FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

14548

• UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Szia!
    Javítás alatt van, tudnak a problémáról.
    Uriel
  • Maghun (HU2)Maghun (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 27
    √údv Mindenkinek!
    Ezt a hibát nem láttam máshol leírva: 
    tegnap (2017. 12. 13.) "beragadt" a bejelentkez√©si b√≥nusz, ma nem tudtam megn√©zni sem mit adna, sem felvenni. Kil√©ptem bel√©ptem, t√∂bbsz√∂r √ļjraind√≠tottam g√©pet mindent... A seg√≠ts√©geket elŇĎre is K√∂sz√∂n√∂m!
    "Jegyezd vele az égre
    ¬†√Ėr√∂k tan√ļs√°g√ļl:
    ¬†Hab√°r f√∂lŇĪl a g√°lya,
    ¬†S al√ļl a v√≠znek √°rja,
    ¬†Az√©rt a v√≠z az √ļr!"
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† (PetŇĎfi)
    Maghun (HU2) mondta:
    √údv Mindenkinek!
    Ezt a hibát nem láttam máshol leírva: 
    tegnap (2017. 12. 13.) "beragadt" a bejelentkez√©si b√≥nusz, ma nem tudtam megn√©zni sem mit adna, sem felvenni. Kil√©ptem bel√©ptem, t√∂bbsz√∂r √ļjraind√≠tottam g√©pet mindent... A seg√≠ts√©geket elŇĎre is K√∂sz√∂n√∂m!
    Szia!
    Ez egy bug, és már tele van hasonló bejegyzésekkel a fórum. Javítani fogják.
    Uriel
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 98
    Sziasztok, nekem az a probl√©m√°m, hogy tegnap sem √©s ma sem tudtam begyŇĪjteni a Bejelentkez√©si b√≥nuszt. EgyszerŇĪen az ablak baloldal√°n 3 √ľres n√©gyzet jelenik meg, a vip aj√°nd√©kokn√°l meg csak a vip szimb√≥lum, de ha r√°kattintok, akkor nem t√∂rt√©nik semmit :-(
    Sziasztok, nekem az a probl√©m√°m, hogy tegnap sem √©s ma sem tudtam begyŇĪjteni a Bejelentkez√©si b√≥nuszt. EgyszerŇĪen az ablak baloldal√°n 3 √ľres n√©gyzet jelenik meg, a vip aj√°nd√©kokn√°l meg csak a vip szimb√≥lum, de ha r√°kattintok, akkor nem t√∂rt√©nik semmit :-(
    Szia!
    Tudnak róla, javítani fogják.
    Uriel
  • Macsati35 (HU1)Macsati35 (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 20
    Szia!
    Uriel

Szia
    Nekem is ilyen gondom van és az lenne a kérdésem, hogy esetleg  lesz valami kárpótlás? Mert azér ritkán, de ad rubintot és más jó dolgokat is.
    V√°laszodat elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m
    Macsati35
    Szia!
    Uriel

Szia
    Nekem is ilyen gondom van és az lenne a kérdésem, hogy esetleg  lesz valami kárpótlás? Mert azér ritkán, de ad rubintot és más jó dolgokat is.
    V√°laszodat elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m
    Macsati35
    Szia!
    Mivel ez az eset nem mindenkin√©l volt, ez√©rt mindenkinek nem adhatnak k√°rp√≥tl√°st. A Supportnak √≠rhatsz, Te is √©s mindenki, akivel ez t√∂rt√©nt, √©s a vesztes√©gedet megbecs√ľlheted, amit bele foglalsz a lev√©lbe. Akkor pontosan tudni fogj√°k, hogy mit vesztett√©l, √©s mivel kell k√°rp√≥tolni.
    Uriel
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 98
    Gyors karbantart√°s √©s m√©g mindig nem mŇĪk√∂dik a bejelentkez√©si b√≥nusz :-(
  • Sziasztok! Nem lehet bel√©pni a j√°t√©kba. Azt √≠rja, hogy: a kapcsolat az oldallal nem biztons√°gos. Ilyenkor mi van?
  • Sziasztok! Nem lehet bel√©pni a j√°t√©kba. Azt √≠rja, hogy: a kapcsolat az oldallal nem biztons√°gos. Ilyenkor mi van?
    A probléma megoldódott, nem tudom, hogy mi lehetett a baj.
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 67
    halihó! nem lehet a játékba belépni! másoknál? vagy csak nálam van gebasz?

aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • gandika77 (HU2)gandika77 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 5
    Sziasztok. Tegnap reggel nem tudtam belépni játékba, emailre ránéztem a supporttól ez az email jött.
    ACCESS DENIED - DOUBLE ACCESS DISABLED.
    Tegnap03:54
    \Support\¬ę[email protected]¬Ľ

¬†levelet k√ľld√∂ttNekem

New message received : 

Dear User, Your Account is Unfortunately Enrolled in Identity Verification 

Ticket : #52748

For This Reason : 
    ## ? Fake Transaction .
    ## ? The account receives a connection from another country 

Login Now

Kb 3 óra mulva engedett. be. Ma reggel ismét nem tudtam be lépni, email nem érkezett. Szerintetek mi lehet a probléma? 
  • anyus58 (HU2)anyus58 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 9
    M√ĀR MEGINT NEM TUDOK BEL√ČPNI A J√ĀT√ČKBA SOK K√ĀROM LESSZ SEGITS√ČGET K√ČREK HOGY TUDOK BEL√ČPNI M√ĀR MINDENT MEGPROB√ĀLTAM DE SE HOGY SE ENGEDBE A J√ĀT√ČKBA

SEGITS√ČGET K√ČREK VAJON CSAK ENGEM NEM ENGEDBE.

MIT KELLE M√ČG CSIN√ĀLNI HOGY BE TUDJAK L√ČPNI

√úDV BELLE
    anyus58 @ hu 1
    M√ĀR MEGINT NEM TUDOK BEL√ČPNI A J√ĀT√ČKBA SOK K√ĀROM LESSZ SEGITS√ČGET K√ČREK HOGY TUDOK BEL√ČPNI M√ĀR MINDENT MEGPROB√ĀLTAM DE SE HOGY SE ENGEDBE A J√ĀT√ČKBA

√úDV BELLE
    Szia!
    Innen sajnos semmilyen okos tan√°csot nem tudok adni. A Supportnak kell levelet k√ľldeni, ott foglalkoznak ezekkel a dolgokkal.
    Uriel
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 459

√úDV BELLE
    Ha a l√°ncingek olajoz√°s√°t, meg hasonl√≥kat csin√°lja v√©g n√©lk√ľl, akkor csak t√ľrelmesen v√°rni kell.
    Ha azt írja ki, hogy nincs ilyen felhasználó, akkor a magyar 1-es szervert kell kiválasztanod.
    Ha a jelsz√≥ nem j√≥, akkor valaki megv√°ltoztatta a jelszavadat √©s k√©rni kell √ļj jelsz√≥t.
    Lorant96 @ hu 2
  • anyus58 (HU2)anyus58 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 9
    Be lépés sajnos nagyon sokszor nem mutatja a belépési rublikákát igy nagy szenvedés áron ha szerencsém van be tudok lépni
    A l√°ncingek futatt√°sa is f√©l√≥r√°ba van de semmi se tŇĎrt√©nik.
    √Čs a magyar 1-en j√°tszok.
    Ha talán betudnék lépni a játékba. Igy ha nem  a rublikát nem mutatja akkor soha se tudok belépni  mert mégis hová irjam a jelszót.

Ez a j√°t√©k egyre jobb tŇĎbb a hiba mint mikor kezdŇĎdŇĎtt sajnos.

√ľdv Bella1

anyus58 @ hu 1
  • Varga J√≥zsefn√© (HU2)Varga J√≥zsefn√© (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 90
    Sajnos elég sok hiba van ebbe a játékba,sose oda  megy ahova akarom,sokszor a zöldön nem is mutat semmit ha támadni akarok.Sokszor alig lehet felpakolni a katonákat mert mindig átvált másra jó lenne ha csinálnak valamit,hogy haladni is lehetne.
    zsó
  • vikid (HU2)vikid (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 3
    Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Kerestem a fórumon de nem leltem rá :)
    Ha valaki elfelejtette a jelszavát és az e-mail címet ahova beregelt és kb 2-3 éve játszott utoljára akkor az az acc örökre elveszett vagy vissza lehet még hozni valahogy?
    A v√°laszokat elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m

Viki
    vikid @ hu 2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 569
    szerkesztette ezt: 09.12.2018
    vikid (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Kerestem a fórumon de nem leltem rá :)
    Ha valaki elfelejtette a jelszavát és az e-mail címet ahova beregelt és kb 2-3 éve játszott utoljára akkor az az acc örökre elveszett vagy vissza lehet még hozni valahogy?
    A v√°laszokat elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m

Viki
    Szab√°lyzat

9

A szerzŇĎd√©s idŇĎtartama; A felhaszn√°l√≥i fi√≥kok t√∂rl√©se

9.1Az online j√°t√©kra, mobilj√°t√©kra, vagy egy√©b szolg√°ltat√°sra vonatkoz√≥ kifejezetten elt√©rŇĎ rendelkez√©s hi√°ny√°ban a Goodgame Studios weboldal√°nak, az online j√°t√©koknak, mobilj√°t√©koknak √©s egy√©b szolg√°ltat√°soknak haszn√°lat√°ra vonatkoz√≥ SzerzŇĎd√©s hat√°rozatlan idŇĎre sz√≥l. A SzerzŇĎd√©s akkor kezdŇĎdik, amikor a Goodgame Studios visszaigazolja vagy aktiv√°lja a felhaszn√°l√≥i fi√≥kot.
    9.2A SzerzŇĎd√©st b√°rmelyik f√©l b√°rmikor azonnali hat√°llyal felmondhatja, felt√©ve, ha nem sz√ľletett meg√°llapod√°s √°tmeneti szerzŇĎd√©srŇĎl.
    9.3B√°rmelyik f√©lnek joga van alapos ok alapj√°n felmond√°si idŇĎ n√©lk√ľl megsz√ľntetni a SzerzŇĎd√©st. Az ‚Äěalapos ok‚ÄĚ k√ľl√∂n√∂sen a k√∂vetkezŇĎket jelenti:
    a) a felhaszn√°l√≥ nem fizette meg a d√≠jakat, vagy eml√©keztetŇĎ ellen√©re sem fizet;
    b) a felhaszn√°l√≥ viselked√©se jelentŇĎs m√©rt√©kben befoly√°solja a t√∂bbi j√°t√©kos felhaszn√°l√≥i √©lm√©ny√©t;
    c) a felhaszn√°l√≥ csal√°st (cheat), m√≥dos√≠t√°st (mod) √©s/vagy ‚Äěhekkel√©st‚ÄĚ (hack), vagy egy√©b olyan szoftvert, eszk√∂zt vagy szkriptet haszn√°l, amely megv√°ltoztatja a j√°t√©k√©lm√©nyt vagy az √©ppen j√°tszott online, illetve mobilj√°t√©k mechanizmus√°t;
    d) valamely harmadik fél használ egy felhasználói fiókot, kivéve, ha ezt az adott játék szabályai kivételesen konkrétan megengedik;
    e) a felhaszn√°l√≥ egy harmadik f√©l felhaszn√°l√≥i fi√≥kj√°t haszn√°lja, vagy egy online j√°t√©kon bel√ľl t√∂bb felhaszn√°l√≥i fi√≥kot haszn√°l, kiv√©ve, ha ezt az adott j√°t√©k szab√°lyai kiv√©telesen konkr√©tan megengedik;
    f) a felhaszn√°l√≥ az online vagy mobilj√°t√©kokban haszn√°lt virtu√°lis t√°rgyakat ezen j√°t√©kokon k√≠v√ľl haszn√°lja, megpr√≥b√°l ‚Äěval√≥di‚ÄĚ p√©nz√©rt v√°s√°rolni vagy eladni ilyen virtu√°lis t√°rgyakat, vagy megpr√≥b√°lja elcser√©lni azokat;
    g) a felhasználó eladott vagy vásárolt egy felhasználói fiókot, illetve fiókot cserélt mással;
    h) a felhasználó vétkes módon megsérti a többi felhasználó vagy a Goodgame Studios védelmét szolgáló törvényeket;
    i) a felhasználó szándékosan megsérti a jelen felhasználási feltételeket, egyéb irányadó jogszabályokat és/vagy a játék szabályait.
    9.4A megsz√ľntet√©st minden esetben √≠r√°sban kell k√∂z√∂lni. A megsz√ľntet√©sre vonatkoz√≥ e-mail √≠r√°sbeli megsz√ľntet√©snek tekinthetŇĎ.
    9.5Hosszabb ideig tart√≥ inaktivit√°s eset√©n a Goodgame Studios jogosult t√∂r√∂lni az inakt√≠v fi√≥kot, amennyiben errŇĎl elŇĎzetes √©rtes√≠t√©st k√ľld√∂tt, √©s az inaktivit√°s meghaladta a 3 h√≥napot. Emellett a Goodgame Studios a SzerzŇĎd√©s lej√°rtakor saj√°t bel√°t√°sa szerint t√∂r√∂lheti a felhaszn√°l√≥i fi√≥kot.
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    √Čs m√©g sok m√°s √ļtmutat√≥...
  • vikid (HU2)vikid (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 3
    Köszönöm a gyors segítséget!

Ezek szerint elment a s√ľllyesztŇĎbe az a kast. :(
    vikid @ hu 2

Hagyj √ľzenetet!

VastagDŇĎlt√Āth√ļzottOrdered listSz√°mozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt