Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szakasz-Odin vs Ellenállás-Rend-Fehér-Holló. A végjáték

11117

• Tamás1954 (HU2)Tamás1954 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
      Uriel

A feltett képek hozzá írt szöveggel ha téged is nevetésre késztetett az bizony el mond mindent rólad. A "végjáték" az valóban nem mond semmit, de elfelejtetted elé tenni a SZAKASZ szót, ez így azért más  értelmezési jelentést ad a topicnak! Na de nem tartom a veled való vitatkozásnak semmi értelmét, mert egy Arkangyalt nem illik bírálni!
  • John1979 (HU2)John1979 (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    Sziasztok

Szakasz végjáték?
    Szakasz meg a végjáték?

Én galamb alatt leledzem és még nagyon - nagyon sokáig ott is leszek. Bár ennek semmi köze a háborúhoz, azért sajnálom, hogy ennek így kell lennie. Olvasgattam a fórumot és meg lepve tapasztaltam, hogy páran felháborodtak azon, hogy karácsonykor is volt támadás. És? Mi van abban ? Én csak azt sajnálom, hogy nem vehettem részt benne. :( Karácsonykor talán meg áll az élet vagy mi ? Mivel másabb a karácsonyt játékkal tölteni mint mondjuk egy nyári szabadságot ? Sok ember nyáron a szabadsága idején szeretett volna a családjával lenni. Az mivel másabb mint mondjuk az aki ugyanezt karácsonykor szerette volna meg tenni ? Ha meg bárki tűzszünetet szeretett volna akkor tudja jól mi az eljárási folyamat és biztos sikerült is volna meg egyezni egy reális és elfogatható tűzszünetben. DE mivel a Szakasz gy tagja sem illetve egy vezetője sem lett meg keresve még hasonlóval sem így miért van bárki is azon meglepődve, hogy nem volt tűzszünet?
     Csaba Doki említette, hogy több karácsonyi háborújuk alkalmával sikerült erre a pár napra szüneteltetett intéznie más szövetségek esetében. Akkor nyilván tudja mi ennek az módja és mi az eljárási útja. (Vagy csak feledékeny)

Szakasz végjáték ? Szakaszt legyőzni ? szakaszt meg verni ? DE ez mit is jelent ? Ez mit is foglal magában ?

Vegyünk egy játékost akit nevezünk T. -nek. Ez a játékos valós élő játékos jelenleg a hollókban van. Kitartó és ádáz munkásságával próbált és próbál mind a mai napig borsot törni az orra alá. Kitartó már 2 éve és folyamat dolgozik azon amit a fejébe vett és elhatározott. (Egyébként ezért le a kalappal előtte amit engem illet)  Nah már most vele soha senkinek nem volt baja (még a szakasznak se igazán valahogy meg szoktuk egy idő után) de érdekes mód most a Szakasz esetében lassan 8 hónapja folyó háború után már végjátékról meg legyőzésről írogatnak, fantáziálgatnak. Ez a háború mint már annyiszor írtam és mondottam még irtó sokáig, kegyetlen sokáig el fog tartani. Lesz itt még közben farsang, húsvét, Anyák napja, Nő nap, Munkás ünnep majd lesz nyár, és ismét karácsony. Majd jönni fog 2019 -is. DE mi a probléma ezzel ?
    Semmi páran indítottak egy háborút. Tették ahogy tették lelkük rajta. Sem a Szakasz sem az Odin nem kérte jött ahogy jött. A Szakasz meg itt van és háborúzik. Támadott mikor kellet? Igen. Védett mikor kellet ? Igen. Erről szól egy háború. Az meg, hogy ki mikor támad és ki mikor véd azt majd az adott szövetség eldönti és ezt senkinek ismétlem SENKINEK nincs joga bírálni. Ha a Szakasz be áll fél évre védelembe és még egy nomádot se üt be nem hogy ellenfelet ahoz sincs senkinek semmi köze. DE ettől nem lesz még legyőzve  ettől nem lesz "végjáték" meg hasonlók. Ugyan ezek hangzatos fröcsögések jól mutat némelyik propaganda kitűzőn de ettől ez még nem igaz. Ha meg a Szakasz úgy dönt, hogy át lép támadásba és hogy ezt mikor teszi ahhoz sincs senkinek semmi köze és ezt sincs joga senkinek sem bírálni!!!  
    Miért nincs joga és miért nem teheti meg ezt senki ?? Mert NEM a Szakasz indította a háborút sem az Odin!  Innentől kezdve aki indította a háborút az viselje is annak minden következményét még ha az neki fájó és esetleg nem  is tetszik! Jól tudták mibe kezdtek bele. Azok akik ezt az egészet kitalálták és megszervezték jól tudták, hogy ez nem egy meg kéthetes háború lesz. Tisztában voltak azzal, hogy ez min. 1 évig biztos, hogy elfog húzódni. (Lesz ez még 2 év is ahogy a lelkesedést elnézem nálunk) Ezért jól tudhatták, hogy mi vár rájuk és ezért nincs joguk bírálni a Szakaszt, hogy mikor véd és mikor támad és ezt mikor és mekkora számban teszi!

Galambok jönnek, Galambok mennek. 
    Ki lehet irkálni napi szinten ki mikor mennyi időre megy galamb alá. Meg ezt mennyien teszik meg. Ez sosem fog egy háborút eldönteni (1 esettet kivéve mikor egy egész szövetség vonult galamb alá meg sértődve picikét de ezt ne taglaljuk ismeri mindenki a sztorit) Aki jelenleg 10 napos galamb alatt van lehet, hogy fél óra múlva gondol egyet és már támad. Aki meg most támad lehet, hogy holnap már aktív 20 napos galamb lesz rajta de a hétvégén már ismét támadni fog. Ez annyira igaz, hogy sokszor még az ellen oldal is bele kavarodik abba, hogy ki mikor és mennyi időre is van galamb alatt. Akit meg csöppet érdekel is ez az ellenőrizze a friss ki írásokat mert elég gyakran nem is olyan friss az a copy ide copy oda. Aki meg ezt meg teszi valószínűleg sokszor fogja tapasztalni, hogy a Tescoban a 3 napos kifli is frissebb mint a copy szöveg hozzá adva egy két nével.

A "Szakasz le van győzve" a "Szakasz végjátékban" de ezt ki dönti el ? Mi alapján dönti el? Ha meg ez így van akkor mire a felháborodás, hogy a szakasz támadott karácsonykor ? Hisz aki le van győzve és végjátékban van meg hasonlók az, hogy képes még támadni ? Hogy képes még bármire is ? 

Próbálják ennek a háborúnak a hosszúságát, elhúzódását a szakasz számlájára irni. A Szakasz csak háborút vív egy olyan háborút amit nem ő kért és nem ő adott. Ha valakinek terhes ez a háború el lehet menni. Ezt meg tették páran a Szakaszból de az ellen oldal minden szövetségéből is. Sőt van olyan ellen szövi ahol már a háború előtt gyorsan lelépet a vezér kar egy része mikor meg tudták mi is készülődik. Nincs ezzel semmi gond eddig se volt ezután se lesz. Akinek meg nincs problémája a háborúval az szépen háborúzón és élvezze a háborút mikor ad, mikor kap, élvezze karácsonykor vagy éppen nyáron, esetleg húsvétkor meg minden nap minden percben, hisz ez a játék ezért játsszuk mert szeretjük és élvezzük. 

Az ellen oldal akarta ezt a háborút minden egyes tagja és azok összes vezetőik! Tudták jól mire vállalkoznak és tudták jól, hogy ez nem lesz egy séta galopp. Minden egyes játékos tag vagy legyen az vezető tudta nagyon jól mibe mászik bele. Innentől kezdve nekik semmi joguk bírálni, hogy a Szakasz mikor milyen stratégiát választ és mikor milyen stratégia szerint játszik. Bírálás helyett azon kéne gondolkozni miért nem tudtak még nyerni (?) miért nem tudtak még valós végjátékot produkálni (?) miért is nem tudták még a Szakaszt legyőzni (?). De bírálni nyilván könnyebb mint magukba nézni és elgondolkozni azon, hogy megéri ez ? Feltenni a kérdést a tagságának, hogy ez tényleg megéri ? Persze a miért is tennék hisz mind 3 szövetség (az aprólékot hagyjuk)  minden tagja úgy is azt mondaná, hogy persze megéri és csináljuk és hajrá csak akkor jövő karácsonykor lehetőleg ne itt próbáljon senki felháborodni azon, hogy ha kap egy - két támadást.

Barátilag: J.
    Zs.P.
  • Astronaut (HU2)Astronaut (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    John1979 (HU2) mondta:
    Sziasztok

Szakasz végjáték?
    Szakasz meg a végjáték?

Én galamb alatt leledzem és még nagyon - nagyon sokáig ott is leszek. Bár ennek semmi köze a háborúhoz, azért sajnálom, hogy ennek így kell lennie. Olvasgattam a fórumot és meg lepve tapasztaltam, hogy páran felháborodtak azon, hogy karácsonykor is volt támadás. És? Mi van abban ? Én csak azt sajnálom, hogy nem vehettem részt benne. :( Karácsonykor talán meg áll az élet vagy mi ? Mivel másabb a karácsonyt játékkal tölteni mint mondjuk egy nyári szabadságot ? Sok ember nyáron a szabadsága idején szeretett volna a családjával lenni. Az mivel másabb mint mondjuk az aki ugyanezt karácsonykor szerette volna meg tenni ? Ha meg bárki tűzszünetet szeretett volna akkor tudja jól mi az eljárási folyamat és biztos sikerült is volna meg egyezni egy reális és elfogatható tűzszünetben. DE mivel a Szakasz gy tagja sem illetve egy vezetője sem lett meg keresve még hasonlóval sem így miért van bárki is azon meglepődve, hogy nem volt tűzszünet?
     Csaba Doki említette, hogy több karácsonyi háborújuk alkalmával sikerült erre a pár napra szüneteltetett intéznie más szövetségek esetében. Akkor nyilván tudja mi ennek az módja és mi az eljárási útja. (Vagy csak feledékeny)

Szakasz végjáték ? Szakaszt legyőzni ? szakaszt meg verni ? DE ez mit is jelent ? Ez mit is foglal magában ?

Vegyünk egy játékost akit nevezünk T. -nek. Ez a játékos valós élő játékos jelenleg a hollókban van. Kitartó és ádáz munkásságával próbált és próbál mind a mai napig borsot törni az orra alá. Kitartó már 2 éve és folyamat dolgozik azon amit a fejébe vett és elhatározott. (Egyébként ezért le a kalappal előtte amit engem illet)  Nah már most vele soha senkinek nem volt baja (még a szakasznak se igazán valahogy meg szoktuk egy idő után) de érdekes mód most a Szakasz esetében lassan 8 hónapja folyó háború után már végjátékról meg legyőzésről írogatnak, fantáziálgatnak. Ez a háború mint már annyiszor írtam és mondottam még irtó sokáig, kegyetlen sokáig el fog tartani. Lesz itt még közben farsang, húsvét, Anyák napja, Nő nap, Munkás ünnep majd lesz nyár, és ismét karácsony. Majd jönni fog 2019 -is. DE mi a probléma ezzel ?
    Semmi páran indítottak egy háborút. Tették ahogy tették lelkük rajta. Sem a Szakasz sem az Odin nem kérte jött ahogy jött. A Szakasz meg itt van és háborúzik. Támadott mikor kellet? Igen. Védett mikor kellet ? Igen. Erről szól egy háború. Az meg, hogy ki mikor támad és ki mikor véd azt majd az adott szövetség eldönti és ezt senkinek ismétlem SENKINEK nincs joga bírálni. Ha a Szakasz be áll fél évre védelembe és még egy nomádot se üt be nem hogy ellenfelet ahoz sincs senkinek semmi köze. DE ettől nem lesz még legyőzve  ettől nem lesz "végjáték" meg hasonlók. Ugyan ezek hangzatos fröcsögések jól mutat némelyik propaganda kitűzőn de ettől ez még nem igaz. Ha meg a Szakasz úgy dönt, hogy át lép támadásba és hogy ezt mikor teszi ahhoz sincs senkinek semmi köze és ezt sincs joga senkinek sem bírálni!!!  
    Miért nincs joga és miért nem teheti meg ezt senki ?? Mert NEM a Szakasz indította a háborút sem az Odin!  Innentől kezdve aki indította a háborút az viselje is annak minden következményét még ha az neki fájó és esetleg nem  is tetszik! Jól tudták mibe kezdtek bele. Azok akik ezt az egészet kitalálták és megszervezték jól tudták, hogy ez nem egy meg kéthetes háború lesz. Tisztában voltak azzal, hogy ez min. 1 évig biztos, hogy elfog húzódni. (Lesz ez még 2 év is ahogy a lelkesedést elnézem nálunk) Ezért jól tudhatták, hogy mi vár rájuk és ezért nincs joguk bírálni a Szakaszt, hogy mikor véd és mikor támad és ezt mikor és mekkora számban teszi!

Galambok jönnek, Galambok mennek. 
    Ki lehet irkálni napi szinten ki mikor mennyi időre megy galamb alá. Meg ezt mennyien teszik meg. Ez sosem fog egy háborút eldönteni (1 esettet kivéve mikor egy egész szövetség vonult galamb alá meg sértődve picikét de ezt ne taglaljuk ismeri mindenki a sztorit) Aki jelenleg 10 napos galamb alatt van lehet, hogy fél óra múlva gondol egyet és már támad. Aki meg most támad lehet, hogy holnap már aktív 20 napos galamb lesz rajta de a hétvégén már ismét támadni fog. Ez annyira igaz, hogy sokszor még az ellen oldal is bele kavarodik abba, hogy ki mikor és mennyi időre is van galamb alatt. Akit meg csöppet érdekel is ez az ellenőrizze a friss ki írásokat mert elég gyakran nem is olyan friss az a copy ide copy oda. Aki meg ezt meg teszi valószínűleg sokszor fogja tapasztalni, hogy a Tescoban a 3 napos kifli is frissebb mint a copy szöveg hozzá adva egy két nével.

