Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vélemények a januári frissítésről

13

• John1979 (HU2)John1979 (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    Uriel mondta:
    Szia!
    Igen, köszönöm az észrevételedet, s javítottam is. Nem hiszed el, mennyit változtatnak a dátumokon. Kiírják, módosítják, átteszik másik napra. stb.
    Még egyszer köszönöm az észrevételt és a segítséget.
    Uriel
    Hát ez a frissítés a mai napon se jött össze nekik :)
    Zs.P.
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    szerkesztette ezt: 30.01.2018
    És a beígért változások mikortól lesznek mindenki számára elérhetőek? :) Mert pl nekem semmi sem változott az eredménypontok kapcsán illetve új címerek sem kerültek be hogy elérhetőek lennének... de a szöviben van  olyan akinél megjelentek... eléggé randomszerű...

ja igen a vélemény: :) hát ez sem sikerült a legjobban... de majd legközelebb :)
    Post edited by XelysaX (HU2) on
    XelysaX @ hu 2
    És a beígért változások mikortól lesznek mindenki számára elérhetőek? :) Mert pl nekem semmi sem változott az eredménypontok kapcsán illetve új címerek sem kerültek be hogy elérhetőek lennének... de a szöviben van  olyan akinél megjelentek... eléggé randomszerű...

ja igen a vélemény: :) hát ez sem sikerült a legjobban... de majd legközelebb :)
    Örülj neki :(
    Nekem jól be tett az eredmény pont....
    Az idegenből már a 6-os szinten jártam most meg majdnem kezdhettem eltörlő :(
    Zs.P.
  • Ha hosszabb időre nem tudok belépni miként védhetem le a kastélyaimat?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Ha hosszabb időre nem tudok belépni miként védhetem le a kastélyaimat?
    Szia!
    Rubinért hosszabb időre is vehetsz meg nem támadhatóságot.
    Uriel
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    szerkesztette ezt: 31.01.2018
    Mikor várható frissítés amivel frissítik a rosszul sikerült frissítést??? :D

Már csak azért mert a hivatalos közlemény szerint minden a legnagyobb rendben... bár nekem olyan "küldetés" van hogy üssek be 5000 idegen/varjút... na most ez az új rendszerben hogy is van mikor elvileg a 10-ik szint is csak 4 ezret kér nekem meg ez az 6-ik szint... nem beszélve arról hogy a pontokat sem kaptam meg és új eredmény küldik sincsenek... na szóval nem hiszem hogy minden okés lenne...
    XelysaX @ hu 2
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    Nálam se változott semmi, kicsit rosszul sikerült ez a frissítés, olyan GGS módra.
    A bug javítások a jövőbe felkerülhetnének ide is.
    https://community.goodgamestudios.com/empire/en/discussion/341132/historical-bug-fix-list
    Egy ilyen jól átlátható listára gondoltam. Szerintem lenne rá igény itt is

Swifty (HU2) mondta:
    Nálam se változott semmi, kicsit rosszul sikerült ez a frissítés, olyan GGS módra.
    https://community.goodgamestudios.com/empire/en/discussion/341132/historical-bug-fix-list

Szia!
    Én itt a tevékenységemet szeptemberben kezdtem. Teljesen össze vissza volt minden, nem volt semmi rendszer, sok dolog fel sem került. Ebben nem tudok igazán rendet tenni. Külön lista a bugfixekről, külön lista az eseményekről, külön lista a frissítésekről, mindez lehet, hogy jó lenne, csak nem tudom, hol kezdjem el.
    Uriel
    szerkesztette ezt: 01.02.2018
    Uriel mondta:
    Swifty (HU2) mondta:

Szia!
    Én itt a tevékenységemet szeptemberben kezdtem. Teljesen össze vissza volt minden, nem volt semmi rendszer, sok dolog fel sem került. Ebben nem tudok igazán rendet tenni. Külön lista a bugfixekről, külön lista az eseményekről, külön lista a frissítésekről, mindez lehet, hogy jó lenne, csak nem tudom, hol kezdjem el.
    Uriel
    Kényelmetlenség a k.... :((((
    Ez szem...g :(((((
    Ha azt akarják, hogy mindenki itt hadja ezt a játékott miért nem ezt irják...
    ...
    Felháboritó, hogy ott babrálnak ki az emberrel ahól csak tudnak és még röhögnek is rajta és "kellemetlenség"-nek titulálnak olyat amiért valaki hónapokig melózik
    Post edited by Uriel on
    Zs.P.
    Uriel mondta:
    Swifty (HU2) mondta:

Szia!
    Uriel
    ...
    Felháboritó, hogy ott babrálnak ki az emberrel ahól csak tudnak és még röhögnek is rajta és "kellemetlenség"-nek titulálnak olyat amiért valaki hónapokig melózik
    Szia!
    Köszönjük a véleményed. Kicsit megnyirbáltam, mert eléggé fröcsögött a rosszindulat és a harag a szavaidból, de ha belőled ilyen indulatokat vált ki egy frissítés, akkor sajnálom. Nem hinném, hogy az üzemeltetők direkt ellenünk lennének, mert nagyon sok jó dolgot is csinálnak, csak arról senki sem jelent. Érdekes, hogy csak és kizárólag negatív véleményeket mondtok. Nincs ebben a játékban semmi jó?
    Uriel
    szerkesztette ezt: 02.02.2018
    Uriel mondta:
    Uriel mondta:
    Swifty (HU2) mondta:

Szia!
    Uriel
    ...
    Szia!
    Köszönjük a véleményed. Kicsit megnyirbáltam, mert eléggé fröcsögött a rosszindulat és a harag a szavaidból, de ha belőled ilyen indulatokat vált ki egy frissítés, akkor sajnálom. Nem hinném, hogy az üzemeltetők direkt ellenünk lennének, mert nagyon sok jó dolgot is csinálnak, csak arról senki sem jelent. Érdekes, hogy csak és kizárólag negatív véleményeket mondtok. Nincs ebben a játékban semmi jó?
    Uriel
    Meg nyirbáltad máshoz se értesz...
    A nyirbáláshoz meg a törőlgetéshez...
    Főleg ha valaki ki mondja, hogy az egész GGe ott szúr ki mindenkivel ahól csak tud...
    Persze téged ez nem érdekel mert teszel mindenre csak a hátsójukat védet mert te is az ő csatlósa vagy....
    mit is várjon az ember...
    A suportnak is irtam szép levelet de a GGE -már annyira a tönk szélén áll, hogy megint annyit kirugtak, hogy már jóformán támogatás sincs :(
    Aért kiváncsi leszek majd 5 év múlva mit reagálnak... ha még holnap lesz játék..
    Csak azt nem értem, hogy miért érdeke a G-nek el üldözni a játékosokat főleg a régieket ???
    Post edited by Uriel on
    Zs.P.
    Sziasztok!
    Szerintem nem is kell máshoz értenem, ez a dolgom itt. A lehető leghamarabb felteszem a frissítéseket, új információkat, változásokat. A fórumon a bejegyzéseket és hozzászólásokat ellenőrzöm, s ami nem felel meg a szabályoknak , azt kitörlöm. Nem nagyon akarok senkit se letiltani, mert hiszem, hogy normálisan is el lehet intézni, kérek s talán meghallgatnak.
    Én is csak egy játékos vagyok, amiért ide kerültem az az angol tudás és a segíteni akarás volt. Nem védem a GGE-t, hiszen nekem is ugyanazokkal a problémákkal kell szembesülnöm, mint mindenkinek. Csupán normális ember módon való beszélgetésekre van szükség. Az a dolgom, hogy ez így legyen.
    Uriel
  • Dundiégo papi (HU2)Dundiégo papi (HU2) Bejegyzések: 70
    Szia Uriel!
    Tudsz valamit mikor lesz az alakváltók támadása?
    Üdv:papi
  • Dundiégo papi (HU2)Dundiégo papi (HU2) Bejegyzések: 70
    Szia Uriel!
    Világos királynőről tudsz információt adni hol lehet megnézni a teljes szettet?
    szerkesztette ezt: 05.02.2018
    Szia!
    Elég régen raktam fel valóban, de itt van:
    Uriel

• Sziasztok!
    Bár bejelentették hogy lesz ismét zöldön berimond invázió.
    Tudni valamit róla??

Szia!
    Azt tudom, hogy lesz ismét a zöld királyságban Berimond Invázió. Mit szeretnél róla tudni? Szerintem hasonló lesz, mint eddig, de a részleteket később közlik majd.
    Uriel
    Szia Uriel!
    Tudsz valamit mikor lesz az alakváltók támadása?
    Szia!
    Bocsánat, de a sok bejegyzés közt eltűnt a Tied. Pontos dátumot nem tudok, de jönnek majd.
    Uriel
  • Szia Uriel!
    A zöld berimond invázió-ban ugyanazok parancsnokok szerezhetők meg??
    Sziasztok!
    Ezt még nem pontosították. Később ezt is közzéteszem.
    Uriel
Sign In to comment.