Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szakasz-Odin vs Ellenállás-Rend-Fehér-Holló. A végjáték

116

• FelesElek (HU2)FelesElek (HU2) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.01.2018
    "Ezek szerint te biztos át fogod engedni a dísztárgyakat a kisebb szöviknek"

Tamás1954.

Látom nagyon nem vágod ezt a játékot. Tudnám, akkor minek szólsz hozzá.

Egyrészt nem a dísztárgyakat vettétek ki a kk-kból, hanem feladni próbáljátok. Értem, hogy nem érted, hogy mi a különbség, de nagy, főleg, ha béketárgyalást kezdeményeztek.

Másrészt ti nem kisebb szöviknek fogjátok átadni, mert egyrészt elvesszük, másrészt nálatok lassan nem lesz kisebb szövi. Úgyhogy kicsit fordítva ülsz a lovon. De ez a szokásos szakasz ki ha én nem stílus.

Tisztelt Csaba doki!

Feltennék neked egy lényegre törő kérdést: Nem ismersz magatokra?
    Ti is fordítva ültetek a lovon. Arra volt eszetek, hogy felcukkoljátok a Rendet, hogy milyen paktumosai vannak akik nem segítenek ha baj van. Közben mikor fel lettetek kérdezve, ment a sunnyogás két hétig a vezetés szintjén. Egy hétbe telt mire Kic lovag megtudta, hogy mi a probléma(Az Ő szájából hangzott el, hogy Ő erről nem tudott.). Aztán mikor segítettek azok a rossz paktumosok feltudtál háborodni, hogy három szövetség ment rátok majd duzzogva nem akartatok békét kérni helyette inkább galamb alá mentetek. Amikor nagy nehezen rászántátok magatokat a békekérésre a feltételeket Ti akartátok szabni. Végül pedig úgy kaptatok békét, hogy a szövetség integritását nem veszélyeztették a békefeltételek.
    Ugye nem az dönti el, hogy helyes-e bizonyos viselkedés, hogy ki csinálja?

Azt mondod győztetek. De ahhoz hogy valaki valóban győztes legyen úgy is kell viselkedni. Rád bízom mit tartasz helyes magatartásnak, elvégre Te másoknak ebben adsz tanácsot, ha igazak a pletykák.

Viszont ha Te, Ti most úgy viselkedtek ahogy a csúnya, rossz Szakasz tette korábban leírásod alapján. Akkor vajon tényleg különbek lennétek náluk?

Te is elismerted, hogy túl kapások vannak nálatok amiket nem tudtok kezelni, főleg bizonyos embereket (elég nyílvánvalóan kiütközik ez fórumon is). Így azért beláthatod, hogy lehetetlen rendet tennetek a szerveren ha a saját házatok táján sem tudok. Ez elég fontos kérdés, mert a Szakasz sosem azt állította, hogy Ők az igazság bajnokai.

Maradok Tisztelettel: Elek

• trumballino (HU2)trumballino (HU2) HU2 Bejegyzések: 48
    Ma ünnep van! A Szakasz már két órája kuncsorog a békéért a tárgyalásokon. Ezt mindenkinek hallani kellene! :)

trumballino @ hu 2
    És örömmel jelzem, hogy végre kiderült RAT kiléte is. Akik eddig úgy gondolták, hogy ő egy marcona férfiember, azoknak csalódást kell okoznom. A béketárgyalásokon pontosan úgy picsog, mint egy 4 éves kislány. :)
    trumballino @ hu 2
  • Bryll (HU2)Bryll (HU2) HU2 Bejegyzések: 32
    Sziasztok!

A ma esti béketárgyalások végeredménye a következő:

Az Ellenállás-Holló-Rend elleni háborút elveszítettük és a békét megkértük és megkaptuk.

Bryll  / Szakasz helyettes leader /
    Bryll @ hu 2
    szerkesztette ezt: 13.01.2018
    Ennyit a Szakaszról!
    Gyorsan nyomok is egy print screen-t nehogy elfelejtődjön. :)

Azért csak egy érdekesség még ide kívánkozik Bryll levele után. :)
    A végtelen történet című beszélgetésbe Bryll 2017. 11. 19-én, (azt is lementettem mielőtt eltűnik.) többek között a következőket írta:
    A háborút ,mint az köztudott nem mi indítottuk, békét ebben a helyzetben csak vesztes fél kérne, tehát mi biztosan nem fogunk!”
    Még két hónap sem múlt el azóta és íme a fenti levél! :)
    Ennyit Bryll szavahihetőségéről. A gerinc röpke két hónap alatt meghajlott! :)
    trumballino @ hu 2
  • Sorosp (HU2)Sorosp (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Üdv!

A ma esti béketárgyalások végeredménye a következő:

Az Ellenállás-Holló-Rend elleni háborút elveszítettük és a békét megkértük és megkaptuk.

Sorosp
    /Sons of Odin/
    Sorosp @ hu 2
    Sons of Odin
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177

Üdvözöljük a békét. :)

Mi kicsik reméljük, hogy jobb -"etikusabb" lessz a játék ezentúl.

JÁTÉK legyen a lényeg és ne a mások meg semisítése, gyengék el törlése - ki fosztása.

Gratulálok a mindkét félnek a kitartásukért.

További jó szórakozást mindenkinek:

- Biby -

Biby - Hu2
  • Tomm (HU2)Tomm (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Gratulálunk a győztes csapatoknak !!!!!!!!!!!!
    A fair play megkívánja ,hogy a vesztes fél is méltatva legyen ,mert ahogy mondani szokták "nem csak az a legény aki  adja ...... "
    7 hónap kőkemény csata után további jó játékot mindenkinek !
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Uriel most unatkozni fog :D
    Tomm @ hu 2
  • Duzu (HU2)Duzu (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    Pubinak az ismeretlen megmondó embernek az ért üzenném, hogy hülyeségeket nem beszéljen és ne keverje össze a paktum, szövetséges fogalmát a csicskával..., már ha tudja mi a különbség...DDD
  • El-Diablo (HU2)El-Diablo (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    Üdv!
    Kíváncsian várjuk,hogy mit hoz a jövő,most hogy Ti vagytok a "szerver élén".

• freddyke (HU2)freddyke (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Biby (HU2) mondta:

Üdvözöljük a békét. :)

Mi kicsik reméljük, hogy jobb -"etikusabb" lessz a játék ezentúl.

JÁTÉK legyen a lényeg és ne a mások meg semisítése, gyengék el törlése - ki fosztása.

Gratulálok a mindkét félnek a kitartásukért.

További jó szórakozást mindenkinek:

- Biby -

Gratulálok én is mind a két félnek a kitartásért.:)

Biby sajnos amit irtál, az csak egy hiú remény lesz.

Lesznek más szövetségek akik majd ugyan úgy, elnyomják a kissebb szövetségeket mert az lesz az érdekük.

Már vannak ilyen jelek, bár ne legyen igazam.

freddyke @ hu 2
  • noresz76 (HU2)noresz76 (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    sziasztok aki úgy érzi hogy igazságtalan egy háborús játékban a háború nem is értem mért ezt a játékot válasza mi is fogunk támadni visszavárni és védeni is nem örök békét képzelünk el a szerveren hanem játszható háborús játékot aki pirosat kap bárkitől a szerveren ne érezze sértésnek hanem fogja fel úgy hogy végre ő is játszhat a játékkal nincs félnivaló a háborútól le kell fektetni mindkét résztvevő között pl. hogy valós játékbeli javak elvétele ne legyen így ha valakit le is nulláznak katona terén majd vissza toborozza azzal nem bukott erődöt nem kell falut vadásznia semmi olyan nem történt   amit a hábi után 1-2 héttel ne felejtenél el. 
    és szerintem aki ezt a játékot játssza mindenki megérdemli hogy betámadják nincs kivétel vissza kell menni nem fog történni semmi 1-1 elleni csatáknál bárhonnan is jöttek rád és mész vissza ez a lényege a játéknak vagyis ne a miértjét keressük ha pirosat kapunk igyekezni kell felnőni a feladathozz az csak erősít egy szövit a vezetőség feladata viszont azt meglátni hogy a szövinek medig egészséges a hábi és mikortól  teher aztán ezt lediplomáciázni nincs olyan helyzet amit ne lehetne megoldani így szerintem mert embereknek kell maradni háborúban és utána is attól lehet úgymond igazságosabb a szerver ehezz pedig nem egy szövetségtől kell   megoldást várni mindenkinek a földön kell maradni és zökenőmentesebb lesz a játék.
    tehát háborús játékban a háború nem rossz gonosz dolog még emberek tudunk maradi!
  • danilklc (HU2)danilklc (HU2) Bejegyzések: 14
    "le kell fektetni mindkét résztvevő között..."
    "1-1 elleni csatáknál..."
    igen, ez így nem lenne baj
    csak nagyon nem ez történik, mostanra már nagyban megy a falkázás is
    nem az a baj, ha megtámadnak és esetleg beütnek, hanem a mondvacsinált kamu indok, az etikátlan támadások, a falkázás, ezek a bajok
    ha arról lenne szó, hogy "figyu, 1-1 ellen csináljunk pl. egy hadgyakorlatot", azzal nem is lett volna semmi baj, de akkor, ahogy írtad, le kell fektetni szabályokat.

ha nem az lenne a cél, hogy rajtunk vezetik le a máshol elszenvedett sérelmeiket...

• Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    szerkesztette ezt: 14.01.2018
    "le kell fektetni mindkét résztvevő között..."
    "1-1 elleni csatáknál..."
    igen, ez így nem lenne baj
    csak nagyon nem ez történik, mostanra már nagyban megy a falkázás is
    nem az a baj, ha megtámadnak és esetleg beütnek, hanem a mondvacsinált kamu indok, az etikátlan támadások, a falkázás, ezek a bajok
    ha arról lenne szó, hogy "figyu, 1-1 ellen csináljunk pl. egy hadgyakorlatot", azzal nem is lett volna semmi baj, de akkor, ahogy írtad, le kell fektetni szabályokat.

ha nem az lenne a cél, hogy rajtunk vezetik le a máshol elszenvedett sérelmeiket...

Bocsánat ha bele szolok és elnézést ha valakit meg sértek !!!

Az erőd támadás az nekem se teszik mert szerintem is etikátlan ki ütni a támadókat , de háborus játék lévén az erődöket is kell védeni, benne van a játszmában. A falkázás az is csunya dolog föleg egy sokkal erősebb szövi részéről.

Össze kell hangolni a szövetséget és vissza támadni.

Tudom nem könnyü de legalább mutassátok meg, hogy nem féltek. Lehet jobban meg becsülnek majd az ellenfelek is.

Ez ami ellenetek megy nem hadgyakorlat nem igy kell felfogni. Ez egy élles háboru.(a valódi okot nem tudjuk, mivel a Bors -ból senki nem irt még ez ügyben)

Mint azt Noresz is irta diplomáciailag kell intézkedni ha nem birjátok a háborut.

Szerintem egy normálisan meg fogalmazott levélre választ is kaptok majd és tárgyalni is tudtok.  De vagy a vezető levelezzen vagy az erre ki jelölt diplomata !!! Nem mindenki a sajájt fejétől és ne fenyegetőzve , anyázva , szidalmazva.

Ha a háboru okán kezdik el venni az erődöket , erőforrás falukat akkor esetleg érdemes segitséget kérni. Szolid bizonyitékok mellett gondolom a Trium is bele szolna az ilyensmibe. hiszen ezért háboruztak , küzdöttek olyan sokáig- ezért bíztattuk és támogattuk őket ( igaz csak elvben). Addig viszont helyt kell állni.

De ismétlem ez háborus játék igy is kell viszonyulni hozzá.

Sok top szövi nem szereti ha tüzkáros parival védsz vagy esetleg eszközleszedős a védelmed ez tény és el kell fogadni sajnos , bár senkinek semmi köze, hogy a kisebbek hogyan probálják meg védeni magukat a nagy bejövőkkel szemben - gondolok itt a nagy(2-300 legendás szint) szintkülömbségü bejövőkre.

Azt viszont nem hinném, hogy rajtatok probálnák meg le vezetni egy egésszen más háboru sérelmeit.

Szóval kitartást !!! és élvezzétek a háborut , már amennyire ez lehetséges.

- Biby -

Biby - Hu2
  • Unknow (HU2)Unknow (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    "Azt viszont nem hinném, hogy rajtatok probálnák meg le vezetni egy egésszen más háboru sérelmeit."

Az a tény hogy ilyen párhuzamot húzott a két esemény között nekem nagyon is ezt sugallja (habár az erőviszonyokat tekintve összehasonlítani se lehet a kettőt). 
    "Nem mindenki a sajájt fejétől és ne fenyegetőzve , anyázva , szidalmazva."
    Kimásolhatom az összes levelem egy deka trágár szót nem találsz benne, és szerintem a többiek se obszcén szavak tömegével kértek békét.
  • verasztó (HU2)verasztó (HU2) HU2 Bejegyzések: 20
    szia mindenki na még soha nem írtam de most megteszem tegnap este 20.00 ora előtt kaptak egy támadást szépen kivédték ezért gratula nekik de leszedőzve erre írtam ez nem volt szép erre kaptam egy flegma választ hogy nehogy már megmondjam neki ...... és hogy ebben nem egyezik a gondolkodásunk oké én ezt sérelmeztem kaptak egy pirosat 5-6 támadtuk őket igen erődőt is mivel háboru van nem hadgyakorlat de se leszedőzés se lefaluzás nem történt erre be vagyunk a szerver aljának állítva na ez vicces hova fajul ez a szerver lassan csak ugy támadhatunk hogy küldők védöket is neki meg megkérdezem tőle hogy támadhatom ? és arrol ne is beszéljünk hogy az írogatás helyet inkább visszatámadtak volna mi lehet 3 hétig voltunk a szerverháboruba  ami nem igaz de ők már 2 ora mulva békét kértek feltételünk volt azt nem teljesítették így megy tovább a játék és lehet sírni de hozzáteszem ez nem a farmerama 
Ez a beszélgetés lezárult..