Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hiba

2

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    Igen. Mivel valódi játékosokat másoltak le, így ez is előfordul.
    Lorant96 @ hu 2
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    Tomey (HU2) mondta:
    Sziasztok!

A vérvarjú be tudja aktiválni a nyitott kaput? Azért kérdezem, mert ma kémkedés alapján kicsit kevesebb, mint 400 védőnek kellett volna várnia, a támadás utáni üzeneten még kiírja a 373 védőt, de a részleteknél már 0-t ír mint középre, mint a szárnyakra, mint az udvarra. A támadás során sem a támadóim, sem a védők nem sérültek, ezközt nem vesztettem, csak nyersanyagot kaptam, aranyat és dp-t nem. A támadás, ahogy már leírtam, vérvarjú ellen történt.

Tomey

Igen: tud kaput nyitni és védelmet álítani esetleg be védni(több védő fogad mint amennyi a kémkedésnél meg jelenik).

Ugy az idegen mint a varju :)

- Biby -

Biby - Hu2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Tomey (HU2) mondta:
    Sziasztok!

A vérvarjú be tudja aktiválni a nyitott kaput? Azért kérdezem, mert ma kémkedés alapján kicsit kevesebb, mint 400 védőnek kellett volna várnia, a támadás utáni üzeneten még kiírja a 373 védőt, de a részleteknél már 0-t ír mint középre, mint a szárnyakra, mint az udvarra. A támadás során sem a támadóim, sem a védők nem sérültek, ezközt nem vesztettem, csak nyersanyagot kaptam, aranyat és dp-t nem. A támadás, ahogy már leírtam, vérvarjú ellen történt.

Tomey
    Szia!
    Ez is előfordulhat, mint ahogy az is, hogy többen vagy kevesebben lesznek a várban. Ez elég kellemetlen lehet, ha fellobogózod, vagy éppen nem teszel, mert más volt a kémkedés. Arról még nem hallottam, hogy trónfosztás/elűzés utáni kémkedésnél is megváltozott volna a védőszám.
    Uriel
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    Így van!  A  'varnyú' is és az idegenek is nyitnak néha kaput....
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 318
    Sziasztok!

Esetleg tudja valaki, hogy miért nem lehet az üzeneteket másolni, mert igaz hogy a google fordító nem isteni, de azért nagy segítség a távoli világoknál (legalábbis tegnapig az volt).

köszi a válaszokat előre is

megoldódott Ctrl C/V-el működik

• csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) HU2 Bejegyzések: 34
    Nem tudom , hogy csak nálam jelentkezik - e ez a probléma, vagy másnál is tapasztalható, de az átállás óta homályosabb a kép és jóval lassúbb a játék. 
    Ha tudnátok valami megoldást javasolni, hogy hogyan küszöbölhetők ki ezek a problémák, azt megköszönném.
    csenge32 @ hu 2
    Szia Uril!

Elég hülyén nézz ki amikor egy szabadon foglalható erődöt bejövő támadásként jelenít meg a rendszer.

Stewe
    Szia Uril!

Elég hülyén nézz ki amikor egy szabadon foglalható erődöt bejövő támadásként jelenít meg a rendszer.

Stewe
    Szia!
    Biztosan igazad van, elég hülyén nézhet ki, egy üres erőd, amiből támadás jön. Mint a nevem is, ami nem Uril, de semmi baj, tudom hogy a gépelésnél lehetnek hibák. 
    Uriel
    Szia Uriel!

Bocs az előzőért, viszont most valamilyen oknál fogva nem tudok (előfordulhat hogy más sem) semmit fejleszteni ill. a fejlesztés alatt álló épületeknél az idő átugrása nem működik.

Üdv: Stewe
    Sziasztok!
    Tudnak a hibáról és javítják is.
    Uriel
  • BySzi (HU2)BySzi (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Hibajelzés:

Csapatok mozgatásakor minden 999 felett megadott darabszám esetében az értelmezett darabszám 1 lesz!

Feltételezem, hogy a mennyiség szöveg ezres tagolással van megjelenítve és később a szóköz miatt nem tudja visszakonvertálni numerikus értékké.

