Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szakasz-Odin vs Ellenállás-Rend-Fehér-Holló. A végjáték

11017

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 751
    szerkesztette ezt: 27.12.2017
    Hányadik álnéven írsz már te ? :)

Ennyire megtetszett az alakváltó event? :)))))
    Post edited by Uriel on
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Látod Jesse, ahelyett, hogy ezeken az álneveken írogatsz itt össze mindent, inkább védenél rendesen :)

Odaküldik neked a védőket, te meg elbaltázod az állítást? Olyankor kell fórumozni, amikor nem a társaid védőit pazarolod :))))

Ejnye :)
    Post edited by Uriel on
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Köszönjük Uriel, neked is.

Ja és bocsi, de nem leszek azokkal kedves, akik 24-ére szerveznek csoportos támadást. A Békés karácsony idejére.

Azok minimum szapulást érdemelnek. Úgyhogy ezen szerintem ne csodálkozz. 
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Tamás1954 (HU2)Tamás1954 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    csaba doki!

Mivel én galamb alatt vagyok így gondoltam egyet és megnéztem  a zöldön és világokban a kastjaidat, ja meg persze az erődöket! Idáig nem tettem mert azt hittem egy toppon lévő játékos irkál a forumon!!!!Hát nem tértem észre nézve téged!!! Mit keres egy ilyen ember az ellenállásban? Egyszerűen nem értem, hogy is veheted magadnak ezt a hatalma bátorságot aki vezeti a Forumon az eszmei futtatásait!!! A világokban tele vagy kastély kertekkel)))) Nincs egy normális csűröd, sőt a tüzesen mé 1 csűrőd is van!!!!!! Ez ám a szuper ember!!!!!!! Az építkezésedet egy 10 éves gyerekhez tudnám hasonlítani!!!!)))) És ezek után Te viszed a szót!!!! Ez most letaglózott !!!!)))) Te kellő védelmet sem tudsz toborozni, nem hogy egy sereget!!!! Védeted magadat az erősebb társaiddal!!!!))) Mert Te nem az ellenállásba való vagy hanem kb egy közepes szintű csapatba!!!)))) De szerintem ott is meg gondolnák be fogadjanak!!!!))))) Én aki nem tatom magamat egy igen fejlett játékosnak szívesen ha galamb alól kijövök szívesen el háborúzgatnák veled egy az egyben akár 2 hétig!!!!! Tudom előre azt fogod írni ez egy csapat játék XD Erről az oldaladról ismer már mindenki az egész szerveren!!!! Így könnyen tolod magad előtt a jobb játékosokat!!!!! Én tudok várni bőven, de ha véletlen ki kerülsz valamilyen okok miatt az ellenállásból, csak azt tudom neked mondani az életedet is megunod nem csak a játékot!!!!! Tehát összegezve a dolgokat csak azt tudom Neked ajánlani ha innen lépsz másik szövibe vigyázz a hátsódra mert semmi sem marad belőled!!!! 
    Vajon miért kaptam feljejentést! Hiszen nem írtam trágár szavakat amit nem lehetne elfogadni! Én csak a véleményemet írtam le csaba dokiról. Ja mert biztos képpel nem tudom igazólni magam. A nevem alapján Tamás1954, tehát 63 éves vagyok. Így azt hiszem már mindennek eleget tettem. Nem mint sokan mások kis accokból ókos dolgokat írkálnak. Ebből lett elegem, ezért kellett ezt a levelet megírnom! Vajon hányan válalják fel magukat ezen a forumon, hányan helyeselnek nem igaz szavakra!!!! Még valamit megjegyeznék, "csabi doki" úgy gondolom neked kisebbségi érzésed van, doki csak szeretnél lenni, mert én inkább egy kórházban udvarosnak vagy esetleg a konyhába a fekete mosógatóban tudlak elképzelni.
    Tisztelt UNREÁL remélhetőleg nem törlöd a levelemet, előre is köszönöm egy egyszerű játékos.
  • tirerama. (HU1)tirerama. (HU1) HU1 Bejegyzések: 131
    "ókos" vagy nagyon az látszódik B)
    Tamas1954 :)

Maradj csak a meleg galambod alatt. Én addig az általad marhára nem érdekelt minsítésed szerinti váramból harcolok és nem pihegek és rinyálok, mint egyesek :)

Jó galambozást.

Bár szerintem ez sem Tamás. Valójában max 10 ember használja az összes elhagyott kastot a Szakaszban és itt Jesse irogat minden ilyen üres, meg galambos kastból :)

Azt hiszi szegény Jesse, hogy ha csinál Csabi nevü kastot és bemászkál az elhagyott akkokba ide irogatni, akkor el tudja hitetni, hogy a szakaszba milyen sok az aktív tag :))))

Ez már lassan egy egyszemélyes szövi. Jesse, melyik akkból nem írtál még ide? :)

Minden szakaszos megszólalás = Jesse James :))))

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes

Egy válasz pubinak, aki nem válalja magát azt én válaszra sem méltatom! 

Kic lovag.

Én nem neked címeztem a levelem, nem is írnák ilyeneket rád a régi ismeretségünk alapján. Az, hogy háború van megértem, ennyíre azért nem kéne le nézni az embert. Szívesen várom majd "doktor úr" kicseléseit, had bambúljak tőle. Nekem 5 év kemény munkámba és nem kevés rubinba került míg elértem azt amit elértem. Nem fogom beálldozni egy erődömet sem egy embernek sem elvenni. Nekem van időm, ki tudom várni a kellő pillanatot amig ezt a kedves doktor úrat kicsit megpiszkáljak.

Doktor úr!XD

Mit értesz harc alatt? Mert nézve a jelentéseket nem igen látok olyan csodálatos támadásokat tőled. Igaz ilyen kastokkal még védőt sem tudsz tartani nem hogy támadót!!!Vagy esetleg másik accból teszed?  Mindenkiben, JJ. látod már! Csak annyít szeretnék jelezni feléd, hogy nem az erő,és dics. pont teszi naggyá az embert, hanem ha nem jöttél volna rá a fejlődési szinted!!!! Egyépként ha nem Tamás lennék akkor előtte érdeklődjél a vezérednél, nem  régen egy másik kicsi huszár miatt beszéltem vele telefonon, mert megengedhetettlen levelekkel bombázott. Igérem én már többett nem írok ide a forumra mert mindenki olyan okosnak érzi magát.

Post edited by Uriel on
    Dehogy vagyok paranoiás, csak már ismerjük Jesset. Meg most már téged is.

Kedves Tamás, ne haragudj, de egyáltalán nem érdekel a véleményed. Bocsi.

Mint ahogy se a Szakasz se az Odin véleménye már konkértan semmit sem ér számomra.

Nem neked írtam ki ezt a fórumot és nem a szakasznak, bár nagyon szeretitek használni :)

Azt gondolsz, amit akarsz. :) Gondolom te is véletlenül vagy galamb alatt a sok vezető társaddal együtt. Tudom, taktika :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    "Csak annyít szeretnék jelezni feléd, hogy nem az erő,és dics. pont teszi naggyá az embert, hanem ha nem jöttél volna rá a fejlődési szinted!!!! "

:)

Egyszer majd te is rájössz, hogy mit beszéltél :) De pont az ilyen tévedések miatt vagytok most ebben a helyzetben.
    Post edited by Uriel on
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    csaba doki
    Nem is gondoltam, hogy érdekelne mit ís írtam rólad, de ezt úgy éreztem meg kellett tennem írányodba. Lehet, hogy én csináltam rosszul, biztos vagyok abban egyszer rá fogok jönni milyen butaságot tettem magammal szemben, hogy a fejlődésemet tettem előbbre. Én tényleg nem szeretnék veled vitákba bonyolódni mert nem tartom értelmét.
    Jól van, nem vagy te szerintem rossz ember, csak rossz társaságba keveredtél.

Itt a játékos erőpont, meg fejlettség, meg miegyebek a kőkemény eventezéstől és vásárlástól függ. Az eventezés nagy történet, a gép ellen nyomod kiszámított módon. Hát, aki erre büszke, tegye :) A háború az más tészta. Az a játék sava borsa. Sok "erős" játékos nincs már sehol, mert kitartás az nyista, de a várukra nagyon büszkék voltak :) Figyled csak, hogy kik a legaktívabbak. Ők nyerik a háborúkat. Sok "nagy név", meg már régen elmenekült. 

Szóval :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes

Egy válasz pubinak, aki nem válalja magát azt én válaszra sem méltatom! At életben az ilyen embereket sunyinak nevezik! Meg Ókos tojásnak!!!

