Kastély tolvaj!

prutyi (HU2)prutyi (HU2) Bejegyzések: 17HU2
szerkesztette ezt: 27.04.2019 itt: Goodgame Empire – Közösség
Sziasztok!

Szeretnék megkérni minden kedves játékost tessék odafigyelni mert egy illető vezetők nevét klónozza még pedig úgy, hogy a név végére tesz 1 pontot. Anno ez már volt a Survivornál, ott Mengi nevét másolták, kérek mindenkit tessék oda figyelni nehogy valaki véletlenül is kiadja neki a kódját.

@HU2 
Szint: 70/800
Szövetség: Ébredés, Rang: Őrmester

"Csakis magam miatt tettem amit megtettem
 Megoldogztam mindenért és nem elvettem
 Magamtól megyek el innen ha el kell mennem
 és nem azért mert nem akarnak látni egy-ketten"
«1

• Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 164HU2
    Mivel ez már bizonyíték , kérlek jelentsd a Supportnak is.
    Köszönöm a többi játékos nevében is:
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • prutyi (HU2)prutyi (HU2) Bejegyzések: 17HU2
    Biby (HU2) mondta:
    Mivel ez már bizonyíték , kérlek jelentsd a Supportnak is.
    Köszönöm a többi játékos nevében is:
    - Biby -
    Szia rendben! 
    @HU2 

Kedves  Uriel

Kérlek tudnál nekem segíteni, jelenteni szeretném a Support felé, de magyarul szólva én nem értek hozzá.

Előre is köszi!
    @HU2 

• UrielUriel Bejegyzések: 2,683Moderator
    Sziasztok!
    Én abban tudok csak segíteni, hogy megpróbálok tanácsot adni, vagy a Support felé irányítani a kérdezőt.
    Jelen esetben a szabályzat azt mondja, hogy SENKINEK ne adja meg a jelszavát senki. Vagyis mivel ez az alap, ezért az ezzel kapcsolatos problémák nem tartoznak a Supportra. Ezzel a szabállyal ez ki van védve, vagyis ha nem adja meg senki senkinek a jelszavát, akkor nincs is értelme egy ilyen levélnek. Tehát a csalás lehetősége sem állhatna fent, ha a szabálynak megfelelően mindenki titokban tartja a jelszavát. Tudom, hogy ez a játékban , a szövetségekben ez nem így van, de ez már mindenkinek az egyéni választása, hogy megadta-e valakinek a jelszót.
    Csak annyit tudunk tenni, mi játékosok, hogy mint ez a bejegyzés is, figyelmeztetjük a többieket, hogy vigyázzanak ezzel.
    Uriel
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Én abban tudok csak segíteni, hogy megpróbálok tanácsot adni, vagy a Support felé irányítani a kérdezőt.
    Jelen esetben a szabályzat azt mondja, hogy SENKINEK ne adja meg a jelszavát senki. Vagyis mivel ez az alap, ezért az ezzel kapcsolatos problémák nem tartoznak a Supportra. Ezzel a szabállyal ez ki van védve, vagyis ha nem adja meg senki senkinek a jelszavát, akkor nincs is értelme egy ilyen levélnek. Tehát a csalás lehetősége sem állhatna fent, ha a szabálynak megfelelően mindenki titokban tartja a jelszavát. Tudom, hogy ez a játékban , a szövetségekben ez nem így van, de ez már mindenkinek az egyéni választása, hogy megadta-e valakinek a jelszót.
    Csak annyit tudunk tenni, mi játékosok, hogy mint ez a bejegyzés is, figyelmeztetjük a többieket, hogy vigyázzanak ezzel.
    Uriel
    muhaha

Ezzel csupán csak annyi a bibi, hogy ez egy csalás miatt létrehozott multi acc(nagy valószínüség szerint).
    Vagyis, a derék magyarul nem tudó supportnak kutya kötelessége lenne kideríteni melyik játékos szórakozik multi accokkal hogy kicsalja mások belépő kodját....
    Nagyon bírom mikor a szabályokra hivatkozva nem akarnak egy nyilvánvalóan aljas csaló embert megkeresni, kizárnia  játékból, csak mert munka lenne vele.

Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Uriel
    muhaha

Ezzel csupán csak annyi a bibi, hogy ez egy csalás miatt létrehozott multi acc(nagy valószínüség szerint).
    Vagyis, a derék magyarul nem tudó supportnak kutya kötelessége lenne kideríteni melyik játékos szórakozik multi accokkal hogy kicsalja mások belépő kodját....
    Nagyon bírom mikor a szabályokra hivatkozva nem akarnak egy nyilvánvalóan aljas csaló embert megkeresni, kizárnia  játékból, csak mert munka lenne vele.

