Idegen kastélyok!

Sorozatos BUG! az idegen kastélyok kikémkedésénél!  A frissen kikémkedett idegen kastélyoknál is folyamatosan a következő üzenetet dobja fel:    - A kémkedés eredményei már nem aktuálisak -  Méltányolnám, ha a hibát kijavítanák, mert nem csak végtelenűl bosszantó, de zavaró is! 
«13

• UrielUriel Bejegyzések: 2,583Moderator
    Szia!
    Biztosan ki fogják javítani, csak kicsit lehet türelmesnek lenni. Ami hibáról értesülnek, azt megoldják általában. A méltányolásokat nem szoktam látni, abból ritka a bejegyzés.
     Van egy hiba, azonnal bejegyzés jön, többen is nyitnak róla egy topicot, azokra mindre válaszolok, pedig egy a hiba. Szerte szét bejegyzett hibák, amik amúgy is ki lesznek javítva, csak idő kérdése. Nem tudok olyan hibáról, ami régebb óta fent van, s nem iktatták ki. Vagyis, mindig figyelnek erre a kezelők. 
    Uriel
  • Mr. Hankey (HU2)Mr. Hankey (HU2) Bejegyzések: 77HU2
    Üdv!
    Egy kis elmélkedés így csütörtök délelőttre. Vajh, mit jelent a fentebbi "régebb óta"?
    1 hónap, fél év, 1 év esetleg több?
    Mert ha 1 hónap - akkor bizony ez a bizonyos bug már létezett. Fél év? Szerintem már akkor is.
    Vagyis mindig figyelnek erre a kezelők?
    Mr. Hankey, the Christmas Poo
    Üdv!
    Egy kis elmélkedés így csütörtök délelőttre. Vajh, mit jelent a fentebbi "régebb óta"?
    1 hónap, fél év, 1 év esetleg több?
    Mert ha 1 hónap - akkor bizony ez a bizonyos bug már létezett. Fél év? Szerintem már akkor is.
    Vagyis mindig figyelnek erre a kezelők?
    Szia!
    Nem vitatkozni vagyok itt. Igen, biztosan figyelnek a kezelők a hibákra. Az idő kérdése, hogy régen, vagy nem ezek csak pontatlan szám nélküli becslések. Vannak olyan bugok is, amik visszatérnek, s vannak olyanok is, amikhez nagyon meg kell változtatni alap dolgokat a játékban, s emiatt kicsit nehezebb és több időt vesz igénybe. Elméletben minden hipp-hopp meg lenne oldva, ez a gyakorlatban rengeteg apró változtatással jár, amiknek előre nem látható fejleményei közt a bugok is ott vannak. Sajnálatosak, de meg kell velük küzdeni. Bugokat nem gyártanak direkt, azok egyszer csak bejönnek, s onnan megy a szerkesztés, hogy mit mivel, s mit mivel nem lehet törölni. Sajnos ezt mi érezzük a leginkább, de higgyétek el, folyamatosan gyógyítják a sérült felületeteket.
    Uriel
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2

Köszi Uriel!   Dobj egy kis türelmet, mert abból sajna manapság kevés van... 

>>> Ez az esemény már befejeződött. A kiválasztott műveletet már nem hajthatod végre.  <<<  

Ez a hibaüzenet pl. minden idegen kastély megtámadásánál megjelenik....   Tegnap óta...

• XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) Bejegyzések: 162HU2
    szerkesztette ezt: 29.03.2018
    Helló-Helló!

Szeretnék én is panaszkodni... azaz szörnyű és gyalázatos hogy 50-60-70-80%-os rubinakciók vannak épületekre/ eszközökre és egyéb dolgokra... Kérem szüntessék meg... mindent csak eredeti teljes áron lehessen megvenni... szörnyű egyszerűen hihetetlen, hogy olcsóbb...  főleg az épületek... én megvettem teljes rubináron adják vissza :D:D 

Nem mellesleg hihetetlenül gyalázatos az is hogy ennyi event van és ennyi ajándék jár hozzá... hozzák vissza hogy csak topp20 szöviig legyen ajándék és a dísztárgyakat csak a topp5 kapja meg :) (na ebbe mi sem tartoznánk bele szóval) :smiley:

És végül panasszal szeretnék élni hogy nem tudok panaszkodni az én szeretett nyelvemen :) szörnyű világban élünk mi az hogy a külföldiek nem tudnak magyarul...vicc... 

XelysaX @ hu 2
    Helló-Helló!

Szeretnék én is panaszkodni... azaz szörnyű és gyalázatos hogy 50-60-70-80%-os rubinakciók vannak épületekre/ eszközökre és egyéb dolgokra... Kérem szüntessék meg... mindent csak eredeti teljes áron lehessen megvenni... szörnyű egyszerűen hihetetlen, hogy olcsóbb...  főleg az épületek... én megvettem teljes rubináron adják vissza :D:D 

Nem mellesleg hihetetlenül gyalázatos az is hogy ennyi event van és ennyi ajándék jár hozzá... hozzák vissza hogy csak topp20 szöviig legyen ajándék és a dísztárgyakat csak a topp5 kapja meg :) (na ebbe mi sem tartoznánk bele szóval) :smiley:

És végül panasszal szeretnék élni hogy nem tudok panaszkodni az én szeretett nyelvemen :) szörnyű világban élünk mi az hogy a külföldiek nem tudnak magyarul...vicc... 

Szia XelysaX !
    Szuperül látod a dolgokat. Ezt senki sem jelzi, hogy ezek a dolgok mekkora előnyt, és segítséget adnak. Köszönöm, hogy valaki jobban belegondol abba, hogy miért is panaszkodunk itt állandóan. nagyon jó játékot,
    Uriel
    Sziasztok!
    A felugró üzenetekről tudnak, én is és más moderátorok is jelentették. Jelenleg hétvége van, ezért a javításra csak a húsvéti ünnepek után kerül sor.
    Uriel
    Helló-Helló!

Ferenc Jóska  :-D   :-D   :-D
    Kedves Közösség,

Gondolom mindannyian tudjátok, hogy létezik egy olyan hiba, amely a hosszú távú esemény ellenségeinek / táborainak minden támadását követően megjelenő popup üzenetként jelenik meg.

Ez az üzenet a Szövetség Versenyéhez kötődik, ezért holnap (pénteken) 10:30 órakor a Szövetség Versenyben változtatást  hajtunk végre, és kedd reggel 09:00 óráig tart.

Ez a végrehajtás azt eredményezi, hogy az üzenet nem jelenik meg többé.

Üdvözlettel,
    A birodalma: Négy királyság csapat
    Igen,.... persze,....  nem jelenik meg többé... . hát hogyne.... :-D 
    szerkesztette ezt: 03.04.2018
    :-D
    Post edited by Macilacee (HU2) on
    Kedves Közösség,

Gondolom mindannyian tudjátok, hogy létezik egy olyan hiba, amely a hosszú távú esemény ellenségeinek / táborainak minden támadását követően megjelenő popup üzenetként jelenik meg.

Ez az üzenet a Szövetség Versenyéhez kötődik, ezért holnap (pénteken) 10:30 órakor a Szövetség Versenyben változtatást  hajtunk végre, és kedd reggel 09:00 óráig tart.

Ez a végrehajtás azt eredményezi, hogy az üzenet nem jelenik meg többé.

Üdvözlettel,
    A birodalma: Négy királyság csapat
    Sziasztok!
    A Négy Királyság egy másik játék. Amit ott tesztelnek, abból sok az Empire-be is bekerül. Azonban a frissítések, újdonságok oda előbb kerülnek be. Ezért az információk is megtévesztőek lehetnek, mert nagyon egyforma rendszerű játékok ezek. Az Empire ma , azaz 2018.04.03. 09:00-tól 11:00 ig tervezi a leállást a frissítés és javítás miatt.
    Uriel
    Ahoz képest, hogy a GGE 400-500 fős varjas várakat rak be,  megint csak túl sok a bugocska! :-)  Nem csak nálam, de szinte mindenkinél!  Az oly hőn 'szeretett' GGE ismét villantott... természetesen negatív értelemben.  Rohamosan csökken a népszerűségi index! 
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 160
    Ember!Állj már le!Ha nem nem tetszik a játék , ne játssz vele , hagyd abba , agy legalábbis ne a fórumon idegesíts mindenkit a ... hozzászólásaiddal!
    szerkesztette ezt: 07.04.2018

Hé,... ember,... ha nem tetszik a kommentem, nem kell elolvasni,.... ennyi...  nekem sem tetszik nagyon sok komment, mégsem verem magamat miatta...   Kérdésem a következő, hogy milyen alapon utasítgatol te engem, hogy milyen kommentet teszek fel a topicba?  Aztán...  - tudasd már velem, hogy akkor hol írjam meg a véleményemet? Talán a televízió  teletext oldalára?   Nem mindenkit idegesít a kommentem, csak a Ferenc Jóskákat...

Üdvözletem...

Hé,... ember,... ha nem tetszik a kommentem, nem kell elolvasni,.... ennyi...  nekem sem tetszik nagyon sok komment, mégsem verem magamat miatta...   Kérdésem a következő, hogy milyen alapon utasítgatol te engem, hogy milyen kommentet teszek fel a topicba?  Aztán...  - tudasd már velem, hogy akkor hol írjam meg a véleményemet? Talán a televízió  teletext oldalára?   Nem mindenkit idegesít a kommentem, csak a Ferenc Jóskákat...

Üdvözletem...

Szia Macilacee!
    Ismét nagyon elengeded magad. Kérlek figyelmesebben ontsd magadból a kellemetlenségeket. Nem csak én érzem azt, hogy Te itt inkább kötözködni akarsz, mint informálódni. Már nem az első eset, hogy meg kell kérjelek, hogy fegyelmezd magad.
    Uriel
    szerkesztette ezt: 07.04.2018

...

Post edited by Macilacee (HU2) on

Értem. Aki itt megmondja a frankót, azt le kell lőni ugye?  Mit mondtam, ami nem bír nyomdafestéket?  Van valami olyan, ami nem fedi a valóságot?  Aki átlátja itt a dolgokat és nagydobra is veri, annak be kell fogni a száját, mert fenyegetve érzi magát?  Nos tisztelt moderátor úr, ez alkalommal ez itt nem fog működni.  Amikor a top szövis múltik itt egymás torkát marcangolják és egymást szapulják, ők engedik el magukat, nem én és őket nem 'oltod' le.... Akkor hogy is van ez?  Aki szimpi, annak lehet mindent, aki pedig nem szimpi,  ott pedig részrehajlás van?  Ne élj vissza a hatalmaddal...

Szia!
    Idézem magam : "Már nem az első eset, hogy meg kell kérjelek, hogy fegyelmezd magad. " Hol itt a visszaélés a hatalmammal? Na meg milyen hatalmam van nekem ?
    Nem kell minden valóságot ide jegyezned olyan módon, ami kellemetlenséget okozhat másoknak. Nyugodtan megteheted anélkül. Milyen részrehajlásról beszélsz? Teljesen össze vissza írsz mindenről, csak azért hogy valamibe, vagy valakibe beleköthess. Na ez nem fog menni!
    Hol vannak már azok a beszélgetések. A Top szövik marakodása, meg a nagy szerverháború?  Talán észrevetted, hogy ami viszály, vagy ellenséges, azt éppen Te csinálod.
    Rohamosan csökken a népszerűségi indexed. Lassan elveszted a lehetőségedet, hogy mások szemében is fontos személynek tűnj itt a fórumon. Beleírogatsz minden topicba, felborzolod az amúgy nyugodt kedélyeket, és evvel nem teszel jót senkinek. Nem kell visszaélnem a hatalmammal ahhoz, hogy letiltsalak, ez a dolgom. Trollkodásnak nevezik, azt amit csinálsz. Még egyszer megkérlek, hogy moderáld magad, mert én a lehetőségeimmel élve, mint moderátor kérlek erre.
    Uriel

Igen. értem. Világos, Aki hangoztatni merészeli leplezetlen véleményét, az be lesz fenyítve!  Totál demokratikus....  A saját szavaimat  a népszerűségi indexről nem kellene ellenem fordítanod, mert etikátlan...

Hol vannak már azok a beszélgetések a top szöviket illetően?   ( Bryll újra a szerveren címzetű topic )  márc.21-21 és később is...  Még mindíg megy az ereszd el a hajamat...  Az ugye még nem olyan régi?...  Egyébként nem szokásom valótlant állítani...  Minden tiszteletem és megbecsülésem még mindíg a tiéd, de sokszor nem a lényegre válaszolsz :-) A letíltásról annyit, hogy még ez a jelképes börtönbe zárás is sértő a személyi jogokra nézve, mert nem tartom magam bűnözőnek és nem is érzem magamat annak, mivel a bűnözőket szokták börtönbe zárni  :-)  

Igen. értem. Világos, Aki hangoztatni merészeli leplezetlen véleményét, az be lesz fenyítve!  Totál demokratikus....  A saját szavaimat  a népszerűségi indexről nem kellene ellenem fordítanod, mert etikátlan...

Hol vannak már azok a beszélgetések a top szöviket illetően?   ( Bryll újra a szerveren címzetű topic )  márc.21-21 és később is...  Még mindíg megy az ereszd el a hajamat...  Az ugye még nem olyan régi?...  Egyébként nem szokásom valótlant állítani...  Minden tiszteletem és megbecsülésem még mindíg a tiéd, de sokszor nem a lényegre válaszolsz :-) A letíltásról annyit, hogy még ez a jelképes börtönbe zárás is sértő a személyi jogokra nézve, mert nem tartom magam bűnözőnek és nem is érzem magamat annak, mivel a bűnözőket szokták börtönbe zárni  :-)  

Szia!
    Sajnállak is egy kicsit Téged. Ekkora fogalomzavarral nehéz beletalálni az igazságba. Ez a bűnözős összehasonlítás egy kicsit erős fantáziával van körítve. A Bryll újra a szerveren pont a Te és a hasonló indulatokkal író tagoknak van meghagyva. Amíg normális keretek között, nem trágárul írnak , addig ez nem sért senkit. Ide-oda megy a labda, ha nekik jó, én nem tehetek róla. 
    Leplezetlen vélemények jöhetnek, más tagokról , személyes kritika, vagy becsmérlő szövegek nem. Erre kértelek, nem többre. Nem a lényegre válaszolok? Amennyiben ez a játékhoz kapcsolódik , akkor megpróbálom megkérdezni, és utána közlöm itt is. Azonban olyan kérdésekre és bejegyzésekre, amik más személyekről szólnak, azokra nem tudok mindig válaszolni, mert nem látom teljesen át a helyzetet.
    Etikátlan lenne, amit írtam? Jelents fel! Bárki megteheti, hogy ír a Supportnak, hogy a moderátor nem megfelelően teljesíti a feladatát, s akkor lehet, hogy lesz helyettem más. Talán avval jobb kapcsolatot tudsz majd kialakítani. 
    Ironikus, szarkasztikus bejegyzéseiddel sokan nem értenek egyet. Ezért kértelek, hogy moderáld magad. Nem fenyegettelek, hanem kértelek, demokratikus módon. Azért idézlek olyan sokszor, mert a szavaidban van a kötekedés, s azokat kell fésülnöm. 
    Mivel mások is kértek, hogy fejezd be itt az acsarkodást, ezért éreztem úgy, hogy hivatalból nekem is figyelmeztetnem kell téged. Jó lenne, ha az időm nagy részét nem kellene veled töltenem, mert igazából nem tetszik , amiket bejegyzel, s emiatt elpocsékolt időnek tartom a neked való válaszolásokat.
    Uriel
Sign In to comment.