Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Visszajelzés a HTML5 BÉTA hibákról

Bátor harcosok,

Ebben a bejegyzésben visszajelzést adhattok a jelenlegi HTML5 bétaverzióról és továbbítjuk a hibajelentéseket a fejlesztő csapatunknak.

Abban az esetben, ha hiba jelentkezik ebben , kérjük, legyetek olyan kedvesek, hogy az alábbi információkat adjátok hozzá:

• A böngésző, amit használtok

• Az aktuális verziója a böngészőnek

• Lépésről lépésre pontosan leírva a hibát

• Amennyiben lehetséges egy "screenshot" mellékelése

Ha nem tudjátok megtalálni a böngésző verzióját, vagy ha bármilyen más kérdés merül fel, akkor nézzétek meg HTML5 FAQ-junkat ( Gyakran Ismételt Kérdések GYIK).

Várakozással tekintünk arra, hogy visszajelzést adjatok a HTML5 játék verziójáról.

Előre is köszönöm! Nagyra értékeljük a támogatást!

Legjobbakat,
A birodalmi családod
«13

• tirerama (HU1)tirerama (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Persze és be is íratkozunk valami informatikai képzést adó egyetemre, hogy tudjunk segíteni nektek... ;)
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
    Amugy nem tudom mitől van me nem vagyok informatikus... :D
    De mostanában eléggé gyakran ki fagy a játék

nézem a képernyőt ha kürt van megy a vissza számlálás csak a kurzort nem tudom mozgatni és semmire nem tudok kattintani

Ugyhogy még dolgozzatok ezen a HTML dogon kicsit ;)
    Hu2 ön is ott vagyok ám

Most jelezték szövi társaim hogy náluk is kifagy a játék folyamatosan
    Ugyanugy mint nálam

Uriel ne törölj... továbbitsd a hiba jelenségrőla  jelentést ;)
    Hu2 ön is ott vagyok ám

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 29.11.2018
    Most jelezték szövi társaim hogy náluk is kifagy a játék folyamatosan
    Ugyanugy mint nálam

Uriel ne törölj... továbbitsd a hiba jelenségrőla  jelentést ;)
    Szia!
    A HTML5 BÉTA verzió még nem fut és december 3 tól is csak egy próbafutam lesz. Ezt a bejegyzésben is el tudjátok olvasni. 
     EMPIRE HTML5 BETA Tehát a hibákat attól kezdve kell jelenteni, mert a mostani hibák még nem a HTML5 BÉTA hibái.
    Uriel
    eza  tényen nem változtat, fagy a játék

Hu2 ön is ott vagyok ám

szerkesztette ezt: 30.11.2018
    eza  tényen nem változtat, fagy a játék

Szia!
    Köszönöm az észrevételed, bár mint látod, nem ehhez a témához tartozik. Jelentettem már többször is ezt a problémát. Túl sok megnyitott böngésző oldal is zavarhatja, a gyorsítótár és böngészőtár kiürítése is segíthet. Nekem a Flashplayer-en fut közvetlen a programból nyitva, nem böngészőn keresztül. Teljesen zökkenőmentes.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • Dragober (HU2)Dragober (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 02.12.2018

Szia Uriel!

Természetesen ez az ujjitás sem a te sarad de miért kell megint változtatni igy is egy rakás szerencsétlenség ez a játék lassan mert csak a hibák hibákat halmoznak.  Állandóan csak a kötelező dolgokon agyalnak a fejlesztők de az hogy a játékosoknak/Főleg akik nem tömik napi szinten a GGS-t/ azoknak is   elérhető lehessen minden  a sok újdonság  az nem megy csak azoknak kedveznek akik tízezreket költenek egy játékra, Újra ha játszani akarsz lekell töltened egy  programot vagy megy a kukába amit eddig összkapirgáltál és akik telefonról játszanak????  Ez a demokrácia és egyenlőség???

Post edited by Uriel on
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569

Szia Uriel!

Természetesen ez az ujjitás sem a te sarad de miért kell megint változtatni igy is egy rakás szerencsétlenség ez a játék lassan mert csak a hibák hibákat halmoznak.  Állandóan csak a kötelező dolgokon agyalnak a fejlesztők de az hogy a játékosoknak/Főleg akik nem tömik napi szinten a GGS-t/ azoknak is   elérhető lehessen minden  a sok újdonság  az nem megy csak azoknak kedveznek akik tízezreket költenek egy játékra, Újra ha játszani akarsz lekell töltened egy  programot vagy megy a kukába amit eddig összkapirgáltál és akik telefonról játszanak????  Ez a demokrácia és egyenlőség???

Szia

Nem tudom, hogy te mit olvastál, de nem kell letölteni semmit, csak másik linkről kell majd belépni. De játszhatsz a régiről is, mindkettő működni fog. Akkor is, ha nem veszel rubint.
    A változtatásra pedig azért van szükség, mert a flash nevű katyvaszos bővítmény, ami most működteti a játékot, hamarosan megszűnik, meg egyébként is, nagyban befolyásolja a játékélményt. Az már csak a Goodgamen múlik, hogy élvezhetőbb formában tudja-e összerakni, szerintem rosszabbat nehéz csinálni a jelenlegi stabilságnál. :D   

Szóval nézelődj egy kicsit, mielőtt reagálsz valami olyanra, aminek felét rosszul tudod, másik fele meg nem igaz. :)  
    Post edited by Uriel on
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    rotkiv (HU2) mondta:

Szia Uriel!

Természetesen ez az ujjitás sem a te sarad de miért kell megint változtatni igy is egy rakás szerencsétlenség ez a játék lassan mert csak a hibák hibákat halmoznak.  Állandóan csak a kötelező dolgokon agyalnak az agyatlan fejlesztők de az hogy a játékosoknak/Főleg akik nem tömik napi szinten a GGS-t/ azoknak is   elérhető lehessen minden  a sok újdonság  az nem megy csak azoknak kedveznek akik tízezreket költenek egy játékra, Újra ha játszani akarsz lekell töltened egy fos programot vagy megy a kukába amit eddig összkapirgáltál és akik telefonról játszanak????  Ez a demokrácia és egyenlőség???

Szia

Nem tudom, hogy te mit olvastál, de nem kell letölteni semmit, csak másik linkről kell majd belépni. De játszhatsz a régiről is, mindkettő működni fog. Akkor is, ha nem veszel rubint.
    A változtatásra pedig azért van szükség, mert a flash nevű katyvaszos bővítmény, ami most működteti a játékot, hamarosan megszűnik, meg egyébként is, nagyban befolyásolja a játékélményt. Az már csak a Goodgamen múlik, hogy élvezhetőbb formában tudja-e összerakni, szerintem rosszabbat nehéz csinálni a jelenlegi stabilságnál. :D   

Szóval nézelődj egy kicsit, mielőtt reagálsz valami olyanra, aminek felét rosszul tudod, másik fele meg nem igaz. :)  

Tisztelt Rotkiv!  Megtisztelne avval ha nem  írogatna olyan dologba ami nem önnek  cimzett!!! Ha jol emlékszem és látom nem on a megszólitott

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!

Post edited by Dragober (HU2) on
    Tisztelt Dragober!

Tudtommal a fórumra bárkinek joga van írni. Ha személyesen szeretnél beszélgetni valakivel, arra ott van a privát üzenetek rész.
    Nem tudom miben lenne más egyébként, ha Uriel írná le ugyanezt, tőle biztosan hitelesebb, de azért nekem is elhiheted. :) 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    rotkiv (HU2) mondta:
    Tisztelt Dragober!

Tudtommal a fórumra bárkinek joga van írni. Ha személyesen szeretnél beszélgetni valakivel, arra ott van a privát üzenetek rész.
    Nem tudom miben lenne más egyébként, ha Uriel írná le ugyanezt, tőle biztosan hitelesebb, de azért nekem is elhiheted.

Roktiv!

Ön itt a moderátor???? Tudtommal nem akkor nem öntől várok választ A szavaiban pedig nem hiszek és nem is érdekel

D

Nem vagyok moderátor és nem is leszek az. De ettől még tudok olvasni (szerintem te is) és csak azokat írtam le, amiket az erről szóló közleményben olvastam. Akár hiszed, akár nem.
    Szerintem az meg teljesen mindegy, hogy kitől kapod a választ, a lényegen nem változtat semmit, mert a válasz ugyanez lenne Urieltől is.

Tisztelt Rotkiv!!

Akkor nem tudom milyen nyelven olvasott és az értelmezésével is problémák vannak már többször jeleztem nem öntől kérem a feltett kérdésre a választ nem jogosítja fel semmi .hogy moderátorként járjon itt el és tegye itt az igét főleg olyan dologban amiről semmit nem tud biztosan

Tisztelt Rotkiv!!

Akkor nem tudom milyen nyelven olvasott és az értelmezésével is problémák vannak már többször jeleztem nem öntől kérem a feltett kérdésre a választ nem jogosítja fel semmi .hogy moderátorként járjon itt el és tegye itt az igét főleg olyan dologban amiről semmit nem tud biztosan

Uriel írásában ott van minden válasz. Urieltől...
    Attól még nem leszek moderátor, ha válaszolok valamire, van hozzá jogom, hogy ezt tegyem. Én egyébként is segítségnek szántam a választ, ígérem, többet nem fogok, innentől kezdve azt kezdesz a dologgal, amit akarsz.

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 873

Tisztelt Rotkiv!!

Teljesen egyértelmű magyarázatot adott Rotkiv a felvetésedre, amit egyébként Uriel is meg fog erősíteni. Ráadásul segítségként írta neked, amit inkább illene megköszönni és nem sértő módon válaszolni. Ugyanis ezen a fórumon teljesen elfogadott, hogy a játékosok segítenek egymásnak, akkor is, ha Urielnek szánták a kérdést, legfeljebb Uriel kiegészíti. Ez Urielnek is segítség, mert nem tud mindig itt lenni, és azonnal válaszolni.
    A magázódás meg végképp érthetetlen egy olyan játékosfórumon, ahol a tegeződés az elfogadott forma, nemcsak itt, hanem a külföldi fórumokon is, mi több, a nagybetűkkel írt mondat kiabálásnak számít, amit szerintem a fórumszabályzat is tilt, a halmozott írásjelekkel együtt.
    Itt nagyon sok játékos van, aki kora és egyéb elismertsége okán kikövetelhetné a magázódást, de nem teszi, mert tisztában van a fórum szokásaival és tudja, hogy tegeződve is tisztelhetjük egymást, míg magázódva is lehet szemtelennek lenni.
    A felhasználónevek mögött nem tudni, hogy egy tizenéves gyerek vagy egy hatvan év feletti nagyszülő rejtőzik, így marad ismeretlenül is a tegeződés. A tiszteletet nem a magázódással kell kivívni.

Szia Uriel!

Természetesen ez az ujjitás sem a te sarad de miért kell megint változtatni igy is egy rakás szerencsétlenség ez a játék lassan mert csak a hibák hibákat halmoznak.  Állandóan csak a kötelező dolgokon agyalnak az agyatlan fejlesztők de az hogy a játékosoknak/Főleg akik nem tömik napi szinten a GGS-t/ azoknak is   elérhető lehessen minden  a sok újdonság  az nem megy csak azoknak kedveznek akik tízezreket költenek egy játékra, Újra ha játszani akarsz lekell töltened egy  programot vagy megy a kukába amit eddig összkapirgáltál és akik telefonról játszanak????  Ez a demokrácia és egyenlőség???

