Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vélemények, hozzászólások a 2019. II. negyedévi frissítéshez

Sziasztok!
Ide írhattok, véleményeket, ötleteket, javaslatokat és kritikákat a második negyedévi frissítésről.
Uriel
«1

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    szerkesztette ezt: 29.03.2019
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Ide írhattok, véleményeket, ötleteket, javaslatokat és kritikákat a második negyedévi frissítésről.
    Uriel
    Sajnálom, hogy ezt a hosszúra sikerült, ám teljesen semmitmondó szöveget lefordíttatták veled.
    A halogatásokon kívül sok újat nem mondtak, az meg jó vicc a végére, hogy a jövőbeni tervekről szóló leírás a már megvalósított dolgok leírásával zárul. :D Azért rád nézve kedves tőlük, hogy nem a játék megalapításával kezdték ezt az összegzést. :D   
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447
    Hát ha már nyitva lett ez a téma akkor leírnám a véleményem:

Nem tudom, hogy miből gondolják, hogy a Távoli világok kaland nagy népszerűségnek örvend, de szerintem ha megtartják ezt az örökségrablós mechanizmust, akkor kár bele további energiákat ölniük, nem sokan fognak kimenni rá, és még kevesebben fognak aktívan részt venni benne.

Ez a daimjók légiója a szamuráj eseménynél lesz? Már régen berakhatták volna, de sok újdonságot nem fog jelenteni.

A királyi fővárosok megszüntetésekor remélem, hogy nem csak a városokért jár majd kompenzáció, hanem a fel nem használt királyi érmék elköltésére is kitalálnak valamilyen elfogadható megoldást.

Ha annyira figyelnek ránk, ahogy írják, akkor én szeretném kérni az égő kastélyok védelmét, és a szabotázsok korlátozását. Illetve a támadásoknál is a szintkülönbség korlátozását.

Lorant96 @ hu 2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 869
    A legutolsó távolinál sokat kaszált a GGS, sokan költöttek rá rubint, hogy a pontjaikat meg tudják tartani.
    Ha az áprilisinál lesz ismét rubinos induló kastély, akkor a nemrubisok és a félrubisok többsége nem fog kimenni. Szerintem közel sem lesz annyi bevétel, mint az előzőn volt.

Ha a GGS komolyabb bevételt szeretne folyamatosan a távoliból, akkor:
    ne legyen rubinos induló kastély,
    nagy szintkülönbségnél ne lehessen támadni kisebbre,
    legalább egy napos kezdővédelem.

A rubinosok így is előrébb végeznének, de így a többiek is látnának esélyt jobb helyen végezni, növelné a rubinvásárlási kedvet is.

• timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35

Ez az egész már csak szerencsétlenkedés gg részéről...tucatnyi átnevezett, de ugyanazon féle-fajta event… teljes monotónia napról napra, hétről hétre... Ezen már nem segít egy elbaltázott külvilág, és egy sokadik kán féle event sem. Évek óta játszom, de ennyire lapos sosem volt. Hatalmas változásra lenne szükség ahhoz, hogy visszatérejen az érdeklődés, a játékkedv... Várok... egyenlőre...

timcsi
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 428
    Hát ha már nyitva lett ez a téma akkor leírnám a véleményem:

Nem tudom, hogy miből gondolják, hogy a Távoli világok kaland nagy népszerűségnek örvend, de szerintem ha megtartják ezt az örökségrablós mechanizmust, akkor kár bele további energiákat ölniük, nem sokan fognak kimenni rá, és még kevesebben fognak aktívan részt venni benne.

Ez a daimjók légiója a szamuráj eseménynél lesz? Már régen berakhatták volna, de sok újdonságot nem fog jelenteni.

A királyi fővárosok megszüntetésekor remélem, hogy nem csak a városokért jár majd kompenzáció, hanem a fel nem használt királyi érmék elköltésére is kitalálnak valamilyen elfogadható megoldást.

Ha annyira figyelnek ránk, ahogy írják, akkor én szeretném kérni az égő kastélyok védelmét, és a szabotázsok korlátozását. Illetve a támadásoknál is a szintkülönbség korlátozását.

Csatlakoznék a Fővárosokkal kapcsolatos megjegyzéshez.
    Van nekem több tízezer fel nem használt királyi érmetartóm, amit rubinért vettem, meg van 1-2 százezer aranyért vett olcsóbb fajta, aztán van szintén néhány százezer fel nem használt érme, amit a Fővárosi kereskedőnél akartam volna beváltani a parira. No kérem, ezekkel mi lesz? Remélem valami épkézláb módon kártalanítanak. Jó lenne általánosságos bejelentések helyett konkrét dolgokat mondani, hogy jó előre ne dühödjön fel mindenki, mert nekem ennyi van, másnak meg 10x ennyi, az 10x ilyen dühös lesz:DDD
    Adnék ötletet is, pl. a sok rubinért vett érmetartóim helyett szívesen fogadnék korrekt átváltási arányon szárnyacskát, időugrót vagy a szintén csak rubinért vehető uj zászlókból valamennyit, hasonlóan a  többi fel nem használt dolgaimért is, mert ha többszázezerbe került egy-egy eszköz az Igazságosztó támadóparihoz, vagyis többmillióba a szett, az a legkevesebb, hogy aki gyűjtögetett, az nem szenved hátrányt...remélem, sikerült időben szólni.
    Ami meg a Távoli Világokat illeti, hát nálam nem örvend népszerűségnek. És igen, én se fogok kimenni. Nincs értelme pénzt tenni bele. Mert egy német, amerikai, japán játékos 4x-5x annyit keres, mint egy magyar, így a magyar a végén jó sokat költ, saját lehetőségéhez képest, és kullog a sor végén...velem legutóbb ez történt.
    És mielőtt Uriel ideírja, hogy mindenki annyit költ, amennyit akar: ez igaz, nemzeti szerverek szintjén, mert a magyar szerveren nagyjából mindenki hasonló kereseti viszonyokkal rendelkezik, olyan nagyon ezért nem szakadunk le egymástól, már ha valaki játszik és nem csak ütöget. Igaz ez az amerikai szerverre is: egymáshoz képest viszonylag kiegyenlítettek a lehetőségek. De biztosan nem igaz akkor, ha egy magyart eresztenek össze egy amerikai vagy német játékossal. Nagy kár,mert a sűrű fillér többet hoz, mint a ritka forint, és aki sokat markol az keveset fog...ezt tartja a magyar szólás...
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64

Ez az egész már csak szerencsétlenkedés gg részéről...tucatnyi átnevezett, de ugyanazon féle-fajta event… teljes monotónia napról napra, hétről hétre... Ezen már nem segít egy elbaltázott külvilág, és egy sokadik kán féle event sem. Évek óta játszom, de ennyire lapos sosem volt. Hatalmas változásra lenne szükség ahhoz, hogy visszatérejen az érdeklődés, a játékkedv... Várok... egyenlőre...

Megnyithatnák már az ötödik királyságot, az sokakat megmozgatna. Oké, nem nagy változás, de mégis több mint amit manapság csinálnak. S már azért nem írok ötleteket, mert inkább másra fordítom az erőmet, mintsem hogy a ötleteljek nekik, amit úgysem vesznek figyelembe.
    - Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
    - Ötletelő -

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Asinne (HU2) mondta:

Megnyithatnák már az ötödik királyságot, az sokakat megmozgatna. Oké, nem nagy változás, de mégis több mint amit manapság csinálnak. S már azért nem írok ötleteket, mert inkább másra fordítom az erőmet, mintsem hogy a ötleteljek nekik, amit úgysem vesznek figyelembe.
    Szerintem teljesen felesleges egy ötödik királyság, a jelenlegiekben sem túl izgi a dolog, üthetsz pár tornyot és néha van hozzájuk lázadó kémes event 0 jutalomért. Én inkább a jelenlegi világokba várnék valamilyen új típusú eventet.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    szerkesztette ezt: 05.04.2019
    rotkiv (HU2) mondta:
    Asinne (HU2) mondta:

Szerintem teljesen felesleges egy ötödik királyság, a jelenlegiekben sem túl izgi a dolog, üthetsz pár tornyot és néha van hozzájuk lázadó kémes event 0 jutalomért. Én inkább a jelenlegi világokba várnék valamilyen új típusú eventet.
    Viszont az sem lenne túl nagy frissítés. Egy új kaland ami a sokak mellett néha ha van jelen.
    Van olyan amikor már egyszerűbb egy új játékot összehozni mint a régibe nagy változást hozni.
    - Ötletelő -

• tirerama (HU1)tirerama (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    szerkesztette ezt: 05.04.2019
    Asinne (HU2) mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Asinne (HU2) mondta:

A távoli Világ eventet ugy kéne átvariálni....
    Hogy mindenkinek a vára átkonvertálódna oda, ugy ahogy az van.
    És indulhatna a gyepálás.
    Lehetne trancsírozni egymást, vagy a külföldieket.
    Végre a régi stratégiailag izgi játék jönne vissza.

esetleg lennének ott nagyobb létszámra bővithető szövetségek, mondjuk 100-150 fő, és szövetségi jutalmi rendszer is lenne az egyéni melett.
    Micsoda trancsírozások lehetnének....
    Nekem tuti tetszene:D
    Esetleg lehetne olyasmi mint régen berimond, hogy el lehetne foglalni a másik várát és akkor kiesne a játékból, rahedli ötletem lenne....
    A lényeg hogy élvezetesen egymás ellen játszhassanak az emberek és ne csak az egeret kelljen kattintgatni, meg a pénzköltési versenyeket szemlélni.
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 369

Igaza van tireramanak. Ha a pénztárcám nem is fogható egy németéhez, a váram esetleg igen.Egyenlöbb lehetne a verseny.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Siasztok!
    Legelőször, mielőtt elindult a távoli világ, azt kérdezték a moderátoroktól, hogy szerintünk milyen lenne egy ilyen Távoli Világok esemény, hogyan lenne érdekes, hogyan fogadnák a játékosok stb. Pontosan ezt írtam én is, hogy akkor lenne érdekes, ha mindenki a jelenlegi szintjével és várával indulna, egymás ellen menne a csata, és a szövetségek is köthetnének szövetséget, 10 maximum együttesen. Vagyis, mint ittenei szövetség menne ki mindenki, de külföldi szövetségek ellen lehetne menni, s 10 szövetségig lehetne növelni a tagságot egy név alatt 650 főig. Sajnos nem az én szavaim voltak a mérvadóak, mint látható. Nekem is tetszene a kiüthetős játék is. Megemlítem még egyszer, mert jó az ötlet.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Siasztok!
    Legelőször, mielőtt elindult a távoli világ, azt kérdezték a moderátoroktól, hogy szerintünk milyen lenne egy ilyen Távoli Világok esemény, hogyan lenne érdekes, hogyan fogadnák a játékosok stb. Pontosan ezt írtam én is, hogy akkor lenne érdekes, ha mindenki a jelenlegi szintjével és várával indulna, egymás ellen menne a csata, és a szövetségek is köthetnének szövetséget, 10 maximum együttesen. Vagyis, mint ittenei szövetség menne ki mindenki, de külföldi szövetségek ellen lehetne menni, s 10 szövetségig lehetne növelni a tagságot egy név alatt 650 főig. Sajnos nem az én szavaim voltak a mérvadóak, mint látható. Nekem is tetszene a kiüthetős játék is. Megemlítem még egyszer, mert jó az ötlet.
    Uriel
    Megvalósítása őrületes erőforrást és munkát igényelne. Így az egyszerübbnél mardtak, mindenki x szinttől kezdi azonos várral. Visszanézve milyen irányba haladt tovább a játék, az a céljuk, hogy nyújtsanak valamit de minimális erőbedobással.
    Ezáltal nagyobb a profit.Szóval ilyesmi hiába jó ötlet, mint sok másik amit megannyi játék írt más és más fórumokra. Nem valósítják meg ha a fix keretnél többet venne igénybe. S az hogy mindenki a saját várával menne... ha ilyesmi lehetne, akkor másik szerverre is át lehetne költözni.

- Ötletelő -

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447
    Szia Uriel!
    Az várható volt, hogy a királyi fővárosok megszüntetésével a királyi érméket is kiveszik a rendszerből, de hogy ezért semmiféle kárpótlást nem adnak, az már mindennek a teteje!
    Kérlek Uriel jelezd, hogy igen is várunk érte kompenzációt!
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia Uriel!
    Az várható volt, hogy a királyi fővárosok megszüntetésével a királyi érméket is kiveszik a rendszerből, de hogy ezért semmiféle kárpótlást nem adnak, az már mindennek a teteje!
    Kérlek Uriel jelezd, hogy igen is várunk érte kompenzációt!
    Lóránt
    Szia!
    Jelentettem a kérést és várom, hogy intézkedjenek, vagy válaszoljanak.
    Uriel
  • kalev (HU2)kalev (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Relikvia gond. Nem tudok aranyat küldeni.

• prutyi (HU2)prutyi (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    Kárpotlást nem nagyon adtak. :D 
    @HU2
    Szint: 70/800
    Szövetség: Ébredés, Rang: Őrmester

"Csakis magam miatt tettem amit megtettem
     Megoldogztam mindenért és nem elvettem
     Magamtól megyek el innen ha el kell mennem
     és nem azért mert nem akarnak látni egy-ketten"
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 157

Ez a sok relikvia kati minek van? Dísznek? Mert szerintem a kutya sem toborozza mert annyi aranyért nem éri meg amennyiértt díszeleg..ha csak azt nézzük, hogy 3 erődben meg 1 főben toborzok le egy sorozatot amit számoljunk úgy, hogy 4x5x120 az több mint 2 milla arany..nekünk hol a haszon? :D

• prutyi (HU2)prutyi (HU2) HU2 Bejegyzések: 17

Ez a sok relikvia kati minek van? Dísznek? Mert szerintem a kutya sem toborozza mert annyi aranyért nem éri meg amennyiértt díszeleg..ha csak azt nézzük, hogy 3 erődben meg 1 főben toborzok le egy sorozatot amit számoljunk úgy, hogy 4x5x120 az több mint 2 milla arany..nekünk hol a haszon? :D

Jól van így jártál :D :P 
    @HU2
    Szint: 70/800
    Szövetség: Ébredés, Rang: Őrmester

"Csakis magam miatt tettem amit megtettem
     Megoldogztam mindenért és nem elvettem
     Magamtól megyek el innen ha el kell mennem
     és nem azért mert nem akarnak látni egy-ketten"
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 225
    A Távoli Világokban az úgymond globális hatás egyáltalán nem működik! Pl a 2000%-os toborzási sebesség a többi királyságra is vonatkozna! Ez ugye vicc?  icka
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
Sign In to comment.