FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

13664

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 569
    A t√°voli vil√°gokban tal√°ltam.
    √Črdekes...
    V√©dett m√≥d itt ugye nem vehetŇĎ, a tilt√°sos galamb meg 2000 nap k√∂r√ľli. √Čs ez micsoda?
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    √Čs m√©g sok m√°s √ļtmutat√≥...
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    rotkiv (HU2) mondta:
    √Črdekes...
    V√©dett m√≥d itt ugye nem vehetŇĎ, a tilt√°sos galamb meg 2000 nap k√∂r√ľli. √Čs ez micsoda?
    Szia!
    Megk√©rdezem h√©tfŇĎn, amikor lesznek bent kezelŇĎk.¬†
    Uriel
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    √Črdekes...
    Szia!
    Megk√©rdezem h√©tfŇĎn, amikor lesznek bent kezelŇĎk.¬†
    Uriel
    köszi
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 228
    Tegnap d√©lut√°n √≥ta elt√ľnt a HTML5, helyette megint flash-ben fut a j√°t√©k! Mi t√∂rt√©nt?
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
    icka (HU2) mondta:
    Tegnap d√©lut√°n √≥ta elt√ľnt a HTML5, helyette megint flash-ben fut a j√°t√©k! Mi t√∂rt√©nt?
    Szia!
    Tudnak r√≥la, jelentettem. M√°s bejegyz√©sek is voltak errŇĎl a h√©tv√©g√©n.
    Uriel
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 228
    Köszönöm Uriel!
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
    Sziasztok!

Itt egy link a hibákról:Uriel
  • Nymeria (HU2)Nymeria (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 9
    szerkesztette ezt: 01.05.2019
    :smiley:
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 895
    A szigeteket a viharon tov√°bbra sem lehet elnevezni, a koordin√°t√°jukat sem adja a rendszer, csak annyit √≠r ki: "ErŇĎforr√°s sziget". T√∂bb sziget egyszerre t√∂rt√©nŇĎ foglal√°sakor nagyon zavar√≥, hogy p√©ld√°ul melyikrŇĎl kell visszah√≠vnom a sereget.
  • Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 64
    Mab (HU2) mondta:
    A szigeteket a viharon tov√°bbra sem lehet elnevezni, a koordin√°t√°jukat sem adja a rendszer, csak annyit √≠r ki: "ErŇĎforr√°s sziget". T√∂bb sziget egyszerre t√∂rt√©nŇĎ foglal√°sakor nagyon zavar√≥, hogy p√©ld√°ul melyikrŇĎl kell visszah√≠vnom a sereget.
    Szia, megvan r√° a megold√°s. Mikor elfoglaltad ut√°na friss√≠tsd a b√∂ng√©szŇĎt, teh√°t jelentkezz be megint, ut√°na k√©ri hogy adj neki nevet.
    - Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
    - √ĖtletelŇĎ -

szerkesztette ezt: 01.05.2019
    Asinne (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    Szia, megvan r√° a megold√°s. Mikor elfoglaltad ut√°na friss√≠tsd a b√∂ng√©szŇĎt, teh√°t jelentkezz be megint, ut√°na k√©ri hogy adj neki nevet.
    Frissítettem, akkor sem engedi. Régen azonnal el lehetett nevezni.

Update: ha foglalás után közvetlen frissítek, akkor el lehet nevezni, de a régebbieket nem engedi, csak a legfrissebbeket.
    Post edited by Mab (HU2) on
  • zoli1956 (HU2)zoli1956 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 13
    Szia Uriel! M√°r sokszor jeleztem, de m√©g mindig nem mŇĪk√∂dik a kir√°lys√°gok k√∂z√∂tti erŇĎforr√°s sz√°ll√≠t√°s. K√©rem seg√≠ts√©gedet. K√∂sz.
    További szép napot!
  • robi25 (HU1)robi25 (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 2
    Üdvözöllek Uriel!
    K√©rd√©sem az lenne hogy hol lehet elŇĎ√°ll√≠tani, vagy v√°s√°rolni a birtok, ist√°ll√≥, malom, rakt√°r √©p√ľletelemeket?
    Amennyiben egyenlŇĎre m√©g nem lehet, akkor mikort√≥l lesznek ezek el√©rhetŇĎek?
    Milyen hat√°ssal lesz pl. a birtokra az √©p√ľletelem felrek√°sa?
  • icu1 (HU2)icu1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 16
    Ňįdv Uriel,a mostani frissit√©setek ut√°n ,n√°llam hi√°nyzik a felszerel√©sekn√©l a Relikvia ,azaz a 6 kocka ami k√©k szinŇĪ ,¬† nem is vettem volna √©szre ,ha a t√°rsaim nem besz√©lnek r√≥la . Segits√©gedet k√©rem ez ŇĪgyben .V√°rom a v√°laszod. Maradok tisztelettel Icu¬†
    icu1 @ hu 2
    robi25 (HU1) mondta:
    Üdvözöllek Uriel!
    K√©rd√©sem az lenne hogy hol lehet elŇĎ√°ll√≠tani, vagy v√°s√°rolni a birtok, ist√°ll√≥, malom, rakt√°r √©p√ľletelemeket?
    Amennyiben egyenlŇĎre m√©g nem lehet, akkor mikort√≥l lesznek ezek el√©rhetŇĎek?
    Milyen hat√°ssal lesz pl. a birtokra az √©p√ľletelem felrek√°sa?
    Azokra csak megjelenéses elem van :)

Sz√∂vi szintŇĪ probl√©ma n√°lunk, hogy a csŇĪr√∂k termel√©se, teljes√≠tm√©nye √∂sszekeveredett, p√©ld√°ul n√°lam egy 19-es szintŇĪ csŇĪr 3%-os lett, √©s ugyanabban a kastban egy 8-as szintŇĪ csŇĪr meg 31%-os. Nem mindegy.
  • D√©nes (HU1)D√©nes (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 1
    Kedves Uriel!

A kérdésem a Nemzetközi 3 szerverrel kapcsolatos, viszont mivel csak itt van magyar közösségi itt teszem fel.
    Mikor várhatóak eventek ezen a szerveren?
    Kedves Uriel!

A kérdésem a Nemzetközi 3 szerverrel kapcsolatos, viszont mivel csak itt van magyar közösségi itt teszem fel.
    Mikor várhatóak eventek ezen a szerveren?
    √Čn √ļgy tudom, hogy ott nincsenek eventek.
    Sziasztok!
    A tesztszerveren nincs, √©s nem is lesznek eventek. Ez a szerver csak az √ļj friss√≠t√©sek tesztel√©se miatt van.
    Uriel
  • icu1 (HU2)icu1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 16
    Warrior!

You fought bravely for days and weeks. Your deeds of valor were heard in many lands.

Thanks to your efforts, you successfully completed our Long Term Event... (twice!?) Congratulations!

To complete the reward set you earned for this accomplishment, you’ve just received the following: 

1 x Molten helm
    1 x Scorched rock

Thank you very much for your participation in our event! 

Best regards,
    Your Empire Family¬† ¬†Ezt a levelet kaptam a rendszertŇĎl ,ez mind sz√©p √©s j√≥ ,de a felszerel√©sekn√©l m√©g mindig hi√°nyzik a relikvia megjelen√©s a kis k√©k kocka ,segits√©gedet k√©rtem ,de sajnos v√°laszt sem kaptam erre a probl√©m√°ra . Bocs a zavar√°s√©rt .¬†
    icu1 @ hu 2
Sign In to comment.