Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vihar vp

Megéri kiszedni a viharos várparit, tudom hogy van annál jobb is ,nem igy értelmezem a kerdest, hanem hogy megéri e

Zell

Legjobb válaszok

Válaszok

• lili0707 (HU2)lili0707 (HU2) Bejegyzések: 3
    Sziasztok ! Hogyan tudom az aqvamarint a nagy birodalomba szállítani???
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 67
    sehogy. nem is lenne értelme mégis mit tudnál vele ott kezdeni?
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    szerkesztette ezt: 31.01.2018
    Sziasztok ! Hogyan tudom az aqvamarint a nagy birodalomba szállítani???
    Sehogy... el kell költeni a vihar vége előtt vagy elvész... pajzsot érdemes venni aqváért...
    XelysaX @ hu 2
  • -Királyné- (HU2)-Királyné- (HU2) Bejegyzések: 1
    SZIASZTOK A  TERMELÉST HOGYAN TUDOM BEINDITANI A SZIGETEK MERT MÁR FOGLALTAM ERŐFORRÁS SZIGETET CSAK NEM TUDOM HOGY A TERMELÉST HOGYAN TUDOM ELKEZDENI ÉS HA ELKEZDŐDIK AKKOR HOGYAN TUDOM ONNÉT KIHOZNI A TERMELT JAVAKAT!
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    szerkesztette ezt: 13.02.2018
    SZIASZTOK A  TERMELÉST HOGYAN TUDOM BEINDITANI A SZIGETEK MERT MÁR FOGLALTAM ERŐFORRÁS SZIGETET CSAK NEM TUDOM HOGY A TERMELÉST HOGYAN TUDOM ELKEZDENI ÉS HA ELKEZDŐDIK AKKOR HOGYAN TUDOM ONNÉT KIHOZNI A TERMELT JAVAKAT!

Nem kell tenned semmit. Mikor le jár az erőforrás sziget foglalási ideje akkor a katonáiddal együtt haza térnek a kastélyodba a nyersik is (a viharos kastélyodba)

Tanács: Probálj akvamrinos szigeteket foglalni és az akvamarinból állparasztokat venni (pajzsok) azok haza kerülnek az akvás event végén a fő kastélyodba a zöldön, és ott is használhatóak , míg a nyersiket csak a viharon használhatod fel.

- Biby -

Biby - Hu2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt