Összefogás

135

• DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) Bejegyzések: 72HU2
    szerkesztette ezt: 01.06.2019
    Előzetes egyeztetések után megvalósult az Összefogás, szövetségeink közel azonos gondolkozása a szerverrel kapcsolatban. 
    Célja: az álhírek, pletykák tisztázása és a nyugodt játék biztosítása.
    Az alapelvek meghatározásra kerültek, amik mellett kiállunk teljes függetlenségünk megtartása mellett!
    Az összefogás csak védelmi célok miatt alakult meg és várja minden olyan szövetség jelentkezését, akik azonosulni tudnak ezekkel az elvekkel.

Az Összefogás tagjai a következő esetekben egységesen lépnek fel:
    - kettő vagy több szövetség támad egy szövetségre.
    - 1 vs 1 háborúban amennyiben valamelyik fél megszegi az alapvető háborús szabályokat (várak cserélgetése és visszatoborzása semleges szövetségben, erőd foglalási kísérletek, békekérés esetén meg nem adott béke) 
    - egy szövetség elleni támadás sorozatok annak játékának ellehetetlenítése céljából.

Az Összefogás tagjai kijelentik a következőket:
    - Nem akarnak semmilyen királyi épületet!
    - Nem akarnak hatalmi helyzetbe kerülni!
    - Az összefogás nem képvisel oldalt - tagjai semleges szövetségek, akik biztosítani akarják az "Élni és élni hagyni" elvet!
    - Nem szervezkednek a háttérben, akármilyen pletykák is vannak erről!

ÉBREDÉS, SURVIVOR, Kicsi a Bors, Armageddon, Deres

Előzetes egyeztetések alapján,megvalósult, a SEGÍTS Top10
    Az alapelvek meghatározásra kerültek,amelyek mellett,kiállunk teljes függetlenségünk megtartása mellett,amikor a céljaink így kívánják.

Célja:

-Nyugodt fejlődés,eventezés a kis szövetségek számára
    -Top10 szövetségek segítsége,ezek megvalósításában
    -Eventek megnyeréséhez való hozzá segítés,akár az event időszak alatti átlépéssel
    -Külvilágokban, barbár,sivatagi, sárkány erődök elfoglalásának segítése,mert nincs pénzünk rubinra
    -Nappali-éjszakai támadások mellőzése/mert nappal dolgozunk-éjjel alszunk
    -Előzetes egyeztetések támadásról, kizárólag 1 azaz 1 támadás 1 szövetségen belül 1 tagra, előtte 24 órával értesíteni az érintettet
    -Min. 30 ezer védőszámmal ,valamint erős parancsnokkal NEM rendelkező kastély támadása TILOS.
    -Erőd támadás Tilos,mert azért
    -Hogyan legyünk sikeresek a fosztásban/robot nélkül/ vagy robottal/
    -Mindenki zászlója legyen Fehér vagy Rózsaszín,hogy érzékeltessük az összetartozásunkat 
    -A zászló címere virág vagy halacska legyen

A SEGÍTS Top10 az alábbiakat jelenti ki:
    -Nem akarunk Top10 lenni!
    -Nem akarunk hatalmi helyzetbe kerülni!
    -Nem képviselünk oldalt,csak játékosokat,egyéni szövetségeket
    -Nem képviseljük a szervert
    -Nem szeretnénk félni ,a szerveren uralkodni akaróktól
    -Az igazat írjuk és közvetítjük a szerver játékosai felé
    -Accunkat,nevünket majd vállaljuk, egyszer,de nem biztos
    -Egészséges gondolkozású játékosok vagyunk,vagy nem
    -Utolsó sorban,párhuzamosan kezdjen el minden szerver játékos, egy Barbie online öltöztetős játékot,hogy még közelebb kerülhessünk egymáshoz.
    Kérem a Top10 szövetséget,de elsősorban az Összefogás alapítóit,hogy irányelvüknek megfelelően,Az Élni és Élni hagyni elv alapján segítsék a kis szövetségeket!!
    Nagyon Bízunk benne,hogy alapelvükhöz , és céljaikhoz ,hozzá tudtunk tenni.
    -Természetesen a demokrácia jegyében, pár céltól eltekinthetnek,pl a zászló színe lehet halványabb rózsaszín is
    vagy tartalmazhat vázát, és a Barbie öltöztetős játék helyett Csingiling-es játékkal is játszhat.

