Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Nyílt levél a Supporthoz!

157»

• John1979 (HU2)John1979 (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    Az én véleményem: ***** ***** **************** *** ************ **** ********** *** ************** ** ***** **** ***** **** *********!!!!!

UI: Ha esetleg olvasnád azt tanácsolom, dupla kabát legyen rajtad, nehogy fázz az út szélén :) Vamzer.
    Sziasztok

Gondolom Valika itt a stílusával szeretett volna eldicsekedni.....
    Nyilván otthon a családdal is így beszél és még a mellét is kihúzza hozzá, hogy ő ettől mekkora nagy legény, hogy még erre is képes.
    Nah de mellesleg közel egy év kellet, hogy egy ilyen bug-ott javítsanak. Isten malmai lassan őrölnek de a GGE malmai még annál is lassabban. Jóval előbb is meg tehette volna ezt a GGE hisz a pénzes játékosok (akik most oly nagyon fel vannak háborodva) és a nem pénzes játékosok között így is elég nagy volt a szakadék ez a bug meg ezt a szakadékot még inkább kitágította.
    Valamint én elhiszem, hogy rosszul érint valakit, hogy most eszközre kell költeni nem pedig arra, hogy kis acc-okba rubcsit vegyenek, hogy könnyebb legyen érődött foglalgatni. Nyilván nagy meg próbáltatás lesz ezután eszközt venni hisz így is nehézkes egy - egy event megnyerése ezután meg......

Nah de akinek eddig se okozott gondot a Viza vagy Mastro kártya elhúzása nem hiszem, hogy ezután nagyon megerőltető lesz csak ezután eszközre és nem különféle sze....égekre kell majd költeni a gyerek ebéd pénzét.
    Persze meg kell nézni ki illetve kik is vannak oly nagyon felháborodva már ez is elég beszédes.
    Mint ahogy az is elégbeszédes, hogy ki is húzta rögtön elő ezt a topicott a süllyesztőből ......
    Persze el lehet gondolkozni sok minden ....
    Például azon, hogy a fröcsögés, a Buvar szülők gyermekei miért nem tudnak inkább a játékkal foglalkozni ahelyett, hogy itt szítják a tűzet ami már lejárt lemez....
    Bár vannak akik szeretik a sercegő hangot amit az üres lemez lejátszásakor fröcsög magából a hangszóró de miből gondolja bárki is, hogy ez még érdekel valakit ?
    Ha meg a GGE ez miatt a topic miatt szüntette volna meg ezt a Bug-ott akkor meg tehette volna akkor is mikor ez a topic meg született de nyilván ebbe bele kellet volna gondolnia annak aki ezt a topicott hirtelen elő vadászta unalmában. 
    Nah DE ez van bele kell törődni, hogy vannak akik nem bírják a nyugalmat és unalmukban vagy ép kínjukban a semmitevéstől már nem tudják mit csináljanak...... Persze lehetne eventezni is de nyilván az írás jobban megy....

J.
    Zs.P.
  • ValidID (HU2)ValidID (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.03.2018
    Valika? :D Gondolom az angol tudásod a "John"-ig terjed, feltételezem azt is filmből másoltad ki gyorsan 1 cetlire nehogy véletlenül felcserélj 2 betűt. Angol szótárt ajánlom figyelmedbe. Google fordítót ne használd mert az nem a barátod. Szerencsére már nem galamb alól játszod a  megmondó kapitányt :) Meglátjuk mit hoz a jövő. :)
    Post edited by Uriel on
    Valika? :D Gondolom az angol tudásod a "John"-ig terjed, feltételezem azt is filmből másoltad ki gyorsan 1 cetlire nehogy véletlenül felcserélj 2 betűt. Angol szótárt ajánlom figyelmedbe. Google fordítót ne használd mert az nem a barátod. Szerencsére már nem galamb alól játszod a megmondó kapitányt :) Meglátjuk mit hoz a jövő. :)
    Nah látod megy ez neked trágárkodás nélkűl is. Bár biztos te meg a magyar szótárat kaptad elő....
    Hát Valika mindenesetre grat már ahhoz is, hogy megtaláltad.
    A pubi elvtársat szabadságra küldtétek? Vagy még a bokszerotokban pihizget jó mélyen ?
    Bár a stílusotok és a felfogó képeségetek kb-é ugyanazon a szinten van még mindig.
    De mit várjon az ember ? Az úgy is túl nagy elvárás tőletek, hogy elgondolkozzatok azon a sok nem normális hü...égen amit itt képesek vagytok összehordani.
    De nem baj fröcsögő nyálgépek mindig kellenek akik felháborodhatnak mindenen....
    Nyilván sokan úgy gondolták, hogy ez a bug végleges lesz (nyilván az értelmi képességük erre engedett következtetni) arra azért kíváncsi lenék, hogy a többi bug javítása esetén amit javítanak vagy ép belekerül a játékba azok miatt miért nem vagytok felháborodva ugyanígy ??
    Nyilván annyit játszatok, hogy azok már fel se tűnek....

J.

Post edited by Uriel on
    Zs.P.
    Szerinted adok a szavadra vagy vagy annyira érdekes hogy elolvassam a féloldalas 
    Post edited by Uriel on
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    Drága Galambász barátunk!
    Ebben a topicban kifejtetted már, hogy te egy fillért sem tettél a játékba.....látod ezt el is hiszem neked.
    Viszont azt nem említetted, hogy miért.........
    Látványos mélyrepülésed azután kezdődött, hogy Kopi  elhagyta a szövetséged.....vajon miért?
    Csak nem azért mert ő dotált és tolta beléd a lóvét?
    Lehet, hogy most egy újabb fejőstehenet találtál és ezért megy megint a játék?
    Az mindenesetre látszik, hogy fogalmad sincs mi történik a szerveren :"Persze lehetne eventezni is de nyilván az írás jobban megy..."....ezt írtad és nem vetted észre, hogy egymásután 3 eventet nyertünk :p
    Vajon miért volt rossz a nem rubinozó játékosoknak a vihar szigeti bug?.....csak nem azért mert így ők is nyertek valamit?
    Látod csupa kérdés most az életem:)

kovacsko @ hu 2
    Szerinted adok a szavadra vagy vagy annyira érdekes hogy elolvassam a 
    Nah haladunk :)
    Nevetséges vagy mint mindig :)
    Post edited by Uriel on
    Zs.P.
    Ebben a topicban kifejtetted már, hogy te egy fillért sem tettél a játékba.....látod ezt el is hiszem neked.
    Viszont azt nem említetted, hogy miért.........
    Látványos mélyrepülésed azután kezdődött, hogy Kopi  elhagyta a szövetséged.....vajon miért?
    Csak nem azért mert ő dotált és tolta beléd a lóvét?
    Lehet, hogy most egy újabb fejőstehenet találtál és ezért megy megint a játék?
    Az mindenesetre látszik, hogy fogalmad sincs mi történik a szerveren :"Persze lehetne eventezni is de nyilván az írás jobban megy..."....ezt írtad és nem vetted észre, hogy egymásután 3 eventet nyertünk :p
    Vajon miért volt rossz a nem rubinozó játékosoknak a vihar szigeti bug?.....csak nem azért mert így ők is nyertek valamit?
    Látod csupa kérdés most az életem:)

Nah drága barátom.

1. Ha ismernél nem irkálnál ennyire nagy butaságokat.
    2. Ha kopit ismerted volna vagy ismernéd akkor a szamárságok irkálástól és fantazmagóriák kitalálása helyet talán másra is fordíthatnád idődet....
    3. Ha neked fogalmad lenne arról hányan felajánlták, hogy ennyi meg annyi rubint vesznek nekem akkor tutti nem a Kopi jutna eszedbe. De eddig sem és ezután sem fogadok el senkitől semmit. Persze nem úgy mint ti Otszig -tól ugyebár.....

De ha nagyon személyeskedni akartok hát azt én is tudok ha gondoljátok bele is mehetünk....
    Bár szerintem a szerveren erre nem túl sokan kíváncsiak. 
    Ha meg már a galambászatról van szó te mennyi időt is töltöttél galamb alatt a háború idején ???
    Össze számoltad már vagy ahhoz a számológép is kevésnek bizonyult és inkább feladtad ?
    Azért azokkal az event győzelmekkel nem biztos, hogy oly nagyon dicsekedni kéne ugyebár......
    De szerintem ebbe se kéne nagyon bele merülni még ha nem is én hoztam fel ugyebár a témát.
    Legalább a szerver kapcsán képben vagy ha már a saját szövid kapcsán nem is igazán tiszta nálad a kép.
    Bár meg tehettem volna és meg tehetném, hogy elmerüljek a témában de semmi kedvem hozzá.
    "Más tollával ékeskedni...."
    Nah látod bennem csak egy kérdés fogalmazódott meg:
    - Miért jó neked, hogy égeted magad és a szövidet ?

J.
    Zs.P.
    Milyen érdekes hogy a kemény John, amikor végre megmutathatta volna mit tud, inkább galamb alól okoskodott, hogy ő mennyire kemény. Most meg MNT alól monja a szót :D Amikor azt hiszi az ember hogy nincs, akkor jön rá hogy de igen, mindig van lejjebb. Bocs srác, de még mindig nem olvasom végig a 
    Post edited by Uriel on
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Meg kérek mindenkit, hogy a szavait válogassa meg. Ne egymásról alkossatok véleményt, vagy tegyétek azt privát levélben.
    Uriel
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    Én még életemben nem voltam galamb alatt. Úgy vagyok vele, hogy ha nem életbevágó akkor nem hagyom cserbe a társaimat.
    Az igaz, hogy nem ismerem olyan jól Kopit, de tudod amikor átjöttek a mi szövinkbe, mesélt pár dolgot.....
    De ez már a múlt, lapozzunk.....

kovacsko @ hu 2
    Én még életemben nem voltam galamb alatt. Úgy vagyok vele, hogy ha nem életbevágó akkor nem hagyom cserbe a társaimat.
    Az igaz, hogy nem ismerem olyan jól Kopit, de tudod amikor átjöttek a mi szövinkbe, mesélt pár dolgot.....
    De ez már a múlt, lapozzunk.....

Hát igen...
    Mesélt ő nagyon sok mindent nagyon sok mindenkinek...
    Van aki bedőlt neki és van aki nem.
    A galambot meg tegyük helyére mert látom annyira kicsinyesek vagytok, hogy tovább nem juttatok még ebben a játékban.
    Azt hagyjuk, hogy 11 hónapot végig háborúztam és mennyit aludtam közben és mennyit ültem gép előtt illetve, hogy amíg más vígan nyaralt addig én társaimmal itt ültünk és csatároztunk. Mert ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy galamb alá mentem.
    December elején napra pontosan meg mondtam a szövetségemnek, hogy mikortól megyek galamb alá illetve, hogy mennyi időre. Az amiért galamb alá kényszerültem nem jó szándékomból történt!
    De ennek okát nem kívánom kifejteni. Mert nem tartozik sem a nagy nyilvánosságra sem pedig rátok. Kaptam én már tőletek éppen elég trágár, mocskolódó levelet amiben a halálomat kívánjátok persze azt részletezve, hogy miként is szeretnétek azt. Ha kultúr emberekkel kéne megosztanom dolgokat még meg is tenném ahogy azt meg is tettem sok más emberrel priviben.
    Én nem kívánom senkinek, hogy az élet olyan helyzetbe sodorja amiben voltam akkor és amilyenben vagyok most.
    Nah és persze fröcsöghetek tovább és írhatjátok tovább a bla - bla - bla meg mit tudom én milyen értelmetlen közröhejeket.
    Ha ti ettől meg a multijaitoktól várjátok az elismerést ha ti ezért harcoltatok és számotokra ez a nagy civilizált "uj rendszer" hát hajrá. Sok sikert hozzá.
    Eddig is nevettem rajtatok ezután sem lesz ez másként.
    Ami biztos ha ettől képzelitek magatokat nagynak ettől gondoljátok, hogy hú de kemények vagytok és majd hú.......
    Abban az esetben szerintem tévedtek ettől nem lesztek sem vagányak, sem erősebbek.
    De ez legalább rátok illik:

J.
    Zs.P.
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    szerkesztette ezt: 04.03.2018
    Jó reggelt John( De nem rambo)

Arról volt szó hogy a háborútól függetlenül nem lesz módod sokáig játszani...
    Anno ezt írtad.
    Érdekes mikor vége lett a háborúnak, gyorsan megoldodott az a  hihetetlen gond ami miatt galambot tartottál, és megint a játék mezejére léptél.
    Lehet nem is volt semmi ami a játékodat akadályozta, csak a majré, ...?
    Ezt a BUG ot hivatalosan tőletek szakaszosoktól tudta meg a hivatalos support, Bryll kolléganőd mószer leveleiből, meg Jessika külföldi fórumos bejegyzéseiből.
    És ezek a tetteitek vezettek oda hogy javították.
    Érdekes míg a szakasznak szüksége lehetett volna a bátor játékodra addig végig galamb alatt voltál, előtte míg a szakasznak állt a zászló meg kritikán aluli aljas játékot folytattál kisebb, nálad gyengébb játékosok ellen nagy arccal.
    Ugyan elmenekültél a szakaszból, de a mentelitásod megmaradt...
    Véded a védhetetlent.
    Nem kell neked ide írnod semmit magadról, a betegségeidről, mert hidd el mindenki tud rólad mindent.
    Gondolom egy következő háború esetén is ha nem nektek állna a zászló, közbe jönne valami betegség, vagy egyéb és megint galamb alól osztanád itt az észt, és sértegetnél itt mindenkit galamb alól, miközben most gyakorlatilag éjjel nappal a monitor előtt űlsz ahogy látni!
    Csodálom hogy a szövetség amiben vagy hagyja hogy sértegess itt embereket, és egész szövetségeket, vigyázz mert lehet megunják azt hogy miattad kerülhetnek esetleg kellemetlen helyzetbe, és eltanácsolnak.
    Akkor hova fogsz menni?
    Próbálj meg konstruktívan fórumozni, mert nyafogás lehet a mentalitásod következménye.
    Játszogass normálisan, ez egy játék, ami az életed fontos része mit csinálnál ha folyamatosan galamb alatt kéne lenned mert "közbe jött valami" ? ;)
    Jó játékot!
    És kicsit visszafogottabb konstruktívabb fórumozást kívánok!

Post edited by Uriel on
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    szerkesztette ezt: 04.03.2018
    Hölgyek/ Urak/ Kedves Játékostársak!!

Csak annyi lenne az észrevételem, hogy nem teljesen mindegy már hogy mi történt a múltban... igen volt egy bug amit ki lehetett használni a szerencsések vagy szemfülesek erről korábban értesültek míg mások a végén kerültek oda a mézes csuporhoz...

Hogy őszinte legyek Bryll levele meglepetésként hatott a szerver jelentős részére akik a fórumot olvasták és ezt közvetítették a szövijük felé... Ha nincs ez a levél akkor mondhatni csak a "kiváltságosak" éltek volna vele és a szakadék még nagyobb lenne mint most... Az már persze teljesen más oldala hogy ezt elküldték a Supportnak is és ezzel a nem túl fényes megítélésük még jobban a béka s*gge alá került... (na de komolyan ne legyünk naivak az üzemeltetők is tisztában voltak vele, és ha Bryll levele lett volna a kiváltó ok akkor nem durván 4-5 hónap elteltével javították volna hanem azonnal)

Panaszkodni lehet, hogy megszűnt a bug és ezzel mennyi mindent kivettek a "zsebünkből" DE és még egyszer DE arról miért nem volt fent a fórumon bejegyzés hogy a támadó eszközök amik nem kerülnek felhasználásra még egy vesztes támadás után azonnal visszakerülnek és újra felhasználhatók nem volt poszt áradat hogy: "jujj de jó és végre egy király dolog"... Ezt elfelejtjük mert a jó az természetes az jár... Pedig az utóbbi idő egyik leginkább játékosbarát frissítés volt... ami a támadás költségét durván a harmadára csökkentette...

Mint minden játékban itt is vannak ellentétek szövik és játékosok között... de nem tudom felfogni, hogy a hosszú évek alatt nem untátok még meg egymás szapulását vélt/ valós sérelmek miatt féligazságok és szájhagyomány útján terjedő pletykák miatt... Értelmetlen és végeláthatatlan ahol ezt a szájkaratét egyik fél sem nyerheti meg csak elüldözitek a fórumozókat mert minden topic előbb utóbb ebbe az eszetlenségbe torkollik... 

Inkább segíteni kellene az "új" játékosokat tanácsokkal tapasztalatokkal hogy ne "kihaljon" a szerver hanem hogy felemelkedjenek újak akik a régieket pótolják illetve töltsék és színesítsék a szerver népét...

Remélem nem bántottam meg senkit... nem ez volt a célom, de ha már itt vagyunk... felnőttek vagyunk... vagy annak érezzük magunkat akkor próbáljunk meg úgy is viselkedni... és a szabad időnket amit itt töltünk próbáljuk meg inkább hasznosan tölteni és a játék élményének szentelni...

XelysaX 

XelysaX @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    XelysaX levelével nagyon egyet értek. Mindig ugyanazok, és mindig ugyan arról vitáznak, végeláthatatlan, ködbe vesző sérelmekről. Amikor még a másik szöviben, ami akkor a legnagyobb volt, na azok voltak akik, mert amikor kezdtem, akkor még máshol voltam? Mi is ez?  Valakinek meg kell győznie a másikat valamiről, s ezek a fontos alátámasztások. A múlt felhánytorgatása, miközben valójában egy csendesebb kicsit szabályosabb HU2 szerver alakul ki. Arról nem is beszélve, hogy a múltban esett személyes sértések is előkerülnek állandóan, akár melyik topicba is jegyez a fent említett ugyanazok egyike. Evvel a többiek érdeklődését és kíváncsiságát is megtörik, mert senkinek sincs kedve az acsarkodásokat olvasgatni.
    Személyes tartalmú levelet küldjetek személyesen személynek címezve. Miért kell mindenkinek látnia a "ki tud sértőbbet mondani a másikra irodalmi köntösben" szócsatákat. Közönségre van szükségük ezeknek az embereknek? Nem a fórum közönsége , akik erre kíváncsiak. Jó lenne a jelenre és a jövőre koncentrálva gondolkodni, és arról beszélgetni.
    S, igen a játékban fellelhető jó dolgok. Ezeket senki sem jelzi azonnal, csak amikor hirtelen 5 perccel rövidebb egy madzag. Gondolom hétvégén érnek rá többen, de amit itt takarítanom kell néha az kicsit nevetséges. Jó lenne, ha a bejegyzések  sokkal fontosabb és értelmesebb  dolgokról szólnának.
    Uriel
  • Aninuscsalas (HU1)Aninuscsalas (HU1) Bejegyzések: 14
    Ez nem igaz én SMS-be próbáltam venni rubintot de nem adták meg.
    A pénzt elvették de a RUBIN sehol felháboritó! ):|

NINCS mostmár semmin!!!!
    !!! felfügesztették a karakterem !!!
      A semmiért!!! Hagya mindenki abba ezt a lüke játékot!!!!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt