Vélemények az Áprilisi frissítésről

2»

• sziasztok!
    Én jó dolognak találom az új nomádos parit és a frissítést.
    De az idegen/varjúval én is egyet értek UltimateChris-sel.
    Tegyük fel hogy valaki kap 4000-es idegent,akkor 6 hullámmal több dp-t hoz mint egy 5 hullámos vagy 4 hullámos sereg
    (feltételezve ha felrakja a lófarkos lobogókat)
    Én szerintem csak az idegen/varjúnál kéne szintekre osztani.
    Nomád/szamurájnál pedig külön kéne venni a rubinos játékosokat és a nem rubinos játékosokat. (Ez csak egy ötlet.)
  • ilyen nincs, tegnap óta 1 nagy idegent se adot, és 2milla dp a jutalomnál igy ,hogy szedje ki az ember ha csak 4ezer dp hoz egy támadás és a bukokat potolni is lassabb az én szintemen, valamit csináljon már a szerkeztőség mert ez már durva
    Üsd a kisebb idegent hátha lesz neked is szerencséd :) 
    De mindenképpen sok szerencsét ehhez :)
  • éjfia (HU2)éjfia (HU2) Bejegyzések: 1
    Szia Uriel!!
    Az volna a kérdésem az idegenekkel kapcsolatban, hogy a Dp-pontokat levették, vagy Bugos a dolog!!
    Ugyan is nem kapjuk meg azt a Dp-t, amit a zászlókért adna. Pl a lófarkas zászló után sem ad annyit.
    Várom válaszod!

Üdv éjfia
  • kolli12 (HU1)kolli12 (HU1) Bejegyzések: 23
    ilyen nincs, tegnap óta 1 nagy idegent se adot, és 2milla dp a jutalomnál igy ,hogy szedje ki az ember ha csak 4ezer dp hoz egy támadás és a bukokat potolni is lassabb az én szintemen, valamit csináljon már a szerkeztőség mert ez már durva
    Szia! Ezeket a feladatokat nem épp arra találták ki hogy mindenki megcsinálja.brutál nehéz de nem teljesíthetetlen feladatok,aki aktív és hatékonyan játszik az megcsinálja.2,7M dpt senki nem ugy szed össze hogy beüt 10idegent vagy varjút kap 4nagyot aztán kész,hanem leüt 100-200at. kicsiket piros zaszlóval hameg bedob nagyot azt lófarkossal...
    A jóért meg kell dolgozni.

Kiskapu:lufival kicsapsz 15-20k védőt valakinél aztán annyi.

K12
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,690
    Sziasztok!
    Ebben a játékban több kiskapu is van. Ezek egyike a "lufizás". Aki nem tudja mi ez, kérdezze meg a szövetségében, s ha ott sem tudják, akkor nem jó helyen vagytok. Egy szóval, nem az nyeri az idegen/varjú eventet, aki napi 20-25 támadást lenyom, hanem az , aki 2,5-3,5 millát hoz egy lufival. Evvel nem lehet felvenni a versenyt. Ilyen felállás mellett már érthetőbb az elérhetetlen első hely, de még az 50. is távol van. A lufinál nem kell várni egy nagy idegenre, megcsinálják maguknak.A DP levételéről nem hallottam, de ha másoknak is van ilyen problémája, akkor bug. Jelentettem, nem tudom mikor kapok választ.
    Uriel
  • Samak (HU2)Samak (HU2) Bejegyzések: 30HU2
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Ebben a játékban több kiskapu is van. Ezek egyike a "lufizás". Aki nem tudja mi ez, kérdezze meg a szövetségében, s ha ott sem tudják, akkor nem jó helyen vagytok. Egy szóval, nem az nyeri az idegen/varjú eventet, aki napi 20-25 támadást lenyom, hanem az , aki 2,5-3,5 millát hoz egy lufival. Evvel nem lehet felvenni a versenyt. Ilyen felállás mellett már érthetőbb az elérhetetlen első hely, de még az 50. is távol van. A lufinál nem kell várni egy nagy idegenre, megcsinálják maguknak.A DP levételéről nem hallottam, de ha másoknak is van ilyen problémája, akkor bug. Jelentettem, nem tudom mikor kapok választ.
    Uriel
    Üdv!

Idegen/varjú eventnél lufizni? Mesélj kérlek, epekedve várom, hogy ez hogyan működik. Köszi előre is! :)
    Samak @ hu 2
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 135HU1
    Samak (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Uriel
    Üdv!

Idegen/varjú eventnél lufizni? Mesélj kérlek, epekedve várom, hogy ez hogyan működik. Köszi előre is! :)
    Erre énis kíváncsi vagyok :D
  • sziasztok!
    én is kíváncsi vagyok erre. :D
    az lenne kérdésem,hogy a nomádoknál mindig fog változni a nomád szett darabjai ? (5700 és 100000 pontnál)
  • az idegenbe miota számit a játékos dp? csak kérdem, és még mindig nincs nagy idegen :(
  • yxyx (HU2)yxyx (HU2) Bejegyzések: 9
    ShuzzY (HU1) mondta:
    Nagyon bosszantó hogy nagy szövik bitorolják az inaktív  várakkal a sok falut, így ha a romosak felszabadítanák a faluikat nagy esélyt adna a komolyabb harcra a még kisebb AKTÍV játékosoknak!!!!
    Kedves ShuzzY!

Remélem nem foglak megbántani,nem is szándékozlak...de ha már valaki tisztességes akar lenni az akkor ne a rendszert kérje erre :) Hanem akkor adják fel azokat a falvakat :) Mind tudjuk kik csinálják ezt...ők mindig mondják ,hogy tisztességes játékot űznek...akkor ne csak mondja hanem mutassa is.
    Ennyi felőlem.

Krisz
    Kedves Játékosok!

Sajnos a rendszer kezelőknek kellene valamit tenni az inaktív játékosokkal. Nagyon jól látjátok, hogy vannak kis kapuk, amelyeket előnyösen ki is játszanak. Kérni valakitől valamit is? Nagyon jól tudjátok mi a válasz :) Csak a romoktól automatikusan leszedve az erőforrás falukat, beindulna a játék. Lassan kezd lapos lenni :(
    Laci
    Sziasztok!
    Én kevertem össze a dolgokat. Nem idegen/varjú event alatt érdemes lufizni, de ez nem is fontos, mivel ez egy kiskapu. Csak annyit akartam mondani, hogy akiknek esélyük van ezeket a lehetőségeket kihasználni, azok könnyebben haladnak.
    A nomádnál nomádos cuccok vannak, változtatva. Nagy idegen majd lesz, egyszer valamikor biztosan, mert a szövetségemben is volt sokaknak is 5000 felettiük. Szóval látom és tapasztalom is az idegenek számát, és azt kell mondanom, hogy sok támadás után adni fog egy nagyobbat.
    Az inaktív játékosok 3 hónap múlva törlődnek.
    Uriel
  • Rockabilly (HU2)Rockabilly (HU2) Bejegyzések: 3
    ilyen nincs, tegnap óta 1 nagy idegent se adot, és 2milla dp a jutalomnál igy ,hogy szedje ki az ember ha csak 4ezer dp hoz egy támadás és a bukokat potolni is lassabb az én szintemen, valamit csináljon már a szerkeztőség mert ez már durva
    Üssed be 100x és egyszer csak beadja.(Tapasztalat)
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 135HU1
    Üssed be 100x és egyszer csak beadja.(Tapasztalat)
    Nálam már volt 200 is :D 
  • anyuci681 (HU1)anyuci681 (HU1) Bejegyzések: 24HU1
    Sziasztok gratula ismét a fejlesztőknek a viharerődöknél behozható akvamarin mennyiséget is szerencsésen lecsökkentették és nem azért jön be kevesebb mert más parancsnok  ugyan azok amivel menni szoktam sőt még a beris cím is megvan hozzá szóval még több akvamarint kellene behozni egy 70-80-as erődből erre jóval kevesebbet ad így elkezdünk majd számolgatni vajon megéri-e csinálni vagy nem
    eddig se volt már olyan nagy tolongás kinn ezután lehet még kevesebb időt töltünk el ezzel a feladattal
    anyuci681 @ hu 1
  • lacó72 (HU2)lacó72 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Sziasztok!

Vajon mi történne, ha a GGe csapata is elvégezné a munkáját hibák nélkül??
    Elképzelhető, hogy nem a mi kárunkra lenne állandó leállás???

Üdv:lacó72

lacó72 @ hu 2
    Sziasztok!

Vajon mi történne, ha a GGe csapata is elvégezné a munkáját hibák nélkül??
    Elképzelhető, hogy nem a mi kárunkra lenne állandó leállás???

Üdv:lacó72

Szia!
    Elképzelhető, mint ahogy az is, hogy semmilyen ajándékot nem kapnánk, nem lennének ajánlatok, ahol kevesebb rubinért vehetjük meg a felszereléseket és parancsnokokat, nem lenne kárpótlás a hibákért, nem lenne rubinduplázó, nem lenne prime time, és akkor talán elégedettek lennénk.
    Uriel
Sign In to comment.