A "Szakasz le van győzve" a "Szakasz végjátékban" de ezt ki dönti el ? Mi alapján dönti el? Ha meg ez így van akkor mire a felháborodás, hogy a szakasz támadott karácsonykor ? Hisz aki le van győzve és végjátékban van meg hasonlók az, hogy képes még támadni ? Hogy képes még bármire is ? 

Próbálják ennek a háborúnak a hosszúságát, elhúzódását a szakasz számlájára irni. A Szakasz csak háborút vív egy olyan háborút amit nem ő kért és nem ő adott. Ha valakinek terhes ez a háború el lehet menni. Ezt meg tették páran a Szakaszból de az ellen oldal minden szövetségéből is. Sőt van olyan ellen szövi ahol már a háború előtt gyorsan lelépet a vezér kar egy része mikor meg tudták mi is készülődik. Nincs ezzel semmi gond eddig se volt ezután se lesz. Akinek meg nincs problémája a háborúval az szépen háborúzón és élvezze a háborút mikor ad, mikor kap, élvezze karácsonykor vagy éppen nyáron, esetleg húsvétkor meg minden nap minden percben, hisz ez a játék ezért játsszuk mert szeretjük és élvezzük. 

Az ellen oldal akarta ezt a háborút minden egyes tagja és azok összes vezetőik! Tudták jól mire vállalkoznak és tudták jól, hogy ez nem lesz egy séta galopp. Minden egyes játékos tag vagy legyen az vezető tudta nagyon jól mibe mászik bele. Innentől kezdve nekik semmi joguk bírálni, hogy a Szakasz mikor milyen stratégiát választ és mikor milyen stratégia szerint játszik. Bírálás helyett azon kéne gondolkozni miért nem tudtak még nyerni (?) miért nem tudtak még valós végjátékot produkálni (?) miért is nem tudták még a Szakaszt legyőzni (?). De bírálni nyilván könnyebb mint magukba nézni és elgondolkozni azon, hogy megéri ez ? Feltenni a kérdést a tagságának, hogy ez tényleg megéri ? Persze a miért is tennék hisz mind 3 szövetség (az aprólékot hagyjuk)  minden tagja úgy is azt mondaná, hogy persze megéri és csináljuk és hajrá csak akkor jövő karácsonykor lehetőleg ne itt próbáljon senki felháborodni azon, hogy ha kap egy - két támadást.

Barátilag: J.
    Teljesen igaz. EZ az amit nem értenek meg. Szerintem ezzel a hozzászólással minden veszekedés le van zárva. Valaki légyszi nevezze át a témát :smiley: 
    de Dubois @ hu 2
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    szerkesztette ezt: 27.12.2017
    Látom ma a szakasz galambos tagjainak a fellépő estje van, ami reggel óta tart B)

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 751
    Na a szópingponnak vége, innentől a címhez hűen a szakasz végjáték állását fogom megint csak kiírni. Jesse a klónjaival meg beszélhet a falnak :)

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    szerkesztette ezt: 28.12.2017
    .
    Post edited by csaba doki (HU2) on
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
      Uriel

A feltett képek hozzá írt szöveggel ha téged is nevetésre késztetett az bizony el mond mindent rólad. A "végjáték" az valóban nem mond semmit, de elfelejtetted elé tenni a SZAKASZ szót, ez így azért más  értelmezési jelentést ad a topicnak! Na de nem tartom a veled való vitatkozásnak semmi értelmét, mert egy Arkangyalt nem illik bírálni!
    Szia!
    Szeretsz velem beszélgetni? Talán nem én vagyok a legnagyobb ellenfél itt, de jól esik a törődés. Kérésed teljesítettem, a bejegyzés címét megváltoztattam. Jó lesz így? Mivel többször is láttam a Gyalog galopp című filmet, ezért igen is humorosnak találom a képet, s mint írtam, szöveg nélkül azok. Bírálni is nyugodtan lehet, akár fel is jelenthettek, sőt írhattok a Supportnak, ha nem tetszik a ténykedésem. Azonban ne csak ezt az egy topicot említsétek, mert van ezen kívül még jó pár, amiben megszólalok, s ott senki sem bírálja, vagy kritizálja amit teszek. Csak nektek baj, ha valaki sért titeket, s ennek biztosan én lehetek az oka. Ezért kapom a rendszeres privát leveleket, amit Te persze nem látsz, de aktívan gyarapítjátok a ládám tartalmát. Sokkal egyszerűbb lenne, ha Ti betartanátok az alapvető emberi kommunikáció tisztességes, írott és íratlan szabályait, és akkor nem kellene engem tenni felelőssé a saját szavaitok miatt.
    Uriel
    Friss:

Szakasz 12 galambos vár,
    közte Rat007, Glad1414, Bryll

A Szaksz eddig 40 erődöt bukott. Volt, amit saját maguk dobtak le.

A Szakasz és az Odin azt a stratégiát választotta, hogy a megmaradt állományukkal közel költöznek Hollós várakhoz és megpróbálják a Hollót kiszállítani a háborúból.

Ennek érdekében 2 hónapos támadási csend után, hosszú rákészüléssel szentestére időztettek egy támadást a Hollóra, amikor úgy gondolták, hogy úgysem lesz senki, aki védeni tudna, hiszen ilyenkor az emberek ünnepelnek és a szerver íratlan szabálya szerint ilyenkor minden szövetség tűzszünetet tart.

Ez a fegyver visszafelé sült el. Aki eddig a Hollóban hezitált, hogy talán nem is olyan gonosz a Szakasz és pereputtya, az most saját bőrén tapasztalhatta, hogy milyen az a szövetség, akinek semmi sem szent és nem ismert határokat a túlélés érdekében, mivel békét kérni számukra herót, ezért inkább minden egyéb módszerrel próbálkoznak, legyen az ünnepi támadás, vagy bármi, csak elismerni ne kelljen, hogy kikaptak. Valószínűleg pár maradék katonájuk még pár hónapig vergődni fog a csata vége után is és megpróbálják bebizonyítani, hogy nem csak 1 trumbalinó létezik, de pedig csak 1 létezik :)

Senki számára nem kíván túl nagy zsenialitást kitalálni, hogy a következő támadásukat szilveszter éjszakájára tervezik, hiszen minden alkalmat meg kell ragadni azzal félévente 1 alkalmas összehangolt támadással, amire még futja, hogy valamit tudjanak karcolni az ellenfélen.

Persze így, hogy ezt most leírtam, muszáj lesz valami csavart kitalálniuk, mert a szilveszteri bátor második hullámot most ezzel kilőttem :))) (de így, hogy ezt leírtam, most arra gondolnak, hogy akkor mégsem) :)

Még csemegének bemásolom az aktuális erőpont táblát, meg egy korábbit, amit persze mindenki lát, aki szokta nézegetni.

Ez sajnos nem a legelső tábla, mert ott 64 millió erőpontja volt a Szakasznak, hanem kb 2 hónappal későbbi. Látható, hogy 20 millió erőpontot buktak a háború eleje óta, az itteni táblák elkészülte óta pedig 11 millió látszik.

ez pedig az aktuális

T. Doktor úr

Most, hogy ezt ismételten (ki tudja már hányadszóra) ki posztoltad ettől azt hiszed a Hollónak vagy bárkinek is jobb lesz ?
    A hozzátok kapcsolódó szövik ezt nyilván látják fórumozás nélkül is. Akik fórumoznak azok is látják épen elégszer.
    De kérdem én ettől mi változott ? Vagy mivel másabb a helyezett ? Kinek lett ezzel most jobb vagy rosszabb ?
    Mi újat tudtál ezzel most írni vagy mutatni ? Mi olyat tudtál most ezzel produkálni ami csöppet is változtatna a hollósok vagy a háború helyzetén ?
    Ezzel most bizton annyit segítettél a Hollósoknak, hogy azok öröm táncot járnak boldogságukba, hogy tudják mikor kapják ( vagy nem kapják) a következő közöst. Nyilván nagyon boldogok lesznek a tudtádtól, hogy te szürcsizek a pezsidet mig ők védenek vagy nem védenek, biztos boldoggá teszi őket, hogy vajon ezután megyünk e vagy sem ?
    Tényleg menni fognak a társak ? Vagy nem fognak ? Jó kérdés. Én biztos nem fogok sajnos. Mint ahogyan a közeljövőben ismét nem fogok tudni megint lenni. De most már erre én is kíváncsi vagyok lesz e valami vagy még sem. Bár azt se tudom terveztek e valamit vagy csak te adtad a tippet. 
    A legrosszabb esetben majd az Elvtárs meg mondja a tutit. Hisz neki úgy is annyi köze van ehhez a háborúhoz mint Jézuskának a hanukához.

Bár el kell ismernem és ezúton meg is követlek téged fentebbi bejegyzésemből tényleg ki marat még a szilveszter este :( De a lényegen nem sokat változtat ha csak annyit nem, hogy lesz majd jövőre is.Ha idén el maradna és még se megy támadni senki semmi baj majd jövőre be lesz pótolva. 

Valamint meg kérdezném tőled, hogy te mit is tudsz az íratlan szabályokról ? Hol olvastad, hogy karácsonykor fegyverszünet meg blabla ? Mintha eddig nem hozakodtál volna elő egy íratlan szabály betartásával sem. Te ezt lerendezted annyival, hogy írtál valamit a fórumra amit vagy el olvasott valaki vagy nem. Vagy érdekelt valakit vagy nem. Vagy foglalkozott vele valaki vagy nem. Én mondjuk pont olvastam bár abban sok minden volt de az íratlan szabályt azt ki hagytad belőle. :( Valamiféle fenyegetőző, pökhendi, arrogáns akármicsoda jött le annak aki el olvasta és igazából ez nagyon nem is érdekelt senkit meg nem is igen foglalkozott vele senki. Egy Áprilisi tréfának hite mindenki akivel én beszéltem. De miért is ne hihette volna bárki is annak ? Hisz írott vagy íratlan szabály vagy csak normális eljárás, hogy ilyen esetben talán az illetékeseket meg kéne keresni és egy közös megállapodás útján  egy tisztességes egységre jutni.
    Lehet, hogy ez furcsa lehet bárkinek is. De ha holnap feladsz egy újság cikket, hogy a parlament eladó nyilván azt is mindenki tréfának fogja majd fel. De ha azt teszed mint  Freddie Mercury hivatalosan meg keresed az illetékeseket és ajánlatot teszel rá akkor lehet veled is le ülnek róla tárgyalni ahogyan tették ezt vele is a 80-as években. 
    Lehet, hogy túl bonyolult hasonlatot választottam ezért elnézést kérek de olyat akartam ami az életben megtörtént de még se kapcsolódik egy háborúhoz sem.
    De mindegy a lényeget mindenki érti.

Az erőpont listáról meg csak annyit, hogy én még jól emlékszem mikor 64 millió volt a szakasz erőpontja és TE itt fröcsögted ki magadból, hogy hát az semmi t nem jelent. Én még jól emlékszem mikor folyton folyvást arról posztoltál, hogy az erő pont mit sem számít és különben sem a reális valós képet mutatja. Most, hogy más képet mutat most már érdekes mód szívesen  mutogatod "csemegeként" bár nyáron sőt még 2 hónapja is ezt valami miatt (ki tudja miért is) de nem tetted még csemege képen se.
    A galambokról meg elmondtam a véleményemet. Bár azért annyit hozzá tennék, hogy talán más lenne a háború állása ha nem a galambokat számolgatnátok és nem ide írogatnátok üres, semmit mondó propagandákat hanem inkább háborúznátok. Azzal tisztában vagytok, hogy mi mit csinálunk nem is titkoljuk nem is tettük soha és még nem is tagadjuk, hogy ne úgy lenne. DE azt is tudod vajon, hogy Te vagy TI mit fogtok tenni?? Mert az szép és jó, hogy itt azt harsogod hónapok óta, hogy "végjáték", "Bukottak", "vesztesek" meg még mit tudom én miket szoktál még ránk aggatni. Ez el is megy egyszer, kétszer, háromszor is talán de hónapokon át napi szinten ? Nem gondolod, hogy ez kezd kissé elcsépelt lenni ?
    Vagy szimplán ennyire butának nézel mindenkit, hogy lassan egy éve tart a háború ti mindennap győztök, ti mindennap levertek minket, mi mindennap elbukunk, mi minden nap vesztünk csak egy valami nem változik a háború zajlik.  Bár érdekes lesz majd jövő karácsonykor is még mindig azt olvasni, hogy a Szakasz vesztett csak nem képes belátni mellé téve a tűzszünet kérelmet ahogyan zt ugye most is láthattuk. Hisz olyantól kell tűzszünetet kérni akik vesztesek, bukottak meg végjáték meg .......
    Persze ezt is mint mindent ki lehet magyarázni. Időd is van bőségesen kitalálni mit is irj erre. Hisz vannak akik háborúznak helyetted. Vannak bőven akik támadnak, akik védenek amíg te írogatsz meg kitalálod mire mit is kéne reagálni. 
    DE meg kell jegyeznem TE egy irtó okos ember vagy! Ezt meg őszintén mondom. TE élvezed az életet és röhögsz mindenkin aki igyekszik tenni valamit ebben a háborúban helyetted. A legjobb buli igaz ? Gyűjts magad mellé egy rohedli birkát legyen nyáj bőségesen (az el hulló állomány végett) majd gerjessz egy háborút ahogy bégethet a birka te meg mint jó pásztor heverészhetsz a fűben és kritizálhatod népet mi közben a zsíros szalonnát eszegeted az árnyékben amit még pár Hollós oda is repit neked, hogy még véletlen se keljen még azért se meg mozdulnod és az kritizálást szüneteltetni egy percig is. 
    Ha meg TE még mindig komolyan azt várod, hogy a Szakasz békét kérjen, holott erre semmi oka sincsen még ha ezt is szeretnéd elhitetni bárkivel is hát akkor még nagyon sok karácsonyt fogunk háborúzással tölteni.

