Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vélemények a júliusi frissítésekről és az előzetesről ( Fúziós Rendszer )

245

• Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Talán,hogy dobjanak a címerekre is akciót? Például van a nap, 30% kaja, 196k rubin,mondjuk adnának rá 50% akciót,mint a parikra,vagy nem tudom.
    "Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Talán,hogy dobjanak a címerekre is akciót? Például van a nap, 30% kaja, 196k rubin,mondjuk adnának rá 50% akciót,mint a parikra,vagy nem tudom.
    Ezt valahol már javasoltam én is, nem is értem, miért kerül ennyibe, amikor sok más kaja növelési lehetőség könnyebben megszerezhető (vásárlás nélkül) és több pluszt is ad.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Szia Rotkiv,

Menjünk szép sorjába. :-))

A játékot 5,5 éve kedtem el, akkor még más volt a játék valóban. Az eventek nem ennyire gyakran jöttek, hanem hetente - kéthetente egy. A kastély-kastély elleni harc volt jobban a meghatározó. A térképen nem lehetett lejteni egy gombostűt sem, annyira nem volt hely.

A játék üzemeltetői rájöttek arra, hogy fejleszteni kell a játékot, az eventeket elkezdték "sűríteni", heti egy event 1-2 napos szünetekkel. Az ajándékokat, főleg az időugrókat a játékosok nagy része nem tudta elhasználni, azok is elvesztek, hiszen az "időraktár" kisebb volt mint most. A fejlesztéssel párhuzamosan egyre több lehetőséget adtak a vásárlásokra. Megjelentek a "vásárló" játékosok. Ezek a játékosok ideig-óráig voltak a szerveren, majd megunták. Valamint kitermelődött egy olyan réteg, akiket érdekelt a játék, de a haladás lassú volt számukra, ezt a vásárlással gyorsították meg. A GGE lépéskényszerben lehetett, hiszen az igények nőttek. Talán 2 éve rendezték át az időugrókat, avval a jelszóval, legyen kiegyenlítetteb a játék. Elvették a 24 órás ugró idők nagy részét. Cserébe kibővítették az időraktárakat, 320-ra.
    Evvel a jelszóval fokozatosan reformálták a játékot. Elvették a myagyar supportot, gondolom sok volt a reklamáció. Elvettek nagyon sok mindent, cserébe semmit nem kaptunk. Helyesebben az elvétel, az újításokkal nem volt összhangban. Természetesen ennek mi játékosok láttuk a kárát. Jöttek az evnetek reformjai: Beri - max 20 rubin 1 támadáson, Nomád/Szamuráj/Idegen/Varjú - átalakították a nyerhető ajándékokat. Ez utóbbinál nagyon izzadni kell a palettát végigcsinálni, de igaz ez a szamu/nomádra is.
    A felszereléseket berakták a vásárolható eszközök közé, tehát az event megint elveszítette a jelentőségét. - Ha megharcoltad a felét, a másik felét akár meg is vásárolhatod, hisz teljesíteni lehetetlen.

Az időugrók valóban jönnek a rubin vásárlásakor, de ne hidd, hogy ez mindig ömlik. Április közepén kaptam 4500 1 órás és ugyan ennyi 30 perceset + 9000/9000 Vádor számszerest/Vándor lovagot. Ezeket el kellett harcolni, ha már jöttek. Annak rendje -módja szerint mind hősi halált halt, feladatuk teljesítése közben.
    Mára van belőle 750 1 órás, 750 30 perces mindegyikből. Legalább 2000-et elvettek mindegyikből, hogy nem íródott fel a játékon nyerhető időugró. Azért ez már elég jelentős mennyiség.

A hozzászólásodból arra következtetek: - minden nyeremény felesleges, hiszen akár meg is lehet venni. 

Karesz

Szia Rotkiv,

Menjünk szép sorjába. :-))

A játékot 5,5 éve kedtem el, akkor még más volt a játék valóban. Az eventek nem ennyire gyakran jöttek, hanem hetente - kéthetente egy. A kastély-kastély elleni harc volt jobban a meghatározó. A térképen nem lehetett lejteni egy gombostűt sem, annyira nem volt hely.

A játék üzemeltetői rájöttek arra, hogy fejleszteni kell a játékot, az eventeket elkezdték "sűríteni", heti egy event 1-2 napos szünetekkel. Az ajándékokat, főleg az időugrókat a játékosok nagy része nem tudta elhasználni, azok is elvesztek, hiszen az "időraktár" kisebb volt mint most. A fejlesztéssel párhuzamosan egyre több lehetőséget adtak a vásárlásokra. Megjelentek a "vásárló" játékosok. Ezek a játékosok ideig-óráig voltak a szerveren, majd megunták. Valamint kitermelődött egy olyan réteg, akiket érdekelt a játék, de a haladás lassú volt számukra, ezt a vásárlással gyorsították meg. A GGE lépéskényszerben lehetett, hiszen az igények nőttek. Talán 2 éve rendezték át az időugrókat, avval a jelszóval, legyen kiegyenlítetteb a játék. Elvették a 24 órás ugró idők nagy részét. Cserébe kibővítették az időraktárakat, 320-ra.
    Evvel a jelszóval fokozatosan reformálták a játékot. Elvették a myagyar supportot, gondolom sok volt a reklamáció. Elvettek nagyon sok mindent, cserébe semmit nem kaptunk. Helyesebben az elvétel, az újításokkal nem volt összhangban. Természetesen ennek mi játékosok láttuk a kárát. Jöttek az evnetek reformjai: Beri - max 20 rubin 1 támadáson, Nomád/Szamuráj/Idegen/Varjú - átalakították a nyerhető ajándékokat. Ez utóbbinál nagyon izzadni kell a palettát végigcsinálni, de igaz ez a szamu/nomádra is.
    A felszereléseket berakták a vásárolható eszközök közé, tehát az event megint elveszítette a jelentőségét. - Ha megharcoltad a felét, a másik felét akár meg is vásárolhatod, hisz teljesíteni lehetetlen.

Az időugrók valóban jönnek a rubin vásárlásakor, de ne hidd, hogy ez mindig ömlik. Április közepén kaptam 4500 1 órás és ugyan ennyi 30 perceset + 9000/9000 Vádor számszerest/Vándor lovagot. Ezeket el kellett harcolni, ha már jöttek. Annak rendje -módja szerint mind hősi halált halt, feladatuk teljesítése közben.
    Mára van belőle 750 1 órás, 750 30 perces mindegyikből. Legalább 2000-et elvettek mindegyikből, hogy nem íródott fel a játékon nyerhető időugró. Azért ez már elég jelentős mennyiség.

A hozzászólásodból arra következtetek: - minden nyeremény felesleges, hiszen akár meg is lehet venni. 

Karesz

Szia

Nem tudom milyen ajánlatokat kapsz te, nekem olyanok vannak, amikben 10-20 darab van az említett gyorsítókból. Sose láttam még olyan ajánlatot ahol 9000 gyorsítót adtak volna. Nem mintha különösebben érdekelt volna. :D

Ez az új alakváltós várpari pedig elég jól néz ki. Már csak az eventet kéne rendbe tenni hogy ne ilyen random pontozású, katyvasz legyen.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    szerkesztette ezt: 24.07.2018
    Ugyan nem itt kellene a kérdésemet feltennem, de sajnos nincs "vélemények az augusztusi frisítésről" rovat, így itt kisérlem meg megkérdezni amit szeretnék megtudni...

Uriel  segíts a kérdésemben

Olvasom hogy az augusztusi frisitésnél, lesz az alakváltóknál egy új várparancsnok szett.
    Na most a mostani parancsnoki szettel mi leyz?
    Megmarad?
    Mert azt szerintem sokan gyűjtögetik, szorgalmasan, és sokaknak még nincs meg a teljes készlet...
    Várom erről a tájékoztatást
    köszi

Megjegyzés: Lehet rosszul értelmeztem és adtam össze ennek az új alakváltós várparancsnoknak a bónuszait(ha igen akkor bocs hogy okoskodom) de ez az 50% falra több védő meg a 135% udvari harcierő bónusz kicsit erösnek tünik nekem.
    Vagyis ha ez tényleg ilyen erös lesz akkor aztán tényleg nem lehet majd embert támadni erdményesen.
    kb 1000 védőt ha megől majd egy átlag támadás max ;)
    Post edited by tirerama (HU1) on
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
    Ugyan nem itt kellene a kérdésemet feltennem, de sajnos nincs "vélemények az augusztusi frisítésről" rovat, így itt kisérlem meg megkérdezni amit szeretnék megtudni...

Uriel  segíts a kérdésemben

Olvasom hogy az augusztusi frisitésnél, lesz az alakváltóknál egy új várparancsnok szett.
    Na most a mostani parancsnoki szettel mi leyz?
    Megmarad?
    Mert azt szerintem sokan gyűjtögetik, szorgalmasan, és sokaknak még nincs meg a teljes készlet...
    Várom erről a tájékoztatást
    köszi

Megjegyzés: Lehet rosszul értelmeztem és adtam össze ennek az új alakváltós várparancsnoknak a bónuszait(ha igen akkor bocs hogy okoskodom) de ez az 50% falra több védő meg a 135% udvari harcierő bónusz kicsit erösnek tünik nekem.
    Vagyis ha ez tényleg ilyen erös lesz akkor aztán tényleg nem lehet majd embert támadni erdményesen.
    kb 1000 védőt ha megől majd egy átlag támadás max ;)
    Ezt szerintem is túltolták egy kicsit, evvel nem fogják a játékos-játékos elleni támadások számát növelni.

Azt akarják hogy az eventekre vegyük a bónuszokat és csínáluk mint egy droid

csak hát ez a játék eredetileg nagyon nem erről szólt

Hu2 ön is ott vagyok ám

• Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 50
    A sivatagi légiós, homokos NPS-s szett szerintem menőbb lenne.
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 50
    Hátkb ja, mert ott van pl az alakváltoknál a14 es szintű élelemtermelés odais csak ütni kell...
    Szia Rotkiv,

Írtam, hogy áprilisban történt a vásárlás.
    A vásárlás során minden ajánlatból (volt vagy 5-6) adott a gép, olyan arányban, amilyen arányban a vásárlás történt.
    Tehát, ha a vásárlásod 50k rubin volt, de az ajánlat 15/30/50k rubinra vonatkozott, akkor megkaptam mind a 3-ra eső ajándékot + a rubint. Mivel a vásárláskor vettem 170k rubin-t, így az 5-6 ajánlat minden ajándékát megkaptam.Az időugrók és a katik sokszorozódtak.
    Bajban voltam, ugyan kaptam rengeteg kaját is a sok katihoz, de 18k katona fogyasztott rendesen. Kényszerhelyzetben voltam, szerencse, hogy 5 sereggel, vonatozva tudtam támadni a legjobb 90-es tábort. Gyakorlatilag 12 órát ültem a gép előtt, hogy éjszakára kezelhető legyen a nyert katonák mennyisége. Készültem a vásárlásra, ugyan nem tudtam milyen ajánlatok lesznek összességébe. Az időmet ehhez igazítottam, ha jó lesz a nyeremény, akkor tudjak a játékban lenni. 74k zsetonnal nem tudtam az 20-ba bekerülni. Akkor még a régi szamuráj volt.

Karesz
  • Óðinn (HU2)Óðinn (HU2) HU2 Bejegyzések: 41
    rotkiv (HU2) mondta:
    Szia Uriel,

Lehet nyitott kapukat döngetek, azt hiszem valamit nagyon elszúrtak a játék készítői.

Amennyiben vásárolsz a rubint az ajánlatokból, különboző eszközöket, időugrásokat, támadó, védő egységeke, nyersiket etc. ... kapunk ajándékba.

Az időugrók természetesen telítik az időugró "raktárakat" mennyiségét. A vásárlásnál ezt minden játékos megkapja.

A hiba viszont az, miért nem jeleneik meg az "időraktárban" az eventek alatt nyerhető időugrók? Ezek a nyeremények elvesznek, nem lehet felhasználni.

Gyakorlatilag a rubint vásárló játékosok, nem élvezhetik az eventen nyerhető időugró neyeremények előnyét.

Hiába van kicsit jobb teljesítmény, hiába a vásárlás, ezek a játékosok egyfajta büntetést is kapnak a rubin vásárlásakor.

A megoldás az lenne, hogy az időraktábrakat fel kellene szabadítani. Minden vásárolt, vagy nyert időugrás kerüljön be az "időraktárba".

Üdvözlettel, Karesz
    Szerintem ha valaki képes annyi rubint venni hogy több ezret tároljon minden átugróból, az már alapból akkora előnyben van a beleölt pénze miatt, hogy nem érdemel még több pluszt. Így is teljesen más ligában játszanak a rubinozók a nem rubinozókkal, minek még ennél is jobban mélyíteni a szakadékot? Elég mély az most is. :) Érdekes kérés lenne, hogy a rubint vásárlóknak korlátlan raktáruk legyen (megjegyzem, részben így van már most is), a többieknek meg maradjon így. :)
    Nekem inkább az lenne a javaslatom, hogy vásárlással se lehessen a limit felé ugrani, mert a +250% bónuszokkal még talán lehet versenyezni, de 10x-es gyorsító mennyiség ellen nem. Persze ezt úgy sem fogják meglépni, mert önmagukat rúgnák tökön vele, de így lenne az igazságos.
    kemek miert nem törlik az átugrokat az ajik közül amit egy vásárlásnal kapunk? ugy gondolom hogy aki hajlando költeni akkor az hadd élvezze mar azt a plusz amiért költött persze ez az én véleményem
    Szia Rotkiv,

Írtam, hogy áprilisban történt a vásárlás.
    A vásárlás során minden ajánlatból (volt vagy 5-6) adott a gép, olyan arányban, amilyen arányban a vásárlás történt.
    Tehát, ha a vásárlásod 50k rubin volt, de az ajánlat 15/30/50k rubinra vonatkozott, akkor megkaptam mind a 3-ra eső ajándékot + a rubint. Mivel a vásárláskor vettem 170k rubin-t, így az 5-6 ajánlat minden ajándékát megkaptam.Az időugrók és a katik sokszorozódtak.
    Bajban voltam, ugyan kaptam rengeteg kaját is a sok katihoz, de 18k katona fogyasztott rendesen. Kényszerhelyzetben voltam, szerencse, hogy 5 sereggel, vonatozva tudtam támadni a legjobb 90-es tábort. Gyakorlatilag 12 órát ültem a gép előtt, hogy éjszakára kezelhető legyen a nyert katonák mennyisége. Készültem a vásárlásra, ugyan nem tudtam milyen ajánlatok lesznek összességébe. Az időmet ehhez igazítottam, ha jó lesz a nyeremény, akkor tudjak a játékban lenni. 74k zsetonnal nem tudtam az 20-ba bekerülni. Akkor még a régi szamuráj volt.

Karesz
    Szerencsés vagy, ha ennyi gyorsítót sikerült kihozni az ajánlatokból. Nekem most is ilyeneket ad be, amik 10 darabokat adnak.

szerkesztette ezt: 26.07.2018
    Védelmezőke (HU2) mondta:
    kemek miert nem törlik az átugrokat az ajik közül amit egy vásárlásnal kapunk? ugy gondolom hogy aki hajlando költeni akkor az hadd élvezze mar azt a plusz amiért költött persze ez az én véleményem
    Szia! Ha beszélni magyar, légyszi írni úgy, különben nem érteni.
    Tényleg nem értem mit szerettél volna írni, ne haragudj.

• Arész (HU1)Arész (HU1) Bejegyzések: 64
    Hali
    Rotkiv-30x-os ajánlat .  Egy darabból gyakran kiszedhetsz akár 150 fél órásat is , és mondjuk feleennyi egy órásat.
    ami , ha megvan mind a 30, ,és ez 174ezernél majdnem megvan ,akkor ez  4500fél órás ugró

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 334
    Aki nem, vagy keveset vásárol, annak kevesebb ajándék szerepel az ajánlatokban is. Kevesebb rubinért megkapja ugyan, de kevesebbet. Aki rendszeres vásárló, annak 85000 rubin már egy ajánlat. Viszont ebben sok minden van....

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

Az augusztusi esemény naptárat hol lehet megtalálni?
    Hu2 ön is ott vagyok ám

• Arész (HU1)Arész (HU1) Bejegyzések: 64
    Aki nem, vagy keveset vásárol, annak kevesebb ajándék szerepel az ajánlatokban is. Kevesebb rubinért megkapja ugyan, de kevesebbet. Aki rendszeres vásárló, annak 85000 rubin már egy ajánlat. Viszont ebben sok minden van....

az vagány , ezt nem tudtamxDD
    Szia Rotkiv,

Ismét jelentkezem, konkrétabb adatokkal az eventeket illetően.

A mostani nomádnál 23k tábla esetén lehet kapni 140 egy órás, és 265 fél órás időugrót. Hasonló, vagy ugyan ennyi lehet a szamurájnál. Az idegen/varjú és Beri is adott időugrót.
    Tehát nem elhanyagolható a nyeremény mennyisége.

Fordítsuk meg a dolgot: - aki nem vásárol rubint, az máshogy nem tud időugróhoz hozzájutni.

Így már elgondolkodtató lehet az, amire Te könnyen kimondtad a "tuttit".

Tehát én azt gondolom, hogy - a nyeremény az nyeremény, a vásárlás pedig vásárlás. 

Arész tökéletesen leírta a receptet, hogy jutsz ennyi időugróhoz.
    szerkesztette ezt: 30.07.2018
    Szia Rotkiv,

Ismét jelentkezem, konkrétabb adatokkal az eventeket illetően.

A mostani nomádnál 23k tábla esetén lehet kapni 140 egy órás, és 265 fél órás időugrót. Hasonló, vagy ugyan ennyi lehet a szamurájnál. Az idegen/varjú és Beri is adott időugrót.
    Tehát nem elhanyagolható a nyeremény mennyisége.

Fordítsuk meg a dolgot: - aki nem vásárol rubint, az máshogy nem tud időugróhoz hozzájutni.

Így már elgondolkodtató lehet az, amire Te könnyen kimondtad a "tuttit".

Tehát én azt gondolom, hogy - a nyeremény az nyeremény, a vásárlás pedig vásárlás. 

Arész tökéletesen leírta a receptet, hogy jutsz ennyi időugróhoz.
    Szia :)

Nem elhanyagolható a mennyisége, egy rubint nem vásárlónak biztos nem, de aki vesz? Mint most már tudjuk, 4500 db fél és 4500 db 1 órást egy vásárlással lehet szerezni. Ez egy darabig biztos elég, még úgy is, hogy az ajándékokból kapott gyorsítók nem érkeznek meg. Egy eventnél nem fogod elhasználni az összeset, így nem a mennyisége fogja befolyásolni az eredményed, ellenben a rubint nem vásárlóknak attól függ az egész. Itt már eleve probléma, hogy ennyi gyorsítót lehet venni egyszerre. Régebben még lehetett úgy is elérni valamilyen jó eredményt, hogy azt tényleg te csináltad és nem úgy vetted meg a helyezésed. És a másik oldalról is csak probléma van a sok gyorsítóval. :D Persze, élvezze az előnyét aki költ a játékra. De ezt az előnyt úgy kéne belőnie a goodgamenek, hogy legyen esélye másoknak is, ne csak annak aki költ.
    Ez a bajom az egésszel, így is túl nagy előnyt nyújt a vásárlás és ezzel a korlátlan gyorsító raktárral ez csak fokozódna. Lehet emiatt csúnyán nézel majd rám és irigynek tartasz, lehet így is van, de van is okom rá. Lehet, hogy valaki ötöd annyit teljesít egy eventen mint pl. én, de mégis előttem  végez, mert ő költ a játékra, én meg nem. Ha fele annyi teljesítménnyel lenne előttem, azt még lenyelném.
    Biztos régóta játszol és tudod milyen volt a dolog régen, amikor még kevésbé a pénzről szólt az egész. Volt amikor még az volt a vásárlósok előnye, hogy ezeket az időket, amikre most ott az átugrás nem kellett végigvárniuk és egy vásárlással annyi előnyhöz jutottak, amivel 1 hétnyi építkezést meg tudtak csinálni egy pillanat alatt (rubinnal gyorsítózás). Most meg egy vásárlásnál kapsz annyi óra átugrót, amivel majdnem 1 évet kapsz előnyként. És még ez is kevés, mert ugye kellenének még az eventes jutalmak is.
    Szerintem aki úgy dönt, hogy ez a tuti befektetés, hogy egy játékra költ és kap 9000 gyorsítót, akkor örüljön annak, hogy ennyi gyorsítót kap és ne legyen ez is kevés. :) Ha meg mégis úgy érzi valaki, hogy nem éri meg, akkor nem muszáj rá költeni, ilyen egyszerű.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 30.07.2018
    Az augusztusi esemény naptárat hol lehet megtalálni?
    Szia!
    Ma reggel, azaz hétfőn 2018. július 30-án 11:00-kor tehetem fel. Akkortól lesz megtekinthető.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
Sign In to comment.