HTML5 nem szuperál

13»

• gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) Bejegyzések: 77HU2

sziasztok. nem tudok rubint venni sem a távoli világokba sem a simába forumra is nehezen tudtam fellépni maga a játékról közvetlen nem is lehet.

gatijoz @ hu 2
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    szerkesztette ezt: 07.03.2019
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Megköszönném, ha trágár szavak és pontozások helyett, normális emberi módon közölnétek a problémákat.
     Meg fogják kapni az illetékesek anélkül is, és jelenleg erre egy külön oldalt linkeltek be nekünk (moderátorok), hogy oda írjuk be az általatok jelzett hibákat.
    Olyan egyszerű, hogy csak ki kell hagyni azokat a szavakat és pontozásokat, higgyétek el, ami fontos az eljut a megfelelő helyre. A trágárság nem. Most csak töröltem a nem megfelelő szavakat, igazából nem ez a dolgom. A szabályt sértő bejegyzéseket törölnöm kell. Köszönöm megértéseteket.
    Uriel   Tisztelt Uriel!  Ismét én vagyok! :-)  Akkor beszélgessünk már el (ismételten) a dolgokról...  Valóban eljutnak a megfelelő helyre a fontos dolgok?  Mert az ember már kezd kételkedni ebben is.  S ha el is jutnak, nem érezhető semminemű pozitív változás,.... sőt! Mintha csak olaj lenne a tűzre, még inkább lebutul a játék, mert lebutítják és egyre többen hiszik azt, hogy ezt szándékosan teszi a gge. Másik oldala a dolognak, hogy említed a normális emberi kontaktusban való közlendőket... Viszont ezt csak akkor lehetne kérni mindenkitől, ha minket is emberszámba vennének.  Ismét gondod van a trágárkodással és a kipontozásokkal... Elgondolkodtál-e már azon, hogy a játékosoknak kezd elfogyni a türelme az egyre inkább élvezhetetlenné váló játék miatt?  - Lehet megmagyarázni, szépíteni, kikozmetikázva elénktálalni a dolgokat, de mi csak azt látjuk, hogy ez a "játék" egyre mélyebbre és mélyebbre süllyed! Ne haragudj meg kérlek, de te csak ( néhány hozzászólást leszámítván ) azzal foglalkozol, hogy árgus szemekkel keresed, kutatod a saját mércédre szabott nem ide illőnek találtatott megfogalmazásokat...  A valódi segítség pedig elmarad a részedről... Azt nem igazán nevezem segítségnek, amikor közlöd xy játékossal, hogy a problémáját továbbítod a support felé,... vagy tájékoztatod, hogy gondjainak orvoslása tekintetéten forduljon a supporthoz… Természetesen ezt is meg lehet magyarázni, mint minden mást... Valóban élvezhetetlen a játék a váltás óta...  10 emberből 9 panasszal él a hibák miatt!!!  Akkor csak van valami nem odaillő a gépezetben,... nem-e?  Összegyűjtögettem és felírtam a HTML5 hibákat.  Egy spirálfüzet fél oldala lett tele a hibákkal!!!   Egyszóval nagyon el van rontva az egész és ezt sem meg, sem pedig kimagyarázni nem lehet! A sok mentegetőzés helyett valljon már szint a gge és ismerje be, hogy:  fail!...

szerkesztette ezt: 07.03.2019
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Megköszönném, ha trágár szavak és pontozások helyett, normális emberi módon közölnétek a problémákat.
     Meg fogják kapni az illetékesek anélkül is, és jelenleg erre egy külön oldalt linkeltek be nekünk (moderátorok), hogy oda írjuk be az általatok jelzett hibákat.
    Olyan egyszerű, hogy csak ki kell hagyni azokat a szavakat és pontozásokat, higgyétek el, ami fontos az eljut a megfelelő helyre. A trágárság nem. Most csak töröltem a nem megfelelő szavakat, igazából nem ez a dolgom. A szabályt sértő bejegyzéseket törölnöm kell. Köszönöm megértéseteket.
    Uriel   Tisztelt Uriel!  Ismét én vagyok! :-)  Akkor beszélgessünk már el (ismételten) a dolgokról...  Valóban eljutnak a megfelelő helyre a fontos dolgok?  Mert az ember már kezd kételkedni ebben is.  S ha el is jutnak, nem érezhető semminemű pozitív változás,.... sőt! Mintha csak olaj lenne a tűzre, még inkább lebutul a játék, mert lebutítják és egyre többen hiszik azt, hogy ezt szándékosan teszi a gge. Másik oldala a dolognak, hogy említed a normális emberi kontaktusban való közlendőket... Viszont ezt csak akkor lehetne kérni mindenkitől, ha minket is emberszámba vennének.  Ismét gondod van a trágárkodással és a kipontozásokkal... Elgondolkodtál-e már azon, hogy a játékosoknak kezd elfogyni a türelme az egyre inkább élvezhetetlenné váló játék miatt?  - Lehet megmagyarázni, szépíteni, kikozmetikázva elénktálalni a dolgokat, de mi csak azt látjuk, hogy ez a "játék" egyre mélyebbre és mélyebbre süllyed! Ne haragudj meg kérlek, de te csak ( néhány hozzászólást leszámítván ) azzal foglalkozol, hogy árgus szemekkel keresed, kutatod a saját mércédre szabott nem ide illőnek találtatott megfogalmazásokat...  A valódi segítség pedig elmarad a részedről... Azt nem igazán nevezem segítségnek, amikor közlöd xy játékossal, hogy a problémáját továbbítod a support felé,... vagy tájékoztatod, hogy gondjainak orvoslása tekintetéten forduljon a supporthoz… Természetesen ezt is meg lehet magyarázni, mint minden mást... Valóban élvezhetetlen a játék a váltás óta...  10 emberből 9 panasszal él a hibák miatt!!!  Akkor csak van valami nem odaillő a gépezetben,... nem-e?  Összegyűjtögettem és felírtam a HTML5 hibákat.  Egy spirálfüzet fél oldala lett tele a hibákkal!!!   Egyszóval nagyon el van rontva az egész és ezt sem meg, sem pedig kimagyarázni nem lehet! A sok mentegetőzés helyett valljon már szint a gge és ismerje be, hogy:  fail!...

Napi regisztrálási ajándék -  serleg ikon, a monitor jobb felső sarkában....  Mi célt szolgál?  Dísznek kaptuk?  Kellene még vagy 8-10 ikon a monitorra, nincsen elég már így is kibiggyesztve...  
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) Bejegyzések: 77HU2
    sziasztok ma legalább márt simába tudok venni rubint de távoliba ma se :-(. Ma sajnos pedig folyton megszakad a kapcsoltat de nem csak nálam a szövi társaimnál is.
    gatijoz @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,587Moderator
    Uriel mondta:
    Sziasztok!

Szia!
    A bejegyzésed egyszer is elég lett volna, mindent elolvasok, és ha hiszed, ha nem továbbítom is a kéréseket, hibákat a megfelelő helyre. Az én segítségem amit tenni tudok, az az hogy ezt megteszem. Mint leírtam, ennek a HTML5-re való átállásnak külön nyitottak egy linket, amibe az összes hibát bejegyezzük (moderátorok), amiket Ti jelentettetek. Nagyon sok probléma merült fel láthatóan, és igen fontosnak érzik, hogy mielőbb kijavítsák ezeket. Ezt viszont már nem én tudom megtenni. 
    A játékban eltűnt, meg nem kapott ajándékok, más játékosok/szövetségek tevékenységei (falkázás,falulopás,erődelvétel, odaköltözés), csalások, karakterfeltörések, jelentések nem tartoznak rám. Minden ilyen esetben a Support felé irányítom a játékost, mert ezt tudom tenni. Az általatok jelentett hibákat és problémákat viszont el tudom juttatni a fejlesztőkhöz, ez a dolgom, s meg is teszem. A hibák kijavításának gyorsaságát sem tudom megsürgetni, s azzal, hogy engem okoltok emiatt, sajnos nem lesz gyorsabban elintézve.
    És valóban az egyik és nagyon fontos feladatom az, hogy a Fórumot moderáljam ( a moderátor szó ezt takarja), amibe a trágár szavak, pontozások és sértegetések ellenőrzése és moderálása tartozik.
    Sokszor érzem, hogy személyesen engem okoltok a változásokért, vagy amiatt mert nem figyelnek a szavaitokra, pedig én megteszek mindent, amit meg tudok tenni. Nagyon kis mozgástere van egy moderátornak. Leginkább jelenteni tudom, amit Ti közöltök velem, de sem a megoldásba, sem annak menetébe nem tudok beleszólni.
    Uriel
  • kalev (HU2)kalev (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Tisztelt Uriel!

Ha rubinért veszek a Királyi piacon  szakértőknek napokat ezt  a vásárlást nem mutatja, viszont a rubin összeget levonja. Mi ilyenkor a teendő?
    Geehrte Uriel!
    Wenn kann ich für Rubin  die Tagen in Königliche Messe für Experten, diese Ankauf, kann man nicht sehe, aber   den Betrag von Rubin gibt es Abzug. Was kann ich machen?
    Remélem a fejlesztők tudnak németül is , Ich hoffe ,dass dei Entwicklungsingenieuren können Deutsch auch.
    Köszönöm. Danke schön.
  • kalev (HU2)kalev (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Tisztelt Uriel!

Köszönöm a hiba kijavítását.

Sejr Geehrte Urie!

Danke schön für die Korrektion des Fehler.

Üdvözlettel kalev
    Mit Grüsse kalev
  • Kisvuk77_Kisvuk77_ Bejegyzések: 1
    Sziasztok

1. Tegnap este lefekvés elött indítottam 2 beris támadást , reggel mutatni kellett volna olvasatlanként leveleknél de nem volt ott. Nem volt olvasatlan levelem.
    2. Ma reggel mikor játszani akartam akkor egy idegen karaktert idegen kastéllyal töltött be , aminek jelszavát sem tudom.

Remélem segítettem

• B.Ferenc (HU2)B.Ferenc (HU2) Bejegyzések: 7HU2
    Tisztelt Uriel!

Újabb hibát vagyok kénytelen megemlíteni!Ha egy kastélyt ki akarok kémlelni,vagy egyéb műveletet végrehajtani,néha 5x-6x is rá kell klikkelnem,mire végre reagál.A kastélyt kiemeli,de hiába ,mert mást nem csinál.Többszöri próbálkozás után sikerül.Így nagyon idegesítő a játék,nem élvezhető!Tudom,hogy mindenhez idő kell,nem kis munka egy szervert működtetni.Szeretném végre élvezni a játékot,ezért remélem,meg tudják mielőbb oldani a problémákat!

• Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 158HU2

Szia Uriel - Sziasztok.

Mire valahogy meg szoktuk a játékot az aprobb hibákkal és kissé helyre állt , erre most ujra alig lehet játszani: Nem tudom valamit ujra hozzá nyultak ?
     - Nagyon laggol (késik)
     - Az adót nem szedi be, nem telyesíthető a napi feladat emiatt.
     - Felpakolt támadáskor mikor az zöld támadás gombra kattintottam akkor ki lépet és nem is indult a sereg. Nagy morrogással ujra pakolom a sereget és mikor ujra indítani akkarom akkor ki irta hogy a ki jelölt eszközök és katonák nem állnak rendelkezésemre majd bő 30 - 40 másodperc mulva meg jelent a seregem hogy úton van a célpont felé(Konkrétan egy akvás szigetre indultam hódítani)
    - Szinte percekig kell várni a betöltésekre
    Ezek nem az én panaszaim , hanem szövi szintűek.
    Válaszod előre is köszönjük:
    - Biby -
    Biby - Hu2
    Biby (HU2) mondta:

Szia Uriel - Sziasztok.

Mire valahogy meg szoktuk a játékot az aprobb hibákkal és kissé helyre állt , erre most ujra alig lehet játszani: Nem tudom valamit ujra hozzá nyultak ?
     - Nagyon laggol (késik)
     - Az adót nem szedi be, nem telyesíthető a napi feladat emiatt.
     - Felpakolt támadáskor mikor az zöld támadás gombra kattintottam akkor ki lépet és nem is indult a sereg. Nagy morrogással ujra pakolom a sereget és mikor ujra indítani akkarom akkor ki irta hogy a ki jelölt eszközök és katonák nem állnak rendelkezésemre majd bő 30 - 40 másodperc mulva meg jelent a seregem hogy úton van a célpont felé(Konkrétan egy akvás szigetre indultam hódítani)
    - Szinte percekig kell várni a betöltésekre
    Ezek nem az én panaszaim , hanem szövi szintűek.
    Válaszod előre is köszönjük:
    - Biby -
    Szia!
    Én jelentem a problémát. Amint válaszolnak, közlöm Veled.
    Uriel
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) Bejegyzések: 35HU2
    Sziasztok!

Nekem több problémám is van a HTML5 óta, ami korábban működött.

1. Az alakváltónál nem látok sorrendet, senki sem jelenik meg a ranglistán, csak a napi jelentésben látom hányadik voltam, vagy ha megkérdezem a chaten a többieket, megmondják.

2. A felszerelés raktárban nem működik az, hogy szettet mutasson, mint korábban. Pl parancsnok cserénél kicserélem a hőst, és eddig mutatta, hogy milyen felszerelések vannak a két parancsnokból a különböző felszereléseknél, most semmi sem látszódik.

3. Kormányzás- kastélyáttekintésnél, ha az adott kastélynál kívülre szeretnék menni, akkor nem csinál semmit, csak a kastélyba tudok belépni. 

Üdv.
    nyirfa

• tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    nyirfa (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Nekem több problémám is van a HTML5 óta, ami korábban működött.

1. Az alakváltónál nem látok sorrendet, senki sem jelenik meg a ranglistán, csak a napi jelentésben látom hányadik voltam, vagy ha megkérdezem a chaten a többieket, megmondják.

2. A felszerelés raktárban nem működik az, hogy szettet mutasson, mint korábban. Pl parancsnok cserénél kicserélem a hőst, és eddig mutatta, hogy milyen felszerelések vannak a két parancsnokból a különböző felszereléseknél, most semmi sem látszódik.

3. Kormányzás- kastélyáttekintésnél, ha az adott kastélynál kívülre szeretnék menni, akkor nem csinál semmit, csak a kastélyba tudok belépni. 

Üdv.
    nyirfa

Az alakváltóknál a sorrendet flash verziónál sem mutatja:)
    Ott globális a bibi
    Amugy én a flash el nyomulok
    Tudja valaki meddig lehet még a flash verzióval játszani eme remek játékot? ;)
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • apóca (HU1)apóca (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    Sajnos csak panaszkodni lehet nagyon gyakran lefagy pl kastélyból kilépve a térképre, támadás indítási kisérletnél, Az épületek jó darabig csak villognak el el tünnek. ja a mai esetem a távoli világoknál bejövő volt 5 perc erődből a főbe menet lefagyott mire vissza tudtam csalni a fő kastélyt hogy védőket vegyek és állítsak védelmet már le is futott a támadás dupla rablás igen zokon esik ilyenkor.
    Nagyon sok az ajánlat amit nem bír el  a játék tudom abból él a szerver de sok fölösleges hiába jelöltem be a ranglistán többé ne jelenjen meg mindig jön most is amiatt fagyott le, Nem tudom amíg ki nem dolgozzák a végleges verziót nem lehetne e csökkenteni az ajánlatok számát valamit valamiért elven ha már nem tökéletes a futtatás.
    apóca @ hu 1
    apóca (HU1) mondta:
    Sajnos csak panaszkodni lehet nagyon gyakran lefagy pl kastélyból kilépve a térképre, támadás indítási kisérletnél, Az épületek jó darabig csak villognak el el tünnek. ja a mai esetem a távoli világoknál bejövő volt 5 perc erődből a főbe menet lefagyott mire vissza tudtam csalni a fő kastélyt hogy védőket vegyek és állítsak védelmet már le is futott a támadás dupla rablás igen zokon esik ilyenkor.
    Nagyon sok az ajánlat amit nem bír el  a játék tudom abból él a szerver de sok fölösleges hiába jelöltem be a ranglistán többé ne jelenjen meg mindig jön most is amiatt fagyott le, Nem tudom amíg ki nem dolgozzák a végleges verziót nem lehetne e csökkenteni az ajánlatok számát valamit valamiért elven ha már nem tökéletes a futtatás.
    Szia!
    Én minden héten a heti jelentésemben leírom az általatok bejegyzett problémákat. Folyamatosan javítják, próbálnak jobb játékélményt biztosítani nekünk. A felugró reklámok problémáját is minden héten bejegyzem, de sajnos nem sok változtatás történt. Továbbra is jelzem ezt a problémát, reméljük egyszer csak lesz valami változás.
    Uriel
    Sziasztok!

Itt egy link a hétvégi hibákról:Uriel
Sign In to comment.