J.

U.I:. Lehet kritizálni, hogy galamb alól irkálok. DE még mindig több jogom van hozzá mint az Elvtársnak valaha is lesz ebben az életben. Valamint felajánlottam, hogy távozom a Szakasz kötelékéből mert nem szeretném és nem szerettem volna ha az én galambommal példálóznak és esetlegesen erre fogják, hogy a Szakasz végjátékot játszik. 

Zs.P.
    Friss:

Szakasz 12 galambos vár, 

A Szakasz és az Odin azt a stratégiát választotta, hogy a megmaradt állományukkal közel költöznek Hollós várakhoz és megpróbálják a Hollót kiszállítani a háborúból.

Ennek érdekében 2 hónapos támadási csend után, hosszú rákészüléssel szentestére időztettek egy támadást a Hollóra, amikor úgy gondolták, hogy úgysem lesz senki, aki védeni tudna, hiszen ilyenkor az emberek ünnepelnek és a szerver íratlan szabálya szerint ilyenkor minden szövetség tűzszünetet tart. 

Ez a fegyver visszafelé sült el. Aki eddig a Hollóban hezitált, hogy talán nem is olyan gonosz a Szakasz és pereputtya, az most saját bőrén tapasztalhatta, hogy milyen az a szövetség, akinek semmi sem szent és nem ismert határokat a túlélés érdekében, mivel békét kérni számukra herót, ezért inkább minden egyéb módszerrel próbálkoznak, legyen az ünnepi támadás, vagy bármi, csak elismerni ne kelljen, hogy kikaptak. Valószínűleg pár maradék katonájuk még pár hónapig vergődni fog a csata vége után is és megpróbálják bebizonyítani, hogy nem csak 1 trumbalinó létezik, de pedig csak 1 létezik 

Senki számára nem kíván túl nagy zsenialitást kitalálni, hogy a következő támadásukat szilveszter éjszakájára tervezik, hiszen minden alkalmat meg kell ragadni azzal félévente 1 alkalmas összehangolt támadással, amire még futja, hogy valamit tudjanak karcolni az ellenfélen.

Persze így, hogy ezt most leírtam, muszáj lesz valami csavart kitalálniuk, mert a szilveszteri bátor második hullámot most ezzel kilőttem )) (de így, hogy ezt leírtam, most arra gondolnak, hogy akkor mégsem) 

Még csemegének bemásolom az aktuális erőpont táblát, meg egy korábbit, amit persze mindenki lát, aki szokta nézegetni.

Ez sajnos nem a legelső tábla, mert ott 64 millió erőpontja volt a Szakasznak, hanem kb 2 hónappal későbbi. Látható, hogy 20 millió erőpontot buktak a háború eleje óta, az itteni táblák elkészülte óta pedig 11 millió látszik.

Jelelegi állás:

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Tamás1954 (HU2)Tamás1954 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Uriel

Természetesen ezen a topic változtatással teljes mértékben egyet értek. Így valóban a háborút korrekt módon tükrözi.
    Köszönöm részedről a változtatást.

• tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    Ugy látom, a szakasz és az odin agyasai azt gondolják hogy a fehér-holló szövetséget most ők szorongatják?
    Mert szent este rájuk küldtek egy tróger csoportost.

Pubikáim.
    Nagy tévedésben vagytok.
    De egyébként tényleg az eröpont listát érdemes folyamatosan böngészni.
    a fehér-holló eröpontja szent esti trógerkodáskor jelentősen lecsökkent 1 óra altt, mivel mindenki a családjával töltötte az idejét akkor.
    De azóta az eröpont a fehér-hollónál folyamatosan emelkedik, a bejövő támadások lassan elapadnak.
    A kimenő támadások meg egyre csak növekednek, az odin és szakasz felé
    És az odin eröpontja jelentősen csökken, a szakszé sem nő:)
    Vagyis nagyon nagy tévedés azt hinni, és abban reménykedni hogy a fehér-holló szövetség gyengül.
    Ugy hogy akinek ez a szalmaszál ami a reményt biztosítja az odin/szakasz oldalon akkor nagyot fognak koppani:)
    Nyílván ezzel butítják a tagokat az odinban mega  szakaszban hogy nehogy feladják.

Nem vagyok jós, de én ugy látom az odin lassan beadja a kulcsot... ;)
    Aki akar ott rendesen játszani, el fog menni hamarosan!

Friss infó:

Szakasz megkeres kisszöviket, hogy szabotálják a Hollósokat :)

Jelezték a felkért kisszövik :))))

Mindig van lejjebb :)

Az Odin tovább oszlik, tagok lépnek ki, erődök hullanak, pár napja ők kapják az áldást. Később még írok pontos adatokat.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Barnabas911 (HU2)Barnabas911 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Friss:

Szakasz 12 galambos vár, 

Ez a fegyver visszafelé sült el. Aki eddig a Hollóban hezitált, hogy talán nem is olyan gonosz a Szakasz és pereputtya, az most saját bőrén tapasztalhatta, hogy milyen az a szövetség, akinek semmi sem szent és nem ismert határokat a túlélés érdekében, mivel békét kérni számukra herót, ezért inkább minden egyéb módszerrel próbálkoznak, legyen az ünnepi támadás, vagy bármi, csak elismerni ne kelljen, hogy kikaptak. Valószínűleg pár maradék katonájuk még pár hónapig vergődni fog a csata vége után is és megpróbálják bebizonyítani, hogy nem csak 1 trumbalinó létezik, de pedig csak 1 létezik 

Persze így, hogy ezt most leírtam, muszáj lesz valami csavart kitalálniuk, mert a szilveszteri bátor második hullámot most ezzel kilőttem )) (de így, hogy ezt leírtam, most arra gondolnak, hogy akkor mégsem) 

Jelelegi állás:

ez hú de jó kép hantaboy csabi de nem látom a második képen a Rendet hova tünt???ja ,hogy bukott 17 milla erőpontot :)
    Friss:

Herodenever74  is elhagyta az Odint. Bocsi, ez előtte volt a másik két tag távozásának.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    szerkesztette ezt: 29.12.2017
    A  SZAKASZ VERGŐDÉSE!
    Mindenkit üdvözlök és tudatom a fórum jólelkű közönségével: a Holló jól van!!!! 
    A  Szentestén elkövetett támadások csak még jobban összehoztak minket.
    Már nem az a célunk, hogy megnyerjük a háborút, hanem a szerver megtisztítása a  "szövetségnek" nevezett bandáktól!!!!
    Itt köszönöm meg a Rendnek és az Ellenállásnak azt a sok segítséget amit nyújtottak és nyújtanak nekünk!
    További Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek,
     :) 

egy kis ember aki fel meri vállalni magát :D

.Azért a kultúra elég jelentősen meg mutatkozik egy kedves tisztességes szülők gyermekétől.
    Ehez valóban érdemes volt a nevedet adni. Mivé lett volna a világ ha nem tudjuk meg
    Bár azért csöppet érdekes meg figyelni az egyensúlyt a levélben a meg fogalmazás Vs. Karácsonyi meg jegyzés. Valahogy olyan szépen van össze komponálva, hogy ilyet még maga Bach vagy Beethoven se tudott volna összehozni.
    Bár feltenném a kérdést, hogy eme meg nyilvánulás mellet, hogy illik bele abba az idilli, tisztességes, korrekt, a szervert meg tisztító, angyali küldetéshez amit ugyebár ezen 3 szövetség folytat ?
    Bizton ez az elfogatható stílus odaát. Nah de mindegy ha a szervernek ez kell.
    Legalább néha elő ugrik és ki villan némelyik játékos szép fehér valós fogsora.
    Ha nektek kedves szerveren játszó emberek ez kell...
    Ha ti inkább ezzel a stílussal tudtok azonosulni....
    hát lelketek rajta.

J.

Post edited by Uriel on
    Zs.P.
  • KATHLEEN (HU2)KATHLEEN (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Szép estét Uriel!

Szeretnék kérni egy helyreigazítást,ha már meg lett változtatva ennek a topicnak neve!

Fehér-Holló ez a neve annak a szövetségnek, ahol én játszom,nem a Fehérholló!

ChampionValcsi vezette szövetségnek tudtommal se hozzánk,sem a háborúhoz nincs köze!

Előre is köszi:

Kathleen a Fehér-Holló helyettese

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szép estét Uriel!

Szeretnék kérni egy helyreigazítást,ha már meg lett változtatva ennek a topicnak neve!

Fehér-Holló ez a neve annak a szövetségnek, ahol én játszom,nem a Fehérholló!

ChampionValcsi vezette szövetségnek tudtommal se hozzánk,sem a háborúhoz nincs köze!

Előre is köszi:

Kathleen a Fehér-Holló helyettese

Szia!
    Megtettem. Ne haragudj, nem tudtam, hogy van egy másik ilyen nevű szövetség is. Valamint azt sem tudtam, hogy pontosan hogyan van a név.
    Uriel
  • KATHLEEN (HU2)KATHLEEN (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    :)

Köszi a helyreigazítást!

Kathleen
    Friss:

Távoznak a tagok az Odinból. Folyamatosan kapja az Odin az áldást, hálából a karácsonyi húzásukért.

12.27

12.29

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
Ez a beszélgetés lezárult..