Összefogás

Előzetes egyeztetések után megvalósult az Összefogás, szövetségeink közel azonos gondolkozása a szerverrel kapcsolatban. 
Célja: az álhírek, pletykák tisztázása és a nyugodt játék biztosítása.
Az alapelvek meghatározásra kerültek, amik mellett kiállunk teljes függetlenségünk megtartása mellett!
Az összefogás csak védelmi célok miatt alakult meg és várja minden olyan szövetség jelentkezését, akik azonosulni tudnak ezekkel az elvekkel.

Az Összefogás tagjai a következő esetekben egységesen lépnek fel:
- kettő vagy több szövetség támad egy szövetségre.
- 1 vs 1 háborúban amennyiben valamelyik fél megszegi az alapvető háborús szabályokat (várak cserélgetése és visszatoborzása semleges szövetségben, erőd foglalási kísérletek, békekérés esetén meg nem adott béke) 
- egy szövetség elleni támadás sorozatok annak játékának ellehetetlenítése céljából.

Az Összefogás tagjai kijelentik a következőket:
- Nem akarnak semmilyen királyi épületet!
- Nem akarnak hatalmi helyzetbe kerülni!
- Az összefogás nem képvisel oldalt - tagjai semleges szövetségek, akik biztosítani akarják az "Élni és élni hagyni" elvet!
- Nem szervezkednek a háttérben, akármilyen pletykák is vannak erről!

ÉBREDÉS, SURVIVOR, Kicsi a Bors, Armageddon, Deres
«1345

• astucio (HU2)astucio (HU2) Bejegyzések: 11HU2

Az Armageddon  szövetség támogatja az Összefogást és annak alapelvei szerint játszik.

• Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    A Deres szövetség egyetért a fentiekkel és ezen elvek alapján játszik.
    Samak @ hu 2
  • Lucusi (HU2)Lucusi (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Az ÉBREDÉS szövetség támogatja az Összefogást és annak alapelvei szerint játszik.
    Lucusi @ hu 2
  • Kic lovag (HU2)Kic lovag (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    Üdv,
    ezzel a kezdeményezéssel egyetértek, pláne úgy, hogy korábban mi is kezdeményeztünk hasonlót. Igaz, akkor csak 1 szövetség (név nélkül) állt be ez mellé.

De milyen furcsa, azok fognak össze, akik egymásra pirosat nyomva nem adtak békét és erődöket is hódítottak. (ez nem volt csak pár hónapja, a szerverhábi után bőven!)

Egy másik jó kérdés, hogy miért is jött ez létre? Fenyegetve lett bármelyik 'összefogás' szövi több szövis lerohanással? Érte az 'összefogott' szöviket bármi ami ellen összefogtak? (hacsak nem egymás ellen, de hagyjuk...)

Ez vicc mint a mai ellenzék. :)

Szerencsére le lett írva, így számon kérhető az itt lefektetett szabályok. Azonban itt van egy kiskapu beépítve ami igencsak subjektív:
    "- egy szövetség elleni támadás sorozatok annak játékának ellehetetlenítése céljából." valaki már 1 támadást kapva is abba akarja hagyni, ezek szerint meg kell szüntetni a támadást ebben a játékban?
    "Így múlik el a világ dicsősége..."

Saját nevemben,
    Üdvözlettel
    Kic

• Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 158HU2
    A Sárkányölők szövetség egyet ért a fentiekkel és támogatja azt.
    Eddig is ezen elvek alapján játszottunk és ezután is ehez tartjuk magunkat.

