hajrá Hamburg!

Hello! 

Sokat töprengtem hogy megirjam következő soraim.. egy bizonyos eset után azóta se jöttem ide B)

Kezdem azzal, hogy felteszek pár kérdést : Miért indult a játék? Hol tart? Mi jöhet még ezután?
egy dolog biztos szabadidős tevékenységnek indult részemről! de már nem itt tart a gge....
Nagyon túlzásba vitték már magukat!

""FIGYELEM! Új negyedéves terv! A játék alsó vagy felső részébe beiktatunk egy hirdető panelt!
Jó hírünk van számotokra a saját hirdetésed is megjelenithető lesz egy bizonyos összegért!
Természetesen ez is egy bizonyos összegért eltávolitható lesz, igy ne keseredjetek el Bátor Harcosok!"" 

Szerintem ez befog következni amilyen irányba halad a játék! Legalább írnák ki hogy jó gép kell meg versenyképes bankkártya a regisztrációnál, vagyis inkább figyelmeztetne... :hushed:

Flash player
Láttam ma olyat, hogy a Flash nem támogatja tovább a játékot. Gondolom nem minden ok nélkül! teória következik: a gge megpróbálta lehúznia Flasht százalékokban vagy nem aszisztált az emberek lehúzásához..   :D
vagy a gge kicsit elszállt..nem kis összegek mennek oda be minden országból.. ez lett a sok ajánlat vége... 
ez nem fejlődés a játék részéről hanem lehúzás!
Olyat is láttam ami szemet szúrt, kapok időt hogy megszokjam ezt a új motyót? ! 
Egyszer próbáltam ki.. azóta is Flash verziót használom, amiben kaptam segitséget hogy érhetem el. 
Nem az hogy hátráltat, inkább lehetetlenné teszi a játékot! Ha csak átmeneti a Flash verzió akkor inkább hagyom a játékot,
tönkre tenni a szemem nem fogom egy játék miatt! Ráadásul egy olyan játék ami akadozik élvezhetelen!

Azért jöttem ide, mert ma Flash verzióban felfedeztem a HTML5 grafikáját!(szinekben) Továbbá annyira szaggat, hogy lehetetlen játszani!
Ez így manipuláció! Így akarnak hozzászoktatni egy új látványvilághoz? 
Annyira ne higgyék hogy miattuk fogok új PCt venni! ehez mi joguk?

Ha már itt vagyok, vannak még észrevételeim :disappointed:
-Nemességi verseny: a jutalmak jók ezt meghagyom. viszont 2féle cserélődött több napon keresztül! Most betettek egy eszközgyűjtőset,alig hittem el, már gondolkoztam hogy lebeszélik egy lufit... elvégre nincs idegen..! ebben mi logika van?
-KATASZTRÓFA ( távoli ) VILÁG : lehetetlen küldetés. támadsz 20 játékost jön egy vagy az egész bagázs és lefalkáz ezzel semmisé téve az erőfeszítésed! és a szomszédaid mind... HATALMAS A SZAKADÉK azokkal szemben akik szántak erre a motyóra.. ők kiszedik a védőidet az 50es szintjükkel aztán jönnek akik nem költöttek..! 
-Szamu: kérdezem én tervezik kivenni a játékból ??! 

ennyire futja a világ szinte minden tájáról beszedett pénzből a gge részéről? kicsit vicces, de inkább szánalmas!

Javaslat.! Ha már ennyire széthúz a játék akkor a gge annyit tegyen meg a játékosok kedvéért és érdekeit szem előtt tartva.. , hogy egy megbeszélést elejt a Flash csapattal! ennyi jár a játékosoknak!Attól hogy valami új nem biztos hogy beválik!

egy dolgot nem vettek számításba! megvan az hogy hányan játszunk! ez a szám csak csökkenhet!
szerintem azzal is generálunk kesst nekik hogy én vagy akárki belépek!
FB on is fussa hirdetésre...na én azon kinyúltam.. kell a pénz a fenntartáshoz mi? akkor hogy fussa hirdetésekre mindenhol? :disappointed:
van ott money bőven csak elsőnek telenyomják a zsebüket meg a garázsba is jobb minél több autó! és bejátszik a telhetetlenség is..!