Természetesen várjuk az összefogás vezetőinek ,céljaink csiszolásában,valamint a szerver minden játékosának véleményét,mert egységesen és közösen tudunk nyugodtan eventezni és fejlődni.,és akkor nem kell félnünk senkitől a térképen.

És nem utolsó sorban,elnézést azon Szövetségektől -tagoktól , akiket az idő rövidsége miatt nem tudtunk megkeresni,és egyeztetni.

"Élni és élni hagyni"

EVENTRE FEL !!!!JÁTSZÓTÁRSAIM,BARÁTAIM!!  /Ez egy motto:)))

Ezt egy kis kastélytól kaptam,aki még nem meri vállalni magát,mert még sok víznek le kell folynia a Dunán,hogy az Összefogás valóban segít-e a céljaik megvalósításában:) és nem csak öncélú a kezdeményezés.

Post edited by Uriel on
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Támogatom a SEGÍTS Top10 célkitűzését:)))
    Saját nevemben!:))
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • Sicc lovag (HU2)Sicc lovag (HU2) Bejegyzések: 27HU2
    hát el kell ismernem igaza volt maci1030-nak, ez a diamondstar igazán okos értelmes és kultúrált srác, ezt minden hozzászólásában újra és újra bizonyítja:) A szövetsége büszke lehet rá hogy maguk közé tudták csábítani, bár az is igaz hogy pumpa77-et pótolni kellett valahogy :D 
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,520Moderator
    Hol van az én hozzászólásom?
    Azért kicsit se normális,hogy egy 6-os szintű kastély írhat ide és Én meg nem!:D
    Köszönöm szépen a moderátornak!Nem tudom mivel sértettem meg!?
    Remélem a sok banális dolgokat is kitörli innen!
    Még egyszer mondom!Ez a topik nem arról szól,hogy személyeskedjünk!R-Go sicc és hasonló kastoknak nincs keresni valójuk itt!
    Üdv:
    Szia!
    Nem töröltem semmilyen bejegyzést Tőled. Kérlek mielőtt meggyanúsítasz, keresd meg a bejegyzést. Mivel a Fórumra bárki írhat véleményt( ami nem sérti a szabályokat), ezért a banálisabb dolgokat sem törlöm. Nem tilthatok ki valakit csak azért, mert 6-os kastélyból ír. A személyeskedéseket én sem szeretem, mert általában elmérgesednek, de egyenlőre semmi kirívót nem tapasztaltam, tirerama káromkodásain kívül. Őt figyelmeztettem is.
    Uriel
    Sicc

Kisütött a nap,kidugtad a vackodból az orrodat?és még vakít a nap?
    Ha írsz, a témához szólj hozzá,azokhoz a remek kezdeményezésekhez ,de látszik az nem megy,pedig ez a te kis vackod érdekeit is szolgálná.
    Talán lehetnél valaki és még vállalhatnád a neved is.
    De mint az előző 2 bejegyzésed is , csak a személyeskedősről szól.
    Ezzel a mentalitással és ésszel amivel te rendelkezel, a társaid is örülhetnek neked...aaaaa....,bocs  az  odú csak egy személyes.
    Pár napig még süt a nap,kússz el egy orvosig

Diamond
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 160HU2
    Támogatom a SEGÍTS Top10 célkitűzését:)))
    Saját nevemben!:))

Támogatom Sanyit is:DDD Őt azért, mert megérdemli, már megint jókedvre derített, helyére rakta a dolgokat és helyiértékén kezelte azokat, akik azt hiszik, ők fújják a passzátszelet, pedig a passzátszél fújja majd el őket:DDD

Sanyin kívül az alábbiakat támogatom még:
    1)Támogatom a Segíts Top10 célkitűzéseit támogatókat.
    2)Támogatom a Derest és a tagjai, vezetői közé betömörült Szakaszosokat, az Ébredést, az Armageddont, a Kicsi a Borsot és a Survivort...és mindenki mást is, aki úgy érzi, gyenge, ezért rászorul a náluk még gyengébbek támogatására.
    3) Támogatom a Kicsi a Borsból az Armába, az Armából az Ébredésbe, az Ébredésből a Deresbe (=és az oda felvett régi Szakaszbeli, ám új nevű kastélyban üldögélő bajtársak közé), valamint a Survivorból bárhová átülőket, az itt felsoroltak közül különösen azok átülését támogatom, akik magas vezető beosztást kaptak új szövijükben, már aznap, amikor átültek.
    4) De mindenek előtt támogatom a bátor Sicc lovagot, mert ha nem támogatnám, a kutya se figyelne rá, így meg vauvau...sicc...sicc..sicc
    5) Utoljára hagytam a legfontosabb támogatandó személyt: támogatom saját magamat, hogy üssem a nomádot, ma ez a legértelmesebb dolog, amit tehetek.
    Sanyi, Sanyi, nagy huncutt vagy ám:DDD
    Sah

Biztos vagyok benne,hogy az összefogás kezdeményezői is,jó kedvre szerették volna deríteni a nagyközönséget,de sajnos nincs  humorérzékük,nem jól tálalták:))
    Oka pedig az lehet, hogy  tényleg el hiszik , hogy ez a virtuális játék,az maga a valóság, és urak,királyok:)))
    Peeediiiiiig, neeeem:))) 
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Sahrazad a jó kérdések nagy asszonya, de segítek még egy kérdéssel, mikor a te szövetséged állt elő hasonló kezdeményezéssel miért csak 1 szövetség állt be a kezdeményezés mellé? :D És lehet itt írni a sok okosságot, ez a tény mindent elmond:) 
    Sicc-sicc
    Több mint 2 ,5K megtekintés volt, a kigondoló szövetségeken kívül,nem írt oda senki.
    Többen írtak nekem pár sort ezzel kapcsolatban 10-20-30 és sorolhatnám hányad rendű szövetségek.
    Tehát annyira érdekli őket,hogy semennyire,körberöhögik:))
    Ez csak 1 szövetségnek volt irgalmatlanul fontos, a másik csak lobbizott a szövetségeknél,hogy a másik 3-om belement, az egyik az érthető,mert mindig oda áll ,ahol azt gondolja , sütni fog a nap, 2 pedig ,azt Sah leírta,beleültek a volt szakaszosok más kastélyokba és vezető szerephez jutottak és mivel nem demokratikus szavazással  döntöttek szövetségen belül sem,hanem csak pár  érintett vezető, ezért van így,és hidd el, a többi szövetség nagy ívben tesz rá.

És ahogy Csaba doki írta , a Bátorság nem jár alanyi jogon,ahogy a becsület sem.
    Javaslom a google keresőbe írd be,és olvasgasd,értelmezd,de beírni sem fogod tudni,mert nem ismerheted ezeket a szavakat már. pedig a szakasz előtt ismerted:)javaslom ctrl v-majd ctrl v,hátha rémlik majd valami.

DiamondStar1972 @ hu 2
    sicc

A kérdésedre a válasz,amikor ez a szövetség állt elő ezzel,pont nem érdekelt senkit sem,ahogy most sem,mert a  kisebb szövetségeknek nincs mitől félniük, nem mint akkor , amikor ti voltatok a vezető szövi.
    A fentiek közül csak 1 félti a pozícióját, és indította el,és egyszerű pszichológia, magukat tették a felsorolásban
    utoljára,előre írták az Ébredést,amelyből szinte az összes tagot ismerem, és egy remek társaság,jó emberekkel,jó szövetség,és ők kezdik a sort.
    Olyan ismerős szituáció,maga előtt tol 4 szövetséget?olyan testőr,rabszolga,előretolt helyőrség és átmehetnék negatívabb jelzőbe,de pont az a szövetség nem érdemel rossz szót.
    Tehát jól megvezetik a tagságot és azt a pár szövit.
    De önállóak,ők tudják mit tudnak letolni a torkukon,mert szegény az a szövi, aki ígérni sem tud, teljesíteni,meg az más lapra tartozik.

DiamondStar1972 @ hu 2
    Megtartom jó szokásom,és mellőzöm a fórumot, sokkal hasznosabb dolgok vannak a játékban és a valós életben.
    Túl sok időt fordítottam erre a semmire itt.

További jó játékot kívánok mindenkinek:)

Diamond
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Huh, látom néhány ember csak habzó szájjal, gúnyolódva és a saját óriási szellemi fölényét hangoztatva tud csak írni, természetesen a másik felet nem ismerve. Nektek nem gond, hogy ilyen stílusban írtok? Tényleg ez kell nektek, így élitek a napjaitokat is? Mi lenne, ha nem a rosszindulat lenne a hozzászólásaitok alapja? A kezdő bejegyzés összefoglalta, hogy mi az, amit közösen gondolunk, és nincs mögötte semmi hátsó szándék. Aki ebben rosszat lát, teóriákat gyárt, az téved, nincs semmilyen további terv. Ez csak egy kezdeményezés volt, a további részleteket, a felmerült kérdéseket közösen szeretnénk megvitatni, mindenkinek ugyanannyi jogot és lehetőséget biztosítva, aki el szeretné mondani a véleményét. Nincs eldöntve semmi, nincsenek kőbevésett szabályok, ahogy nem is lehetnek, mivel még egy folyamat elején járunk és nem ismerjük a benne részt venni szándékozó szövetségek véleményét, érveit. Ezek a további megbeszélések tárgya lesznek, és közösen szeretnénk meghatározni az alapelveket.

Csaba doki néhány gondolatára reagálva: Beszéljük meg egy közös ts-en ezeket, az a legegyszerűbb véleményem szerint. Én a melléköltözést elítélem, de azért világos az is számomra, hogy kívülállóként ezt nem tudom kontrollálni, hogy valaki költözik-e vagy sem. A háború minimális időszakát is meg lehetne határozni, ha van rá igény, én ezt a felvetett 3 napot támogatom, ennyit minden szövi ki tud bírni. Ez a saját véleményem, és csak a saját nevemben írok.

Arra kérnék mindenkit, hogy próbáljunk már kicsit pozitívabban állni hozzá, ne a gyűlölködés és az uszítás menjen. A kezdeményezés nem a háborúk ellen szól, nem más szövetségek játékát kívánja korlátozni, mindenki azt csinál, amit akar. Mindössze egy keretet ad a játéknak, és határt húz, hogy mi az, amit már nem tartunk elfogadhatónak. Közösen, ezt ki is jelentettük és részt vehet benne bárki, aki szeretne! Nem egy-két-öt szövi, ahogy próbálják sugallni egyesek.
    Samak @ hu 2
    Huh, látom néhány ember csak habzó szájjal, gúnyolódva és a saját óriási szellemi fölényét hangoztatva tud csak írni, természetesen a másik felet nem ismerve. Nektek nem gond, hogy ilyen stílusban írtok? Tényleg ez kell nektek, így élitek a napjaitokat is? Mi lenne, ha nem a rosszindulat lenne a hozzászólásaitok alapja? A kezdő bejegyzés összefoglalta, hogy mi az, amit közösen gondolunk, és nincs mögötte semmi hátsó szándék. Aki ebben rosszat lát, teóriákat gyárt, az téved, nincs semmilyen további terv. Ez csak egy kezdeményezés volt, a további részleteket, a felmerült kérdéseket közösen szeretnénk megvitatni, mindenkinek ugyanannyi jogot és lehetőséget biztosítva, aki el szeretné mondani a véleményét. Nincs eldöntve semmi, nincsenek kőbevésett szabályok, ahogy nem is lehetnek, mivel még egy folyamat elején járunk és nem ismerjük a benne részt venni szándékozó szövetségek véleményét, érveit. Ezek a további megbeszélések tárgya lesznek, és közösen szeretnénk meghatározni az alapelveket.

Csaba doki néhány gondolatára reagálva: Beszéljük meg egy közös ts-en ezeket, az a legegyszerűbb véleményem szerint. Én a melléköltözést elítélem, de azért világos az is számomra, hogy kívülállóként ezt nem tudom kontrollálni, hogy valaki költözik-e vagy sem. A háború minimális időszakát is meg lehetne határozni, ha van rá igény, én ezt a felvetett 3 napot támogatom, ennyit minden szövi ki tud bírni. Ez a saját véleményem, és csak a saját nevemben írok.

Arra kérnék mindenkit, hogy próbáljunk már kicsit pozitívabban állni hozzá, ne a gyűlölködés és az uszítás menjen. A kezdeményezés nem a háborúk ellen szól, nem más szövetségek játékát kívánja korlátozni, mindenki azt csinál, amit akar. Mindössze egy keretet ad a játéknak, és határt húz, hogy mi az, amit már nem tartunk elfogadhatónak. Közösen, ezt ki is jelentettük és részt vehet benne bárki, aki szeretne! Nem egy-két-öt szövi, ahogy próbálják sugallni egyesek.

Üdv Samak

Mivel elköszöntem a fórumról, 100%-ra tudtam,hogy előkerül valami tőletek,és lám...itt van:)))és előkerülhet  egy pár olyan bejegyzés, amire esetleg úgy gondolhatja valaki,nem lesz válasz:)))igaz pár napig nem szóltak az érintettek hozzá:)))))
    A stílussal nincs probléma, a téma viszont kifogásolható.
    A játékot és a szervert a GGE üzemelteti , nem pár szövetség, nem ti, ergo , szabály hozásokra és kereteket húzni sincs jogotok.
    A minden napjaitokat sokan itt élik ki,látszik az eventek és az erőpontokból:)))Tükörkép
    hidd el , mindenre van ideje mindenkinek,nekünk nincs szükségünk az eventek megnyeréséhez,nincs szükségünk dísztárgyakra, nincs szükségünk arra,hogy megmutassuk mennyi az erőpontunk, ,de tisztában van vele mindenki,hogy háború és event nyerést szeretnénk,kitartóbbak vagyunk bárkinél.
    A hozzászólások,nem rosszindulatúak,reálisak.
    Nagyon szép elgondolás , amit kitaláltatok,de nagyon sántít
    - Ha tényleg ez volt a cél, egy Ts megbeszélés , egy levél az érintett vezetőknek,hogy  kitaláltunk valamit,mit szóltok hozzá?? 1 levél, pár perc
    Érdekes , 10 szövetséget-ségből kimaradt
     a Hollók és a  Rendellenes , és azok , akik tényleg semlegesek akarnak maradni.
    De az Armageddon hosszú hetekig rágta a szövetségek fülét, elég sok munkát , időt fektettek bele,és nem ezzel a témával
    Szerinted nincsenek ismerősök és barátok,akik ne jeleznének vissza?küldték át a leveleket?a szerver annyira leredukálódott és a régi jó játékosok mindenhol ott vannak,ismer szinte mindenki , mindenkit.hosszú ideje tudunk róla.
    képzeld,még nálatok is vannak barátaink.
    És a teória nem téves ezek szerint.
    Nem kavar senki,nem hazudik senki,mindenki magából indul ki.
    Én csak cáfolom azt,amit leírtatok,és az elmúlt hosszú évek mindig ezt igazolták, a tettek.
    Ha tényleg az a cél,amit kitűztetek,hajrá,majd kiderül, mi a valós oka,de ez szerintem sokaknak tiszta.
    Mivel a vezetés átalakult nálatok, lehet igazad is,nem ismerlek,és így nem is fogok ítélkezni,majd kiderül,nem fogom kíváncsian várni,jönnek a hírek maguktól:)és a tettek majd igazolhatják,hogy tényleg az-e amit leírtál,vagy az Armageddon szorgos hónapokig tartó munkája igazolódik:)
    Hozzáteszem, támogatok pár dolgot ,addig,amíg nem érzi magát valaki királynak,istennek.
    Arra viszont kíváncsi vagyok,hogy eddig miért is nem történt megkeresés:)))))))eltelt pár nap:)))
    És lehet nem ide kellett volna bejegyzést tenned,hanem napokkal ezelőtt megkeresni pl. a Hollók vagy a Rendellenes vezetőit és tisztázni a félreértést.

További jó játékot kívánok a szövetségednek és minden játékosnak a szerveren:)

Üdv:Diamond

DiamondStar1972 @ hu 2
  • Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Igen, csak azért írtam most, mert elköszöntél, eddig nem is mertem :) Féltem, hogy nehogy válaszoljál és az óriási szellemi fölényeddel teljesen porig alázz :) Ja nem.

Miért ne lenne jogunk bármire közösen? Hiszen mi játszunk ezzel a játékkal, mi döntjük el közösen, hogy hogyan játszunk, nem? Ha a szövetségek eldöntik, hogy nincs viharon támadás, nincs faluzás és ezt elfogadja mindenki, akkor miért ne lehetne megegyezni erről? Ha minden szövi úgy dönt, hogy elfogadja azt, hogy nem támadnak összefogva egyre, akkor miért ne lehetne? Azért, mert te úgy gondolod, hogy nem? Ez még nekem édeskevés, már ne is haragudj.

Mi sántít? Közösen azokkal a szövikkel, amelyekkel jó vagy semleges a viszonyunk, egyeztettünk pár kérdésben. Azt azért elfogadod te is ugye, hogy az ember azokkal vitatja ezt meg, akikkel jó a kapcsolata, meg egyáltalán kommunikálnak egymással. Minden szövetséget egyenként nem lehet megkeresni, de a téma indítása azért történt, hogy egységesen mindenki megismerje és ha akar, csatlakozzon hozzá. Ez csak egy lehetőség, egy felvetés és a további részleteket meg tudják vitatni azok a szövetségek, amelyeket érdekel. 

Mit cáfoltál? Azzal, hogy leírtad a véleményedet, hogy te ezt másképp gondolod, még nem cáfoltál meg semmit, mindössze a véleményedet írtad le. Mert te így gondolod, mert te mást látsz mögötte, mert ez egy nagyon gonosz és nagyon aljas indokkal létrejött kezdeményezés. Miért lenne az? Ez minden szövire vonatkozik, és közösen szeretnénk elfogadni az alapelveket, amelyet el tudunk és el akarunk fogadni. Ez nem arról szól, hogy egyes szövetségekre vonatkozik, a másikra meg nem. Próbáljuk már meg elfogadni, hogy nem rossz szándékkal indult ez a kezdeményezés, és nem akar beleszólni a másik játékába, csupán egy mindenki által elfogadott keretet ad. Amelyet közösen szeretnénk megalkotni, mindenkit bevonva, akit érdekel és akinek van ötlete, természetesen nem erőszakkal rávéve, hanem a saját döntése alapján, mert egyetért vele. Én személy szerint remélem, hogy meg is fog valósulni.
    Samak @ hu 2
    szerkesztette ezt: 02.06.2019
    húú, elképzelem diamondstar-t ahogy megy az utcán és méregeti a szembejövőket hogy vajon melyik lehet dereses, borsos, ébredéses szakaszos vagy bármi, és melyik akarhatja elvenni az "úgymond hatalmukat" :D Mondjuk arra is kiváncsi leszek mikor látja be a többi fórumozó hogy a sötétséggel felesleges harcolni... :D De annak örülök hogy mégis ír fórumra a kis barátunk, nekem is mosolyt csal az arcomra ha a sorait olvasom :D Úgyhogy írj csak szorgalmasan kedves okos ügyes kitartó és mindentudó diamondstar, mutasd meg mindenkinek mit tudsz hogy csodáljanak érte!!! 
  • DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) Bejegyzések: 61HU2
    Samak.... irta.... / bocs hogy idézlek.. / Csaba doki néhány gondolatára reagálva: Beszéljük meg egy közös ts-en ezeket, az a legegyszerűbb véleményem szerint. Én a melléköltözést elítélem, de azért világos az is számomra, hogy kívülállóként ezt nem tudom kontrollálni, hogy valaki költözik-e vagy sem. A háború minimális időszakát is meg lehetne határozni, ha van rá igény, én ezt a felvetett 3 napot támogatom, ennyit minden szövi ki tud bírni. Ez a saját véleményem, és csak a saját nevemben.....   hát olvasgattam itt az írásokat.. és azt figyeltem meg hogy azok a szövik / szövikben játszó / játékosok beszélnek  háborúról akik létre hozták ezt a formációt...  hát ez azért érdekes nem ???.. lehet hogy pár játékosnak csípi az egóját hogy a különleges épületek nem az ö szövijüknél van.. mert egyre jobban afelé hajlok hogy ez áll a háttérben.. ha már közös ts beszélgetésre invitálod a játékosokat.. hát akkor  gondolom.. nem 2-3 személyt akarjátok meghívni.. hanem tegyétek közzé a ts címet.. és aki akar.. persze nem fal kastikból.. hanem a sajátjából.. bármikor fel léphet oda..  és ha van bármely játékosnak hozzá fűzni valója nyíltan elmondhatná a véleményét.. az említett szövetségek ez álltal is bizonyíthatnák hogy igen is a tisztességes játékot pártolják.. 