Szia!

Nagyon kérlek válogasd meg a szavaidat. Trágárul írtál, amit nem enged meg a szabályzat. Most csak töröltem a nem megfelelő szót. Másokat sem sértegethetsz, különösen akkor, ha segítségként válaszolnak neked. Én sem tudnék mást mondani, mint amit rotkiv mondott. Eléggé pontosan leírta a helyzetet, és köszönöm a segítségét, mert én valóban nem tudok minden pillanatban itt lenni.
    Uriel
  • bobek01 (HU2)bobek01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 18
    Sziasztok. HTML-5 ön Chrome-n nálam csúszik a játék későn reagál az egér mozdulatokra. 
    bobek01 @ hu 2
    Uriel mondta:

Szia Uriel!

Természetesen ez az ujjitás sem a te sarad de miért kell megint változtatni igy is egy rakás szerencsétlenség ez a játék lassan mert csak a hibák hibákat halmoznak.  Állandóan csak a kötelező dolgokon agyalnak az agyatlan fejlesztők de az hogy a játékosoknak/Főleg akik nem tömik napi szinten a GGS-t/ azoknak is   elérhető lehessen minden  a sok újdonság  az nem megy csak azoknak kedveznek akik tízezreket költenek egy játékra, Újra ha játszani akarsz lekell töltened egy  programot vagy megy a kukába amit eddig összkapirgáltál és akik telefonról játszanak????  Ez a demokrácia és egyenlőség???

Szia!

Nagyon kérlek válogasd meg a szavaidat. Trágárul írtál, amit nem enged meg a szabályzat. Most csak töröltem a nem megfelelő szót. Másokat sem sértegethetsz, különösen akkor, ha segítségként válaszolnak neked. Én sem tudnék mást mondani, mint amit rotkiv mondott. Eléggé pontosan leírta a helyzetet, és köszönöm a segítségét, mert én valóban nem tudok minden pillanatban itt lenni.
    Uriel

Üdv!!

Bocs engem meg egyáltalán nem érdekel hogy ö mit firkálgat ide főleg amikor személyesen neked szolt a kérdésem!!!

szerkesztette ezt: 03.12.2018
    Mab (HU2) mondta:

Tisztelt Rotkiv!!

Teljesen egyértelmű magyarázatot adott Rotkiv a felvetésedre, amit egyébként Uriel is meg fog erősíteni. Ráadásul segítségként írta neked, amit inkább illene megköszönni és nem sértő módon válaszolni. Ugyanis ezen a fórumon teljesen elfogadott, hogy a játékosok segítenek egymásnak, akkor is, ha Urielnek szánták a kérdést, legfeljebb Uriel kiegészíti. Ez Urielnek is segítség, mert nem tud mindig itt lenni, és azonnal válaszolni.
    A magázódás meg végképp érthetetlen egy olyan játékosfórumon, ahol a tegeződés az elfogadott forma, nemcsak itt, hanem a külföldi fórumokon is, mi több, a nagybetűkkel írt mondat kiabálásnak számít, amit szerintem a fórumszabályzat is tilt, a halmozott írásjelekkel együtt.
    Itt nagyon sok játékos van, aki kora és egyéb elismertsége okán kikövetelhetné a magázódást, de nem teszi, mert tisztában van a fórum szokásaival és tudja, hogy tegeződve is tisztelhetjük egymást, míg magázódva is lehet szemtelennek lenni.
    A felhasználónevek mögött nem tudni, hogy egy tizenéves gyerek vagy egy hatvan év feletti nagyszülő rejtőzik, így marad ismeretlenül is a tegeződés. A tiszteletet nem a magázódással kell kivívni.

Üdvözlöm Mab
    Bocsi de nem rotkivre vagyok kiváncsi főleg ugy mint leirta egy 5 éves gyerek is lehet A tiszteletet meg pontosan magázodással  adod meg egy ismeretlen személynek

Sign In to comment.