Főoldal Hungarian Goodgame Empire – Közösség

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Luca

Van a játékosok között egy németh tomika nevezetű illető.Tudom,hogy ez játék,de miért nem figyelnek oda,hogy engem fenyeget.Meg kikötéseket irkál nekem.Amikor szépen írtam neki,hogy ne fenyegessen akkor azt a választ kaptam / nem tőle  / ,hogy ne irjak trágár szavakat.És ez nem az első eset.   Köszönöm.Luca.

Válaszok

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 362
    Ezért kellene ezt a játékot kizárólag 18 éven felülieknek játszani....
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok
    Privát levelezéseket nem ellenőriznek, ezért privát. A trágár szavak nem engedélyezettek. Amikor levelet irtok, a beállított szűrő, magyar és angol nyelven is működik. Sokszor egy teljesen normális magyar szóra írja, hogy trágár, mert az angol nyelvben valóban az. Azt hogy egy játékos miket ír, Ti tudjátok letiltani, s akkor nem ír többet. Ha valaki nagyon sértő, azt valóban a Supportnak kell jelenteni, elküldeni a levelet és kérni a játékos rendszabályozását.
    Uriel
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    szerkesztette ezt: 24.01.2018
    Ezért kellene ezt a játékot kizárólag 18 éven felülieknek játszani....
    vannak teljesen normális , 18év alatti játékosok is , csak páran ,khmm , ,,furcsán"viselkednek :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt