Deres versus Rendellenes, Fehér-Holló, Survivor, Kezdet

2

• LadyAshley (HU2)LadyAshley (HU2) Bejegyzések: 48
    Kedves Ashley!

Az éremnek ugye mindig két oldala van.

Vajon miért is csapjuk szét a pihenő szövijét a Deresnek? Ki találja ki? :)

Hát azért, mert a Deres a ráérkező támadáskor a pihi szövibe viszi be a tagjait, ahol a pihiben lévő érintetlen védőkkel védik be magukat.

Így már gondolom érthető, hogy miért is korrekt a pihi támadása :) Ha nem lenne bevonva általatok a csatába, akkor nem piszkálnánk mi sem.

Egyébként kicsit tisztázzuk ezt a korrektség témát, mert lehet rengeteg felesleges hozzászólást meg tudunk vele előzni.

Mi az említett 3 szövetésgen kívül vagyunk korrektek Tehát a (Deres, Szakasz, Odin) -on kívüli szövikkel.

Aki velünk nem volt korrekt, azok ne hivatkozzanak már korrektségre, amikor ők vannak szívó ágon :)

Legközelebb a hatalom birtokában kell előre gondolkozni és akkor veletek is korrektek lesznek. Nagyobb valószínűséggel.

Kedves Csaba doki! 

Megmosolyogtattál így korán reggel. :) 
    Profi politikusok megirigyelnék a válaszod. Ez a "hogyan válaszoljunk anélkül, hogy figyelembe vennénk azt, amire válaszolunk" dolog... ott van a szeren! :) 

Na mindegy, nem rinyálni jöttem, szóval köszi! :)

További jó játékot! :)

LadyAshley @ hu 2
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) Bejegyzések: 35HU2
    szerkesztette ezt: 21.10.2018
    Sziasztok Játékosok!

Szeretnék valamiről írni, amit majd Sahrazad megcáfolhat nyugodtan, hisz ő amit hallomásból tud, az a tuti.

Én már átkozom a napot, mikor a Fehér-hollóba betettem a lábam. Azt gondolom, hogy nélkülem valószínűleg még mindig ott vergődnének a 10-edrangú szövetségek között. 
    Itt vannak ehhez a tények: 2015 júliusában mentem oda, olyankor, amikor voltak 30-an és kb 10 valamirevaló játékos volt ott. Az akkori marsalljuk miatt mentem, mivel korábbi beszélgetések alapján úgy gondoltam tőle tanulhatok védeni. Egy hiszti után mentem el az akkori szövimből. A marsall le akart beszélni ne menjek oda, ők nagyon picik, nem nekem való az ilyen pici szövi a T2 és az Odin után. 
    De mentem, rajtam lehetett gyakorolni a védést, mert napi szinten kaptam a támadásokat, többet is. 
    És eljött egy nomádverseny, az elejefelé az átugrasoknál, kb novemberben. Én átmentem az ELLENÁLLÁS-ba segíteni, hogy nyerjenek a Rend ellen. Nélkülem nem sikerült volna nekik.
    Ekkor már tábornok voltam a hollóban, és ott volt egy olyan iratlan szabály, ha valamelyik vezető elhagyja a szövit, akkor toborzó rangot kap, és addig nem száll le róla, míg nem hoz egy embert. Nekem az első levelemre egyből 5-en jöttek. Persze rég nincsenek ott már, de ez is adott egy löketet arra, hogy a szövi vonzóbb legyen, mint előtte. Maradtam toborzó, megtetszett nekem. Hoztam még pár jatékost én is. De ha én nem vagyok ott, illetve nem toborzok, akkor a szövi azt gondolom maradt volna ott, ahol volt.
    Még egyszer átmentem pár társammal az ellenbe eventnel, de az nem sűlt el jól, hábiban voltak a Renddel. És egyből lerohantak minket.

2016 júniusában egy szép éjszakai napon az ELLENÁLLÁS 5 tagja, köztük Kic lovag is, a jegesen éjszaka lefalkáztak. Kellett nekik az érdemem. Ez annyira korrekt volt az előzmenyek tudatában.
    Ugye ezt mindenki annak gondolja ?
    A hollóban akkoriban leginkabb csak 3-an csináltuk a jatékosok védelmét, Zoli, Kele és én. Persze volt aki védte magát meg a társát, de rajtunk állt vagy bukott leginkább az, hogy valaki ne égjen.
    A vezérünk emberi tulajdonságai nagyon nem tetszettek már akkor nyáron, túlságosan el volt szállva magától. Nagyon idegesitett minden megnyilvánulása. És szégyeltem magam akkoriban, ahogyan támadott, nem volt egy értelmes támadóparija sem.
    Csak Zoli és Kele miatt maradtam még. De a 2016 szeptember eleji hisztim előtt már augusztus elején lebeszéltem egy szövivel, hogy mehetek hozzájuk, ha szeretnék. A vezér miatt akartam elmenni. A hisztim után, ami egy hábi lezárása után volt, egy Rend tagot nem engedtek visszatámadni, mikor faluból a lezarást követően beütött. 

Na és ezek után a nagyon korrekt Fehér-holló szövetségtől mit is érdemleķ? Azt, hogy sivin egyszerre 12 sereggel jött rám tegnap este. Persze a többi helyre is jöttek mások, ne tudjam összetolni a védelmet.

KÖSZÖNÖM Fehér-holló vezér és helyettes és a többiek, akik nem támadtak, mert ismertek. Szuper jók vagytok! 

Még ha rendetlen szövi csinálja ezt, akkor ezt el is fogadom egy szó nékül, de hollótól nem !!!

Köszönöm, hogy ezt a hosszú írást végigolvastátok.

HAJRÁ DERES !

nyirfa 

Post edited by nyirfa (HU2) on
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 168HU2
    nyirfa (HU2) mondta:
    Sziasztok Játékosok!

Szeretnék valamiről írni, amit majd Sahrazad megcáfolhat nyugodtan, hisz ő amit hallomásból tud, az a tuti.

Én már átkozom a napot, mikor a Fehér-hollóba betettem a lábam. Azt gondolom, hogy nélkülem valószínűleg még mindig ott vergődnének a 10-edrangú szövetségek között. 
    Itt vannak ehhez a tények: 2015 júliusában mentem oda, olyankor, amikor voltak 30-an és kb 10 valamirevaló játékos volt ott. Az akkori marsalljuk miatt mentem, mivel korábbi beszélgetések alapján úgy gondoltam tőle tanulhatok védeni. Egy hiszti után mentem el az akkori szövimből. A marsall le akart beszélni ne menjek oda, ők nagyon picik, nem nekem való az ilyen pici szövi a T2 és az Odin után. 
    De mentem, rajtam lehetett gyakorolni a védést, mert napi szinten kaptam a támadásokat, többet is. 
    És eljött egy nomádverseny, az elejefelé az átugrasoknál, kb novemberben. Én átmentem az ELLENÁLLÁS-ba segíteni, hogy nyerjenek a Rend ellen. Nélkülem nem sikerült volna nekik.
    Ekkor már tábornok voltam a hollóban, és ott volt egy olyan iratlan szabály, ha valamelyik vezető elhagyja a szövit, akkor toborzó rangot kap, és addig nem száll le róla, míg nem hoz egy embert. Nekem az első levelemre egyből 5-en jöttek. Persze rég nincsenek ott már, de ez is adott egy löketett arra, hogy a szövi vonzóbb legyen, mint előtte. Maradtam toborzó, megtetszett nekem. Hoztam még pár jatékost én is. De ha én nem vagyok ott, illetve nem toborzok, akkor a szövi azt gondolom maradt volna ott, ahol volt.
    Még egyszer átmentem pár társammal az ellenbe eventnel, de az nem sűlt el jól, hábiban voltak a Renddel. És egyből lerohantak minket.

2016 júniusában egy szép éjszakai napon az ELLENÁLLÁS 5 tagja, köztük Kic lovag is, a jegesen éjszaka lefalkáztak. Kellett nekik az érdemem. Ez annyira korrekt volt az előzmenyek tudatában.
    Ugye ezt mindenki annak gondolja ?
    A hollóban akkoriban leginkabb csak 3-an csináltuk a jatékosok védelmét, Zoli, Kele és én. Persze volt aki védte magát meg a társát, de rajtunk állt vagy bukott leginkább az, hogy valaki ne égjen.
    A vezérünk emberi tulajdonságai nagyon nem tetszettek már akkor nyáron, túlságosan el volt szállva magától. Nagyon idegesitett minden megnyilvánulása. És szégyeltem magam akkoriban, ahogyan támadott, nem volt egy értelmes támadóparija sem.
    Csak Zoli és Kele miatt maradtam még. De a 2016 szeptember eleji hisztim előtt már augusztus elején lebeszéltem egy szövivel, hogy mehetek hozzájuk, ha szeretnék. A vezér miatt akartam elmenni. A hisztim után, ami egy hábi lezárása után volt, egy Rend tagot nem engedtek visszatámadni, mikor faluból a lezarást követően beütött. A lezárás után jött rám.

Na és ezek után a nagyon korrekt Fehér-holló szövetségtől mit is érdemleķ? Azt, hogy sivin egyszerre 12 sereggel jött rám tegnap este. Persze a többi helyre is jöttek mások, ne tudjam összetolni a védelmet.

KÖSZÖNÖM Fehér-holló vezér és helyettes és a többiek, akik nem támadtak, mert ismertek. Szuper jók vagytok! 

Még ha rendetlen szövi csinálja ezt, akkor ezt el is fogadom egy szó nékül, de hollótól nem !!!

Köszönöm, hogy ezt a hosszú írást végigolvastátok.

HAJRÁ DERES !

nyirfa 

Kedves Nírfa!
    Csak mert engem 'megneveztél', aki ezen események (2016) idején nem a Hollóban  játszottam, és ezért tényleg nem tudhatom, ki-kivel és miért meccselt és ki kinek kit toborzott....így nem is mondanék arra semmit. A falkázásodról viszont van mondandóm.
    Téged játékosként nagyszerű embernek, jó társnak és jó barátnak ismertelek meg. Ma is tisztellek, és becsüllek, mint ahogy sokakat a Deresben. Ezért, hidd el, nem könnyű nekem a Hollóknál, hogy a volt társaimat, köztük hozzád hasonló barátokat kell ütnöm. Te a falkázást kifogásolod, mások meg, akik támadnak téged, azt, hogy védés közben más szövikbe lépsz át, hogy ott a konfliktusban nem részes kastélyoktól szerezz védelmet magadnak, akik aztán emiatt itt írnak és sírnak, mert meg lettek támadva, hisz azzal, hogy Te az ő szövijükbe átléptél, beléptek a háborúba, pedig nem is akarták...Érdempontodat 'leadod' másnak, nehogy elvegyék tőled a téged támadók.
    Szerintem az is egyértelmű, hogy miért Te kapod a nagyját.
    Mert a szövi egyik legmagasabb rangú vezetője vagy.
    Ezért. 
    Én, ahogy korábban se, úgy most se veszek részt 'falkázásban' a Te lefalkázásodon se voltam ott. Háborúban amúgy a falkázás megszokott dolog, velem is csinálta a Szakasz és a Deres, volt, hogy 19 nem leszedős bejövőm volt egyszerre, pedig nem voltam a szövim vezére, de még csak 800as legendás se voltam. 200k erőpontom volt. Égettek, mert büntetni akartak, Bűnös voltam az Ellenállással való szimpatizálásban.
    Nagyon-nagyon rossz dolog, látni, hogy mindenünk ég. De kevésbé rossz, mint amikor elhódítják valaki erődjét, Neked van esélyed, hogy olts és aztán toborozz, sokaknak Ti ezt az esélyt nem adtátok meg, elvettétek erődjeiket, és a semmiből kellett újrakezdeniük...
    Amúgy meg, kedves Nyírfa, ha a falkázásnál tartunk, idézzük csak fel azt a napot,amikor a Deresben egy éjjel, egyik társatok, nem írom ki, mer Uriel kicenzúrázná, és ma már amúgy sincs köztetek, betámadott egy kis szövibe, ahol vesztett, majd a megtámadott azon melegében visszament rá, és beütötte. Másnap reggel feltüzelte sérelmével az egész Derest,  lefalkáztátok azt, aki vissza mert támadni és ment a szövire is csoportos támadás, nehogy védeni tudják őt, pedig nem is volt háború, nem nyomtátok be...Úgyhogy falkázásról ennyit, csinálta a Deres békeidőben is eleget, és Te mint vezető, azoknak, akik akkor pakoltak a falkázáshoz, nem mondtad, hogy hé, fiúk, ne menjetek...no ezt az esetet speciel nem hallomásból tudom, mert ott voltam, épp a Deresben. Emiatt írtam azt, korábban, hogy a Deres visszafordult azon az általam  követhetőnek tartott úton, ami a békekötés után elindult. 
    Mert tisztellek, ígérni tudom, hogy saját szándékomból én téged és egyik társadat se fogom falkázni. Megeshet azonban, hogy mivel 4 szövi támad, és 3 másikéra nincs rálátásom, hogy olyan játékost támadok, aki már támadás alatt áll -más szöviből.
    Saját szövimből induló falkázásban rész nem veszek. Jóllehet,annak idején a 4:1es háború 'lecsengéseként' nekem is kijutott belőle bőven. Sőt, falukat se veszek majd el tőled, se egyik társadtól se, nem fogom egyikőtök erődjét se elhódítani. Pedig annak idején ebből is kijutott bőven a Deres ellen most harcolóknak.
    Kedves Nyírfa, a barátomnak tartalak. Remélem, ha és amikor vége lesz a háborúnak, Te meg én megint tudunk egymással barátként beszélgetni. Mert hát a bitkatonák, csak bitkatonák, nem élő emberek, és ha porrá is zúznak, újra lehet építeni mindent. 
    Ehhez kívánok neked felelős vezetőként megfontoltságot, dötéseidben bölcsességet, barátodként pedig szerencsét. Erre lesz a legnagyobb szükséged, mert ahogy a nagy szigetvári hadvezér írta: 'sors bona nihil'.
    Hollók, Ti pedig szárnyaljatok, a szélnél is sebesebben!
    Sah

• DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) Bejegyzések: 63HU2
    Hát... korrektségre kár hivatkoznia a deresnek..  nem is olyan régen az egyik háború után a Survivor  annó még akkor ott voltam tag  a Rend szövitöl kitartásunk eredményeképp ajándékba kaptuk az egyik téli palotát  ami egy idő után elkezdte csípni a Deres/ vagy broki / szemét  a palota most is ő nála van...   még..  jöttek is érte éjjel nappal.. de egyedül nemtudták elvinni.. erőd foglalásokkal falu elvételekkel fenyegetőztek.. érdekes mód ez akkor megengedett volt szerintük.. most egyböl sírnak érte.. majd látták hogy egyedül nem képesek elvenni .. kaptuk a szakasztol is a bejövőket.. majd az egyik tagjuk Klaramaríja vagy ki.. elvette.. / várom hogy ki jöjjön a galamb  védelméböl.. / majd a téli palota a Dereshez került.. de igérem.. azért hajtok gürcölök.. hogy csak azért is vissza vegyem.. ezt jó ha bevésitek az agyatokba.. tehát nem annyira szerény és ártatlan a Deres mint aminek mondja magát.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2
    Sah, mar megint mendemondaknak hiszel. En a prérin vedtem magam mindig, nem mentem at egyetlen szövibe sem, sem most sem a nyari haborúban.
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    tényleg....

