A játékosok ellehetetlenítése!

Sziasztok!

Nagyon sokszor a fejemhez lett vagdosva, hogy ne merjek kritikát írni és ne kritizáljam negatív hangnemben a GGE-t...    Mivel a jeges bajnokságon kifüggesztett eventek és a fórumon közzétett februári eseménynaptár újfent nem egyezik, ( ebben az évben már nem elsődjére, és még csak február van ) pozitív visszajelzést nemigazán lehet közzétenni... Tényleg igaz, hogy mindenki a zöld berimondos megszállásra készűlt, ahol a jeges bajnokságon lehet(ne) hozni a pontokat, erre szépen keresztbe tesznek nekünk...  Mi ez, ha nem a játékosok ellehetetlenítése.  Valószínűleg  erre a topicomra is figyelmeztetést fogok kapni, jobb esetben... A rosszabbikban kitiltást...  Mindezek mellett arra sem vagyunk méltóak, hogy a változást, ismételten csak 'technikai okokra hivatkozva' :-p   közöljék velünk... 

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 454HU2
    Sziasztok!

Nagyon sokszor a fejemhez lett vagdosva, hogy ne merjek kritikát írni és ne kritizáljam negatív hangnemben a GGE-t...    Mivel a jeges bajnokságon kifüggesztett eventek és a fórumon közzétett februári eseménynaptár újfent nem egyezik, ( ebben az évben már nem elsődjére, és még csak február van ) pozitív visszajelzést nemigazán lehet közzétenni... Tényleg igaz, hogy mindenki a zöld berimondos megszállásra készűlt, ahol a jeges bajnokságon lehet(ne) hozni a pontokat, erre szépen keresztbe tesznek nekünk...  Mi ez, ha nem a játékosok ellehetetlenítése.  Valószínűleg  erre a topicomra is figyelmeztetést fogok kapni, jobb esetben... A rosszabbikban kitiltást...  Mindezek mellett arra sem vagyunk méltóak, hogy a változást, ismételten csak 'technikai okokra hivatkozva' :-p   közöljék velünk... 
    Szia

Már vagy 2 hete minden nap ki lett írva, hogy nem beri, hanem varjú lesz. Csak az nem szerzett róla tudomást, aki egy kút mélyén él. A bajnokságon pedig lényegtelen a sorrend, ami írva van, nincs jelentősége az eseménynaptár szempontjából, régen sem volt.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    Sziasztok!

Szia!
    Nem a kritikával volt probléma, hanem a szavakkal, amikkel nyomatékot adtál (trágár) a közlendődnek. Ebben az írásban semmi szabályellenes nincsen, sőt tökéletesen megértelek. Sokszor változtatják az események időpontjait, sőt magukat az eseményeket is cserélgetik, s ezek bosszantóak, de én ezeket a változásokat közlöm, az eseménynaptár pedig frissítve van, mivel" az időpontokat ne vegyétek biztosra, mert előre nem látható események miatt, változások lehetségesek" mondat, minden eseménynaptár bejelentése alatt ott van. 
    Például a mai karbantartás alatt dolgoztam. Megnéztem a moderátorok chat falát, s ott láttam, hogy 9 óra küröl írták, hogy lesz leállás, majd 10 óra körül kiadtak egy bejelentést, hogy lesz még egy. Én délután értem haza, ezért ezzel a bejelentéssel már nem tudtam nektek Újat mondani, ezért nem is tettem fel. Sajnos az itteni feladatom mellett még rengeteg dolgom van mind az életben, mind a játékban. Próbálok mindent mindig időben közölni, de láthatjátok, hogy nem mindig tudok akkor működni, amikor a bejelentéseket teszik.
    Uriel
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 130HU2
    rotkiv (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Szia

Már vagy 2 hete minden nap ki lett írva, hogy nem beri, hanem varjú lesz. Csak az nem szerzett róla tudomást, aki egy kút mélyén él. A bajnokságon pedig lényegtelen a sorrend, ami írva van, nincs jelentősége az eseménynaptár szempontjából, régen sem volt.

szerkesztette ezt: 21.02.2019
    Akkor elég  sokan élünk a kút mélyén.... :-D   Nem lehet mindenki olyan  zseniálisan felvilágosult, mint egyesek... :-)  Egyébként  hol volt kiírva?   Max.  a pusztakotkodácsi  vármegyeháza'  hírdetőtáblájára… mert itt nem volt...  :-D  Egyébként nem érted a lényeget rotkív…

Gyengébbek kedvéért mégegyszer nekifutok akkor....:-D   Jeges bajnokság. Berimondi megszállás itt a zöldön pontozódik a bajnokságban...

A berimond csatája  nem pontozódik a jeges bajnokságban... Egyébként ezt már egy első osztályos tanuló is megérti már elsődjére is  :-D
    Lehet, hogy vannak itt olyanok is, akik nem jártak iskolába?  :)

• gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 38HU2
    Kinek mi a véleménye az 'új' beriről?
    Ha jól tudom volt nem rég 1 frissités a kinti beriről!
    Amióta ez megtörtént lehet'véletlen' de az utolsó elötti nap már másodszor az új toronynál lecsökken a kapott rubin 16-ra!
    Ez biztos véletlen hogy csökken, értem én hogy változnak a tornyok de anno én ilyenre nem emlékszem hogy előre haladunk és csökken a tornyok beütésénél a rubin vagy roszul emlékszem?
    Az idegen/varjú frissités után ismét 1 negatív frissités szerintem! :(
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 74HU2
    Nem előre haladunk hanem visszafelé a játékban. 6 éves jubileum 6éve játszok elején annyi jó kis fejlesztés volt ámultam örültem :d hiányzik a 30 napos hosszú igen hosszú beri :) amikor tényleg csatáztál s nem csak a rb-t verted :D
    Vagy az a korszak amikor annak volt csudi jó parija akinek esze volt és megtudta építeni egyedi volt mind most minden egy kalap alatt van. Eventek csak rubin temetők hiába az új frissülés nem lesz jobb igaz nem nekünk teszik ezt hanem a más országokban lévő szervereknek mi csak nyeljük azt a bizonyos békát :)
    szerkesztette ezt: 03.03.2019
    Hogyan is működnek a GGE által az egymásra halmozott fejlesztések során, az eventek?  Eventről, eventre,  ( pl. nomád)  alig észrevehetően, csak mindig egy nagyon keveset nehezítenek a játékon....  Növelik a menetidőt.... Növelik az egy támadáshoz szükséges támadó eszközök számát,... Növekszik a hulló támadó katik száma,...  viszont csökkentik a pontokat és a megszerezhető erőforrásokat!!!  Gondolom azt is észrevettétek, hogy a szamókat  havi leosztásban már csak egyszer adják be, a megszokott  2-3 event helyett....  Így lehetetlenítik el szép lassan a játékosokat... A fejlesztések nekünk már csak ártani tudnak...  örömöt és élvezetet már nemigazán nyújt ez a játék.... De valószínű, hogy még tovább fogják butítani... 
  • vitézlaci (HU2)vitézlaci (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Volna egy kérdésem hozzátok ami gondolom sokakat érint, nektek nem okoz problémát az hogy az akciós fegyverárusnál megszüntették az öntöttvas pajzs akciós megvételi lehetőségét? Megmondom őszintén ez nagyban befolyásolja az én játékomat, mivel én a 70%-os akció során szereztem be eddig a támadáshoz szükséges eszközt. Nem vagyok nagy fórumozó de erre kiváncsi vagyok :)
    A hozzászólást előre is köszönöm!
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) Bejegyzések: 23HU2
    Volna egy kérdésem hozzátok ami gondolom sokakat érint, nektek nem okoz problémát az hogy az akciós fegyverárusnál megszüntették az öntöttvas pajzs akciós megvételi lehetőségét? Megmondom őszintén ez nagyban befolyásolja az én játékomat, mivel én a 70%-os akció során szereztem be eddig a támadáshoz szükséges eszközt. Nem vagyok nagy fórumozó de erre kiváncsi vagyok :)
    A hozzászólást előre is köszönöm!
    Üdv! A "sima" vaspajzsnak megfelelő erősségű a viharon szerezhető álparaszt, amit akváért vehetsz. Természetesen  idő még összegyűlik belőle több ezer, de takarékosabb megoldás. Külömben meg ne vegyél egy évig egy deka rubintot sem és visszarázódnak az ajánlatok 6500ra... :blush: és akk veszel egy nagy adagot mert az ilyen szereket úgy éri meg, nem külön venni. Főleg a rubcsis zászlókat a lófarkas kivételével... Meg minél nagyobb szinten vagy annál jobb, ha jóval több - akár 10 ezrekkel is - szered van mint amit egy éventhez használsz, ugyanis ha egyszer majdan meg akarod nyomni kiderül hirtelen hogy korántsem elég ami van és venni, vagy gyártani kell. Amit vásárolsz rubint azt meg tarsd meg, mert néha bedob igen hasznos ajánlatokat (pl 15 ös alapélelmes elemeket XD) amiért amugy sokkal több rubintot kéne mondjuk  a távoliban költeni, főleg az új rendszerűben h meg is maradj a helyezésednél... meg ebből is volt nemrég vita ha körülnézel , h lemaradtak,mert azonos pontszámnál véletlenszerűen teszi a gép a játékosokat, meg ilyenek..
  • vitézlaci (HU2)vitézlaci (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Szia Ágota!
    Köszi, hogy adtál tanácsokat és némely meglátásod az én véleményemet is tükrözi, pl. a 10ezer pajzs használata, mivel ennyit szoktam az akció során venni. Az álparaszt is megoldás lenne igen, viszont amíg 10e parasztot összeszedsz, hát...
    Az akció során 2500 rubin volt 500 pajzs erre még áldoztam, de 8000-et nem fogok. Akkor inkább abbahagyom és várok amíg meg nem gondolják magukat. Mindenféle új eszközt kitalálnak amiből több hasznuk van, hát ez az ami miatt nem veszek rubint és parkolópályára teszem magam ameddig nem jön valami tényleg pozitív változás.
    Mégegyszer köszi Ágota :)
  • kopi7474 (HU1)kopi7474 (HU1) Bejegyzések: 10HU1
    Tisztelt GG !

A játék lényege a támadás védekezés ,de van olyan személy (karakter) neve Aret hu 1 
    aki arra törekszik hogy minden magyar  1 szerveren lévő játékosnak tönkre tegye a játékát 
    személy szerint a volt szövetségem miatt  maradtam de a társaim  nagyobbik része befejezte
    a 3 oránkénti támadásokat ,nem birva 

én ugy gondolom a játék élményt emg kell hagyni de az ilyen Karaktereknek semmi keresnivaloja semelyik szerveren  vagy akit táamdtak  arra ne lehessen menni 3 ora mulva  kapjon ingyen 7 nap védettséget  ne pedig vegyen   
    köszi  üdv Tomi
    kopi7474 @ hu 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2019
    Igen, nagyon sok ilyen van...
Sign In to comment.