Hátha valaki tudja

Ha valaki tudja,hogy ezek a Relikviás cuccok,pl.a Parancsnoki,vagy a Várparancsnoki,ezek szettek?Ha igen akkor ki-kivel van?

Válaszok

• UrielUriel Bejegyzések: 2,430Moderator
    Szia!
    Ezek nem szettek, csak egyes darabok, amikből Te csinálhatsz olyant, amilyet szeretnél. Ebben a bejegyzésben minden benne van:Uriel
  • caesar1951 (HU2)caesar1951 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Köszönöm az infót
  • Parafagolem (HU2)Parafagolem (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Androidos tableten is be szeretnék jelentkezni, de kér, hogy melyik világban vagyok.
    De ezt itt nem találom.
    Valaki tudja?

• Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 11HU2
    Sziasztok! Szia Uriel!

Egyik szövi társam nem tud feljönni a fórumra, neki kérdezem, hogy mikor várható a rubinbánya. Tudni erről valamit, vagy abszolút tervezhetetlen? Köszönöm előre is, a nevében is!

Litánia
    Litania @ hu 2
    Sziasztok! Szia Uriel!

Egyik szövi társam nem tud feljönni a fórumra, neki kérdezem, hogy mikor várható a rubinbánya. Tudni erről valamit, vagy abszolút tervezhetetlen? Köszönöm előre is, a nevében is!

Litánia
    Szia!
    A rubinbánya volt egyszer elérhető az alacsonyabb szintűeknek. Jelenleg nem tervezik a visszatételét.
    Uriel
  • Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 11HU2
    Köszönöm!!!
    Litania @ hu 2
  • lehoczki22 (HU2)lehoczki22 (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy lehet az, hogy a legendás erőforrást mindenhol termelődik  nem csak a királyságokban?  Ki is irja hogy óránként mennyi a termelés az erődökben is???
    Ez hogyan lehet?
    Köszi várom a választ.
    gyurgyanszkiann @ hu 1
  • Andor26 (HU2)Andor26 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Szia! Ha a királysági erőforrásokra gondolsz, akkor azok a relikvia várparancsnokok miatt vannak. :)
    Sziasztok!
    Köszönöm a segítséget s a pontos választ. Igen, vannak olyan várparancsnokok, akik a királyi erőforrások termelését növelik. Ezek ott is hatnak, ahol eredetileg nincs királyi erőforrás termelés. Tehát például a Vihar szigeten is termel minden királyi erőforrást, ha oda tesztek egy ilyen várparancsnokot.
    Uriel
  • Bakker101 (HU2)Bakker101 (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    szerkesztette ezt: 15.08.2019
    Sziasztok!
    Az Eredmények  /Sárga Kupa/ között nekem csak vasököl van. 15 db 41. szintű báró kell. Ez a 6. szint és 175 pontot ér. Ez készen van, de hallottam, hogy már 25 db, sőt 81. szintű báró is feladat. Elakadt a cuccom?

Köszi
    Laci
    Bakker101 @ hu 2
  • Panzerheki (HU2)Panzerheki (HU2) Bejegyzések: 29HU2
    tudtommal 50 valahanyas a max.
  • Panzerheki (HU2)Panzerheki (HU2) Bejegyzések: 29HU2
    vagy 60 valahanyas
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 131HU1
    Ami még mindig 81. :) 

• Bakker101 (HU2)Bakker101 (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    Valóban 81. a maximum, de ettől még nekem nincs ilyenem :( 
    Bakker101 @ hu 2
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 131HU1
    Nekem sincs :)

• Kiraly Lilliom (HU2)Kiraly Lilliom (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    egy kérdés androidos tabletröl hogy tudok belépni ebbe a játékomba állandoan egy másikba akkar beléptetni??
    köszönöm elöre is a választ!
    Kiraly Lilliom @ hu 2
Sign In to comment.