Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Távoli Világok esélye egyenlőtlenség!

2»

• Xinox (HU2)Xinox (HU2) Bejegyzések: 1

Ezek normálisak ?? 70-es játékosok viszik el az ÖKÖRSÉGI pontokat 15-20-as játékosoktól a távoli világokban? Esélyed sincs védeni vagy visszatámadni. Ez korrekt játék??? Régen nem volt ilyen!!! 3 óra alatt 15-20 ezer pontomat vittek el. Újjátékot kell keresni. Ez már csak a pénzről szól, nem a korrekt játékról...

• apóca (HU1)apóca (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sajnos nem azzal van a baj hogy rubinos parik vannak ki mennyit akar a játékra szánni az az ő dolga de eddig volt erőviszony korlát pár szint és már írta túl erős vagy  most a 70 es szintü 3 legendás szintel simán viszi a 13- 15 ös től az egész napi szerzeményt. És ez semmit sem használ mert legközelebb ki sem megy majd sok játékos mivel így értelmetlen
    apóca @ hu 1
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 894
    apóca (HU1) mondta:
    Sajnos nem azzal van a baj hogy rubinos parik vannak ki mennyit akar a játékra szánni az az ő dolga de eddig volt erőviszony korlát pár szint és már írta túl erős vagy  most a 70 es szintü 3 legendás szintel simán viszi a 13- 15 ös től az egész napi szerzeményt. És ez semmit sem használ mert legközelebb ki sem megy majd sok játékos mivel így értelmetlen
    Csatlakozom. Eddig az összes Távolin kint voltam, de ha ilyen marad és nem változtatnak rajta, akkor a mostani volt az utolsó. 

@Uriel légy szíves írd meg, hogy még most sem lenne késő bevezetni a támadásokhoz a szintkorlátokat a főnix kalandhoz hasonlóan. Szerintem többen visszatérnének a játékba és több rubint is vásárolnának a játékosok, mert látnának esélyt arra, hogy jobb helyen végezzenek. Köszi.

Ha így marad, eljön a félrubisoknál az a pont, amikor elengedik a távolit, és a következőnél nem mennek ki. 

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Mab (HU2) mondta:
    apóca (HU1) mondta:
    Csatlakozom. Eddig az összes Távolin kint voltam, de ha ilyen marad és nem változtatnak rajta, akkor a mostani volt az utolsó. 

@Uriel légy szíves írd meg, hogy még most sem lenne késő bevezetni a támadásokhoz a szintkorlátokat a főnix kalandhoz hasonlóan. Szerintem többen visszatérnének a játékba és több rubint is vásárolnának a játékosok, mert látnának esélyt arra, hogy jobb helyen végezzenek. Köszi.

Ha így marad, eljön a félrubisoknál az a pont, amikor elengedik a távolit, és a következőnél nem mennek ki. 

Sziasztok!
    Jelentettem, bár nem most először, hogy nagy az esélyegyenlőtlenség, és hogy szintekre kellene osztani a támadások lehetőségét itt is.
    Uriel
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    szerkesztette ezt: 08.03.2019
    Azért vesznek sokan rubint, hogy feltolják a kintibe a kastit... Ha bevezetik a szintkorlátot ki a fene fog foglalkozni vele, hogy 1-2 nap alatt felpumpálja a kastit 70-re?
    Az meg a másik egy ugyan olyan szintű is vígan beüt ha előkerül a kártyája, nem kell ahhoz nagy kast.
    Ha csak körbe nézel a térképen egy kicsit, dugig van 11-12 es kastélyokkal, komoly 3-4 ezer szoborral... Őket nem támadják nagy játékosok, nem fognak 300 szoborért rohangálni. Csak kimennek, kapnak kettőt azt ennyit bírtak az idegek, vagy rájönnek, hogy az egész egy rosszul kigondolt dolog, mert semmi értelme nincs, pár ember játéka aki ezt élvezni tudja azt ennyi.  A nemességire dobnának be inkább több zsetont, eddig csak a kati toborzásnál láttam.
    Post edited by Swifty (HU2) on
  • Mátra (HU2)Mátra (HU2) Bejegyzések: 10

Az is szép, hogy hiába nem lehet a20-30-as szintűeket 5-6 hullámmal támadni, a kereskedőnél 11-es támadó kövek kaphatóak a szárnyra, előrészre. A német rubinhuszar megvesz négyet belőle, és máris duplája a tamadóserege... Semmi sansz ellenük.

szerkesztette ezt: 08.03.2019
    A Távoli világokban a jegesen egy német játékos (602:755) elvette az összes kajás falumat, meg egy köveset. Meg akarom támadni, de nem tudom, a rendszer nem engedi. A piros karika kint van, támadható, felpakoltam rá legalább 5-ször a sereget, rányomtam a zöld pipára és semmi. Nem támadtam meg még egyszer sem.
    Levelet sem tudok neki írni, korábban sem írtam neki. A rendszer azt írja ki: Ilyen nevű játékos nem létezik.
    Cookiekat, mindent töröltem már, ki-beléptem, akkor sem enged támadni.
    Hogyan támadjam így meg?
    Az összes ostromcuccomat, amit felpakoltam, azt viszont elvette a rendszer.

Ma előfordult nálam és szövitársamnál is, hogy a rablóbárót a jegesen támadhatónak mutatta, de közben időugrót kért.

@Uriel segítséget kérek, bár gondolom, hétfőnél előbb nem lesz megoldva.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Mab (HU2) mondta:
    A Távoli világokban a jegesen egy német játékos (602:755) elvette az összes kajás falumat, meg egy köveset. Meg akarom támadni, de nem tudom, a rendszer nem engedi. A piros karika kint van, támadható, felpakoltam rá legalább 5-ször a sereget, rányomtam a zöld pipára és semmi. Nem támadtam meg még egyszer sem.
    Levelet sem tudok neki írni, korábban sem írtam neki. A rendszer azt írja ki: Ilyen nevű játékos nem létezik.
    Hogyan támadjam így meg?

Ma előfordult nálam és szövitársamnál is, hogy a rablóbárót a jegesen támadhatónak mutatta, de közben időugrót kért.

Szia!
    A kért segítséget valóban csak hétfőn tudom megkapni én is. Jelenleg senki sem tud tenni ebben az ügyben semmit, de amint hétfőn bent lesznek, jelentem a dolgot.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    Hogyan támadjam így meg?

Szia!
    A kért segítséget valóban csak hétfőn tudom megkapni én is. Jelenleg senki sem tud tenni ebben az ügyben semmit, de amint hétfőn bent lesznek, jelentem a dolgot.
    Uriel
    Köszi.
    Az éjjel kipróbáltuk, jegesen nem tudtuk őt megtámadni, most sem tudjuk.
    Jelenleg senkit nem tudunk támadni jegesen a távoli világokban, pedig támadhatónak írja ki a játékosokat. 

Az már csak apróbb hiba, hogy néha katik nem olyan színűek, mint a zászlóm.
    Szerintem nem ártana, ha az ügyeletes ránézne, mert egyre több a bug és ha összeomlik a szerver, az a játékosoknak nagyon nem fog tetszeni.
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    szerkesztette ezt: 10.03.2019
    22 es szinten vagyok.... és jön rám egy román több mint 70 es szintel.....

Ezt nagyon jól kitalálták.

Esélyem sincs vissza szerezni az örökség pontot amit elvet
    Ja vagy költsek el én is pár száz ezret hogy partiba legyek a román játékossal?
    Még átgondolom ;)

Post edited by Uriel on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • Mátra (HU2)Mátra (HU2) Bejegyzések: 10

A románokkal amúgy is vigyázni kell, mert ha megtámadsz egyet, falkában jönnek vissza. Ez valami genetikai bug lehet, gondolom...

szerkesztette ezt: 12.03.2019
    A Távolin az falvak foglalásánál a rendszer nem engedi elnevezni a falvakat, annyit ír be, hogy: Erőforrás-falu. Még csak nem is a koordinátát adja.

A falufoglalásnál, ha közel van a sereg, pár egységnyire, de elfoglalták már, nem rajzolja ki, így csak a végén derül ki, hogy már foglalt. Pár napja a távolin ezzel nem volt még gond, ahogy a falvak elnevezésével sem.
  • katarona8 (HU2)katarona8 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    Tökéletesen jó kint, épület pontoknál volt eredménye ha kint vagy ,na itt nem ! Amit szerzel falkában viszik hajnali órákban, idő ment a kukába ,egyenlő felek vagyunk,jó vicc előtte max ,de nem most ! Hogy el lett ez cseszve ,ennek örömére nem is lesz kint következőleg még ennyi tag sem mert megízlelték eme "rendes" és új Távoli világokat.  

Eddig ment a vergődés mert nem volt mindenkinek parija és milyen egyenlőtlen,na most aztán teljes az =-ség ,Anno az nem vette ki aki nem is  kirakta a ,20 nap alatt bőven ,megoldható volt. Na most :D Kimész üljél egész nap a gép előtt,ne egyél ne dolgozz ,meg sem moccanj,mert lefalkáznak,a full 70-es szinten lévő külföldi népség és amiért a gép előtt voltál és tettél érte ,hogy legyen örökséged,azt az esélytelenek nyugalmával búcsúztatod :D 
    Mellesleg élelem :D Hogyan is szerezz....... rablóval?  Nagyon keveset ad, vagy mehetsz erődre hiszen  rá  vagy kényszerülve,hogy mások erődjét üssed ha nem rubizol kint,de minek is kéne? Ha most kint vagy a kastba teszel 30k rubint sem érsz sokat :D Nem éred el a 70-es szintet ,40-50-es szinten még préda vagy ,ejj ejj :)))

Ha a Távolin nem változtatnak, akkor ez lesz az utolsó, amin részveszek, és többen is így vagyunk ezzel.
    Most lehet, hogy kaszál a GGS, de a következőnél nem fog. Sok az elégedetlen hang, nemcsak a mi szerverünkön, hanem a nagyobb szervereken is.
    Ráadásul 10 nap van még vissza, ha most azonnal vége lenne, akkor is már sok.

Ezúton szeretnék köszönetet mondani azoknak a topszövis és nem topszövis magyar játékosoknak, akik a Távolin ismeretlenül is segítenek/segítettek nekem. Köszi.
  • katarona8 (HU2)katarona8 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    Mab (HU2) mondta:
    Ha a Távolin nem változtatnak, akkor ez lesz az utolsó, amin részveszek, és többen is így vagyunk ezzel.
    Most lehet, hogy kaszál a GGS, de a következőnél nem fog. Sok az elégedetlen hang, nemcsak a mi szerverünkön, hanem a nagyobb szervereken is.
    Ráadásul 10 nap van még vissza, ha most azonnal vége lenne, akkor is már sok.

Ezúton szeretnék köszönetet mondani azoknak a topszövis és nem topszövis magyar játékosoknak, akik a Távolin ismeretlenül is segítenek/segítettek nekem. Köszi.
    Igazából ,eddig szerettük kint a kis csapattal akikkel voltam,de megértem ,hogy elment a kedvük ,tényleg így nincs értelme sok.
  • Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    Eddig úgy gondoltam oké, hiába sír bárki bármit lehet a játékban ezért szabad kezet kap mindenki, MÁRMINT a Support nem szól bele, mondván nem szólhat bele ezért nincs ideiglenes kitiltás, vagy figyelmeztetés.
    Van internetes játék ahol szintén mindenféle szemétséget lehet. Ám ott lehet jelenteni érdemlegesen, angol vagy más nyelvű, de az adott szervernek van egy felügyelője, aki ideiglenes kitiltással büntetheti azokat a játékosokat akik túl agresszívak, és tönkreteszik más játékát. Ilyesfajta rendretétel azokat sem kímélte akik több éve közvetítik a játszásukat. Nem számít. Azoknál a játékoknál sincs megírva hogy nem mehet oda a kicsikhez és nem ölheti le őket. Az olyasfajta korlátozás sok bugot vonna maga után. Ezért vannak felügyelők, játék mesterek a játékban, vagy nem is non stop egymást váltva, de amikor jön olyasfajta jelentés akkor intézkedik. Kitiltás sokszor nagyon is jó tanító erő. Elgondolkodtam azon itt miért nincs ilyen. Mert csak böngészős játék? Nem hiszem. Így olcsóbb, mindezek nélkül, tény de igazságtalan. 

Előző távoliban megtudtam oldani hogy pénz nélkül bekerüljek a 5001-10000 es körbe, örültem is neki. Most viszont, annyira rá szálnak az emberre, hogy csak a 10001-25000 es csoportot érem el.
    Szerencse hogy az is ad pár pontot. Viszont már tudom pontokat szerezni fölösleges, hamar elszedik. Sajnos nagyon számít hogy mennyi örökség pontod van, ér ugyan az épületekért kapott pont, de már nem mérvadó, ha kicsi az örökség, akkor  sehol nem vagy. Így költeni rá akár 1x is érdemtelen.

Szóval tekintve más játékok ügyvezetését, én részemről már nem fogadom el azt, hogy szabad a játékban, ezért megteheti, és nem tudnak mit tenni. Ha nem fontos számukra a közönség amit kiszolgálnak, csak folytassák.

- Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
    - Ötletelő -

szerkesztette ezt: 29.04.2019
    Fél egykor osztják ki a távolin az összetett pontokat, és az alapján az összetett helyezéseket.
    Most, hajnali fél egykor osztják ki utoljára ebben az eventben az összetetthez a pontszámokat.
    Kérdés: A holnapi, hajnali fél egytől délelőtt fél tízig tartó időszak befolyásolja-e az összetett eredményeket?
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 62
    Mab (HU2) mondta:
    Fél egykor osztják ki a távolin az összetett pontokat, és az alapján az összetett helyezéseket.
    Most, hajnali fél egykor osztják ki utoljára ebben az eventben az összetetthez a pontszámokat.
    Kérdés: A holnapi, hajnali fél egytől délelőtt fél tízig tartó időszak befolyásolja-e az összetett eredményeket?
    Nem számít már ami most megy, mert ez ugyan úgy van, mint a királysági ligánál: kiadták az utolsó medált; utána, csak az éppen futó évent pontjait lehet növelni... ( Ugyanis a nyereményeknél az összetettet nézik) Mondjuk így értelmetlen elhúzni is, de mivel a legtöbb évent hajnalba vagy reggel ér véget ezért ezt megtartották ittis...
    Mab (HU2) mondta:
    Nem számít már ami most megy, mert ez ugyan úgy van, mint a királysági ligánál: kiadták az utolsó medált; utána, csak az éppen futó évent pontjait lehet növelni... ( Ugyanis a nyereményeknél az összetettet nézik) Mondjuk így értelmetlen elhúzni is, de mivel a legtöbb évent hajnalba vagy reggel ér véget ezért ezt megtartották ittis...
    Köszi a választ. 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt