Felugró ablakok

Sziasztok

Bakker nem hiszem el,amit csinál a GGE.Mi a bánatnak dobálja fel a sok ablakot? 4-5-6 reklám ugrik fel 5-10 percenként.Ráadásul akadozik,kidob a játék.Azoknak tegyétek be ezt a sok semmit,akik törzsvásárlók.Nekik percenként ugrálhatnak az ablakok.Hagy döntsem már el,mit szeretnék látni.Ha vásárolni akarok majd,ami sosem lesz,majd megnyitom az ajánlatokat.Ráadásul a sok néma függőlegesen teszi be az ajánlatokat,hogy takarjon,mikor vízszintesen is elférne.

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 237HU2
    "Mint azt észrevetted, az utóbbi időben sokszor ugrik fel kínálatunk. Új, korrigált és nagyon időkorlátos ajánlatokat vezettünk be a játékba, hogy mindenkinek lehetősége nyíljon a következő nagy csatákra. Annak ellenére, hogy nagyon jó visszajelzést kaptunk tőletek az új ajánlatokról, néhány panaszt is kaptunk ezekről az állandó popupokról, amik még a  harc során is felugranak, megszakítva evvel a játékot. Hallottunk Titeket, és ahhoz, hogy  jó és változatos élményt adjon a játék az egész Birodalomban, folytatjuk ajánlataink optimalizálását, és ezzel együtt a mechanika rendszert is figyeljük. A közelgő frissítésekben újabb lehetőségeket fogunk bevezetni az ajánlataink előnyeinek kihasználására, kevésbé bosszantó, de mindenki számára kényelmesebbé válik!"
    Lorant96 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,437Moderator
    "Mint azt észrevetted, az utóbbi időben sokszor ugrik fel kínálatunk. Új, korrigált és nagyon időkorlátos ajánlatokat vezettünk be a játékba, hogy mindenkinek lehetősége nyíljon a következő nagy csatákra. Annak ellenére, hogy nagyon jó visszajelzést kaptunk tőletek az új ajánlatokról, néhány panaszt is kaptunk ezekről az állandó popupokról, amik még a  harc során is felugranak, megszakítva evvel a játékot. Hallottunk Titeket, és ahhoz, hogy  jó és változatos élményt adjon a játék az egész Birodalomban, folytatjuk ajánlataink optimalizálását, és ezzel együtt a mechanika rendszert is figyeljük. A közelgő frissítésekben újabb lehetőségeket fogunk bevezetni az ajánlataink előnyeinek kihasználására, kevésbé bosszantó, de mindenki számára kényelmesebbé válik!"
    Szia!
    Köszönöm a segítséget. Ezt adták ki nekem is csak. Ennyit tudok, de reméljük, hogy valamit változtatnak majd.
    Uriel
  • Piró1966 (HU2)Piró1966 (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Sziasztok
    Sok változás nem történt a reklámokkal kapcsolatban, sőt mondhatni még rosszabb lett a helyzet a legutolsó frissítés óta.
    Nem elég hogy lassan nem marad hely a monitoron és játék közben tologatja az ember a térképet jobbra balra de olyan ütemben ugrálnak fel az ajánlatok hogy elértünk egy nagyon idegesítő játékrendhez.
    Függetlenül attól vásárol a játékos vagy sem. Mindenki maga érzi mennyire akar, vagy tud áldozni egy virtuális világra, és ezzel még nem is lenne gondom. De példának okáért, ha teszem azt kihasználom a lehetőséget és komolyabb összeget fektetek be, hát utána sem változik semmit. Mindenki tisztában van vele hogy a bónusz idők eléggé korlátozottak figyelembe véve a csapatmozgásokat, és a várakozási időt is. Ha a rendelkezésre álló idő egy negyedét a reklámok bezárása viszi el, kizökkentve a játék menetéből, akkor nyugodtan mondhatom hogy nem azt kapom a pénzemért amit megvettem a reklám alapján. Talán ezen sem ártana elgondolkozni....
    Sziasztok!
    Tudnak természetesen a hibáról, én is jelentettem, de sokan mások is ( moderátorok) a többi szerverről. Sajnos tényleg nincs hétvégén senki, aki megoldhatná a problémát. Tehát erre legelőbb hétfőn lehet számítani.
    Uriel
  • bozsó3 (HU2)bozsó3 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    uriel! ez nekem most jutott eszembe: Lehet hogy nem csak nekem, hanem másnak is. Mi lenne ha a felugeró reklámokat egy főmappába berakni és nem foglalna akkora helyet? engem is idegesít játék közben. ez csak egy ötlet a részemről
    bozsó3 @ hu 2
    uriel! ez nekem most jutott eszembe: Lehet hogy nem csak nekem, hanem másnak is. Mi lenne ha a felugeró reklámokat egy főmappába berakni és nem foglalna akkora helyet? engem is idegesít játék közben. ez csak egy ötlet a részemről
    Szia!
    Több éve megy erről hetente jelentés minden szerverről, de megváltoztatni nem akarják úgy látszik. Hiába minden kérés, jelentés, visszajelzés, nem tesznek a reklámokkal semmit. Ötleteket is adtunk, de változás nincs. Én minden esetre továbbra is megírom a heti jelentésemben, hogy nem kellenek felugró reklámok a játékosoknak, mert idegesítő és sokszor a játékot is megzavarja.
    Uriel
Sign In to comment.