támadást megelőzte. Figyelmeztetés volt, amiért az Armageddon egyik tagja az általa kért 30 napos meg nem támadási megállapodást megszegve, 2 egységre költözött az egyik játékosunktól és onnan támadta egy-egy éjjel többször is, összesen, ha jól emlékszem 6 támadás előzte meg a mi hadgyakorlatunkat, és az Armageddont vezetése kapott is mindről jelentést, tudták, hogy játékosuk mit csinál, és támogatták ebben.
    Én magam ezen a hadgyakorlaton 1 sereggel  vettem részt azzal a játékossal szemben, aki az Armageddon ranglistája szerint velem azonos pozícióban volt. Támadtam továbbá a 'renitens' tagot, mindkét esetben kastélyt, erődöt nem.
    Samak gyomrát valószínűleg megfeküdhette, hogy úgy gondolom, az Összefogás nem valamiért, hanem valami (valakik) ellen szerveződött. Nyilván ez lehet az oka, hogyn a ranglétra legalján állva lefalkáztattam. 7 támadást kaptam. Ennyit rajtam kívül csak szövink marsallja kapott, a többieknek kevesebb jutott.
    Hát nagy lehet Samak haragja, még nagyobb  Astucioé, mert amikor itt a Fórumon azt írta, azért nem költözik a tagjuk el a mienk mellől, mert a régi helyét elfoglalták, egy magánlevélben megírtam neki annak a 14 helynek a koordinátáját, ami a zaklató  erődjeihez képest 10 egységnél nincs messzebb. Magánlevélben írtam, nem a Fórumon, nem írtam, hogy hazug az érvelés, jószándékkal tettem, azt gondoltam, nem tud róla, hogy a játékos félrevezeti, miért nem hajlandó költözni...tévedtem, nagyon is tudott róla, ezért kaptam én 7 támadást.
    Már nem emlékszem, 2 napja az Összefogás szövetségei milyen pontos szöveggel hívtak egyeztetésre mindenkit, de az biztosan szerepelt benne, hogy egy nap egy emberre egy támadás hadgyakorlat esetén.
    Értem én Samak matekját, ha ők támadnak, akkor 7=1, ha mi támadunk, akkor az maga  az Armageddon:DDD
    Bárki bármit ír innentől kezdve az Összefogás nevében, az én szememben hiteltelen. A falkázás, békeidőben, piros nélkül egyetlen szöviben se elfogadott.
    De a mai támadások után szerintem nyugodtan mondjuk ki, az Összefogás eredeti szándéka, az, hogy etikus támadási szabályokat adjon a szervernek, összeomlott. A kezdeményezők saját szabályaikat se tartják be. És ilyenkor lehet azt mondani, hogy ez kivétel, csak az elmúlt 10 napban mást se hallunk, mint hogy ez kivétel...kivétel, hogy az Arma egyik tagja költözhet, és zaklathat, de ha mi tesszük, az a szabályok megszegése. Kivétel, hogy a Deres-Szakasz és az Aramageddon-Szakasz tagjainak egy  része saját 'elhasználódott kastélyaikat beviszik a Lidércek szövijébe, és abból lehetetlenítik el barátaink játékát, le is írták, az 'összefogásba', hogy arra az egy szövire nem vonatkozik, viszont ha mások merik csinálni, az ugye ok az Összefogás fellépésére. Aztán kivétel az is, ha valaki hábiban ki be ugrál kastjával, mert az egyedi elbírálás alá esik. Csak ki lesz a bíró? Csak tán nem a mindig kibe ugrálók valamelyike? Ha mi tesszük, ok az újabb támadásra, ha ők teszik, akkor ugye én butuska vagyok, akinek nincsenek gondolatai...
    Kibújt a szög a zsákból.
    Meztelen a király.
    Elválik a tüdő a májtól.
    Jaj, majd elfeledtem, 7 támadást kaptam, hajnalban, az automata beállítás védett, sajna annyi bejövő volt, hogy lefagyott a rendszer, állítani nem tudtam. Bizonyítékként, hogy VOLT falkázás (mert ezt is tagadni fogják), és hogy egyik esetben se buktam el pedig automata védett, csatolom mind a 7 jelit. Teszem ezt azért, mert a falkázók dicső népe a támadások után még kémkedett is, hogy lássa, milyen szépen égek...jelentem, buktak a kémek, nem látszanak lángnyelvek de van bennem a falkázók iránt némi jóindulat,hogy ne kelljen kémeiket ujra küldeni, ide csatolom mind a 7 jelit, bizonyítékként, hogy ki és mikor, kire és mivel továbbá milyen eredménnyel támadott. 
    No akkor lehet kezdeni a félremagyarázást...

Viper tudna mesélni a 7 támadásról, ha már úgy is itt tartunk. :)

Szép a chat, "kaptunk fülest".Tegnapi sorozatos kémkedések, 5kor 483e katona a galambosban mikor 6 utánra érkeztünk. Micsoda véletelnek. :)

Nem fogom bemásolni mind a 14 támadást amit indítottam, azt meghagyom a fórumhuszároknak! :)

További szép reggelt!

hy
    Ha már megemlítettél az a 7 támadás csak tőllem ment 1 acc-ra asszem pont rád amiből 5 vissza is jött.
    nállatok más volt a helyzet, persze nem mondom ,hogy nállunk nem fordulhatott elő  ilyen ,hogy ugyan oda is ment valaki ,de az bárki bármit hisz engem speciel nem érdekel ,de nem szándékosan ment.
    Na ,de engem még most sem érdekel ,olvasgatok csak 
    majd szóljatok azért ,ha lesz valami ami engem is érdekel, akkor aktivizálom magam addig meg mindenki hagyjon békén:)
    puszi pacsi  kinek ,hogy tetszik.

• összefogás (HU2)összefogás (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    Kedves Sah!
    A pontos mondat igy szólt,vissza lehet nézni ha már hozzáirtál az eredeti szöveghez!

Hadgyakorlat lehet, de hadgyakorlatnak számunkra az minősül, ami 1 alkalmas és egy nap egy szövire egy támadássorozat megy.
    Kedves Samak.

Látod ez itt a probléma, hogy tudod,hogy igazam van,és nem vallod be saját magadnak sem,így nem is várom,hogy le írd.
    Azért annyit vártam volna,mint nagy király/a saját szövetségedben/hogy végig olvasod,és értelmezed, és ismerteted itt a fórumon mindenkivel,ha már leereszkedtél hozzánk,hogy milyen alapon fordult meg a fejetekben , hogy bárki játékának , bármilyen szabályt,határt próbáljatok meg szabni, a saját szövetségeden kívül.

Ezért kértem,hogy ne kelljen keresgélni,olvasgasd, értelmezd.
    De a válaszod ezekre,tartalmatlan, üres.
    Bemásolom az egyik kijelentéseteket:
    - Nem szervezkednek a háttérben, akármilyen pletykák is vannak erről!

Háááát szervezkedtetek hosszú hosszú hetekig:))

- Az összefogás nem képvisel oldalt - tagjai semleges szövetségek, akik biztosítani akarják az "Élni és élni hagyni" elvet!

Ez is megdőlt:)))de te tudod, miért:)))

Csak mosakodni jössz ide,és ködösíteni, de így van rendjén biztos.
    Nem csak engem kellene meggyőznőd,hanem több ezer játékost, ha már ilyen fals összefoltozás-sal jöttetek elő, és igenis kellene magyarázkodni,ha már királynak hiszed magad.

Nem gond persze, nem látom értelmét a vakításnak:))

További jó játékot:)

Ált. az  emberek,királyok megszólítanak valakit, aláírják , amit mondanak vagy írnak:)
    De lehet, maradi vagyok:))))
    És nagyon sok mosolygós smile:)))))mert az a mondatokban, olyan jól néz ki,és még fölényeskedésnek is elmegy:)))

DiamondStar1972 @ hu 2

sszefogs HU2összefogás (HU2) Bejegyzések: 3
    Kedves Sah!
    A pontos mondat igy szólt,vissza lehet nézni ha már hozzáirtál az eredeti szöveghez!

Hadgyakorlat lehet, de hadgyakorlatnak számunkra az minősül, ami 1 alkalmas és egy nap egy szövire egy támadássorozat megy.

Kedves összefogás:))

A hadgyakorlat,hogy számodra,számotokra mi,az a ti dolgotok, mások meg eldöntik , hogy nekik mit jelent.
    És abba, ugyanúgy nincs semmilyen alapotok és jogotok beleszólni.
    Ne próbáljátok  ráerőszakolni másokra a ti kis szürke  világotokat.

Mellesleg
    a szerveren  ez a név másképpen röpköd:) durva hasmenés a második része.
    Kicsit kellene tájékozódni a nagyvilágban.

DiamondStar1972 @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 170HU2
    Ha valami olyan sárga, mint egy kacsa,
     úgy hápog, mint egy kacsa,
    úgy totyog, mint egy kacsa,
    az kacsa.
    Hiába mondja bárki rá, hogy hattyú vagy piros alma.  :p

• NikaWarrior (HU2)NikaWarrior (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Sziasztok!

Csak pár szösszenet!
    Soha nem fórumoztam és nem is fogok...
    De most kivételt teszek pár mondat összefoglalásáig...

Gratulálok Xhantenak,hogy lefalkázva nálánál 1 millió eröponttal gyengébb játékost sikerűlt beűtnie 7 helyböl 2 ben...

Tiszta ovoda ez az egész...rég elveszitette a játék azt a lényegét,hogy JÁTÉK!
    Bor ivás és a vizet prédikálás az megy....a bolhából az elefánt is...az egymásra mutogatás ,folyamatosan a múlt sérelmének felhozása....

Gondolom ami a való életben nem sikerűl azt itt szeretnék sokak kompenzálni....Hát nagyon sajnálom ezeket az embereket...Kivánom nekik,hogy a való életben is találják meg azt az örömöt amit itt hajkurásznak...a szájkarate...a fröcsögés és egyébb negativ tetteikkel egyetemben....

Elkéne gondolkozni,hogy ki minek  van itt......

Mert egy két toronyban nyaktól felfelé elég nagy gondok vannak.....

További jó játékot  Mindenkinek

Nika 

• Dini (HU1)Dini (HU1) Bejegyzések: 5HU1

Fura de igen, alapjáraton erről szól a “játék”. Háború, falkázás, veszekedés és nem csak az NPC-k elleni kattintgatás. Én örülök, hogy megvitatják az emberek a problémáikat, mert így hoznak egy kis színt ebbe az egészbe, mivel ez még mindig egy online játék, ahol fontos hogy az emberek együtt játszanak, vagy így, vagy úgy.

• NikaWarrior (HU2)NikaWarrior (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Dini (HU1) mondta:

Fura de igen, alapjáraton erről szól a “játék”. Háború, falkázás, veszekedés és nem csak az NPC-k elleni kattintgatás. Én örülök, hogy megvitatják az emberek a problémáikat, mert így hoznak egy kis színt ebbe az egészbe, mivel ez még mindig egy online játék, ahol fontos hogy az emberek együtt játszanak, vagy így, vagy úgy.

Nem azzal van bajom,hogy ketten is jöttek rám..és falkáztak..(hozzá teszem akármilyen szöviben vagyok én ezt az "elvet" nem követem..és betartom) .ettöl én nem rohanok sehova sirva..oltok tobizok...pont nem érdekel,számomra ez játék semmi több...

Az zavar,hogy megy a "harc" a korrekt játékért...ehhez képest mindennel találkozok csak azzal nem  :)

Ez a beszélgetés lezárult..