Kic lovag.

Én nem neked címeztem a levelem, nem is írnák ilyeneket rád a régi ismeretségünk alapján. Az, hogy háború van megértem, ennyíre azért nem kéne le nézni az embert. Szívesen várom majd "doktor úr" kicseléseit, had bambúljak tőle. Nekem 5 év kemény munkámba és nem kevés rubinba került míg elértem azt amit elértem. Nem fogom beálldozni egy erődömet sem egy embernek sem elvenni. Nekem van időm, ki tudom várni a kellő pillanatot amig ezt a kedves doktor úrat kicsit megpiszkáljak.

Doktor úr!XD

Mit értesz harc alatt? Mert nézve a jelentéseket nem igen látok olyan csodálatos támadásokat tőled. Igaz ilyen kastokkal még védőt sem tudsz tartani nem hogy támadót!!!Vagy esetleg másik accból teszed? Egyépként én úgy érzem Te még paranoás is vagy! Mindenkiben, JJ. látod már! Csak annyít szeretnék jelezni feléd, hogy nem az erő,és dics. pont teszi naggyá az embert, hanem ha nem jöttél volna rá a fejlődési szinted!!!! Egyépként ha nem Tamás lennék akkor előtte érdeklődjél a vezérednél, nem  régen egy másik kicsi huszár miatt beszéltem vele telefonon, mert megengedhetettlen levelekkel bombázott. Igérem én már többett nem írok ide a forumra mert mindenki olyan okosnak érzi magát.

Üdv Tamás Úr

Olvastam soraidat, és 1-2 kérdésem lenne...
    Mit írod nem áldozod be az erödeidet és ezért vagy galamb alatt.
    Miért kéne beáldoznod az erödeidet?
    Kik miatt megy még ez a háború?

Segítek hogy tudj válaszolni:
    Azért vannak veszélyben az erödeid, mert a háborús játék során a szövetség amiben vagy vereséget szenvedett, de ezt a hős galambos vezetőitek nem hajlandók tudomásúl venni, nem érdekli őket senki játéka, a te erödeid se érdekli őket!
    Ha beismerték volna a vereséget és békét kértek volna akkor az 5 éves játékod, tovább folytatódhatna, nem kéne galamb alól írnod ide, játszhatnál normálisan.
    Ugy hogy te tényleg nem látod mi a helyzet és szédítenek ott titeket RAT ék, vagy nem is értem mi van ott nálatok?
    Féltek RAT-tól? Ha szeretnél játszani rendesen, jelezd RAT nak hogy te már unod, nem szeretnéd az erödeidet beálldozni,legyen béke.
    A fene se akarja elvenni az erödeidet hidd el :)
    Csak mivel mint már írtam a galambos RAT és a haverjai, mindent beálldoznak csak hogy ne kellkjen elismerniük hogy vesztettek.
    Akik régen játszanak, szinte mind biztos voltak már vesztes háború részesei.
    Mi szokott olyankor normál esetben történni?
    A vesztes békét kér, és vége a háborúnak, és megy a játék tovább.
    Biztos vagyok benne hogy már volt ilyenben részed neked is valamikor.

Vagyis, az hogy te galamb alól írogatsz, és nem tudsz játszani, csak is a vezetőidnek köszönhető.
    És tényleg kérlek gondold át amit írtam, olvasd el 2-3 szor is, és rá fogzs jönni hogy kik azok akik miatt nem tudsz játszani!

Ui:
    Az "ókos" szót nem így írják, rövid "o"-val
    Ezen röhög mindenki hogy erre 62 évesen se jöttél rá, pedig még Uriel is utalt rá már a hozzászólásában ;)

Uriel.