Brokenheart mé van galamb alatt?

a deres nek ő ártotta a legtöbbet szerintem(így látatlanban, és ugy hogy nagyából képben voltam mindíg)
    Ő vinnyogott folyamat a RAT ék TS-en, hizelkedve, és az évekig független önálló Deres szövetségből ő kreált szakasz csatlós szövetséget...
    Brokenheart-al mi van?
    elfoglalt ember mi?
    Szerintem elég gáz hogy ő volt anno ott aki keverte a szalámit, és mindíg  begalambozódik érdekesebb helyzetekben ;)
    Post edited by Uriel on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
    Amugy nem igaz, hogy nem jött le az irásomból, hogy mi nem tetszik nekem.  Nem a falkázás és egyéb hasonló cselekedetek ellen szóltam, hanem az ellen, hogy olyan szövi csinálja, aki nekem sokat köszönhet. Fent, amit írtam megcáfolni nem lehet, mert így volt. Aki ismer, az tudja hogy egyenes ember vagyok, hazudni , sumákolni nem szoktam. És pont ezért írtam le, hogy az ELLENÁLLÁS szövi mit csinált, semmivel sem különb egyik szövi sem. Utólag belerúgnak abba, aki segített neki. 

Én ezt akartam csak leírni. 
  • LadyAshley (HU2)LadyAshley (HU2) Bejegyzések: 48
    :)

Azért ennek a játéknak messze nincs akkora jelentősége, hogy sírjak miatta! :smiley:

Amit írtam, azért volt, mert most mindenki a Derest szapulja, holott egyik szövi sem különb, és bár nem vagyok hívő ember, de tudjátok: "Az vesse rá az első követ..." 
    Bármelyik szövi idáig hatalomra jutott a szerveren, egy idő után ugyanúgy megrészegült a hatalomtól, és a vége mindig ugyanaz lett. Felültek a magas lóra, aztán jó nagyot zuhantak róla, de míg fent voltak, eltapostak bárkit, aki az útjukba állt. 
    Kár itt a korrektséget feszegetni szerintem. 

Na de ennél nagyobb veszteség ne érjen az életben, azzal kiegyeznék! :smiley::smiley::smiley:
    Post edited by Uriel on
    LadyAshley @ hu 2
  • wallace (HU2)wallace (HU2) Bejegyzések: 3
    Kedves Barátom, Harcostársam, Samak!
    Nagyjából 3 éve játszok, jelenleg a Fehér Hollóknál. Ez életem első és valószínűleg az utolsó Fórumos bejegyzése. És talán azzal se tévedek, ha azt gondolom, ezt se kéne megírnom. De egyszer élünk, dőzsöljünk:)
    A Tisztelt Fórumozó közönség számára ez a bejegyzés  azért lehet érdekes, sőt pikáns, mert szerzője 2017 novemberétől 2018 áprilisáig a Deres, ezt követően pedig a Rendellenes szövetség tagja volt, egész a legutóbbi hetekig, amikor a Hollók vettek szárnyaik alá, köszönet nekik érte:) 
    Nem érted, miért folyik a 4:1 elleni háború, amit Ti  a 'gyávák háborújának' neveztek beköszönő oldalatokon.  Nos, ha a 4 szövetséget így le lehet gyávázni, akkor mi illesse meg azt a szövetséget, aki tevőlegesen közreműködött abban, hogy a szellemet a palackból kiengedté
    Történt ugyanis, egyszer, nem is olyan régen, hogy a szerver akkori vezető szövije,a Rend háborúba lépett az akkor talán 5. vagy 6. legerősebbel, az Ellenállással. Korrekt 1:1 elleni háború volt, amiben a Rend épp vesztésre állt. Ezt a pillanatot használta ki, talán 'isteni sugallatra' (vájtfülűek értik kit rejt e 2 szó) a Szakasz vezetése, hogy átvegyék a szerver feletti uralmat. Paktumos kötelezettségeire hivatkozva életre hívott egy 4es szövetséget, amiben a Rend, a Szakasz és az Odin mellett bizony, kedves Samak, ott volt a Deres is. Együttes erővel, 4:1 ellen galamb alá kényszerítettétek az Ellenállást, miután elkezdtétek az erődjeik elszedését. Erre aztán biztosan nem volt szükség a kk-k megvédéséhez, elég lett volna azokat átvenni a Rendtől és pár tízezer védőt odaállomásoztatni..... Aztán, a Szakasz a 'segítségnyújtásra' hivatkozva benyújtotta a számlát a Rendnek. Mire a számla rendezve lett, már nem a Rend, hanem a Szakasz volt a szerver ura. Erről szólt a 4:1 elleni háború, nem pedig a Deres humanitárius küldetéséről, aminek célja a Rend kk-inak megmentése lett volna. A szerver feletti uralomról, nem másról.
    Ebben segítkezett a Deres, nem másban.
    Amikor az Ellenállás galamb alá kényszerült, a négyek bandája megindult az Ellennel szövetségesi kapcsolatot ápoló kisebb szövikre. Pedig azok kk-t addig még fotón se láttak, nemhogy életben...Megint csak 4:1 ellen. Én is egy ilyen kis szöviben játszottam akkortájt, volt vagy 200k erőpontom és 600 kürtünk egy nap.
    Ez a rég múlt.
    A közelmúlt pedig: az Ellenállás, köszönhetően a csapat összetartásának talpra állt, szövetkeztek a kizsebelt és átvert Renddel, a Hollókkal és a Borssal és háborút indítottak az Ellenállást 4:1 ellen leverő Szakasz-Deres-Odin tengely ellen, bevonva abba az egyensúly érdekében a Szakasz szövetségesét, a Sacrát. Tehát 4 ment 4 ellen. Magam e háború legelején a Bors soraiban harcoltam. A háborúból a Deres saját beköszönőlapján szereplő akkori bejegyzés szerint 'korrekt módon' kilépett. Azaz békét kért, és kapott. Korrekt békét, kizsebelés nélkül. A háború aDeres nélkül folyt tovább a Szakasz és az Odin ellen. 
    A Deres ezekben a napokban szétesőben volt, 20nál többen hagyták el. Jómagam egyike voltam azoknak, akik ekkor lehetőséget kaptak, hogy kipróbálják magukat egy eventes győzelmekre hajtó új Deresben. Csak sajnos, a Deres, visszafordult azon az úton, amin elindult.
    Én azért emlékszem arra, amikor egy csendes délután, amikor javában eventezgettünk, a Deres királya beszélni kezdett a 4:1 elleni háborúról. Azt mondta, a játék során egy valamit bán nagyon, egy óriási hibát követett el, hogy a Szakasz (igen Samak, a Szakasz és nem a Rend!) felkérésének engedve bevitte szövijét a 4:1 elleni háborúba. Nem lett volna szabad.  Vass király úr ezt mondta a cseten. Vállalta felelősséget.  De ne menjünk el a Deres többi tagjának felelőssége mellett se. A Deres belső szabályzata szerint minden háborúba való belépésről szavazást kell kiírni. A 4:1 elleni háború esetében se volt máshogy. Szavaztatok. Ha ott voltál, akkor Te is.
    Van egy szép magyar mondás: amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. És egy itáliai: bánj úgy másokkal, ahogy Te szeretnéd, hogy bánjanak veled. Hát, Samak, most pont az történik, hogy úgy bánnak veletek, ahogy Ti bántatok másokkal. Sajnálom, hogy ennek így kell lennie, de ezt talán olyan könnyen nem felejtitek majd el, és a következő kk-védő akciótoknál kicsit megfontoltabbak lesztek. Amúgy meg, ahogy a faluk, laborok, emlékművek, úgy a játék szabályai szerint a kk-k is szabadon elhódíthatok a tulajdonostól. Lett volna rá módotok, hogy ha az Ellen elveszi a Rendtől, Ti magatok 1:1 ellen visszavegyétek az Ellenállástól. De nem ezt tettétek. 
    Miközben magam is részt veszek a csatákban, 2 nap alatt 13k védőt szedtem ki tőletek,  átérzem saját felelősségemet is. Saját szövetségemben szót emeltem a 4:1 ellen, nem értetek, hanem  azért, hogy a szerveren a jövőben korrekt viszony uralkodjon. Mindannyiunk érdekében. Mert ha nagy és erős szövetségeknek, játékosoknak fel kell adniuk a játékot, mindannyian szegényebbek leszünk. kevesebb lesz  az izgalmas és szórakoztató 1:1 elleni csata.
    Úgy gondolom, ezzel a háborúval most a szerver életének ezt a fejezetét le lehet és le is kell zárni. A Szakasz ma már szinte nem is látszik, az Odin se. Csak remélem, hogy a Deres vezetése lesz annyira bölcs, hogy nem juttatja saját játékosait ugyanide. Van más lehetőség, van más út. Éljetek vele. A helyes út az, amit Vass király úr azon a csendes eventezős délutánon követett. Tudni kell azt mondani, gőg és önhittség nélkül, hogy sajnálom, hibáztunk, megbántuk.
    Üdvözlettel, egykori harcostársad
    Sah

Tisztelt Fórumozók!
    Megfogadtam sosem írok ide, de ezt már nem tudom szó nélkül hagyni. Sem a Deres szövetség mellett, sem a Rendellenes szövetség mellett nem teszem le a voksomat. Senkit sem szeretnék megsérteni, nem szeretnék személyeskedni.
    Az általam kimásolt hozzászóláshoz van némi hozzáfűzni valóm.

Aki játszott az érintett hozzászólás írójával az tudja, hogy ahol játszott ott pontosan mit is csinált.  A tettek hangosabbak a szavainknál. Úgy ír dolgokról, mint hiteles tanú,  olyan szövetségekről, amelyekbe fel sem vették vagy melyekben sosem játszott. De még a közelébe sem juthatott. Nem is volt jelen eseményeken, nem is tudhatott konkrét dolgokat.
    vagyis másoktól hallott dolgokat és azokra hivatkozik.
    Azt is elfelejtette leírni, hogy a Bors szívin kívül mely szövetségekben volt korábban.  Sacra Coronában. Ami ugye a Szakaszt támogatta, Sokan nem tudják, de a Deresből KÖZVETLENÜL  a Rendellenes szövibe ment át. Azt is, hogy hogyan nyilatkozott a Rendellenes  és a Fehér-hollók szövikröl. Nyilvánvaló, hogy azért nem mert ez most nem publikus ugye?
    Ezek tények amelyeket az érintett volt játékostársai tudnak, csak nem merik leírni.

Ezek olyan információk amelyek fényében kell a hozzászólását olvasni.
    Ennyi lett volna csak a hozzáfűznivalóm.
    Nem tárom fel valódi karakterem, nem fogok többet írni, az ok nyilvánvaló. Ismerek olyat aki megtette, hát inkább nem írom le a tapasztalatát, a retorziót amit kapott érte.

