ERŐDTÁMADÁSOK...

Sziasztok Bátor Harcosok!
A véleményetekre vagyok kíváncsi, aktív játékos már javában égő erődeinek támadásáról,.... Mennyire szabályszerű, vagy etikus, vagy megengedett eljárás? 

• Mátra (HU2)Mátra (HU2) Bejegyzések: 10

Mit akarsz hallani? Mindig az erősebb kutya .........

• DRAGON9 (HU2)DRAGON9 (HU2) Bejegyzések: 1
    "Viszont addig jár a korsó a kútra", mígnem egyszer azt az erősebb kutyát a többi kutya szétszedi.... :-D
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 210HU2

Ezért változnak idönként a szerver urai.. A Templomosok is mozdíthatatlannak tüntek, a Szakaszt is rettegték. Semmi nem tart örökké.... Véleményem szerint minden erősebb szöviben vannak túlkapásra hajlamos (most finom voltam.), játékosok, de ahogy én látom, a Rendellenes "uralkodása" alatt nyugisabb lett az élet...

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 139HU2
    Szia Druszám...  Hozzávetőlegesen  az általad említett  oly 'dicső' és 'nemes'  szövetség nyomta ránk a pirosat és aratott dicső győzelmet felettünk,,,  
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    Az égő várak, erödök támadása, nem szövetség függő.
    játékosa válogatja, vannak akik csínálják, és vannak akik nem.
    Kinek milyen a játékbeli felfogása...
    Vannak akik azt élvezik ha a gyengéket aprítékolhatják.
    Ez a jelenség mindíg volt és lesz is.
    Ez van ;)

Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 210HU2

Nem állítottam, hogy " dicső és nemes"... Ott is vannak érdekes játékosok. Pusztán azt állítom, 6 és fél év játék után, hogy most nagyobb nyugi van mint eddig. Ha valaki még emlékszik az elmúlt évekre.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 139HU2
    szerkesztette ezt: 09.04.2019
    Az égő várak, erödök támadása, nem szövetség függő.
    játékosa válogatja, vannak akik csínálják, és vannak akik nem.
    Kinek milyen a játékbeli felfogása...
    Vannak akik azt élvezik ha a gyengéket aprítékolhatják.
    Ez a jelenség mindíg volt és lesz is.
    Ez van ;)
    Teljesen' igazad van és maradéktalanul egyetértek!... Játék, amit valós emberek 'játszanak' és bizony a valós életben lévő személyiségük és mentalitásuk itt is megnyilvánul, ami minősíti is öket, csak ezzel az a baj, hogy sok esetben top szövis emberkék játszák ezt, akik a szövetségük védelmét élvezve használják ezt ki, mivel ha a jóval gyengébb versenyző vissza találna támadni, a szövetsége azonnal bevédi 100k katival… Szóval az esélyegyenlőség itt nemigazán adatik meg...

Sign In to comment.