Alakváltók

Gondoltam itt megbeszélhetnénk minden alakváltóval kapcsolatos dolgot. Nekem az első kérdésem az lenne, hogy miért mindig csak 30-40 közötti emberel támadnak?
És mi lesz a talizmán bolt részlegel?
:)

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 260HU2
    Én azért 32 katonával támadok, mert hardcore módban megyek, és így bukom a legkevesebb katonát, mivel ennél kevesebbel nem lehet elindulni. Így több pontot kapok, mintha normál módban mennék egy teljes sereggel.

A talizmánboltot meg majd visszarakják a következő frissítés után, amint átárazták az új alakváltós várparancsnokot, amit elsőre túl olcsón raktak be.
    Lorant96 @ hu 2
  • Noger (HU2)Noger (HU2) Bejegyzések: 9
    Köszi!
    És valaki nem tudja mennyi lesz kb az új pari?
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 557HU2
    Nem az árával volt a gond, hanem az irreális bónuszaival.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 260HU2
    szerkesztette ezt: 07.08.2018
    Én úgy tudom, hogy amikor berakták 37 000 talizmán volt az egész felszerelés.
    Két-háromszoros áron azért már nem lennének annyira irreálisok a bónuszai az árához képest. Különösen, hogy a parancsnoki felszerelések bónuszait is lehet majd növelni a fúziós rendszerrel. Gondolom a felfejlesztett parancsnoki bónuszokhoz lőtték be a várparancsnok bónuszait.
    Persze az is lehet, hogy nem az árát növelik, hanem a bónuszait csökkentik.
    Lorant96 @ hu 2
  • Arész (HU1)Arész (HU1) Bejegyzések: 64
    a fúziós rendszer a dísztárgyak erejéhez ad hozzá
  • Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Arész (HU1) mondta:
    a fúziós rendszer a dísztárgyak erejéhez ad hozzá
    A fúziós rendszer két elemet tartalmaz a hírek szerint. Az egyik a dekoráció kohó, ami a dísztárgyakkal kapcsolatos, a másik pedig a felszerelés kohó.

https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/355048/bevezetes-eloretekintes-es-jellemzok-a-fuzios-rendszer

Samak @ hu 2
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    A dekorációs kohot hol veszel?

• Noger (HU2)Noger (HU2) Bejegyzések: 9
    Lehet már tudni mikor kerül be újra?
  • Arész (HU1)Arész (HU1) Bejegyzések: 64
    micsoda?:D

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 216HU2
    Ezekkel az Alakváltókkal valami nem korrekt... Valós várak, a szintemnek megfelelőek a szabályok szerint. Ehhez képest ma a 10 várból volt két darab 3000 védős, egy 2100 védős, egy 1200 védős, a többi 71, és 360 között.....
    Ezt ugye senki nem hiszi el, hogy 10 darab 800-as várban ennyi védő van??
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
Sign In to comment.