Tisztelettel Wallace

Játékostársam Sah!

Látom nem érted, hogy hiteltelen vagy...
    Mondok egy hasonlatot, remélem így megérted. Annyira vagy hiteles személy ebben a témában, mint a vegetáriánus a kolbászfesztiválon és csülök-parádén.
    Abba a szövibe támadsz akikkel játszottál, akik segítettek neked a csűrjeidet építened királyi nyersivel, amit kunyeráltál tőlük...
    ...ezek a csürök látják elo élelemmel azokat a katonákat akiket támadni küldesz... .. és nehogy azt mond, hogy nem így van!
    Van egy mondás: időnként bölcsebbek vagyunk ha hallgatunk... neked is ezt kellene tenned...
    Ha ezek után sem érted...

Tisztelettel Wallace

• DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) Bejegyzések: 63HU2
     igazad van Broki.. semmiféle megbeszélésen nem voltam ott.. pl azon sem amikor a szakasznál sírtál hogy nem tudjátok elvenni a palotát.. ekkor  kaptátok a támogatást... hidd el.. elveszem én még azt... már csak azért is...  szépen kérleg lássuk vagy e kemény  gyerek...  gyere ki a galambocskád védelméböl :))... 2 rossz döntést emlegetsz... számomra ez az egyik.. 
    Post edited by Uriel on
    DarkJózsefistva @ hu 2
  • brokenheart (HU2)brokenheart (HU2) Bejegyzések: 120HU2
    ok
    brokenheart @ hu 2
  • Akoska7 (HU2)Akoska7 (HU2) Bejegyzések: 4HU2

Sose felejtem el, amikor kb. 2 évvel ezelőtt először és utoljára beszéltem a deres vezetőjével és az volt a téma, hogy az ellenállást vagy a derest választom. Már akkor is szembetűnő volt az az óriási beképzeltség, arc amit azóta is tapasztalok ezen szövetség tagjaitól és vezetőitől. Szerencsére jól választottam akkor...

Nyirfa akkor ezek szerint te egy igazi hős vagy! Háromszoros éljen!! Hiszen  Te futtatad fel a hollókat!!!

Nagyon jól megfogalmazták már az előttem szólók miért van ez a dolog most. Törlesztjük az adósságunkat felétek. Nem volt jó élmény hónapokig galamb alatt lenni és látni elveszni társaim erődjét, akik közül többen abba is hagyták.

Brokenheart is jól fogalmazott. 2 rossz döntést hoztak valóban. A szakasz nagy szövetség volt annó (szerencsére már csak névleg létezik), ugyanis ők tényleg azt csinálták, hogy a csatlósaikat  küldték harcba maguk helyett, az olyanokat mint te. Mi saját magunk harcolunk a szövetségi rendszerünk oldalán. Tudod a háborúban az a jó parancsnok aki azt mondja utánam és nem azt előre.

Most végre helyreáll a világ rendje és a szakasz, odin után ti is megtapasztaljátok azt az érzést, amit mi éreztünk annak idején...

Post edited by Uriel on
    Akoska7,

Biztos hogy nagyban hozzájárultam a holló fejlődéséhez. Te mivel nem voltál ott nem tudod. Senki akkor is ottani tag az ellenkezőjet nem állitotta, gondolom hazudni nem akarnak. Minek szólsz olyan témához, amihez semmi közöd nem volt. Mesemondónak ott van Sahrazad, nincs szükség még egyre.

Egyet azért nem értek, a rendetlen szöviben ott vannak a volt Rend tagok. Őket is el kellene tiporni, nemcsak minket !! 

De ez az oldalatokon levő idilli állapot a végtelenségig nem fog tartani, mondjuk legyengülünk, netán végünk lesz, akkor mi lesz a célotok? 

Nyugodt eventgyőzelem? Győzelmek leosztása? Akkor menjetek inkább farmot építeni, felesleges ebben a játékban lenni nektek és bárkinek is, mert egy szövi nem lesz akivel komolyan háborúzni tudnátok. 

Vagy eljön az idő, hogy a mostani szövetségeseteket is hátba támadjátok? Mást nem tudok feltélezni, mint hogy ez lesz. A jatékosok unatkozni fognak, ki kell majd találnotok valamit, hogy a játékkedvűket fenntartsátok.

Még mielőtt bárki felteszi ide, hogy na en is galambos lettem, elmenekültem. Igen így van, sajnos elszúrtam, korán vettem galambot és a kiralyi feladat miatt visszacsináltam csütörtökön koraeste. Es csak tegnap 18 óra körül tudtam újra galambot venni. Wellneshétvégén vagyok, és olyankor nem játszom, ezt a hollósok is tudják. De tegnap telórol kellett intéznem a sok bejövőt. Ha gépen vagyok kivédem egyedül a prérin mindet, a telorol nagyon maceras. Lehet nagyképűnek hangzik, de nem tudjátok mennyi érmém van. Es milyen feltételeim.

Hajrá, csináljatok uncsi egyoldalú játékot, aminek a következménye az lesz, hogy még többen hagyják majd abba a szerveren a játékot.