Jó játékot!
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 405
    Tomey (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Tomey
    Szia! Igen, tud kaput nyitni, szokott is néha, hiszen elvileg valós játékosokat imitál. Ami persze nem igaz, sosem volt az, a 400 védőjével...
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

• Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    Úgy gondolom ide megfelelő amit írni szeretnék.
    Különleges ajánlatként kaptam 4 órás 6 órás, és 8 órás bajnoksági tortát, mind a hármat külön-külön vagy az összeset, de meg lehetett venni rubinért. Megvettem a hat órásat, hogy könnyedén elérjem a bajnokság második fordulóján a 6 órás tortát ( pont duplázót ). Jött ám a meglepetés amikor elértem, és nem adta hozzá, végül mikor letelt a három óra, előkerült a másik is, és abból már csak három óra volt. A hiba itt az hogy nem adódott hozzá, ezért három óra kukába ment.

Uriel, kérlek jelezd ezt nekik, köszönöm!
    - Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
    - Ötletelő -

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Asinne (HU2) mondta:
    Úgy gondolom ide megfelelő amit írni szeretnék.
    Különleges ajánlatként kaptam 4 órás 6 órás, és 8 órás bajnoksági tortát, mind a hármat külön-külön vagy az összeset, de meg lehetett venni rubinért. Megvettem a hat órásat, hogy könnyedén elérjem a bajnokság második fordulóján a 6 órás tortát ( pont duplázót ). Jött ám a meglepetés amikor elértem, és nem adta hozzá, végül mikor letelt a három óra, előkerült a másik is, és abból már csak három óra volt. A hiba itt az hogy nem adódott hozzá, ezért három óra kukába ment.

Uriel, kérlek jelezd ezt nekik, köszönöm!
    Szia

Azért, mert valószínűleg nem az időt adta hozzá, hanem a pontduplázó ért duplán (azaz 200% plusszal), amikor mindkettő bónusz aktív volt.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Sziasztok!
    Amikor több időátugrást is vesztek, akkor mindig a legnagyobb értéket adja meg, a többi nem adódik össze.
    Uriel
  • Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    A tényen nem változtat, hogy nincs feltüntetve sem a % os érték, sem a mögötte lévő várakozó idő a tortánál, de ezt inkább a tanácsoláshoz kellene írnom.
    - Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
    - Ötletelő -

• Dark Crow (HU2)Dark Crow (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Üdv. Nem tudom más is jelezte már, de új erődöt foglaltam, s jelenleg az 1 es szintü rablóvárakat bármennyit ütöm 1-es szinten maradnak.
    Köszi
    helm @ hu 2
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    szerkesztette ezt: 30.04.2019
    helm (HU2) mondta:
    Üdv. Nem tudom más is jelezte már, de új erődöt foglaltam, s jelenleg az 1 es szintü rablóvárakat bármennyit ütöm 1-es szinten maradnak.
    Köszi

Van egy limit. Zöld rabló, jég, sivi, tűz egyben. Azt hiszem 150 a max. Ha összesen ennyi tornyot már megütöttél nem növelhetsz több tornyot.
    Ha nagyon fontos, hogy az új erődödnél tudj tornyot növelni, a supportnak kell írni. Megadni egy másik torony koordinátáját amit még növelni tudtál, és annak a toronynak is  amit a továbbiakban használnál. A régit lenullázza, így az lesz használhatatlan. Az új pedig amit megadtál a régivel lesz egyszintű.
    Swifty (HU2) mondta:
    helm (HU2) mondta:
    Köszi

Van egy limit. Zöld rabló, jég, sivi, tűz egyben. Azt hiszem 150 a max. Ha összesen ennyi tornyot már megütöttél nem növelhetsz több tornyot.
    Ha nagyon fontos, hogy az új erődödnél tudj tornyot növelni, a supportnak kell írni. Megadni egy másik torony koordinátáját amit még növelni tudtál, és annak a toronynak is  amit a továbbiakban használnál. A régit lenullázza, így az lesz használhatatlan. Az új pedig amit megadtál a régivel lesz egyszintű.
    Sziasztok!
    Köszönöm a segítséget a pontos válasszal. 
    Uriel

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt