Főoldal Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

kán várpari

Miért vették ki a nomádtól a Kán várpari felszereléseket? 

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 862
    @Uriel
    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Illetve, visszateszik-e következő alkalommal, vagy eztán csak rubinért lehet majd megvenni? 
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    szerkesztette ezt: 24.04.2018
    Eközben valahol Hamburgban:
    Bildresultat fr dollar bills gif
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Miért vették ki a nomádtól a Kán várpari felszereléseket? 
    Azért, hogy vedd meg a kereskedőnél  :)
    Nincs gáz, alig 550 ezer rubinért az egész parit ki tudod szedni és még technikusozni sem kell  :D:D:D Tökre megéri, nem?  :D
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) HU2 Bejegyzések: 39
    Sziasztok!
    Tegyétek vissza a Kán várparit a nomád kereskedőhöz!
    Mindig megy a sírás ez a Hu2 szerver gagyi kevesen vannak nem éri meg....Ide magyar support sem kell!
    Itt a játékosokon tudjátok mi múlik,semmi!!!
    A játékos játszani akar,de ti ebben nem vagytok partnerek!!!!!
    A "játék" kezdi elveszteni szórakoztató jellegét és inkább a bosszantó felé hajlik.

Lord Pok
    LORD POK @ hu 2
  • tomika1972 (HU2)tomika1972 (HU2) Bejegyzések: 3
    sziasztok!
    Rotkiv teljesen nem ért semmit! annak örülj , hogy játszhatsz ingyen!
    Lord úr pedig akkor szórakozzon máshol!van egy x a jobb sarokban!
    ilyen lehúzó , síros csapatot még nem láttam!
    értelmes, építő jellegű hozzászólást még nem láttam!
    csak panasz

• gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 125
    Sokan a mi szövetségünkben is csak kérdezgetnek hogy most mi van és semmit se tudunk!

Ad egy: volt egy vár pari ami anno top jutalom volt be vették majd kán tábláért megvehetőnek igérték most meg be veszik és jelenleg csak rubinért vehető megint csak!
    Sokan nálunk is el vannak szomorodva van aki félig meg vette, már arról ne is beszéljünk több tagunk panaszkodik belépni is alig bir a játékba van akit ki dobott többször is kán védés alatt majd több órának is el kellett telnie mire újra be engedte a rendszer!
    Egy tájékoztatásnak örülnék hogy mi lesz a sorsa a Vár parinak,előre is köszönjük!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) HU2 Bejegyzések: 33
    Nagyon megköszönnénk, ha kaphatnánk valamilyen tájékoztatást a várparancsnoki felszerelésről. Többen megvettünk belőle darabokat. Szeretnénk megszerezni a többi részt is. Most lenne ideális az alkalom, mivel nincs hosszútávú event, és mint azt már egy korábbi hozzászólásban megemlítettem, nem pazarolnánk el feleslegesen a kántáblákat úgy, hogy csak 3 pontot ér az eventben. Légy szíves, ha módodban áll, és rendelkezel valami érdemi információval, tájékoztass bennünket!
    Előre is köszönjük.
    csenge32 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 25.04.2018
    sziasztok!
    Rotkiv teljesen nem ért semmit! annak örülj , hogy játszhatsz ingyen!
    Lord úr pedig akkor szórakozzon máshol!van egy x a jobb sarokban!
    ilyen lehúzó , síros csapatot még nem láttam!
    értelmes, építő jellegű hozzászólást még nem láttam!
    csak panasz

Te nem értesz semmit...

Gondolom te kiszedted az egész várparit és most neked ez így tök jó lenne, ha másnak meg nem menne. :)
    Már megbocsáss, de hol lehet ingyen játszani ezt a játékot? Most is pont arról van szó, hogy nem lehet.

• tomika1972 (HU2)tomika1972 (HU2) Bejegyzések: 3
    Viktor, tőled kicsit többet vártam! nem nagyon vásárolok rubint, és igen kivettem! azt ajánlom, legközelebb 100k táblád legyen talonban! és igen élvezhető a játék, csak pozitívan állj hozzá! üdvözlöm  Drakulát! minden jót

• csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) HU2 Bejegyzések: 33
    Szia Uriel!
    A kán várparancsnokkal kapcsolatos kérdéseinkre tudnál valami biztató választ adni? Visszahozzák az eredeti elképzelés szerinti vásárlási lehetőséget, vagy marad a rubinos változat?
    csenge32 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia Uriel!
    A kán várparancsnokkal kapcsolatos kérdéseinkre tudnál valami biztató választ adni? Visszahozzák az eredeti elképzelés szerinti vásárlási lehetőséget, vagy marad a rubinos változat?
    Szia!
    Sajnálom, de marad a rubinos változat. Akik erre nagyon rágyúrtak, azoknak meglett, a többiek esetleg a jobb ajánlatoknál tudnak megszerezni darabokat.
    Uriel
    Csatlakozom az előttem szólóhoz, jó lenne egy hivatalos válasz. Köszi.
    Az idegenes megszálló szettel mi lesz, az is rubinos lesz?
  • hádész95 (HU2)hádész95 (HU2) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 03.05.2018
    még szerencse hogy csak 1 felszerelést vettem meg nem 5 db de jó lenne ha visszajönne 4-5 alkalomkor a várpari felszerelései, hogy mindenki meg tudja szerezni nem csak úgy 1 x bedobni akinek van annyi táblája az megveszi a többi meg csak nézi xddd kész röhej 

Sziasztok!
    Azt válaszolták, hogy a mai frissítés után visszakerül a Kán várparancsnok a kereskedőhöz.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Azt válaszolták, hogy a mai frissítés után visszakerül a Kán várparancsnok a kereskedőhöz.
    Uriel
    Oké, és melyik kereskedőhöz? :) 
  • hádész95 (HU2)hádész95 (HU2) Bejegyzések: 20
    Gondolom a nomád kereskedőhöz mert a felszerelés kereskedőnél elérhető volt :D 
    Gondolom a nomád kereskedőhöz mert a felszerelés kereskedőnél elérhető volt :D 
    Igen, remélem, hogy Uriel a nomád boltról beszélt. :)  
    Sziasztok!
    Nekem azt mondták, hogy az eredeti helyére, azaz vissza.
    Uriel
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Ne már, pedig  tök jó a rubinos változat.
    Legalább nem azzal fog beállni minden második ember,ahogy kalával szokták.
    Nekem úgy is megvan,mert kiszedtem nomádnál elég hamar.
    Amúgy se kéne már minden undorítóan erős parikat betenni,mert semmi nem maradna a nagyoknak.
    "Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt