Fórum szabályok

1235»

• szerkesztette ezt: 05.03.2015
    zsolti1111 írta: »
    Azt biztos nem is icsit :)
    Szerintem azért mert Jesse meg Krisztián veszekedett, és várnak egy kicsit, ameddig egy kicsit lenyugodnak! :)
    De szerintem máshol folytatni fogják! :)

:) Majd kint a Kossuth téren :D Krisz vs Jesse Jesse vs Krisz... :D Ki kapja a KO-t? :D
  • Silver Lili (HU2)Silver Lili (HU2) Bejegyzések: 52
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Feanor írta: »
    Bocs hogy okoskodok...
    De miért le zárva a "Játék etikett" téma?
    Nekem ez furcsa:rolleyes:

Lezárva? Én nem is találom. Megint törölték?:eek: Ez mondjuk mindent elmond erről a játékról...:///

Bocs, megtaláltam, csak már másik témakörben van, mint régebben vagy mint ez a topik.
    Silver Lili @ hu 2
  • szeder balázsszeder balázs Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Mivel lehet megszegni a szabályokat?
    szeder balázs @ hu 2
    S344B1798
  • ábellovag3ábellovag3 Bejegyzések: 212
    szerkesztette ezt: 14.03.2015
    Igen, csak néha nem lehet pontosan tudni, hogy most pontosan kinek mikor milyen nyelvezete számít trágárnak. Mert van, akit az első intő után jobban figyelnek, de van olyan is, akinek csúnya hozzászólása volt (és trágár) mégsem büntették...
    ábellovag3 @ hu 1
  • szerkesztette ezt: 14.03.2015
    Igen, csak néha nem lehet pontosan tudni, hogy most pontosan kinek mikor milyen nyelvezete számít trágárnak. Mert van, akit az első intő után jobban figyelnek, de van olyan is, akinek csúnya hozzászólása volt (és trágár) mégsem büntették...

Ne mond má
    A moderátorok mindig korrekten, következetesen, és elfogulatlanul moderátorkodnak:rolleyes:
  • gepárd07 (HU2)gepárd07 (HU2) Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Nálatok is kisebbek lettek a kezelőszervek? A cset olvashatatlan, a felugró segédablakok feliratai szintén! A játék így sajna nehezen használható!
    gepárd07 @ hu 2
  • gepárd07 (HU2)gepárd07 (HU2) Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Ja, igen ezt már annyiszor le szerettem volna írni! A trágár szöveg felismerőt vegyék kia játékból!!!! De legalábbis magyarítsák, legalább az ékezetes betűket különböztesse már meg! Mert szinte lehetetlen levelet írni! a szövetséggel pl. trágár, de sok más is van, amit nem győzök kikeresni!
    gepárd07 @ hu 2
  • dida1 (HU2)dida1 (HU2) Bejegyzések: 2
    No, ilyenkor sunyi módon lapítanak a moderátorok  :-D  
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    szerkesztette ezt: 13.01.2019
    dida1 (HU2) mondta:
    No, ilyenkor sunyi módon lapítanak a moderátorok  :-D  
    Szia!
    A sunyi lapítás egy kissé erős, és sértő is. Ezenkívül egyedül vagyok, mint moderátor. Ebbe a bejegyzésbe a Te mostani írásod előtt 2015.07.10. volt az utolsó. Még nem is én voltam a moderátor, amikor ezt írták. Viszont, amint azt látni, itt vagyok még hétvégén is, és azonnal válaszolok minden kérdésre. Szeretnék elnézést kérni a kellemetlenségért, de mivel a játék nem magyar, ezért a szűrő sem csak magyar nyelvre van állítva. Többször is jelentettük ( moderátorok), hogy ez probléma, de nem tudták megoldani. Sok olyan dolog van a játékban, ami nem úgy működik, mint azt sokan szeretnék, de a jelentéseiteket elküldöm a megfelelő helyre, s amit tudnak, vagy jónak látnak, azt meg is oldják.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • Imruska (HU1)Imruska (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Szia.Volna egy nagyon NAGY kérdésem!Fő kastélyban fogy a kaja!A csűrök 100% termelést miért teszi át 31% termelési csűrre?És ez nem csak a kastélyban van hanem az erődökben is :-( Élelem hiány miatt elvesztek rengeteg védőt-támadót!!!
    Köszönöm szépen válaszod.
    Ide várom ha lehet: imruska
    üd.Imre
    Imruska @ hu 1
    Szia.Volna egy nagyon NAGY kérdésem!Fő kastélyban fogy a kaja!A csűrök 100% termelést miért teszi át 31% termelési csűrre?És ez nem csak a kastélyban van hanem az erődökben is :-( Élelem hiány miatt elvesztek rengeteg védőt-támadót!!!
    Köszönöm szépen válaszod.
    Ide várom ha lehet: imruska
    üd.Imre
    Szia!
    A mai frissítés pont ezt a problémát kellett, hogy megoldja. A Relikvia Üvegház építésekor, átveszi a helyét egy 100% os csűrnek. A várban 3 darab 100%-os csűr lehet, s ha 2 relikvia üvegházad van, akkor csak 1 marad 100%-os a csűrökből. Ezért a többit is újra kell nézni, mert a rájuk tett élelemtermelés/alap élelemtermelés épületelemek is átkerültek egy másik csűrre.
    Uriel
  • pami70 (HU2)pami70 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    szerkesztette ezt: 25.09.2019
    Éredekes... De gondolom visszamenőleg senkit nem fognak/fogtok büntetni mert akkor kb a fele fórumozótól elbúcsúzhatunk... :)