A véleményem másik  részét nem ide irom, trágár elemeket tartalmazna nagy részt :D
itt egy része (******************) sajnos minden részét elkellett takarnom :D

ez a jelenlegi helyzet.

Ezt Neked irányul most Uriel:
   Kérdezlek de nem mint moderátort.
   Szerinted a gge nem esett át a ló túl oldalára? Ti moderátorok a fejesekkel                 beszélhetnétek közösen?!
   Kérés! a supportot tegyék elérhetővé Magyar nyelven! (bár nem hiszem hogy             ezzel  előrébb lennénk, de hátha..)
         egyenjogúság! érezzem magam kevesebbnek mert ezen a nyelven beszélek?

na mentem megpróbálok játszani........................................................betöltés :expressionless:

• UrielUriel Bejegyzések: 2,680Moderator
    Szia, sziasztok!
    Látom és érzem is a változásokat, hiszen én is játszom. Pontosan ezért figyeltem én is az átállás utáni rendszert. Nekem semmi problémám nincs, minden működik rendesen, élesek a képek, s apró, de a játékot nem zavaró dolgok nálam is jelentkeztek ( napi ajándék ikonja a fővilágban is látható, fa eszközök a sor végén, stb), amik szintén javítás alatt vannak. 
    Mi moderátorok egy saját "SLACK"-chatet használunk, ott jelezzük , amit Ti bejegyeztek a fórumra. Vannak ketten , akik "közösségi vezetők", Ők vannak kapcsolatba a kezelőkkel. Mi jelentéseket küldünk hetente , vagy az adott eseményre, erre egy külön linken egy táblázatba rendezve a hibákat, ötleteket, kritikákat. Semmilyen kapcsolatom nincs a fejlesztőkkel, nem is tudom, hogy kicsodák.
    Magyar nyelvű Support sajnos nem lesz, egymagam vagyok magyar a moderátorok közt, s a mi nyelvünket nem sokan ismerik. Nem vagyunk kevesebbek, de jóval kevesebben vagyunk.
    Az én véleményem is az, hogy a változások a rubinvásárlások miatt is történnek. Vagyis, amit Ti szeretnétek azt megcsinálják, de rubinos ajánlatokkal. A bevétel is fontos egy ekkora játék működtetésére.
    Megjegyzem, hogy én úgy fogadom el az "ingyenes" játékot, ahogy van. Változásoknál megpróbálok alkalmazkodni, megpróbálok az új dolgokkal együtt játszani, s lehetnek néha bosszantóak, és kevésbé közkedveletek, de eszembe sem jut, hogy mi lenne, ha...! Nekem sem tetszik minden, de elfogadom, mert tudom, hogy a változások eljönnek akkor is, ha nem szeretnénk őket.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 784HU2
    A Flasht a saját gyártója nem támogatja tovább, vagyis 2020 után nem ad ki hozzá frissítéseket. A Flashben eddig is sok volt a biztonsági rés, a Flash fejlesztője nem akarja tovább foltozgatni, eljárt felette az idő, ennyi. Ennek semmi köze nincs a GGS-hez, ez globális dolog, minden Flash alapú programot érint.
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    szerkesztette ezt: 14.03.2019
    Sok igazság van abban amit a téma indítója írt.
    Mikor ez a játék indult akkor még egy mindenki számára élvezhető, játszható stratégiai játék volt.
    A stratégiai részt szinte teljesen visszaszorították, és teret engedtek azoknak akik nem sajnálják a pénzt arra hogy itt éljék ki a való életben elfojtott flusztrációikat, hatalom vágyukat stb...

A játék indulásakor, és utána is néhány évig, bőven lehetett taktikával(ésszel) a pénz költéssel szerzett elönyöket kompenzálni, vagyis aki nem költött pénzt de okosan játszott az egy szinten tudott lenni az agyatlan pénz költőkkel(az okos pénzköltőkkel persze akkor sem).

Gyakorlatilag egy vedd meg a  pontokat az eventben és nyerj, féle játékká alakult ez az izé(mert már játéknak nem igen lehet nevezni)
    Semmi stratégiai játék, hihetetlen egyenlőtlenségek, amik jellemzik a  játékot.
    Régen izgalmas volt ahogy egymás ellen játszhattak az emberek, háborúsosat:).
    Pl:  most majd berakják az alakváltós várparancsnokokat, azokat is minek? Még tovább rombolják az élő játékosok közti játékot(ebben nincs annyi pénz az üzemeltetőknek)
    Növelik a kaja termelést(így a védők számát) lassan már alig van ember akinek van kedve ember-ember elleni támadó játékot játszani, mivel nincs is sok értelme igy.
    Régen mikor lassabb volt a toborzás, kevesebb volt a kaja, nehezebb volt össze rakosgatni a parancsnokokat várparancsnokokat stb... sokkal jobb volt a játék.
    Most hatalom mániás a pénzt nem sajnáló emberkéknek adták át a teret(eza  játékosok nagyon kis százaléka amugy).
    Van néhány nagy vásárló, de a többség tuti nem fog igy költeni, mert minek tenné?
    hogy ne 200 dik legyen egy eventben hanem 50 dik?
    Tényleg nagyon irigylem azon embereket akinek ez izgi:D
    Engem  untat ez az eventezés,
    A Távoli világok event lehetne jó...
    Lehetne egymást püfölni stb...
    De ott meg el van rontva az egész azzal hogy nincs szint határ a támadásnál.
    Gondoljunk csak bele, mi lenne ha a játékban nem lenne támadási szint határ?
    a legendás 80 as szintű vehetné ela  pontokat az akár 11 es szintűtől is.
    Na ez zajlika  távoli világok eventben.
    Nagyon lebutult a játék sajnos.
    A nagyvásárlók lekére akarnak hatni és így beszedni sok pénzt, miközben a többi 95-99% nyi játékossal meg nem törődnek.
    Én nagyon rég kezdtem ezt a játékot, alig vannak még olyanoka  térképen akik akkor játszottak és jó játékosok voltak.
    Megunják az emberek ha ovisnak nézik őket és csaka  pénzüket akarják....
    És akkor még a játék müszaki színvonalára ki sem tértem.
    BUG BUG hátán
    Lassan érdemes más időtőltést keresnem nekem is, mert ez az ovis tematika eléggé unalmas számomra:)
    Post edited by Uriel on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • weres2 (HU2)weres2 (HU2) Bejegyzések: 37HU2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 169HU2
    Sok igazság van abban amit a téma indítója írt.
    Mikor ez a játék indult akkor még egy mindenki számára élvezhető, játszható stratégiai játék volt.
    A stratégiai részt szinte teljesen visszaszorították, és teret engedtek azoknak akik nem sajnálják a pénzt arra hogy itt éljék ki a való életben elfojtott flusztrációikat, hatalom vágyukat stb...

A játék indulásakor, és utána is néhány évig, bőven lehetett taktikával(ésszel) a pénz költéssel szerzett elönyöket kompenzálni, vagyis aki nem költött pénzt de okosan játszott az egy szinten tudott lenni az agyatlan pénz költőkkel(az okos pénzköltőkkel persze akkor sem).

Gyakorlatilag egy vedd meg a  pontokat az eventben és nyerj, féle játékká alakult ez az izé(mert már játéknak nem igen lehet nevezni)
    Semmi stratégiai játék, hihetetlen egyenlőtlenségek, amik jellemzik a  játékot.
    Régen izgalmas volt ahogy egymás ellen játszhattak az emberek, háborúsosat:).
    Pl:  most majd berakják az alakváltós várparancsnokokat, azokat is minek? Még tovább rombolják az élő játékosok közti játékot(ebben nincs annyi pénz az üzemeltetőknek)
    Növelik a kaja termelést(így a védők számát) lassan már alig van ember akinek van kedve ember-ember elleni támadó játékot játszani, mivel nincs is sok értelme igy.
    Régen mikor lassabb volt a toborzás, kevesebb volt a kaja, nehezebb volt össze rakosgatni a parancsnokokat várparancsnokokat stb... sokkal jobb volt a játék.
    Most hatalom mániás a pénzt nem sajnáló emberkéknek adták át a teret(eza  játékosok nagyon kis százaléka amugy).
    Van néhány nagy vásárló, de a többség tuti nem fog igy költeni, mert minek tenné?
    hogy ne 200 dik legyen egy eventben hanem 50 dik?
    Tényleg nagyon irigylem azon embereket akinek ez izgi:D
    Engem  untat ez az eventezés,
    A Távoli világok event lehetne jó...
    Lehetne egymást püfölni stb...
    De ott meg el van rontva az egész azzal hogy nincs szint határ a támadásnál.
    Gondoljunk csak bele, mi lenne ha a játékban nem lenne támadási szint határ?
    a legendás 80 as szintű vehetné ela  pontokat az akár 11 es szintűtől is.
    Na ez zajlika  távoli világok eventben.
    Nagyon lebutult a játék sajnos.
    A nagyvásárlók lekére akarnak hatni és így beszedni sok pénzt, miközben a többi 95-99% nyi játékossal meg nem törődnek.
    Én nagyon rég kezdtem ezt a játékot, alig vannak még olyanoka  térképen akik akkor játszottak és jó játékosok voltak.
    Megunják az emberek ha ovisnak nézik őket és csaka  pénzüket akarják....
    És akkor még a játék müszaki színvonalára ki sem tértem.
    BUG BUG hátán
    Lassan érdemes más időtőltést keresnem nekem is, mert ez az ovis tematika eléggé unalmas számomra:)
    No, ehhez nem tennék hozzá sokat, legfeljebb annyit, hogy ez bizony így igaz...meg még annyit, hogy ez nem csak 'vicc vót' a GGE részéről:DDD
    Amúgy igen, épp most számoltam ki, ha mindenhová felteszem az alakváltóst, felhúzom a kaját, már most is 37k az erődökben a termelésem, bőven megyek majd 40k fölé, akkor 6 hullámmal, a jelenlegi támadó garnitúrával ember be nem üt, még úgy se, ha 2 támadás jön ugyanoda és nulla a szövi támogatás, mert simán elfér majd 12k védő, mellette marad 6k eventező támadó, démont tartani meg minek, hisz nyerni vele 1v1ben már jó ideje nem lehet, pedig ha valami, az bizony jó bevételi forrás lenne.
    ...no, akkor most mit is játszunk? Azt, hogy ki tudja többször megnyomni ugyanazt a gombot? Mert stratégiai játékot már nem...és ez baj, mert lehet, hogy egy ideig majd csenget a kasszagép, csilingelnek a rubindollárok, de idővel majd elfogy az eventhuszárok lelkesedése is.
    Amúgy meg én top50ért pl. mostanság már azért nem megyek és nem költök, mert a GGE még mindig nem jött rá, hogy ha 1 kastba 15 kajás panelt lehet tenni, akkor 7x15=105, ha valaki ezt megszerezte, pakolhatja be a raktárba porosodni a top50 jutit. Nekem mondjuk van már 200 feletti 7-8 as és 50 feletti 9es, mert hát már rég 14es és 15 paneleket pakolok, de a top juti még mindig ugyanaz a 9es.
    Azért ebből a topicból kiderül, hogy nekünk játékosoknak valami azért még megmaradt, a ius murmurandi...már ha van, aki beéri vele:)
    Uriel mondta:
    Szia, sziasztok!
    Látom és érzem is a változásokat, hiszen én is játszom. Pontosan ezért figyeltem én is az átállás utáni rendszert. Nekem semmi problémám nincs, minden működik rendesen, élesek a képek, s apró, de a játékot nem zavaró dolgok nálam is jelentkeztek ( napi ajándék ikonja a fővilágban is látható, fa eszközök a sor végén, stb), amik szintén javítás alatt vannak. 
    Mi moderátorok egy saját "SLACK"-chatet használunk, ott jelezzük , amit Ti bejegyeztek a fórumra. Vannak ketten , akik "közösségi vezetők", Ők vannak kapcsolatba a kezelőkkel. Mi jelentéseket küldünk hetente , vagy az adott eseményre, erre egy külön linken egy táblázatba rendezve a hibákat, ötleteket, kritikákat. Semmilyen kapcsolatom nincs a fejlesztőkkel, nem is tudom, hogy kicsodák.
    Magyar nyelvű Support sajnos nem lesz, egymagam vagyok magyar a moderátorok közt, s a mi nyelvünket nem sokan ismerik. Nem vagyunk kevesebbek, de jóval kevesebben vagyunk.
    Az én véleményem is az, hogy a változások a rubinvásárlások miatt is történnek. Vagyis, amit Ti szeretnétek azt megcsinálják, de rubinos ajánlatokkal. A bevétel is fontos egy ekkora játék működtetésére.
    Megjegyzem, hogy én úgy fogadom el az "ingyenes" játékot, ahogy van. Változásoknál megpróbálok alkalmazkodni, megpróbálok az új dolgokkal együtt játszani, s lehetnek néha bosszantóak, és kevésbé közkedveletek, de eszembe sem jut, hogy mi lenne, ha...! Nekem sem tetszik minden, de elfogadom, mert tudom, hogy a változások eljönnek akkor is, ha nem szeretnénk őket.
    Uriel

engem pont az ideegesítene hogy meik eszköz hol van..lol
    szóval kontakt van közted és a között aki kontaktban van a kezelőkkel. érdekes. mi nem azt szeretnénk legalábbis én hogy rubinvásárral érjem el a célom, ezt a gge akarja.
    mekkora játék? ne mond hogy havi millió nagyságrendek szükségesek a fenntartáshoz! a gge okosab inkább mondom ugy pénzéhesebb annál hogy ennyit fizessen! 
    Téged beetettek kemény szinten!
    alkalmazkodjon aki akar, a lehetőség adott, nekem meg semmi közöm hozzá!
    mi lenne ha...""!"" ??na ez itt a baj, elfogadtad, mintha muszáj lenne? nem hiszem el ha azt adná át minden moderátor amit a többség akar akkor a gge nem venne vissza a tempón?  naaaaa
    Neked jó akkor, mindenhez tudsz alkalmazkodni, így könnyen beszélsz..
    vágod többszintű ajánlat meg kiválasztós a távoliban is! ez mi? kinek jó? a gge szponorál belőle csak!
    de egy normális játékélményt nem tud nyújtani ennek a sok ajánlatnak ellenére! ez teljesítmény a javából!

jjaaa és nem panaszkodok, tudok hozni jó eredményt költekezés nélkül is. de a legfőbb fejlődés a zsetonokban van. többre megyek vele mint egy top50 el bármelyik eventben! és erre is építik a játékot legújabban! kizárólag ezekre!!!
    szóval kimerítettem a fórum szabályzatát 
    ők kimerítették a játékszabályzatát, engem "büntetnek" ezért xd
    trágár szövegért ez jár, tettekért semmi? jó ez így?
    a feltöltött képeket miért kellett törölni? ott én voltam sértve mint más. azok amik bizonyítékul szolgálnak. szép munka taps
    így eléggé hiányos a dolog itt. 

hy Uriel.

moderátorok feladatai.
    1.Az új hozzászólások figyelemmel kísérése
    2.Hozzászólások tartalmának szerkesztése
    3.Offtopic beszélgetések megelőzése és megszűntetése
    4.Sértő tartalmak eltávolítása, viták megfékezése

egyszer már álalad lett inditva ''nyomozás" a gge részéről,  mert Te kételkedtél abban amit képviselek a játékban. azt hitted ismersz csak más accnéven, illetve a személyem is gyanús volt Neked a nevem miatt.
    mert jó hetet zártam előtte. felhoztad a multizást a posztmnál. szimplán a nevem miatt. 
    Ez is sértő bizony!
    Ez már több mint a Te hatásköröd. bizonyára kiderült hogy tévedtél/ tévedtetek! emlékezz mit irtál, de nem kommentben!

Továbbá Te nem csak a fórum életét moderálod. Híreket fordítasz.
    Közös chatet használsz a Community Manager kollégáiddal, akik
    adják azt amit a "nép" akar a fejlesztőknek. Ami hozzájárul a játékon belüli dolgokhoz!
    Azonban szerintem sok dolgot kihagytok/nak. Mikor oda kerül a sor hogy a fejlesztőkkel beszélnek. Akkor nem itt tartana a játék!
    nem a hibákra gondolok elsősorban.
    Attól hogy itt kevesen vagyunk attól még egyezhet a véleményünk más országok játékosaival.
    Mint az alakváltós vpkt mikor elsőnek bedobták. lehet tönkreteszi a  játékot, de ahoz képest gyorsan érkeztek előrejelzések, és kivették egyhamar.na ez a gyanús.  azt is a gge akarta kivenni.
    másba nem tudnak ílyen gyorsléptekbe belenyúlni/intézkedni?
    Nagyon kiemelted Magad megjegyzem.

Szerintem Te nem a közösségért teszed azt amit, saját érdek inkább
    .
    Olvasgattam. Irányulnak feléd kérdések. illetve amire Te tudnál adni pontos választ, de nem mindenki kap. 
    Néha néha kinézel egy bejegyzést amire tudsz olyan választ adni amiből kedvezően kijöhetsz, elnyerheted az emberek szimpatikáját.
    Ne menjünk messzire. kérdeztem itt hogy a szamut beakarják e szüntetni. Volt olyan hogy a királysági liga pontos rendszeréről érdeklődtek.(nem itt)  Abba se sok minden változott amugy. etc. A lényegre megsem próbálsz válaszolni. Válaszként jön egy automata rendszerüzenet féleség, ami nem kielégitő bizony.
    Lehet hogy többen már szimpatizálnak Veled mint moderátor ( ez is kiderült már korábban... ) de az enyémet rég elvesztetted,mondjuk el sem nyerted azt megjegyzem.

Ezt Te saját szórakoztatásként teszed!
    Hozzáteszem hogy lehet van "hatalmad" itt, mert bizony van. De ettől függetlenül nem alkalmazkodom Hozzád. Nem kötelességem.
    Szép a magyar nyelv a csúnya beszéd is sokszinű, ez hozzátartozik.
    Mindenki megérti. és bizony kijön az emberből. legtöbb esetben más nem ér célt. ha elkezdem a szentbeszéd körülirást, az lehet több értelmű, és jelentheti azt hogy készen állok alkudozni.
    attól hogy nem elfogadott, meglesz a csúnya beszéd mindig és őszintébb mint 1-2egyetemi szó.

Lehet hogy szabálytsértettem mert előjött belőlem az állat. rendben nem tagadom. De Te is túltettél már a moderátori "rangodon" kérj előléptetést..

Azonban azért történt meg, mert más szabálysértéssel veszi jobb esetben próbálná elvenni azt amiért ""megdolgoztam""
    nem mindegy hogy 2 ember támad a távoliban utána nem tudnak 1,5-3 óráig vagy bevesznek egy-két várat ebbe a tevékenységbe amivel vagy eszköz leszedőznek vagy leveszik a pontomat és leszedik maguknak.. nagyon nem mindegy. minden pont számít.  egy támadással sok pontot lelehet szedni! és rajtuk kivül  elszórva támad más is. 
    és sok támadás ért már célt ilyen módon korábban!
    amiket feltöltöttem képek meg ezt alátámasztják ezt.én vagyok igy sértve!
    Vajon az olasz tag miért nevette ki mikor irtam neki hogy jelentettem a tevékenységüket, és ma is támadott vki a multi várból! de komolyan? lemaradtam valamiről? tényleg büntetlenül hagyják az ilyeneket , mert fizetnek? 
    felőlem "multizzanak" kedvtelésből tegyék,   nem arra hogy mások játékát nehezitsék, tönkre tegyék, mint az olaszok ráadásul előnyt is csinálnak belőle maguknak.
    valami minimumot meg állítsanak fel hogy kiléphet ki.mert elterjed ez a pontszerzési mód azt még ennyi játékélmény sem lesz!

aki meg minden lépésem jelenti meg jelezze ha baja van :smiley:
    lehet más véleményen van. én ezen vagyok.
    úgysem változtattok meg ennyivel. se semmivel. 
    de legalább irja le, legyen egyenes ember :smiley:
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Üdv! A távoli világokban én is tapasztaltam a  támadások szintkorlátjának hiányát. :(  Azért még mindig sokkalta több zsetont ad azért ha jól meg van nyomva mint a liga... Rubint mindig is venni kellett az élvonalért , ez bizonyos határok betartásával rendben is lenne, viszont egy határ felett felesleges költeni, mert az említett hiányosságok miatt, amit nehezen összeszedtem pontot, (legmagasabb már 250 ezer körül mozgott)  azt egy legendás 70 es beüti , -no nem mintha ember fölénnyel nem lehetne kivédeni - de ahhoz élelem kell a rablók meg keveset adnak; úgyhogy muszáj  emiatt is rubint venni...

Ennek ellenére nem mondom hogy nem megyek ki a következőre, mert azért a frissítések alapján sok zseton fog kelleni...
    Ha már frissítések: A legnagyobb gond  az alakváltó várparancsnok, alapjáraton nem lenne gond, amennyiben a védők EGYSÉGENKÉNTI  élelemfogyasztását  legalább a támadókéval egyenlő szintre emelnék. Ugyanis, a pvp harcokra a megoldást elsősorban íj módon lehetne a leghatékonyabban kezelni.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,680Moderator
    Sziasztok!
    Megértem, ha nem vagyok szimpatikus mindenkinek. Nem is ezért vagyok itt, hanem hogy legfőképpen azokra a dologra figyeljek, amit fentebb leírtak.
    1.Az új hozzászólások figyelemmel kísérése
    2.Hozzászólások tartalmának szerkesztése
    3.Offtopic beszélgetések megelőzése és megszűntetése
    4.Sértő tartalmak eltávolítása, viták megfékezése
    Nem a szimpátiát kell megszereznem, hanem moderálnom kell, s akit már szerkeszteni, törölni kellett, az biztosan nem kedvel engem.
    Szép a magyar nyelv, s a káromkodási is végtelenül csodásak. A baj csak annyi, hogy a Fórum szabályzata ezt nem enegedi. Akinek ilyen a stílusa, azt sajnos moderálnom kell, s az sosem lesz már a kedvenceim közt, s fordítva. Nem a véleménnyel van baj, hanem a móddal ahogyan leírja valaki. Trágár szavakkal nyomatékot adni a mondanivalónak, elveszi a lényeg értelmét, és nem hogy el nem éri a célt, de törölnöm kell. Nem teszi fontosabbá, csak alpárivá és visszataszítóvá.
    Mivel a játékosok játékbeli tevékenységéről és a szövetségek játékbeli tevékenységéről, csapatmozgásokról, támadásokról, multizásról, falkázásról, erőd és égő várak támadásáról nem lehet véleményt írni, nem lehet vitát indítani és megbeszélni, ezért ezeket a bejegyzéseket törölnöm kell. A feltett képek is ilyen tevékenységeket mutattak, s ezt tiltja a szabályzat. Mivel ezek a dolgok nem tartoznak a fórumra, ezért az ilyen bejegyzésekre nem is tudok válaszokat.
    Biztosan kellemetlen és bosszantó, hogy a Távoli világokban "mindent" lehet. Ez azonban nem ad engedélyt a trágár szavakra. Ez a "sértő" tartalom, amit törölnöm kell. 
    Nem hozzám kell alkalmazkodni, hanem a szabályokhoz, amiket nem én találtam ki, csak be kell őket tartatnom.
    Uriel
    Történt egyszer hogy nagyon hiányoltad hogy mit veszitettem x idő alatt, idehozom, ami lehet szabályokba ütközik, de mégiscsak bizonyít dolgokat. érdekes.
    Furcsák a szabályok. Furcsa az is hogy itt nem lehet moderátort jelenteni. Mert bizony Te is tettél közzé "spam" bejegyzést, meg a "hatalmaddal" is éltél vissza .önmagadban te nem tudnád visszanézni a múltheti fosztást.  mindenki maga dönt hogy egy bejegyzésre mit nyom be, saját belátása szerint teszi. a te esetedben ez hiányos.
    én is tudok kifogni egy két részt a szövegből és válaszolni rá. észrevenni azt amit akarok.
    szerintem ebben az irásomban észreveszed miért nem vagy szimpi.
    szerkesztéshez, figyelmeztetésnek, tiltásnak semmi köze hozzá.
    mellékesen, több mondatban nem használtam számodra alpári,visszataszító szót. ha elolvastad. lényegét nem vesztette el!
    a lényegét az veszti el ami finoman van megfogalmazva és időpocséklás. az se ér célt. végkifejlett ugyanaz, figyelmen kivül van hagyva. a support részéről is. azon kivül hogy szabályellenes.  akkor meg nem mindegy?

fogadunk erre is jön minimum 1* jelentés?  ;)
    ha már ennyi van mindegy.  :o

na mentem innen. csuma

Sign In to comment.