jozsó
    DarkJózsefistva @ hu 2
    Kedves Samak

Amíg ide írsz,felelős szövetségi vezetőként,addig megkereshetted volna, a valóban illetékes vezetőket:))
    És nem itt válaszolgatni,magyarázkodni.
    Jogotok van ,saját szövetségen belül ,szabályokat,kereteket alkotni.
    Ha kifelé is szeretnétek hasonlót,mint feljebb írtam,egy levél váltásnak , már rég meg kellett volna történnie.
    Miről mi a véleménye más szövetségnek,szövetségünknek,mert egyenlőre úgy néz ki,hogy magatok felé hajlik a kezetek,de jól is van ez így.de nem indokolt.
    És amikor valóban egyeztettetek,nem csak azokkal,akik veletek esetleg szimpatizálhatnak.
    Ti nem akartatok senki mást belevonni ebbe,csak azokat,akik esetleg nem azonosulnak velünk.És nem is kell azonosulnia senkinek sem.
    És hidd el,ez nem csak az én véleményem,csak azért,mert én írok hozzá:))

És akkor ezek szerint, más szövetségek,velünk nem jó a viszonyotok? nem semleges?háborúban állunk?sorolhatnám.
    Akkor,amíg ide írogatsz kedves Samak,nézd meg hány karaktert írtál le,addig megkereshetted volna több szövetség vezetőjét,és vázoltad volna az elképzeléseteket.
    Nincs szükségem magyarázatokra,amikor tiszta sok játékosnak a meglátása,ezzel kapcsolatban.
    De egyenlőre,még azt sem tettétek meg.,amire itt hivatkozol.
    Sok sikert kívánok, hogy a céljaitok megvalósuljanak,és természetesen támogatok minden olyan elképzelést, ami mindenki ,azaz a nagy többség számára megfelelő.

Ezt a témát részemről lezártnak tekintem,majd a szövetségi vezetőkkel megtárgyaljátok,mert ezt nem itt ,velem kell,tisztázni,megbeszélni.
    Nem szellemi fölényeskedésről szól, egyszerű kérdések,korrektségről és becsületről,szövetségi vezetőként,ezeket neked kell bizonyítanod,nem nekem,és nem itt .

További jó játékot.

Üdv:Diamond

DiamondStar1972 @ hu 2
Ez a beszélgetés lezárult..