Mindent bele Rendetlen, Holló, Kezdet, Survivor!

nyirfa

Post edited by Uriel on
  • Akoska7 (HU2)Akoska7 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    nyirfa (HU2) mondta:
    Akoska7,

Biztos hogy nagyban hozzájárultam a holló fejlődéséhez. Te mivel nem voltál ott nem tudod. Senki akkor is ottani tag az ellenkezőjet nem állitotta, gondolom hazudni nem akarnak. Minek szólsz olyan témához, amihez semmi közöd nem volt. Mesemondónak ott van Sahrazad, nincs szükség még egyre.

Egyet azért nem értek, a rendetlen szöviben ott vannak a volt Rend tagok. Őket is el kellene tiporni, nemcsak minket !! 

De ez az oldalatokon levő idilli állapot a végtelenségig nem fog tartani, mondjuk legyengülünk, netán végünk lesz, akkor mi lesz a célotok? 

Nyugodt eventgyőzelem? Győzelmek leosztása? Akkor menjetek inkább farmot építeni, felesleges ebben a játékban lenni nektek és bárkinek is, mert egy szövi nem lesz akivel komolyan háborúzni tudnátok. 

Vagy eljön az idő, hogy a mostani szövetségeseteket is hátba támadjátok? Mást nem tudok feltélezni, mint hogy ez lesz. A jatékosok unatkozni fognak, ki kell majd találnotok valamit, hogy a játékkedvűket fenntartsátok.

Még mielőtt bárki felteszi ide, hogy na en is galambos lettem, elmenekültem. Igen így van, sajnos elszúrtam, korán vettem galambot és a kiralyi feladat miatt visszacsináltam csütörtökön koraeste. Es csak tegnap 18 óra körül tudtam újra galambot venni. Wellneshétvégén vagyok, és olyankor nem játszom, ezt a hollósok is tudják. De tegnap telórol kellett intéznem a sok bejövőt. Ha gépen vagyok kivédem egyedül a prérin mindet, a telorol nagyon maceras. Lehet nagyképűnek hangzik, de nem tudjátok mennyi érmém van. Es milyen feltételeim.

Hajrá, csináljatok uncsi egyoldalú játékot, aminek a következménye az lesz, hogy még többen hagyják majd abba a szerveren a játékot.

Mindent bele Rendetlen, Holló, Kezdet, Survivor!

nyirfa

Pont ez az egyik dolog, amiről az előbb beszéltem. Az arcoskodás, beképzelstség. Valóban nem követtem nyomon a pályafutásodat, remélem elnézed ezt a hiányosságomat. Te hős! :D:D:D

A volt rend tagokat miért is kellene eltiporni? Velük mindig korrekt 1 vs 1 eztünk. Ők sohasem támadták ránk orvul, erőfölényüket kihasználva többedmagukkal, mint a te szövetséged. Nagyon jól elvagyunk.

A többi felvetésedre azt tudom mondani, hogy köszönöm, hogy aggódsz, hogy mi lesz velünk, miután esetleg eltűnnétek a térképről a  süllyesztőbe, de megnyugtatlak, hogy meg fogjuk oldani, hogy mi tévők legyünk.

• sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 168HU2
    Kedves Wallace!
    A Deres nevében írsz, de ott ilyen nevű játékos nincs.
    Legalább annyira lennél tájékozott, hogy tudnád, amikor a Dereshez kerültem, Csarnokom már maxolva volt, és pont emiatt jutott elég a csűrjeimre saját forrásból, aki tud számolni, az tudja, heti 50-60 milliós rablózás mellett nincsenek , nem voltak nyersigondjaim. 
    Bár a Deresben valóban volt az akkor egyidejűleg odakerült 14 játékosnak egy csarnoképítést segítő program, amit később 'csűrépítésivé' alakítottak, amikor már mindenkinek készen lett az újak közül a csarnoka, az én nevem a segítendőket tartalmazó körlevélbe nem került bele. Nem is kaptam 'ingyen' semmit, kivéve, amikor jött az építész, és hiányzott 2300 darab fám, nekem is, másnak is, kisegítettük egymást, bizony ez megesett néha, kivel nem? Ez fáj most ennyire neked, hogy külön posztot szánsz neki?... Cserélni sokszor sokakkal cseréltem, adtam olajat, üveget kértem érte fát és követ és vasat, mikor miből volt átmenetileg 5-10 ezer hiányom, pont úgy, mint másoknak... És persze amikor volt feleslegem, küldtem azoknak, akik 'jogosultak' voltak a szövi segítségére. Szívesen adtam. 
    Amúgy elég kicsinyes dolog  felemlegetni (pláne így, hogy nem igaz) ilyesmit annak, aki a Deresben eltöltött idő alatt, az eventek túlnyomó többségében TOP 50ben és TOP100ban volt, így bőven hozzájárult,a közös vagyon gyarapításához, szerintem nincs olyan felelős vezető ma a Deresben, aki azt mondja, nem így volt, ingyenélő voltam abban a szöviben, ahogy te állítod.
    Tisztelem mindazokat, akik teljesítményükkel ezt a szövit a legjobb helyekre repítették.
    És nem tisztelem azt, aki csak,hogy rúgjon belém egyet, mert egy háborúban a másik oldalon állok, megpróbálja a múlt néhány nyersiszállító szekerének az irányát átírni. Orwell-i próbálkozás,meglátjuk, sikerül-e neked?
    Sok szeretettel üdvözöllek
    Keresztényi hittel tartom oda másik orcámat, is neked, hogy azt is kővel dobhasd meg
    a kis Sah
  • wallace (HU2)wallace (HU2) Bejegyzések: 3
    Kedves Wallace!
    A Deres nevében írsz, de ott ilyen nevű játékos nincs.
    Legalább annyira lennél tájékozott, hogy tudnád, amikor a Dereshez kerültem, Csarnokom már maxolva volt, és pont emiatt jutott elég a csűrjeimre saját forrásból, aki tud számolni, az tudja, heti 50-60 milliós rablózás mellett nincsenek , nem voltak nyersigondjaim. 
    Bár a Deresben valóban volt az akkor egyidejűleg odakerült 14 játékosnak egy csarnoképítést segítő program, amit később 'csűrépítésivé' alakítottak, amikor már mindenkinek készen lett az újak közül a csarnoka, az én nevem a segítendőket tartalmazó körlevélbe nem került bele. Nem is kaptam 'ingyen' semmit, kivéve, amikor jött az építész, és hiányzott 2300 darab fám, nekem is, másnak is, kisegítettük egymást, bizony ez megesett néha, kivel nem? Ez fáj most ennyire neked, hogy külön posztot szánsz neki?... Cserélni sokszor sokakkal cseréltem, adtam olajat, üveget kértem érte fát és követ és vasat, mikor miből volt átmenetileg 5-10 ezer hiányom, pont úgy, mint másoknak... És persze amikor volt feleslegem, küldtem azoknak, akik 'jogosultak' voltak a szövi segítségére. Szívesen adtam. 
    Amúgy elég kicsinyes dolog  felemlegetni (pláne így, hogy nem igaz) ilyesmit annak, aki a Deresben eltöltött idő alatt, az eventek túlnyomó többségében TOP 50ben és TOP100ban volt, így bőven hozzájárult,a közös vagyon gyarapításához, szerintem nincs olyan felelős vezető ma a Deresben, aki azt mondja, nem így volt, ingyenélő voltam abban a szöviben, ahogy te állítod.
    Tisztelem mindazokat, akik teljesítményükkel ezt a szövit a legjobb helyekre repítették.
    És nem tisztelem azt, aki csak,hogy rúgjon belém egyet, mert egy háborúban a másik oldalon állok, megpróbálja a múlt néhány nyersiszállító szekerének az irányát átírni. Orwell-i próbálkozás,meglátjuk, sikerül-e neked?
    Sok szeretettel üdvözöllek
    Keresztényi hittel tartom oda másik orcámat, is neked, hogy azt is kővel dobhasd meg
    a kis Sah

Játékostárs Sah!

Legelső hozzászólásomban már említettem, nem  Deres szövetség nevében szólok, nem vagyok tagja ennek a szövetségnek. Sőt nem is egy taggal van bajom a korábbi viselkedésük miatt. De a hábi idejére félreteszem.
    Nem szólok a Rendellenes és szövetséges szövik mellett sem és ellenük sem, nincs bajom velük és más dolgába nem avatkozom.

Sah! Nem értetted az előző hozzászólásom sajnálom... szó sincs a fáról, kőről.. megsúgom erkölcsi kérdésről  írtam.
    Mindig reménykedik az ember, sajnos hiába... elnézést ha többet vártam tőled, Az önigazolásod a legrosszabb amit tehettél, senki sem vitatta ezeket. Ezért nem is írok neked többet. Viszlát!

Tisztelt Rendellenes és Fehér-hollók vezetősége!
    Tisztelettel felhívom figyelmeteket, hogy olyan tag van (volt ) soraitokban aki igen negatívan nyilatkozott korábban rólatok. Ezt jó ha tudjátok. Soha nem gondoltam volna, hogy ezt kell, hogy írjam. Sokan tudnák alátámasztani állításom, de nem fogják, mivel nem mernek írni róla. Fontoljátok meg, hogy kivel játsszátok ezt a játékot.
    Gondolom, lesz reakció, válasz, de többet meg sem szólalok, majd az idő választ ad igazamra.
    Tisztelettel Wallace

• UrielUriel Bejegyzések: 2,680Moderator
    Sziasztok!
    Örömmel látom, hogy felfrissült a fórum. Rengetegen jegyeztek be a jelenlegi helyzetről. Szeretném megkérni az összes fórumra írót, hogy olvassa el ezt a részletet a fórum szabályzatából ( esetleg az egészet is ):

"...1. Nevek és megszégyenítések

A. magyarázat

I. Nem megengedett a fórumon más játékosok / szövetségek / a szövetségek cselekvéseinek és magatartásának nyilvános megbeszélése. Ez magában foglalja más játékosok, tagok / szövetségek / paktumok és MNT-k vádolását bírálását is...."

Nem szeretném az egész témát törölni, mert azt gondolom, hogy meg lehet beszélni mindent, normális emberi módon. Volt három olyan bejegyzés is, amikben szerkesztenem kellett, s figyelmeztető levelet is küldtem, a nem megfelelő szóhasználat miatt. Ezt a levelet azért írom, hogy ne szabaduljanak el az indulatok. Ne személyeskedjetek, s főleg ne sértegessétek egymást. Ismét nehéz helyzetet teremtett a jelenlegi háború, de ettől még megadhatjuk a  tiszteletet a társainknak. Köszönöm a figyelmeteket.

Uriel

Ez a beszélgetés lezárult..