Ajanlat :D

Hali:)

Kaptam egy tuti ajanlatot!

Demonjogar  90 napra  99000 rubinert!

Na most ha en ezt 7 naponta megveszem a kereskedotol az 7200rubin ami azt jelenti hogy 1028,57 rubin naponta ,    ezt akarhogy szamolom 92571,42 rubin a kereskedotol 90 napra! (sot ha egymas utan veszem akkor meg akcio is van ra,   de szamoljunk durvan)

Azaz ez a "Szuper korlatozott ajanlat" 6428,57 rubinnal dragabb:DDD

Egyre jobb ez:)

Udv

R.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,596Moderator
    Szia!
    Ebben igazad van, de a rárakott drágakő is 90 napig lesz rajta, mert nem kell le és feltenni sok sok aranyért. Talán ezért kerül többe. Igazából nem tudom, s meg is említettem a moderátoroknál.
    Uriel
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,596Moderator
    Szia!
    Jól sejtettem, mert ezt a választ kaptam:

"Nem kell 7 naponta rubint költeni, hogy megmentse a drágakövet, mielőtt eltűnik a démonjogarral együtt.

Vannak, akiknek sok drágaköveik lehetnek, de összesen 13 drágakövet kell beillesztenie az adott 90 napba, ha hét naponként megvesz egy ilyen démonjogart, vagy sokkal több aranyat vagy rubint költ, hogy megmentse a drágaköveket."

Ez a magyarázat.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 527HU2
    A 29 ezer rubinos 2 hetes megjelenésekre szokott lenni 85% akció :wink:
    4000 valamennyi rubin 2 hétre :blush:
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • rychy85 (HU2)rychy85 (HU2) Bejegyzések: 20HU2

Hali ismet:)

Uriel  es a moderatorok meglatasa teljesen jo lenne     DE.....  Rotkiv lotte le a poent!

A hoher megjelenese 29k teljes aron, 85% kedvezmennyel 4350 rubi, ha ezt megveszem 7szer (lehet par napot varni kell a vasarlasok kozt, de volt mar hogy egymas utan 4szer vettem meg mert ugy jott az ajanlat!!) az 30450,   igy ugye maradt 68550 rubin amivel meg tudsz jatszani!

Hogy egyaltalan ne foggyon az a feltve feltett dragako, le kell venni mind a 7szer a kovet igaz?

pl:

(ezek a leggyakoribban hasznalt kovek szerintem megjelenesre)

a,  17%udvar ko eseten 7500 rubin  X 7 = 52500 + 30450 (7 X Hoher megjelenes) = 82950rubim

b, 20% szarny eseten 5k rubin X 7 = 35000 + 30450 (7 X Hoher megjelenes) = 65450rubin

Tehat az a csuda jo ajanlat    a, eseteben 16050  vagy  b, eseteben 33550 rubinnal dragabb!

Az az akcio akkor lenne szamomra tokeletes ha .... mikor lejar az a 90 nap, akkor a dragakoved visszakerul  a raktaradba,  igy akar egy brutal kovet is tudsz rarakni es meg meg is marad!

Sign In to comment.