Ami észrevételem van ezzel a pontrenszerrel kapcsolatban... ki dönti el hogy mi minősül teszem azt felbujtásnak, sértegetésnek, trollkodásnak, "nem megfelelő nyelvezetnek"... Ezt a párat most csak kiragadtam a felsorolásból... de teszem azt nekem nem tetszik egy komment mivel vélt/valós sérelmet látok benne.. akkor írok nektek moderátoroknak hogy engem biza sértegetnek.. vagy mi... vagy ti amit jónak (értem rossznak) találtok azt büntetitek... Ez kicsit furcsa... Persze eddig is így volt, de ahogy eddig sem most sem látok benne semmi következetességet... Nem egy olyan téma volt ahol gyakorlatilag "anyáztak" mégsem történt semmi máshol meg pik-pakk törlés/kitiltás... Egy szó mint száz ezek a "fórum szabályok" semmit sem változtatnak, csak annyit, hogy mostantól mossátok kezeitek, mert ezekre a szabályokra hivatkozhattok..

Üdvözlet mindenkinek :)

Remélem nem sértettem szabályt:)
    Carmiso mondta:
    matebaboca írta: »
    Ez is csak arra jó A moderátorurak újab hatalmat kaptak a kezükbe

Kedves matebaboca!

Ezek a jogok eddig is megvoltak a fórumkarbantartóknak.
    Én nem nevezném hatalomnak, szimplán egy feladat, amit önkéntesek végeznek.

Kedves Carmiso!  Álljunk meg egy kicsit...  A moderátornak nincsen jog a kezében, csakis  módjában áll itt hatalmaskodni, kiskirályoskodni, játszani az önkényuralmat,  diktátoroskodni, fogyelmeztetni, fenyegetőzni, tíltani, cenzúrázni, stb....  S ezeket  szimpátia alapján teszi a jelenlegi moderátor... Akinek nem tetszik neki a képe, azt azonnal lelövi, így többek között engem is...    Javaslom a leváltását...

pami70 (HU2) mondta:
    Éredekes... De gondolom visszamenőleg senkit nem fognak/fogtok büntetni mert akkor kb a fele fórumozótól elbúcsúzhatunk... :)

Ami észrevételem van ezzel a pontrenszerrel kapcsolatban... ki dönti el hogy mi minősül teszem azt felbujtásnak, sértegetésnek, trollkodásnak, "nem megfelelő nyelvezetnek"... Ezt a párat most csak kiragadtam a felsorolásból... de teszem azt nekem nem tetszik egy komment mivel vélt/valós sérelmet látok benne.. akkor írok nektek moderátoroknak hogy engem biza sértegetnek.. vagy mi... vagy ti amit jónak (értem rossznak) találtok azt büntetitek... Ez kicsit furcsa... Persze eddig is így volt, de ahogy eddig sem most sem látok benne semmi következetességet... Nem egy olyan téma volt ahol gyakorlatilag "anyáztak" mégsem történt semmi máshol meg pik-pakk törlés/kitiltás... Egy szó mint száz ezek a "fórum szabályok" semmit sem változtatnak, csak annyit, hogy mostantól mossátok kezeitek, mert ezekre a szabályokra hivatkozhattok..

Üdvözlet mindenkinek :)

Remélem nem sértettem szabályt:)
    Carmiso mondta:
    matebaboca írta: »
    Ez is csak arra jó A moderátorurak újab hatalmat kaptak a kezükbe

Kedves matebaboca!

Ezek a jogok eddig is megvoltak a fórumkarbantartóknak.
    Én nem nevezném hatalomnak, szimplán egy feladat, amit önkéntesek végeznek.

