HTML5 problémák jelentése

Sziasztok!
Ebbe a bejegyzésbe írjátok le, ha a HTML5-el bármilyen probléma van.
Külön kellene egy másik bejegyzésbe írni a homályosság és láthatóság hibákat, lesz egy ilyen is nyitva, csak erre a problémára. Kérlek Titeket, hogy ide csak az ezeken ( homályos/elmosódott kép/szöveg ) kívüli hibákat jegyezzetek be.
Uriel
«13

• p3y0k4 (HU2)p3y0k4 (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    sziasztok

tapasztaltam olyan gondot is, hogy mikor ég egy npc celpont eltűnnek róla a lángok, majd véletlenszerűen ujra megjelennek
  • rychy85 (HU2)rychy85 (HU2) Bejegyzések: 20HU2
    Eltunik a Csur fejlesztes utan, (ha kilepsz a kastibol vagy erodbol , aztan vissza , akkor ujra megjelenik)
  • rychy85 (HU2)rychy85 (HU2) Bejegyzések: 20HU2
    Bealitasoknal nincs   alacsony/kozepes/magas   grafikai lehetoseg 
  • farkasakos (HU2)farkasakos (HU2) Bejegyzések: 1
    Dög lassú lett az egész, kb. 2x annyi RAM-ot használ a gépem mint eddig. Operát próbáltam mert arról volt szó hogy azon könnyedén fut de folyamatosan kidobál a játék. Az egész szövi reklamál hogy mi akar lenni ez a szuper újítás. A minőséget sem lehet levenni alacsonyra (magason eleve homályos) A 3D-s játékok szuperül futnak a gépen, nem értem mi eszi itt a memóriát mikor szinte ugyanaz a textúra indulás óta.
  • B.Ferenc (HU2)B.Ferenc (HU2) Bejegyzések: 7HU2
    Sziasztok!Nekem az a problémám,hogy a chat falon nem tudok szöveget másolni.Néha el szoktunk menteni beszélgetéseket,hogy később elő lehessen venni,de most nem enged,csak képet mentene.Az egész lassú lett,nem úgy reagál,mint régen,szóval ez nem jött be!Mostanában minden frissítés után egyre több hiba van,lassan elmegy a kedvem a játéktól!
  • Carlos64 (HU2)Carlos64 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Ez a html5 nagyon vacak lett! Borzasztó lassú, állandóan megfagy! Így élvezhetetlen a játék! Ha ez hamarosan nem változik, akkor abba fogom hagyni a játékot!
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) Bejegyzések: 35HU2
    Sziasztok,

Rablós tornyokat úgy mutatja, hogy támadható már, és közben támadnám és akkor még oltani kell, ezt  akkor tapasztaltam, ha fél óránál kevesebb volt hátra, vagy csak ekkor léptem be, és mindegyik világban volt ilyen. 

A játékból nem lehet a fórumra és a supporthoz navigálni a jobb egér gombbal, mint korábban.

A távoli világba átmentem, és a katonák számát, meg a kaját, nyersiket  a zöld kastélyra vonatkozóan mutatta, illetve le is fagyott , semmit nem tudtam csinálni. 

Üdv.
    nyirfa
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 160HU2
    Hol van, hol nem van a gond:
    -amikor bármilyen célpontot támadok, az eszközt próbálom feltölteni, hiába írom be helyesen, hogy 21 darab pajzs, vagy nullát tölt be vagy az elérhető maximumot
    -amikor királyságokba próbálok küldeni katonákat nem mindig hajlandó elfogadni a darabszámot, pl. 1000-re mint kerek számra nem reagál, helyette csak 1 darabot tölt fel, h viszont a csúszkával húzom a darabszámot, mégis megy az 1000, csak azon meg nehéz a pontos számot beállítani
    -a barakkban valamelyik másik játékos színeiben tűnnek fel a katonáim, nem a sajátomban, kb. fél perc után állnak csak be a valódi színek
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 79HU2
    Semmi se jó rajta.. ezt elkapkodták kicsit játék minőség 1-2 élvezhetelen lassú szellemképpes fagy van amikor napokig tölt lassan 24órája 77%ig jutott a betöltés egyik böngészőn világok közti ugrálás lehetelen..
  • cica98 (HU2)cica98 (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    szerkesztette ezt: 07.03.2019
    pl nekem eltünt a Birodalmi nyilas a toborozó mezöböl 
    a hösieségi pontok meg vannak és mégse
    feltöltök két képet
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,587Moderator
    cica98 (HU2) mondta:
    feltöltök két képet
    Szia!
    Én ezeken a képeken azt látom, hogy a birodalmi nyilas 10.000 ponttól toborozható, neked pedig 9809 pontod van. Valószínű valamit elszámoltál, s ez semmiképpen sem a HTML5 hibája.
    Uriel
  • Karcsi60 (HU2)Karcsi60 (HU2) Bejegyzések: 1
    bocsi , de nem tudok szerszámot küldeni a főkastélyból az erődökbe,csak minimalizált rubinost
    akad mindenhol
    minimalizálom a játékot 
    nem vásárolok 
    amíg ez megmarad
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,587Moderator
    bocsi , de nem tudok szerszámot küldeni a főkastélyból az erődökbe,csak minimalizált rubinost
    akad mindenhol
    minimalizálom a játékot 
    nem vásárolok 
    amíg ez megmarad
    Szia!
    Próbáld meg továbbgörgetni az eszközöket amikor küldeni akarsz, nekem a végén vannak a védelmi eszközök után. Remélem sikerülni fog.
    Uriel
  • cica98 (HU2)cica98 (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Uriel mondta:
    cica98 (HU2) mondta:
    feltöltök két képet
    Szia!
    Én ezeken a képeken azt látom, hogy a birodalmi nyilas 10.000 ponttól toborozható, neked pedig 9809 pontod van. Valószínű valamit elszámoltál, s ez semmiképpen sem a HTML5 hibája.
    Uriel
    bocsánat elnéztem
  • ninjago2 (HU2)ninjago2 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Kedves Uriel!
    A HTML problémám: a világokban például a sárkány, sivatagi erőd, barbár erőd a várakozási idő "állandó értéket mutat és csak a nevek változnak hogy éppen ki ütötte le". Így természetesen támadni sem lehet őket. A szamurájnál is jelentkezett ugyanez a probléma, hogy az óra lefogyott 0-ra, a tábor tovább égett és nem engedte támadni. Jó lenne ha esetleg a fejlesztők megnéznék, hogy hogyan lehetne javítani (más szövetségben lévőknél is tudok ilyen problémáról).
    Köszönettel: ninjago2
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    szerkesztette ezt: 08.03.2019
    Uriel amit ma a hivatalos hírek részre kiírtál(Hivatalos Hír)

1-2 észrevétel....

Most akkor azt várja ek a ggs hogy beíratkozzunk valamiféle informatikai képzésre? És kijavítsuk, megoldjuk azt amit ők nem tudnak?
    Vagyis ha nem jó valamia  játék minőségével akkor azt oldja meg mindenki ahogy tudja?
    Érdekes hozzáállás ez szerintem.
    Ez egy böngészös játék ugye bár, ahova gyakorlatilag bárki rátalálhat, regusztrálhat, játszhat.
    Nem hinném hogy mindenkinek számítógépes szakembernek kéne lennie akik ezzela  játékkal játszanak.
    Kérlek tövábbitsd a szakiknak hogy ilyesféle üzenetekkel ne próbálják a felelőséget a játékosokra(felhazsnálókra) hárítani.
    Mert ha nem jó a játék minősége, az csak is a készitők(üzemeltetők) felelősége.
    És ha esetleg arra akarnak még utalni hogy nem mindegy milyen géppel játszik az ember stb... és emiatt van hogy nem jóa  játék, erre a részre is csak azt tudom mondani hogy akkor kéne a regisztráláskor egy tájékoztató amin leíráj milyen gépigénye van a játéknak, és hogy akinek a leírtaktól gyengébb gépe van az ne is regisztráljon.
    Amugy érdekes eddig kökorszaki über gyenge gépeken is lehetett rendesen játszani ezzela  játékkal, most meg random mód van melyik gépen jobb vagy rosszabb a játék játszhatósági színvonala( több gépen több böngészövel is kipróbáltam kiváncsiságból.
    Volt amelyiken minden böngészövel rendesen fut, van amelyiken egyik böngészövel jó máésikkal nem, van amelyiken akad minta  fene, van amelyiken nem
    És igaz nem vagyok számítógép szakember(asszem ehez a játékhoz ez nem is feltétel) de alap dolgokkal tisztában vagyok, és tényleg a gép teljesítménye nem feltétlen befolyásolja most hogy megy a játék.
    Szerintem valamit elrontottak
    Meg kéne csínálni, és nem hárítani...:)
    Post edited by Uriel on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • zolius (HU2)zolius (HU2) Bejegyzések: 1
    nem tudok semmi pozitívat mondani a grafika egyszerűen szétesik állomásoztatásnál kimerevedik a kép és elakad a játék, homályos a kép és a betű borzasztó lassu és folyamatosan elakad
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    Rablozni nem tudtam a kuzot nem lehet rá teni a rablora , Crom használhatatlan, acset hol eltünik hol vissza jön, a firefoxal probálok játszani!
  • brokenheart (HU2)brokenheart (HU2) Bejegyzések: 120HU2
    Uriel, a katonák átküldésénél a világokból zöldre ha 999-nél nagyobb darabszámot akarok átküldeni akkor 1 darabot tesz be, remélem hamar javítják ezt is
    brokenheart @ hu 2
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    Chrome böngésző használatával:
    - Lassú...
    - Eventes támadáskor, a katonák és eszközök felpakolásakor gondolkodik, hogy mit is kéne' akkor csinálni?...
    - Az egérrel történő kurzor mozgára szakadozott... ( nem folyamatos )
    - Belépési problémák...
    - Teljesítmény lassulása...  
    - Grafika (textúra) töredezettsége...
    - Hibás, valótlan adatok közlése a játék során...
    - Rendszerhibás képi megjelenítés  kastélyról erődre,  erődről kastélyra stb. váltáskor...
    - Másik játékos (pl. szövetségi tag) nevére kattintva nagyon zavaró képi vibrálás 

-
Sign In to comment.