Remélem most helyesen írtam a neved, amiért tévedtem elnézést kérek! De ha már az én helyes írásomról írtál akkor szeretném megkérdezni nálad mit jelent a " neven" szó a te értelmezésedben? Akkor ezek szerint csak az én helyes írásaim okoznak gondot! Azt sem értem ez, hogy is függ össze a háborúval kapcsolatban! Olvasva a rengeteg hozzá szólást azt hiszem mással is igen gyakran előfordul. Ez idáig nem tünt fel? Azt veszem észre a válaszodból talán egy "kicsit" elfogult vagy! Azt sem értem hogyan lehet egy olyan topicot nyitni "A SZAKASZ VÉGJÁTÉK ÁLLÁSA" Mert még azt megérteném, hogy a "SZAKASZ ÁLLÁSA A HÁBORÚBAN". Talán ez egy kicsit jobban tükrözné a dolgokat. Ez a végjáték szerintem a forumot olvasok félre tájékoztatása. De tudom megint nincs igazam. Még egy dolgot szeretnék részedre küldeni.Ezek a képek, természetesen szöveg nélkül végig lehet nézni őket ami természetesen szöveg nélküliek! a teljes megdicsőülés vagy a lenézés szövegével, csak valahogy az írások eltűntek!! Látom ez megengedett részedről!Összegezve a dolgokat azt sem tartom helyes dolognak az dönti el mi helyes és mi nem aki részt vesz a játékban! Ilyen alapon én is tudnám én is szívesen döntenék bármelyik fél javára ki mit engedhet meg magának a forumon!

Más.

Ezen röhög mindenki hogy erre 62 évesen se jöttél rá, pedig még Uriel is utalt rá már a hozzászólásában. Csak jó mélyen Urielnek! Ere csak azt tudom írni kit jellemez a "röhög" szó!Lehet én inkább azt írtam volna, hogy "nevet", igaz én egy régi módi 62 éves ember vagyok! Természetesen a számolásoddal is van egy kis bibi, mivel ha 1954+63 év az =2017 évvel.Az egy kis játékos vagyok azért írtam magamról mert nem tartom magamat ön fényező, kiváló tanácsokat osztogató, kioktató, minden tudó, de még hosszan sorolhatnám egyes tagok megjegyzéseit forumon.

Látom az érdemi részt nem olvastad el rendesen:)

Felesleges a moderátor munkájával foglalkozni, szerintem nagyon is megengedő.
    Próbálj meg esetleg a témáhot hozzászólni, mert te gyakorlatilag össze vissza írsz sokmindent, aminek semmi lényegi értelme nincs.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 01.01.2018

Uriel.

Remélem most helyesen írtam a neved, amiért tévedtem elnézést kérek! De ha már az én helyes írásomról írtál akkor szeretném megkérdezni nálad mit jelent a " neven" szó a te értelmezésedben? Akkor ezek szerint csak az én helyes írásaim okoznak gondot! Azt sem értem ez, hogy is függ össze a háborúval kapcsolatban! Olvasva a rengeteg hozzá szólást azt hiszem mással is igen gyakran előfordul. Ez idáig nem tünt fel? Azt veszem észre a válaszodból talán egy "kicsit" elfogult vagy! Azt sem értem hogyan lehet egy olyan topicot nyitni "A SZAKASZ VÉGJÁTÉK ÁLLÁSA" Mert még azt megérteném, hogy a "SZAKASZ ÁLLÁSA A HÁBORÚBAN". Talán ez egy kicsit jobban tükrözné a dolgokat. Ez a végjáték szerintem a forumot olvasok félre tájékoztatása. De tudom megint nincs igazam. Még egy dolgot szeretnék részedre küldeni.Ezek a képek, természetesen szöveg nélkül végig lehet nézni őket ami természetesen szöveg nélküliek! a teljes megdicsőülés vagy a lenézés szövegével, csak valahogy az írások eltűntek!! Látom ez megengedett részedről!Összegezve a dolgokat azt sem tartom helyes dolognak az dönti el mi helyes és mi nem aki részt vesz a játékban! Ilyen alapon én is tudnám én is szívesen döntenék bármelyik fél javára ki mit engedhet meg magának a forumon!

Más.

Ezen röhög mindenki hogy erre 62 évesen se jöttél rá, pedig még Uriel is utalt rá már a hozzászólásában. Csak jó mélyen Urielnek! Ere csak azt tudom írni kit jellemez a "röhög" szó!Lehet én inkább azt írtam volna, hogy "nevet", igaz én egy régi módi 62 éves ember vagyok! Természetesen a számolásoddal is van egy kis bibi, mivel ha 1954+63 év az =2017 évvel.Az egy kis játékos vagyok azért írtam magamról mert nem tartom magamat ön fényező, kiváló tanácsokat osztogató, kioktató, minden tudó, de még hosszan sorolhatnám egyes tagok megjegyzéseit forumon.

Szia!
    Azt hiszem azt már egyszer és minden korra kitárgyaltuk, hogy merre vagyok részrehajló. Mindkét oldal úgy érzi, hogy a másiknak. Maradjon ez így! Vártam már, hogy ki és mikor fogja elégnek találni, amit én már az első bejegyzéseknél megemlítettem. Felesleges egymást becsmérelni, lehetne ezt a bejegyzést is anélkül vinni. A "végjáték" szó is bántó? A háború hosszúra nyúlása miatt, most már talán valóban itt a végjáték valamelyik részről. A végjáték nem azt jelenti, hogy a szövetségnek van vége, hanem azt, hogy ezek az utolsó harci megmozdulások, vagyis lassan itt a vége magának a háborúnak. Ez a végjáték. 
    Örülök, hogy találtál egy hibát az írásomban, szemfüles vagy. Egy betűt nyomtam félre, ezt Te is láthattad, s erős lenne ezt helyesírási hibának mondani, de elfogadom a hibámra utalást, és ki is javítottam. Pontosabban: neven-nevem , ellentétben a Te "hibáddal : Uriel-Unreal, 
    Eljutottunk ismét az én személyem megkérdőjelezéséhez is. Sosem tagadtam, hogy játszom is a játékban, azt viszont elutasítom, hogy bármelyik oldalnak kedveznék. Nem is érdekel, hogy ki teszi a bejegyzést, nekem ez nem fontos, csak az amit ír. Legyél Te a moderátor, s akkor azt tiltod ki, akit Te úgy gondolsz. Talán ezért vagyok én, mert engem nem a személyes érzéseim vezetnek, hanem a szabályok. A képek szöveg nélkül azt mutatják, hogy aki feltette valami sértőt is tett mellé, de maguk a képek inkább humorosak, mint sértőek. Ezen is és a vitákon is nevetek csak, teljesen értelmetlen és törölném is szívesen. Sok embernek viszont nagyon is nagy szüksége van egy ilyen lehetőségre, ahol kiadhatja magából a sértettségét. Mind addig, amíg ez nem sérti a személyt, addig hagyom is.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • de Dubois (HU2)de Dubois (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Annyit mondok,hogy nem csak 10 ember viszi a Szakaszt. Jópár ember van,nem mindenki tapasztalt a háborúban (mint jómagam is),de attól még csinálok valamit ! Toborzom a katonáklat,hogy ha kapok esélyt csapjak be valakiket. Nem úgy mint egyesek,akik nagyjából az én szintemen vannak,és csak fórumozni tudnak. 
    Lekémkedtelek téged Csaba! Összesen,ha van 2000 védőd az is csoda. Meg pár elit őrséges számszeríjásszal nem fogsz sok mindenkit beütni (ahhoz közeles katona is kell,csak egy tipp). Szerintem már,amúgy az egész Ellenállás csak eventezik (azt sem túl jól ),mert semmi aktivitást nem mutatnak a háborúban. Igaz,csak a hollót csapjuk,mert az Ellenállás igazából naponta 1-2 leszedőt küldd,esetleg faluznak. Néha meg Kic meglep néhány támadással,de azon kívül semmi más.
    Amúgy meg,mindenkinek aki ezt olvassa,annak csak annyit mondok,hogy Csaba,meg Pubi,és a többiek csak annyit csinálnak,hogy próbálkoznak megutáltatni a Szakaszt minden emberrel a szerveren,hogy hátha segítenek nekik legyőzni minket,mert már igazából nem bírják!Ez nem csak azért van mert pár közöst szerveztünk mostanság,az is benne van,viszont már karácsony előtt is sokkal jobbán álltunk mint ők.

Ezt még ki akartam írni,hiszen tényleg csak félrevezetnek mindenkit (próbálkoznak),más szóval trollkodnak. Ezután nem fogok írni semmit ide,már meguntam. Aki ezt olvassa,remélem felvilágosítottam,és megértette hogy tényleg semmi értelme vitatkozni ezekkel az emberekkel.Tényleg elég nehezen észrevehető a színjátékuk.
         További jó játékot kívánok mindenkinek,boldog ünnepeket mindenkinek,jó eventezést azoknak akik nem háborúznak.
                Tisztelettel,de Dubois
    Post edited by de Dubois (HU2) on
    de Dubois @ hu 2
Ez a beszélgetés lezárult..