Ps. Ez mennyire érvényes kis szövikre ? teszem azt egy kis szövi segítséget kér meg védelmezzük - közben járunk ?
    Csak azért kérdem mert a kis szövik általában nincs kihez forduljanak és nem igazán merik a véleményüket sem ki nyilvánítani a fórumon.
    - Biby -  
    Biby - Hu2
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) Bejegyzések: 13HU2
    A Fehér-Holló szövetség támogatja az összefogás alapelveit.
    -Lucifer1-
  • Kic lovag (HU2)Kic lovag (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    T. Szövetségek,

a kezdeményezéssel a Szövetségünk egyetért,
    Rendellenes szövetség támogatja az összefogás alapelveit.
    Üdvözlettel:
    Kic

• Freshfire (HU2)Freshfire (HU2) Bejegyzések: 4HU2

A Legendák szövetsége egyetért a tisztességes játékkal, ha tényleg ez a cél, így az éjszakai támadások, s az erőd támadás sem fér bele békeidőben.

Tisztelettel

Freshfire

• tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    szerkesztette ezt: 30.05.2019
    Sziasztok!

Ritkán olvasom a fórumot,és hozzászólni sem szerettem volna egy témához sem, még ha nem is értettem vele egyet, de...
    én azt látom, hogy józan gondolkodású, önálló  és játszani szerető játékosok megvezetése megy, valamint ez  az összefogás címen indult valami itt, az valójában egy pár játékos vagy szövetség ,vélt félelmeire alapul.
    TERMÉSZETESEN VAN PÁR ALAPELV,AMIT ILLIK BETARTANI.
    DE , BÁRMILYEN HATÁRT HÚZNI MÁSOK JÁTÉKÁBAN,MÁSOK PÉNZTÁRCÁJÁRA, NINCS JOGA EGYETLEN JÁTÉKOSNAK, SZÖVETSÉGNEK SEM! 
    És ugyanakkor feltehető az a kérdés is , hogy aki vagy akik kitalálták ezt , rajtuk mennyire kérhető számon , ha nem tartják be,és milyen szinten érvényesíthető velük szemben,mert nyilván 65 különböző gondolkozású ember játszik egy szövetségben, és milyen módon koordinálják tagjaikat,vagy söprik a szőnyeg alá a problémát, hogy jobb fényben tüntessék fel magukat,vagy szövetségüket?mert hát ugye az emberi gyarlóság és hazugság , az ott van a minden napokban.
    Miért is?
    Hány szövetséget kerestek meg?? hogy egyeztessenek az alapelvekről?vagy esetleg finomítsák azokat,vagy ki mivel értene egyet,vagy javasol olyan dolgokat,amire esetleg nem gondoltak?
    Hány szövetségnek kell , kellene ,kellett tartania az elmúlt hosszú időben attól,hogy esetleg szövetségét vagy tagjait , bármiféle atrocitás éri egy virtuális, háborús  stratégiai játékban:)
    És felteheti magában sok mindenki a kérdést,hogy valójában ennek ez -e a valós célja, vagy egy szövetség próbálja magát körbebástyázni.
    A GGE ráment a játékosok pénztárcájára már jó hosszú  ideje,aki itt költi eventekre a pénzét,hogy bebizonyítsa mekkora HŐS,hááát,..az a saját maga szegénységi bizonyítványa, ÉS TERMÉSZETESEN , NINCS MÁSOKNAK KÖZE HOZZÁ.
    Mivel ez egy háborús stratégiai játék,és akik évek óta idejüket , pénztárcájukat, ügyességüket fektették bele, hogy jól érezzék magukat,TE NEM FEKTETTÉL AZ ÉN JÁTÉKOMBA IDŐT,ENERGIÁT,PÉNZT,ÉS A TÉRKÉPEN NYILVÁN SENKI MÁSÉBA, ÍGY TE, TI  , nem határozzátok meg, hogy ki milyen módon játssza ezt a játékot.
    Egy szövetség tagjaként , a belső szabályzat irányelveit követi a tagság,nem egy szerverét, vagy másik szövetség szabályzatát.
    Nem témát akarok indítani,ezzel kapcsolatban
    De ajánlom nagyon figyelmükbe az alapítóknak, annak a pár embernek,hogy mások játékához , annak menetéről és stílusáról , véleményt formálhatnak, de ezt verjétek  ki a fejetekből,hogy saját szövetségeteken  kívül,bármilyen szabályt állítsatok fel itt a játékban, javaslom,otthon , a magánéletetekben , és a munkátokban tegyétek, vagy akinek fizetést adtok,mert nekem itt egyikőtök sem ad fizetést,és nem járul hozzá a havi rezsimhez sem.Ahogy itt a szerveren játszóknak sem valószínű:)))

Tisztelettel:Diamond

Nem akarok beleszólni, mert amugy nem érdekel, ahogy van de azért csak a poén kedvéért...
    A vezéred most írta ki hogy csatlakoznak, te meg kiírod hogy mindenki rossz aki csatlakozik.
    Nem lesz ebből vita nálatok?:D
    Bocs hogy belekotyogtam
    Post edited by Uriel on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) Bejegyzések: 72HU2
    Szia
    Tudom,hogy egy hozzászólásnak mi a következménye:)))pár hozzászólásból,talán egy lesz aki értelmesen hozzászól majd:)))

Ha nem érdekel,és csak poén,akkor ne írj.
    Egy szövetségnek van egy vezetője, hogy ki kinek a vezére, azt mindenki maga dönti el:)))
    Személy szerint egy szövetségben játszom,ahol a belső szabályzatokat betartom, és elfogadom azokat.
    Ez mivel csak az én véleményem,de szerintem rengetegen vannak a térképen,akik hasonlóan gondolhatják,.
    Megnyugtatlak,felnőtt emberek,önálló gondolkozással játszanak,és a fent leírtak alapján,egy szövetség belső szabályzatát elfogadva , játszanak., és a saját vélemény megformálása, nem vita téma:)))

És nem értelmezted a hozzászólást,és nyilván nem akarok senkit megbántani, de  van észjátékos,aki csak az orráig lát:)
    Nem arról szólt , hogy melyik szövetség milyen,látod ebből indulnak el a mende mondák,csak pár óra telt el és már egy olyan szó került bele,ami sértő:)))játszottam a fentiekben és ált . a szövetségek legtöbb tagjával is nagyon jó a kapcsolatom a mai napig.
    Itt elvi kérdések merülnek fel,szerinted érdekli őket a 10-20-50 rangú szövetség??NEM!!
    Ha egy 30 fős 100-ad rangú szövetség terrorizál egy másikat,ezek az ő szintjükön lerohanják,szétszedik őket??:)))))
    Azért van diplomácia.
    Mindegyik szövetség a maga szintjén erős,mitől tartanak,miért nem maradnak meg önállónak?ettől szép a játék , hogy nem egyik másik szövetség ,csicskát csinál a másikból,mert nagyon hasonlít az elmúlt pár évből egy szövetség játékstílusához.
    Ha ennyire szeretnének szabályt hozni,járuljanak hozzá a szövetségek fejlődéséhez,tanítsák meg nekik,hogyan kell sikeresen eventezni,hogyan építsék ki a váraikat,és ha szükséges támogassák őket szövetségi szinten nyersivel,és akinek szüksége van rá,Paysafe-l támogassák őket  havonta,természetesen mindenkit:)))))
    A GGE szabályzatát fogadták el a játékosok, nekik semmilyen alapon, nincs joguk itt bármilyen szabályt hozni,csak a saját szövetségükön belül.
    Tehát érted a lényeget??:)))
    Akkor el lehet mondani és leírni,hogy milyen remek , ez a kezdeményezés.
    Addig csak egy üres lufi az egész,és egy öncélú dolog.
    Remélem így érthető,hogy nem szövetségek vannak fikázva, hanem azokban pár ember,aki - akik azt hiszi-hiszik magukról hogy ő-ők  itt akárki:))))akárkik,és megkérdezés nélkül itt képviselhetnek több ezer játékost:)
    Tehát a gyengébbek kedvéért leírom,mert szerintem az utolsó mondat marad meg:))
    A SAJÁT SZÖVETSÉGÜKÖN belül  alakítsanak ki szabályokat.
    Vagy kezdeményezzem én is, hogy mennyi védőt -támadót tarthat bárki,milyen parancsnoka lehet fent,mivel támadhat stb. és mennyi pént költhet havonta a saját  játékára???:))))
    Ez szinte ugyan az,remélem átment:)))

