Alakváltó jelvény

Egy olyan probléma merült fel alakváltónál,hogy hardcore mód be van kapcsolva  32db védővel támadok és csak 10db talizmánt néha 50db kapok egy támadáskor.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,582Moderator
    szerkesztette ezt: 30.03.2019
    Szia!
    Erre nincsen semmilyen szabály, hogy mennyit kellene kapni. Valahogy összefügg a védők számával, a várparancsnok erősségével, a játékos erősségével. Azt mondod, hogy védőkkel támadsz, akkor az 50 talizmán is eredmény, én támadókkal támadok, s 200 körül kapok. Mások is hasonlóan kapnak, nem vettem észre, hogy ebben változtattak volna, s nem is tudok erről.
    Uriel
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    Pedig NemethKristóf24  által felvetett probléma fennáll  támadókkal történő támadások esetén is...  Ezen túlmenően  arcátlan és pofátlan módon  nagyon gyakran minden második kémkedés sikertelen.  Azt pedig nem hiszem, /hisszük el, hogy ezek a bugok  véletlenszerűek....  
  • Teugeot (HU2)Teugeot (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Sziasztok!

Ma 3000 alakváltó jelvényért meg akartam venni az Idéző mesterhez az utolsó követ (Sivatagi rúna), le is emelte, 0 jelvényem maradt, de a rúnakövet sehol sem találom? Nem is halványította el és nem is írta ki, hogy Elfogyott, de 3000 jelvény eltűnt. Valami ötlet?
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) Bejegyzések: 23HU2
    Sziasztok!

Ma 3000 alakváltó jelvényért meg akartam venni az Idéző mesterhez az utolsó követ (Sivatagi rúna), le is emelte, 0 jelvényem maradt, de a rúnakövet sehol sem találom? Nem is halványította el és nem is írta ki, hogy Elfogyott, de 3000 jelvény eltűnt. Valami ötlet?
    Nálam is pontosan ez a probléma merült fel, írtam levelet a supportnak: There was a gem - the Desert rune, from the Quote Master's Commander's Set - what I bought from the shape changer badge store, but it didn't appear in the command gemstone warehouse. (There was enough space for the stone!) - így ha leírod szerintem megértik.., főleg ha nem mi vagyunk az eggyetlenek...
Sign In to comment.