Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

💥 Egyéni problémák 💥

13362

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Az alakváltóknál nincs rangsor, valami bibis vele.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447
    Vagy csak nem látszik.
    Mert a napi alakváltó jelentésben volt helyezés.
    Lorant96 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    rotkiv (HU2) mondta:
    Az alakváltóknál nincs rangsor, valami bibis vele.
    Szia!
    Ha pont a váltás időszakában nézted meg, éjfél körül, akkor nem biztos hogy látszik. Szerintem mostanra minden rendben van vele.
    Uriel
    Nálam még most is üres a rangsor.
    Lorant96 @ hu 2
    Nálam még most is üres a rangsor.
    Szia!
    Azért írtam, hogy rendben kell lennie, mert nálam mindent pontosan látni.
    Uriel
    Nálam így néz ki:

Lorant96 @ hu 2
    Nálam így néz ki:

Nálam is pontosan ugyanez a helyzet és többen is jelezték már a játékban ugyanezt.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    Nálam időközben megjavult.
    Lorant96 @ hu 2
    Nálam időközben megjavult.
    nálam nem :( 

Sziasztok!
    Én minden estere jelentettem a hibát.
    Uriel
    Sokaknál még mindig nem jó az alakváltós rangsor, ezenkívül ma elmaradt a nemességi verseny érkezése és a szamiknál se lehet venni zsákmány növelő röfiket, se nyersanyagért, se rubinért. :) 

rotkiv (HU2) mondta:
    Sokaknál még mindig nem jó az alakváltós rangsor, ezenkívül ma elmaradt a nemességi verseny érkezése és a szamiknál se lehet venni zsákmány növelő röfiket, se nyersanyagért, se rubinért. :) 
    Szia!
    A rangsorról és a röfikről már tudnak, mások is jelentették. A hétvége miatt bizonyos dolgok nem úgy mennek, ahogy kellene. Ez többnyire megesik főleg szombat vasárnap. Amint lesznek bent a kezelőknél, javítani fogják a hibákat.
    Uriel
    Értem. Még egy kérdés: újabban miért van kevesebb a szamuráj eventből?
    Régebben mindig úgy volt, hogy nomád, aztán idegen vagy varjú, aztán szamuráj, aztán megint idegen vagy varjú, aztán megint nomád, stb. és havi 1x egy idegen/varjú helyett volt a zöld beri. Tehát minden 4. event szamuráj volt. 
    Ehhez képest most a hónap elején van egy szamuráj event, aztán idegen/varjú és kán felváltva, meg 1x egy zöld beri.
    Lehetne többször is ez a szamuráj event, sokan szeretik, mert azért másabb, mint a kán (nem kell védőt használni benne), illetve a királynős feladat miatt sokaknak gyakrabban szüksége lenne rá.
    Visszaállíthatnák a régi rendszert az eventek körforgásában.

rotkiv (HU2) mondta:
    Értem. Még egy kérdés: újabban miért van kevesebb a szamuráj eventből?
    Régebben mindig úgy volt, hogy nomád, aztán idegen vagy varjú, aztán szamuráj, aztán megint idegen vagy varjú, aztán megint nomád, stb. és havi 1x egy idegen/varjú helyett volt a zöld beri. Tehát minden 4. event szamuráj volt. 
    Ehhez képest most a hónap elején van egy szamuráj event, aztán idegen/varjú és kán felváltva, meg 1x egy zöld beri.
    Lehetne többször is ez a szamuráj event, sokan szeretik, mert azért másabb, mint a kán (nem kell védőt használni benne), illetve a királynős feladat miatt sokaknak gyakrabban szüksége lenne rá.
    Visszaállíthatnák a régi rendszert az eventek körforgásában.
    Szia!
    A fejlesztések és a haladás miatt vannak a változások. Ez lehet a válasz a miértre. Azt, hogy ez most jó-e, vagy rossz a játékosoknak az nem függ sajnos ettől. Azért, mert a tervezők azt gondolják, hogy ez lenne jobb. Elsősorban bevételi szempontból, másodsorban a játékosok többségének kérései miatt. Nyilván ilyen nagy kihagyások miatt csökkennek a különböző pontszámok, amiket ezért magasabbra kell tolni, természetesen, ha lehet rbinnal érve el a megfelelő pontokat. Én továbbítom a kérést, de általában, ha valamit frissítenek, újítanak, nem nagyon mennek visszafelé. 
    Uriel
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyzések: 54
    Sziasztok! Valaki nem tudja mi az oka, de Tesztszerveren nem tudok toborozni kiírja épitcs sátrat, a másik van istálom , mégis mikor kémkedni akartam, lovaknélkül indult ki írta épitcs istálot! A harmadik az idegenél nem lehet kastit cserélni
  • Zsolt Hajdu (HU2)Zsolt Hajdu (HU2) Bejegyzések: 8
    Szia Uriel!

Egy olyan kérdésem lenne hogy mai nap előfizetést szereztem be sajnos nekem most nincs képernyő fotóm, de úgy vettem észre nem tudom miért de az élelem termelésem csökkent. Előtte kb 13000 volt a fő kastélyom és most körülbelül 12236-ra csökkent. Kérlek valahogy érdeklőd már meg hogy ezzel most akkor nekem minuszba ment a -10%-ék . Mert ami elött előfiztettem volna jobb volt a kaja teremelés. Előre is köszönöm. 

Üdv Hajdu Zsolt  
    Szia Uriel!

Egy olyan kérdésem lenne hogy mai nap előfizetést szereztem be sajnos nekem most nincs képernyő fotóm, de úgy vettem észre nem tudom miért de az élelem termelésem csökkent. Előtte kb 13000 volt a fő kastélyom és most körülbelül 12236-ra csökkent. Kérlek valahogy érdeklőd már meg hogy ezzel most akkor nekem minuszba ment a -10%-ék . Mert ami elött előfiztettem volna jobb volt a kaja teremelés. Előre is köszönöm. 

Üdv Hajdu Zsolt  
    Szia!
    Az előfizetéssel nem eshetett vissza a termelés, az valami más miatt lehet. A Berimond rang, a VIP szint, a zászlón a címer változtatása lehetnek a fő okok. Nézd meg ezeket, s ha nem ezért van baj, ismét jelezd. Nagyon sok körülmény befolyásolja a termelést, ezért kérem nézz utána ezeknek.
    Uriel
  • Zsolt Hajdu (HU2)Zsolt Hajdu (HU2) Bejegyzések: 8
    Kedves  Uriel!

Megnéztem mindent mondjuk a VIP-szintet nem néztem de a többi az mind ugyanakkora volt a szint mint az előfizetés előtt . Ma reggel 05:00-kor megnéztem már akkor vissza is ált kb 13000-re az élelem termelésem. A tanácsod most már jobban oda fogok figyelni a VIP-szintre is mert elképzelhető hogy az volt a gond. Mert csak azt az 1-et nem néztem meg tegnap. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. 

Üdv Hajdu Zsolt

• ErikaGamer (HU2)ErikaGamer (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Szia. Uriel.  Van a szerveren egy játékos aki belép a szövikbe és csalárd modón jelszavakat kér el egy másik kastélyért cserébe  .Hogyan lehetne  őt letiltan,hogy ne zaklassa a szöviket és a játékosokat. A játékos neve amivel fent van a következő.  feri007 bera királyág  koda2 broskow.
    Szia. Uriel.  Van a szerveren egy játékos aki belép a szövikbe és csalárd modón jelszavakat kér el egy másik kastélyért cserébe  .Hogyan lehetne  őt letiltan,hogy ne zaklassa a szöviket és a játékosokat. A játékos neve amivel fent van a következő.  feri007 bera királyág  koda2 broskow.
    Szia!
    Ezt és az ilyen fajta viselkedést a Supportnak kell jelenteni.
    Uriel
Sign In to comment.