Karácsonyi üdvözlet

Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
Sziasztok! :)

A Deres szövetség Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket kíván Mindenkinek! :)

Az ünnepekre való tekintettel 24-én 00:00-tól 27-én reggel 08:00-ig nem indítunk támadásokat, kivétel a minket ért támadásokra adott válaszok.

Samak
Samak @ hu 2

• Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 147HU2

A Sárkányölők szövetség is Békés , Boldog , Kellemes karácsonyi ünnepeket kiván minden játékosnak. :)

Tűzszünet lesz itt is 24 -én 00:00 tol , 27-én 08:00 -ig.

Legyen az ünnep csendes, mint szíved dobbanása,

Legyen békés, mint a hó hullása.

Legyen szép, mint gyertya ragyogása,

És vidám, mint gyermek kacagása.

Boldog Karácsonyt!

"

Biby - Hu2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator

Sziasztok Harcosok!
    Mindenkinek kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és Boldog Új Évet. Sok élményt, remek harcokat, és jó csatákat a következő évre. Köszönöm Mindenkinek a fórumon való részvételt, köszönöm az értékes hozzászólásokat, és a segítséget is , amit Tőletek kapok. 
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 454HU2
    szerkesztette ezt: 24.12.2018
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok a Fehér Farkasok szövetség nevében!
    December 23. estétől december 27. délelőttig mi is fegyverszünetet tartunk.

(Elnézést, hogy egy reklámot osztok meg, nem a bank hírnevének növeléséért osztottam meg :D)
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
  • aaa6 (HU2)aaa6 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Boldog új évet kíván a Black Warriors szövetség minden tagja a Goodgame Empire minden játékosának!
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 147HU2
    szerkesztette ezt: 30.12.2018

Ezúton kivánunk minden kedves játékosnak  Boldog Új Évet !!!

Újabb tűzszünetet hirdetünk: 2018.12.31.  00:00 órától 2019.01.03.  08:00 óráig. Ezen időszakban élles csatát nem indítunk. - Biby -

Biby - Hu2
Sign In to comment.