Üdvözlettel:Diamond
    Post edited by Uriel on
    DiamondStar1972 @ hu 2
    közben meg cenzúrázták a hozzászólásomat:D
    Hu2 ön is ott vagyok ám

• UrielUriel Bejegyzések: 2,532Moderator
    Sziasztok!
    Kérlek Titeket, hogy mellőzzétek a trágár szavak ismétlését, vagy pontozását. Nem tudok minden pillanatban itt lenni, hogy ezeket moderáljam. Bármennyire igaza van DiamonStar1972-nek, a szövegben a szabályoknak nem megfelelő szavak vannak ( pontozva, ami ugyanaz, mintha leírták volna), és ezt is moderálnom kellett, és figyelmeztetést kellett adnom.
    Uriel
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 160HU2
    Szia
    Tudom,hogy egy hozzászólásnak mi a következménye:)))pár hozzászólásból,talán egy lesz aki értelmesen hozzászól majd:)))

Ha nem érdekel,és csak poén,akkor ne írj.
    Egy szövetségnek van egy vezetője, hogy ki kinek a vezére, azt mindenki maga dönti el:)))
    Személy szerint egy szövetségben játszom,ahol a belső szabályzatokat betartom, és elfogadom azokat.
    Ez mivel csak az én véleményem,de szerintem rengetegen vannak a térképen,akik hasonlóan gondolhatják,.
    Megnyugtatlak,felnőtt emberek,önálló gondolkozással játszanak,és a fent leírtak alapján,egy szövetség belső szabályzatát elfogadva , játszanak., és a saját vélemény megformálása, nem vita téma:)))

És nem értelmezted a hozzászólást,és nyilván nem akarok senkit megbántani, de  van észjátékos,aki csak az orráig lát:)
    Nem arról szólt , hogy melyik szövetség milyen,látod ebből indulnak el a mende mondák,csak pár óra telt el és már egy olyan szó került bele,ami sértő:)))játszottam a fentiekben és ált . a szövetségek legtöbb tagjával is nagyon jó a kapcsolatom a mai napig.
    Itt elvi kérdések merülnek fel,szerinted érdekli őket a 10-20-50 rangú szövetség??NEM!!
    Ha egy 30 fős 100-ad rangú szövetség terrorizál egy másikat,ezek az ő szintjükön lerohanják,szétszedik őket??:)))))
    Azért van diplomácia.
    Mindegyik szövetség a maga szintjén erős,mitől tartanak,miért nem maradnak meg önállónak?ettől szép a játék , hogy nem egyik másik szövetség ,csicskát csinál a másikból,mert nagyon hasonlít az elmúlt pár évből egy szövetség játékstílusához.
    Ha ennyire szeretnének szabályt hozni,járuljanak hozzá a szövetségek fejlődéséhez,tanítsák meg nekik,hogyan kell sikeresen eventezni,hogyan építsék ki a váraikat,és ha szükséges támogassák őket szövetségi szinten nyersivel,és akinek szüksége van rá,Paysafe-l támogassák őket  havonta,természetesen mindenkit:)))))
    A GGE szabályzatát fogadták el a játékosok, nekik semmilyen alapon, nincs joguk itt bármilyen szabályt hozni,csak a saját szövetségükön belül.
    Tehát érted a lényeget??:)))
    Akkor el lehet mondani és leírni,hogy milyen remek , ez a kezdeményezés.
    Addig csak egy üres lufi az egész,és egy öncélú dolog.
    Remélem így érthető,hogy nem szövetségek vannak fikázva, hanem azokban pár ember,aki - akik azt hiszi-hiszik magukról hogy ő-ők  itt akárki:))))akárkik,és megkérdezés nélkül itt képviselhetnek több ezer játékost:)
    Tehát a gyengébbek kedvéért leírom,mert szerintem az utolsó mondat marad meg:))
    A SAJÁT SZÖVETSÉGÜKÖN belül  alakítsanak ki szabályokat.
    Vagy kezdeményezzem én is, hogy mennyi védőt -támadót tarthat bárki,milyen parancsnoka lehet fent,mivel támadhat stb. és mennyi pént költhet havonta a saját  játékára???:))))
    Ez szinte ugyan az,remélem átment:)))

Üdvözlettel:Diamond
    Csatlakoznék társam MINDKÉT bejegyzéséhez:) És nem, a királyom és közte szerintem ebből nem lesz feszültség. Királyunk ugyanis elvekkel értett egyet, nem pedig azzal, hogy egyesek félelmet keltenek, más szövetségeket hetek óta presszionálnak, hogy csatlakozzanak egy 'védelmi unióhoz'. Kit kell megvédeni? És ki ellen? És ki akarja mások erődjeit elszedni? Meg amúgy, ki lesz a bíró, aki elbírálja, hogy egy csoportos támadás azért ment-e, mert az illető szövi túl jól próbált szerepelni egy eventen, vagy csak azért, mert a katikat próbálta a támadó szövetség elégetni, és amúgy esélyük sincs arra, hogy egyesével menve a 200 ezer védővel szemben nyerjen. 
    Még annyit, ez az egész nem szól másról, minthogy azok, akik saját védelmüket nem építették ki, megpróbálják betiltani a támadójátékot, nehogy valami megzavarja az eventezés szent nyugalmát, aztán ha majd valaki mégis támadni mer, akkor lehet 5nek menni egy ellen, hogy 'büntessenek' a zavarásért. Mert mindig rá lehet egy emberre vagy szövire fogni, hogy ő eventeredmény miatt támadt, ezért jár neki a büntetés, különösen akkor, ha a bíró maga lesz az, aki a legjobban érdekelt ebben:DDD
    No, várom, mi sül ki ebből és toborzom a védőket...nomád lesz, nyerjük meg:DDD
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) Bejegyzések: 72HU2
    Még egy gondolat azaz tény:)
    Pár topikban olvasom,és pár szövetségtől hallani,milyen módon élnek vissza erejükkel a kezdeményező szövetségek:)
    Akkor még egy kérdés,merülhet fel,pirosat nyomnak  egymásra?vagy  közös erővel megtorolják?egymáson?:)))

Mivel nem tudja kontrollálni az érintett szövetségeknél egy 20-ad rangú szövetség,így visszaélésre mindig van lehetőség,vagy fenyegetéssel,elhallgattatásra.
    És az,hogy megígérjük,meg így lesz.....játékosok:))))harcosok:))))ez nem bizalmatlanság,pár ember kitalálta,hogy a saját játékukat , A SAJÁT JÁTÉKUKAT,NEM A TIÉTEKET védje.

Diamond
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Még egy gondolat azaz tény:)
    Pár topikban olvasom,és pár szövetségtől hallani,milyen módon élnek vissza erejükkel a kezdeményező szövetségek:)
    Akkor még egy kérdés,merülhet fel,pirosat nyomnak  egymásra?vagy  közös erővel megtorolják?egymáson?:)))

Mivel nem tudja kontrollálni az érintett szövetségeknél egy 20-ad rangú szövetség,így visszaélésre mindig van lehetőség,vagy fenyegetéssel,elhallgattatásra.
    És az,hogy megígérjük,meg így lesz.....játékosok:))))harcosok:))))ez nem bizalmatlanság,pár ember kitalálta,hogy a saját játékukat , A SAJÁT JÁTÉKUKAT,NEM A TIÉTEKET védje.

Diamond
    Igen

A saját torkunkat is átharapjuk ha rosszat csínálunk:DD

vicc vót
    Hu2 ön is ott vagyok ám

• Sicc lovag (HU2)Sicc lovag (HU2) Bejegyzések: 27HU2
    Először is szeretnék gratulálni a szervernek hogy végre felébredt, épp ideje volt ennyi idő után ;) Talán már akkor észre kellett volna vennie néhány szövinek hogy mit gondolnak róluk mikor behúzták őket a szakasz elleni szerverháborúba.

Vicces olvasni egy-két érdekember hozzászólását is. Én megértem diamondstar haverunkat is, hogy azonnal az érdekeket keresi a kezdeményezés mögött, hisz világéletében érdekember volt, miért nézné más szemszögből a világot épp most. Viszont kérdésként felmerült bennem hogy kic lovag saját elmondása szerint hasonló dolgot kezdeményezett, akkor az is saját érdek miatt volt?? Vagy amikor ő találta ki az szerverérdek, mikor más az saját? Sahrazad kisasszony is az elvek embere, érdemes visszaolvasni a sok zagyvaságot amit ő próbált eladni a szervernek itt a fórumon, persze ő azt nem érdekből tette úgy mint ez a sok csúnya szövetség. Igaz mikor neki kellett támadni másik 3 szövetséggel valakit akkor nem volt ennyire felháborodva:) De a cél érthető, nyomni a demagógiát mert ez már bejött, a szakasz ellen be tudtak hülyíteni 2 szövit, meg kell próbálni hátha most is bejön.

Bár az értesülések szerint a "jobbak vagyunk mint a szakasz" mottó alatt épp két olyan szövetség megtámadására készülnek akik mellettük harcoltak a szerverháborúban. De hát indok biztosan lesz a szerver népe számára is, hisz végülis mindig ők az áldozatok. Ahogy most is látszik mindenki más érdekből cselekszik csak ők nem, szerencsére ahogy látom egyre kevesebben hiszik ezt el. Az öt szövetségnek meg kívánom hogy ne hagyják magukat újra behülyíteni és akkor talán működhet ez az egész!!! 
    Először is szeretnék gratulálni a szervernek hogy végre felébredt, épp ideje volt ennyi idő után ;) Talán már akkor észre kellett volna vennie néhány szövinek hogy mit gondolnak róluk mikor behúzták őket a szakasz elleni szerverháborúba.

Vicces olvasni egy-két érdekember hozzászólását is. Én megértem diamondstar haverunkat is, hogy azonnal az érdekeket keresi a kezdeményezés mögött, hisz világéletében érdekember volt, miért nézné más szemszögből a világot épp most. Viszont kérdésként felmerült bennem hogy kic lovag saját elmondása szerint hasonló dolgot kezdeményezett, akkor az is saját érdek miatt volt?? Vagy amikor ő találta ki az szerverérdek, mikor más az saját? Sahrazad kisasszony is az elvek embere, érdemes visszaolvasni a sok zagyvaságot amit ő próbált eladni a szervernek itt a fórumon, persze ő azt nem érdekből tette úgy mint ez a sok csúnya szövetség. Igaz mikor neki kellett támadni másik 3 szövetséggel valakit akkor nem volt ennyire felháborodva:) De a cél érthető, nyomni a demagógiát mert ez már bejött, a szakasz ellen be tudtak hülyíteni 2 szövit, meg kell próbálni hátha most is bejön.

Bár az értesülések szerint a "jobbak vagyunk mint a szakasz" mottó alatt épp két olyan szövetség megtámadására készülnek akik mellettük harcoltak a szerverháborúban. De hát indok biztosan lesz a szerver népe számára is, hisz végülis mindig ők az áldozatok. Ahogy most is látszik mindenki más érdekből cselekszik csak ők nem, szerencsére ahogy látom egyre kevesebben hiszik ezt el. Az öt szövetségnek meg kívánom hogy ne hagyják magukat újra behülyíteni és akkor talán működhet ez az egész!!! 
    Én nem akarok bele szólni már megint
    De a szakasz szövetségnél rosszabb banda nem volt még a szerveren.
    Tudom mert elég régóta játszogatok:D
    Post edited by Uriel on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

Ez a beszélgetés lezárult..