Ebben egyetértünk. :)
    @HU2 

szerkesztette ezt: 29.04.2019
    Sziasztok!
    A csalót, ha valaki valóban bizonyítani tudja, azt kizárják a játékból. Pontos karakternevek megadásával a Support intézkedni fog.
    A jelszavak kérése, mint csalás nem létezik, az előzőekben leírtak miatt. Mivel nem lehet megadni a jelszót senkinek, ezért ezzel nem is lehet visszaélni. Csak és kizárólag a "multi account" használata számíthat ez esetben csalásnak. Ezt jelenteni kell a Supportnak, erre reagálni fognak. A jelszó miatt felesleges írni, mert a szabály kizárja a lehetőséget. Nem a szabállyal takarózok, hanem arra hivatkozva tisztázom, hogy miért nem lehet csalásnak minősíteni azt, hogy valaki ( lemásolva valakinek a karakterét 1 pontot hozzátéve, amit megint csak nem tilt a szabály) elkéri mások jelszavát. Egy ilyen levélre ez lenne a pontos válasz: "A szabályok miatt sajnos jelszavakat nem adunk ki másoknak!" Még akkor sem, ha látszólag a levél a szövetség vezetőjétől jött, mert ilyen levelet Ő sem írhatna, ha betartjátok a szabályt. Mint írtam, tudom hogy ez lehetetlen, hiszen minden szövetségben vannak egymásnak átadott jelszavak, de sajnos ez nem tartozik a Support hatáskörébe.
    Uriel
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 82HU2

Mi ezt megtettük... végig jártuk és mi lett belőle semmi egyetlen egy accot tiltottak jah és igen vissza kaptunk azt amit elvitt de kb ennyi történt...

Szinte az összes nagyobb szövinél bepróbálkozott olyanok nevével akik vezetői titulusban vannak..

Bibi (HU2) mondta:

Mi ezt megtettük... végig jártuk és mi lett belőle semmi egyetlen egy accot tiltottak jah és igen vissza kaptunk azt amit elvitt de kb ennyi történt...

Szinte az összes nagyobb szövinél bepróbálkozott olyanok nevével akik vezetői titulusban vannak..

Na ez az, azt meg viccnek találom, hogy sehogy se lehet tőle megszabadulni.
    @HU2 

Sziasztok!
    Szerintem az, hogy 1 accot kitiltottak, s mindent visszakaptatok, az nem éppen semmi. Ez egy intézkedés volt, ezek szerint, amit a Support csinált.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Szerintem az, hogy 1 accot kitiltottak, s mindent visszakaptatok, az nem éppen semmi. Ez egy intézkedés volt, ezek szerint, amit a Support csinált.
    Uriel
    Szia Uriel

Ez így idáig oké, de az a csaló újra fogja kezdeni, és lehet más eszközökkel amikről még nem tudunk ismét kastélyokat fog lopkodni...
    @HU2 

prutyi (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Uriel
    Szia Uriel

Ez így idáig oké, de az a csaló újra fogja kezdeni, és lehet más eszközökkel amikről még nem tudunk ismét kastélyokat fog lopkodni...
    Szia!
    Egy feltételezés miatt nem fognak intézkedni. Pontos adatok kellenek, ahogy írtam is, amik bizonyítják a csalást ( nem a jelszavak kérése, hanem a multi account használata). Mivel a csalás egy bűncselekmény, ezért erre a problémára nem tudnak a moderátorok megfelelő választ. A veszteségeket tekintve, lehet jogi kérdés is. Tehát ezt a kérdést csak a Support oldhatja meg.
    Uriel
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 82HU2
    Tudod az a baj, hogy sokan bedőlnek ennek és áldozatává válnak 10 magyar emberből 7 nem tud a supporttal kommunikálni így kezdődnek a bajok..  Visszakapná mind tennének az ügyben ha letudná írni mi a gondja.. Régen jobb volt míg volt magyar support ha azt nem is teszik vissza akkor egy közvetitő személyt tehetének ez ügyben vagy valami hasonlót...
    Bibi (HU2) mondta:
    Tudod az a baj, hogy sokan bedőlnek ennek és áldozatává válnak 10 magyar emberből 7 nem tud a supporttal kommunikálni így kezdődnek a bajok..  Visszakapná mind tennének az ügyben ha letudná írni mi a gondja.. Régen jobb volt míg volt magyar support ha azt nem is teszik vissza akkor egy közvetitő személyt tehetének ez ügyben vagy valami hasonlót...
    Ezt támogattom, nem várhatják el mindenkitől, hogy beszéljen vagy angolt vagy németet...
    @HU2 

• Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 164HU2
    Bibi (HU2) mondta:
    Támogatom -  kell a magyar support , vagy legalább egy jó tolmács(közvetítő) nálluk !!!
    Uriel érdeklőd meg mik a feltételei hogy meg halgassanak minket és tegyenek egy magyar support-ot ?
    Esetleg online aláirás gyűjtés , vagy készítsenek ők egy felmérést ezzel kapcsolatban ...
    Tudom kis szerver vagyunk de azért itt nem  5 - 10 emberről van szó. 
    És azt is figyelembe vehetik, hogy a vagyonuknak egy kis részét mi szolgáltatjuk ! :)
    Ha már hibát hibára halmoznak , negativ fejlesztéseket vezetnek be (Az idéglenes raktár üzenetek fülön való el heljezésére gondolok elsősorban) akkor figyeljenek oda a kéréseinkre.
    Válaszod előre is köszönjük:
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 784HU2
    Az ötlet, hogy legyen egy közvetítő náluk, nagyon jó, csak ők sajna nem fognak megfizetni egy embert sem, ingyen meg nem fogja itt a szerveren elvállalni senki. A törvény pedig nem kötelezi őket, hogy legyen magyar support vagy egyáltalán bármilyen magyar támogatás. :( 
    Mab (HU2) mondta:
    Az ötlet, hogy legyen egy közvetítő náluk, nagyon jó, csak ők sajna nem fognak megfizetni egy embert sem, ingyen meg nem fogja itt a szerveren elvállalni senki. A törvény pedig nem kötelezi őket, hogy legyen magyar support vagy egyáltalán bármilyen magyar támogatás. :( 
    Eléggé szomorú...
    @HU2 

Sziasztok!
    Sajnos olyan dolgot szeretnétek, amit valóban nem tudnak biztosítani. Nekem is sokkal könnyebb lenne, ha lenne magyar nyelvű Support . Egy dolgot azonban tudok, hogy kb 20 nyelven kellene, mert bizony nincsen olasz, francia, spanyol, török, kínai, román, szlovák... és még sorolhatnám az országokat. A játékot Németországban szerkesztik, ezért a német nyelv, s mivel az angolt beszélik a legtöbben, ezért mi moderátorok is ezen a nyelven kapunk mindent. Még, ha valaki ingyen is vállalná el a Supportban való részvételt, az már munkának számítana.  Megfelelő szerződéssel, nem csak egy önkéntes tevékenység lenne, mint a moderátorok, mivel ami ott történik az komoly képzettséget igényel. Lassan 2 éve csinálom a fórum moderálását, és ezalatt egyetlen játékos kérdezte, meg, hogy hogyan lehetne moderátor. Őt a megfelelő helyre irányítottam. Fel is vette a kapcsolatot a közösségi vezetővel. Neki azt válaszolták, hogy egy ilyen kis szerverre, nem szükséges több ember. És ez látható a többi szerveren is, csak a nagyobbakon vannak többen a moderátorok. Tudom, hogy jó lenne egy mindenki számára érthető támogatás, de sajnos nem sok esély van rá. Megkérdezem hétfőn.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Sajnos olyan dolgot szeretnétek, amit valóban nem tudnak biztosítani. Nekem is sokkal könnyebb lenne, ha lenne magyar nyelvű Support . Egy dolgot azonban tudok, hogy kb 20 nyelven kellene, mert bizony nincsen olasz, francia, spanyol, török, kínai, román, szlovák... és még sorolhatnám az országokat. A játékot Németországban szerkesztik, ezért a német nyelv, s mivel az angolt beszélik a legtöbben, ezért mi moderátorok is ezen a nyelven kapunk mindent. Még, ha valaki ingyen is vállalná el a Supportban való részvételt, az már munkának számítana.  Megfelelő szerződéssel, nem csak egy önkéntes tevékenység lenne, mint a moderátorok, mivel ami ott történik az komoly képzettséget igényel. Lassan 2 éve csinálom a fórum moderálását, és ezalatt egyetlen játékos kérdezte, meg, hogy hogyan lehetne moderátor. Őt a megfelelő helyre irányítottam. Fel is vette a kapcsolatot a közösségi vezetővel. Neki azt válaszolták, hogy egy ilyen kis szerverre, nem szükséges több ember. És ez látható a többi szerveren is, csak a nagyobbakon vannak többen a moderátorok. Tudom, hogy jó lenne egy mindenki számára érthető támogatás, de sajnos nem sok esély van rá. Megkérdezem hétfőn.
    Uriel
    Köszönjük.
    @HU2 

• hgc (HU2)hgc (HU2) Bejegyzések: 11HU2
    Sziasztok

Mivel sajna tényleg nem tud tenni semmi s supp...
    Mi azért itt tudunk,még ha kicsit is.
    Pl megoszthatjuk eggy topicban a lopott kastok nevét,és a trükköt..
    Én pl pont tegnap küldem körüziben el a tagjainknak mire figyeljenek.
    Sajna nincs más csak a megelőzés.
    És odafigyelés.
    Pl Nemrég jött a Demetriából eggy tag És legutóbb azt irta 60 éves,ma meg már 41 :-)
    Persze ez csak eggy ötlet részemről...
    És ide lehetne írni azt is ha sikerült valami módon visszaszerezni egy accot.
    Az ijedt ellenség,legyőzőtt ellenség
Sign In to comment.