HTML5

Sziasztok!

Minden nagyon szep es jo, de pl mi lesz a tablagepes es telefonos jatekmenttel?

Egyenlore a Puffin bongeszon csak Flash hivatkozas mukodik es a Chrome , Mozilla stb ugyan ugy atiranyit a four kingdom letoltesere tehat nem fut a html5 asztali gepen vagy laptopon kivul.

Ennek a problemanak lesz e megoldasa androidra vagy sikeresen ujbol elrontottak valamit a jatektervezok?
Esetleg egy four kingdom hoz hasonlo telefonos/tablagepes verzio nem lenne hulyeseg!

Udv 
R.

• Freshfire (HU2)Freshfire (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    szerkesztette ezt: 05.03.2019
    A jåtėk továbbra is kritikån aluli az új programmal, semmi változás.
    Telefonon ės tabletten, nem lehet beållitani a kėpernyő beållitåst, ami åtållitåsåval lehetett beållitani a kėmeket, a vėdelmet most semmit, eddig folyamatosan reklåmoztåk hogy a puffennal minden hol elėrhető a jåtėk ėn is tablettre våltottam, erre is kellett volna gondolni mielőtt, mindenkinek elrontják a szórakozåsåt, nem csak a rubin bevėtelt erőltetni. 
    Post edited by Uriel on
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 38HU2
    Speciel én tudok játszani puffin-ról nem is egy mai telom van de el fut be is tudok lépni! Viszont katasztrófa ahogy fut :D! Villódzik a képek a név és jelszó beirásnál is gyorsnak kell lenni mielőtt el veszi a be irás lehetőségét is!

Nem valami stabil a dolog!
  • lalee (HU1)lalee (HU1) Bejegyzések: 1
    A Grafika botrányos!!!Miért nem lehet állítani rajta??
  • rychy85 (HU2)rychy85 (HU2) Bejegyzések: 20HU2
    Speciel én tudok játszani puffin-ról nem is egy mai telom van de el fut be is tudok lépni! Viszont katasztrófa ahogy fut :D! Villódzik a képek a név és jelszó beirásnál is gyorsnak kell lenni mielőtt el veszi a be irás lehetőségét is!

Nem valami stabil a dolog!
    Nekem is villog mint a stroboszkop, nem is eroltettem, de ez egy katasztrofa hogy nemtudnak semmit normalisan megcsinalni, bezzeg a rubin vasarlast azt eroltetik , azzal nincs gondjuk!

Fizess , fizess , fizess de a jatekelmeny az szinte majdnem hogy nulla lassan!

• Netti (HU2)Netti (HU2) Bejegyzések: 68HU2
    szerkesztette ezt: 06.03.2019
    sziasztok! Csak gratulálni tudok a GG-nek ! Csak így tovább skacok ! :) A Puffin felhasználók jó nagy bajban vannak, köztük jó magam is.... erre is kellett volna gondolni!! nem egyből átállni! A játék már csak flash hivatkozáson működik, napok kérdése és ez sem lesz elérhető... Utána mi lesz ?? ez a HTML5 átállás kritikán aluli !!! chrome böngészőbe a játék élvezhetetlen, folyamatosan fagy, az idegrendszeremet próbára teszi ...
    Post edited by Uriel on
    Netti (HU2)

• Kinizsi20 (HU2)Kinizsi20 (HU2) Bejegyzések: 13HU2

Uriel, várható valami kezdeményezés, hogy hasonló sebességgel lesz játszható a játék, mint a flash-hel? Gyanítom nem csak HU2-s probléma ez, úgyhogy nagyon remélem, mert ez kritikán aluli. Nem beszélve arról, hogy telefonról nem működőképes.

Valamit kezdhetnének vele, mert az unalmas játékot a lassúsággal megfűszerezve ez már borzalmas és tényleg inkább befejezem, mintsem ezzel szenvedjek. Várjuk az infókat, kössz!

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    Telefonon is sima Chrome böngészővel működik a játék, annyi, hogy a Chrome jobb felső sarkában van 3 pötty egymás alatt (biztos van valami becsületes neve), azt kell megnyomni, hogy: Asztali webhely (Desktop mode). Aztán rákeresni az Empire-re, és akkor a bejelentkezési oldalra visz. (Ha olyan felirat van netán, hogy: Játék, akkor a mellette lévő nyílra kell nyomni, és az első pontot, monitorokat kell kiválasztani.)
    A puffinnal jobban működött flash alatt.
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    Sziasztok! És kedves Uriel!
    Van egyáltalán valaki, akinek jó ez az új HTML?? Én ezt nem igazán tudom elképzelni, mert a mi szövink folyamatosan háborog. Pl. nagy nehezen találok egy akvás szigetet, rákattintok, és úgy kivág a játékból, ahogy annak rendje és módja. És mire újra belépek, szórakozni kell, hogy akarok e facebook fiókozni vagy nem, meg minden felesleges dolog, szóval mire újra belépek már el is vitték a szigetet. És ez nemcsak az akvás szigetnél van! Nagyon-nagyon sokat vág ki most a játékból, mondhatnám, hogy már élvezhetetlen. Nem lehetne egy olyan opciót adni, hogy valaki továbbra is (nemcsak még pár napig!) használhassa a flasht?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    Sziasztok! És kedves Uriel!
    Van egyáltalán valaki, akinek jó ez az új HTML?? Én ezt nem igazán tudom elképzelni, mert a mi szövink folyamatosan háborog. Pl. nagy nehezen találok egy akvás szigetet, rákattintok, és úgy kivág a játékból, ahogy annak rendje és módja. És mire újra belépek, szórakozni kell, hogy akarok e facebook fiókozni vagy nem, meg minden felesleges dolog, szóval mire újra belépek már el is vitték a szigetet. És ez nemcsak az akvás szigetnél van! Nagyon-nagyon sokat vág ki most a játékból, mondhatnám, hogy már élvezhetetlen. Nem lehetne egy olyan opciót adni, hogy valaki továbbra is (nemcsak még pár napig!) használhassa a flasht?
    Szia, sziasztok!
    Sajnálom, de a Flashplayer-t nem tudják visszaadni, mivel maga a Flashplayer az, ami nem támogatja a GGE játékát. Nem a GGE akarta ezt az átállást, hanem a Flash nem működik tovább. Ha nagyon szerette valaki, sajnálom de még akkor sem "adják vissza", mert nem is a GGE vette el. Vagyis ez esetben a Flash-nak kellene írni.
    Uriel 
  • Sándor_ (HU2)Sándor_ (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Sziasztok.

Csak annyi kérdésem van, hogy pl. támadás mozgott a tűz a "megtámodott" épületeken. Pár éve csak már egy rajz jelzi, hogy ég, de így nagyon dühítő....
    Sándor_ @ hu 2
  • Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) Bejegyzések: 86HU2
    Sziasztok.

Csak annyi kérdésem van, hogy pl. támadás mozgott a tűz a "megtámodott" épületeken. Pár éve csak már egy rajz jelzi, hogy ég, de így nagyon dühítő....
    Szia!

Szerintem az animációkra gondolsz, amik bekapcsolhatóak a beállításokban. Jobbfent fogaskerék, beállítások, "Animációk bekapcsolva" pipa.
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Toborzó rang
Sign In to comment.