Kedves Carmiso!  Álljunk meg egy kicsit...  A moderátornak nincsen jog a kezében, csakis  módjában áll itt hatalmaskodni, kiskirályoskodni, játszani az önkényuralmat,  diktátoroskodni, fogyelmeztetni, fenyegetőzni, tíltani, cenzúrázni, stb....  S ezeket  szimpátia alapján teszi a jelenlegi moderátor... Akinek nem tetszik neki a képe, azt azonnal lelövi, így többek között engem is...    Javaslom a leváltását...
    Sziasztok, szia Kedves pami70!
    A moderátornak nem joga, vagy módja, hanem kötelessége, hogy a fórumon ne jelenhessnek meg bizonyos dolgok. Ezek:  a trágárságok, azok pontokkal vagy alliterált szavakkal való bejegyzése, egymás és szövetségek támadási módjainak közzététele, a játékosok támadási módjai, idejét, honnan mikorját leírni, tiltja a szabályzat. Mint ahogy a moderátort becsmérelni, a GGE-t és annak dolgozóit kritizálni, szapulni. Ezt cenzúrázni a feladatom, nem önkényesen, hanem szabályosan.
    Mivel egyedül vagyok moderátor ezért nekem kell ezt megtennem, emiatt királyi a helyzetem, hatalmas hatalom. Amikor figyelmeztetek valakit, hogy ha továbbra is megsérti a szabályokat, akkor a rendszer letiltja, ezzel nem fenyegetek, hanem közlöm a következő lehetőséget. 
    Mivel nem ismerem a fórum látogatóit, nem a tetszés vagy nem tetszés határozza meg, hogy kit kell figyelmeztetnem, és kinek kell a szövegét moderálnom vagy törölnöm. Természetesen akit figyelmeztettem, annak nem vagyok túl szimpatikus, mint ahogy a szabályokat állandóan megsértők nekem nem azok. Megjegyzem ezidáig egyetelen személyt tiltott le a rendszer, azt viszont kétszer is, mert másodszorra egy másik karakterrel jelentkezett be. 
    És most pami70-nek írom, fejezzed be a bírálatomat, az ellenem való uszítást, mert most csak figyelmeztetlek, de ha tovább folytatod, a sok figyelmeztetés kitiltáshoz vezet. És ez nem egy fenyegetés, ezek a tények. Ilyenek a szabályok.
    Viszont itthagyom a bejegyzésed, s ha más is szeretné ha leváltanának, nyugodtan írja ide.
    Uriel

• Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 11HU2
    Tisztelt Játékostársak!
    Jó lenne ha nem piszkálnátok Urielt! Inkább köszönjük meg a munkáját! 
    Értsétek már meg, miértünk van, nekünk segít a saját szabadidejéből.
    Egyébként meg elég szomorú, hogy idáig fajul az emberi kommunikáció, hogy moderálni kell.
    Nóra
    Litania @ hu 2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 454HU2
    Én azt sem értem, mit akart ezzel a hozzászólással kedves barátunk, aki 5 évvel ezelőtti hozzászólásra reagált. Carmiso már rég nem moderátor, amire meg reagált, már rég nem aktuális. Akkoriban a moderátornak egy büntetőpont rendszer szerint kellett eljárnia, amit az elkövetett szabálytalanságok után osztogatott és akinek elég fekete pontja lett, az megkapta a tiltását. Teljesen más rendszer volt, mint a mostani, nem értem barátunk mit akar ezzel a témával, bár a nagyobb gond, hogy szerintem ő sem. :) 
    Uriel csak elvégzi azt a feladatot, amit elvállalt és nem hinném, hogy szigorú büntetéseket osztana kapásból mindenért. Aki ismeri őt, mint játékost, azt is tudhatja, hogy nem végzi elfogultan a munkáját, ez marhaság, hogy szimpátia alapján moderál meg tilt játékosokat. Ha ő visszaélne a fórumon betöltött szerepkörével, annak úgyis híre menne az angol és német közösségi vezetők felé is, de szerintem ettől nem kell tartania. :) Nem Uriellel van a gond, hanem néhány emberrel, aki képtelen emberszerű módon megnyilvánulni.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Sziasztok!
    Köszönöm, hogy kiálltok mellettem, nagyon jól esik.
    Mivel egyetlen embert tiltott ki eddig a rendszer, ezért azt hiszem nem vagyok olyan szigorú. Sokszor pont ezért kapom a kritikát. 
    Aki viszont ezt írta rólam, az valószínű, hogy megsértette a szabályokat, mert csak akkor küldök figyelmeztetést. Egy 5 évvel ezelőtti bejegyzésre csak az reagálhat így, akivel megtörténtek ezek. Nem emlékszem, hogy pami70-et valaha is láttam már a fórumon, arra meg főleg nem, hogy "kitiltottam" volna. Ezért úgy gondolom, hogy egy olyan sérelemről van szó, amit nem ellene tettem. És amit tettem az nem más, mint a moderátori feledatom.
    Uriel
Sign In to comment.