Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Vélemények az Alakváltó kalandról

2

• Belfegor. (HU2)Belfegor. (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Nem számolja a legendás bónuszokat,csak a védőnél!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    icka (HU2) mondta:
    Kipróbáltam most élesben, egy alkváltót próbáltam leverni! Mondanom se kell gyorstollal több, mint 4 óra az út! Nem jött össze, de ez csak rajtam múlott, gondoltam feláldozok rá 950 katonát! Első kémkedés 5000 feletti katonát jelez, a másik csak picivel több 2000-nél! Vereséggel zárult a kalandom, de hihetelen, a halott katonák egytől-egyig visszajöttek és majdnem minden eszköz! Némi pontokat is kaptam! Így jártam!
    Szia!
    Ez így működik, semmi hihetetlen nincsen benne. Olvasd el az erről szóló tájékoztatót, s nem fogsz csodálkozni.
    Uriel
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Köszönöm Uriel! Így azért nem is rossz az Alakváltó kaland! :)
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • sladecske (HU2)sladecske (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Nekem a halott katonák visszajöttek, de az eszközök mind eltűntek, amiket felhasználtam.
    sladecske @ hu 2
    Nekem a halott katonák visszajöttek, de az eszközök mind eltűntek, amiket felhasználtam.
    Szia!
    Pontosan ez történik, olvasd el a leírást.
    Uriel
  • baka80 (HU2)baka80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 117
    szerkesztette ezt: 16.12.2017
    Biby (HU2) mondta:

Sziasztok.

Egy-két őtletem nekem is volna az alakváltókhoz, hogy még vonzóbb legyen mindenki számára.

Igy sem rossz de szerintem nem lessz nagy kerselet reá főleg a kicsik részéről.

Előszőr:  Én is keveslem a nyereményeket, lehetne be tenni mondjuk támadó , védő eszközöket amik megvásárolhatóak lennének vagy esetleg felszereléseket parancsnokoknak - ezzel máris mindenkinek érdeke lenne hogy keményebben üsse őket :)

Másodszór: Legalább a Hardcore módban addhatna Dp -t is. ezzel szintén fel dobnák a feladat játszottságát. :)

Eggyelőre ennyi de ha valamit még észre veszek vagy eszembe jut akkor azt is le fogom irni :) - reméllem nem zavarok senkit velle.

Uriel :

Ha kérhetem és megoldható akkor nagyon meg köszönném ha továbbitod ötleteimet a support felé. (sosem lehet tudni hátha meghallgatásra kerül)

Sajnos az angol irástudásom nyelvtanilag csapni való ezért nem szeretnék én irni(Csak a beszéd és az olvasás megy , sosem tanultam angolt) 

Előre is köszönöm:

- Biby -

Jó ötletek mellé tennék egy kis kiegészítést, a nyersanyagokat is jó lenne kapni, kaja, fa kő királyi nyersiket. 

Baka80
    baka80 @ hu 2

Név :baka80
    Szint : 70-es

• Köménymag (HU2)Köménymag (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Alakváltók : Nem érdemes támadni őket, egy csomó rubis eszközt veszítettem (normál módban) nagyon nincs arányban a megszerezhető ajándékkal! Toll nélkül legalább másfél óra az odaút, értelmetlen erre pazarolni a játékidőt, na és a rubis eszközöket. Arról volt szó, hogy sem kati, sem eszközveszteséggel nem jár a normál módú támadás. Hát nem így sikerült :(
    Köménymag @ hu 2
    Alakváltók : Nem érdemes támadni őket, egy csomó rubis eszközt veszítettem (normál módban) nagyon nincs arányban a megszerezhető ajándékkal! Toll nélkül legalább másfél óra az odaút, értelmetlen erre pazarolni a játékidőt, na és a rubis eszközöket. Arról volt szó, hogy sem kati, sem eszközveszteséggel nem jár a normál módú támadás. Hát nem így sikerült :(
    Szia!
    Elég nagy kavarodás van ezekből az alakváltókból. Még nem teljesen forrt ki az egész menete. Egyenlőre valóban semmi különleges nincs benne. Ez is egy NPC event, bár valódinak látszik. Nincs dicspont, nincs nyersanyag, s valóban, ha egy komoly támadást felraksz, akkor rengeteg rubinos eszköz kellene, mint egy valódi játékos támadásánál. És valóban az eszközöket elveszted, ennek semmi értelme. ( Javítva lett a leírásban, hogy az eszközöket normál módban is elveszti a támadó. )
    Uriel
  • Köménymag (HU2)Köménymag (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Uriel mondta:
    Szia!
    Elég nagy kavarodás van ezekből az alakváltókból. Még nem teljesen forrt ki az egész menete. Egyenlőre valóban semmi különleges nincs benne. Ez is egy NPC event, bár valódinak látszik. Nincs dicspont, nincs nyersanyag, s valóban, ha egy komoly támadást felraksz, akkor rengeteg rubinos eszköz kellene, mint egy valódi játékos támadásánál. És valóban az eszközöket elveszted, ennek semmi értelme. ( Javítva lett a leírásban, hogy az eszközöket normál módban is elveszti a támadó. )
    Uriel
    Köszönöm a válaszodat, valahogy elkerülte a figyelmemet a javított leírás.  Minden esetre ez így nem érdekel, talán ha javítanak az eventen, ha értékesebb ajándékokra lehet cserélni az érmét, ha van érte dicspont, + nyersanyag, ha rövidebb a támadási/odaérési idő...  összefoglalva: ez így ebben a formában egyáltalán nem vonzó játék.
    Anna
    Köménymag @ hu 2
  • Belfegor. (HU2)Belfegor. (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Szerintem a gge-nek kéne egy coach aki megmondja mit kéne csinálni és mit csinálnak rosszul!
    Játékos játékos elleni küzdelem ok!
    Szeretnék a fejlesztőcsapatba lenni!Ennyit mondanék:vissza kell tenni a bajnokságot!
    Régi vágású játékosoknak tetszene ha újra lenne,de nyilván egy kulturált normális szemlélet is kell hozzá!
    De úgy emlékszem bajnokság ideje alatt nem szokott gond lenni!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • Gelibor (HU2)Gelibor (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Kedves Uriel!
    Segítségedet kérem az alakváltó eventtel kapcsolatba.
    A totemeket támadtam, háromnál nem is volt semmi baj, de a másik kettőnél a seregek az erődök helyett a kastélyba mentek éjjel vissza, ott aztán 8520 katona élelem hiány miatt elveszett. A megtámadott két totemről még jelentés sem jött, hogy ott mi történt.  (A támadások NEM hardcore módban történtek.)  Mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok:(
    Izgatottam várom válaszod.
    Üdvözlettel
    Gelibor
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    Kedves Uriel!
    A totemeket támadtam, háromnál nem is volt semmi baj, de a másik kettőnél a seregek az erődök helyett a kastélyba mentek éjjel vissza, ott aztán 8520 katona élelem hiány miatt elveszett. A megtámadott két totemről még jelentés sem jött, hogy ott mi történt.  (A támadások NEM hardcore módban történtek.)  Mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok:(
    Üdvözlettel
    Gelibor

Bocs hogy bele szólok, de láttam erre is választ:

Ha a csapatod éjjel a váltás után csapodik vagy uton van, akkor automatikusan a kastélyba kerülnek vissza.

Reméllem érthető volt válaszom:

- Biby -

Biby - Hu2
    Biby (HU2) mondta:
    Kedves Uriel!
    Üdvözlettel
    Gelibor

Ha a csapatod éjjel a váltás után csapodik vagy uton van, akkor automatikusan a kastélyba kerülnek vissza.

- Biby -

A válaszod teljesen érthető, de az eredeti kiírásban erről szó sem volt.

A "Bugok, problémák javítása" topikban én is olvastam, miután megtörtént a baj.

Az, hogy leírták a fórum oldalán, hogy éjjel ez történhet, az szép dolog, de ez nem megoldás se az én számomra, se annak, aki nem olvassa a fórumon a hibákat.

Ez ma éjjel is meg fog történni más játékossal....

Engem  inkább az érdekel, hogy hogyan kapom vissza a 8520 katonámat, hiszen egyértelmű, hogy ez az ő hibájuk, mert előre nem volt benne az "Alakváltó"  játék meghirdetésében.

Ebbe a topikba meg azért írtam, mert a hivatalos oldalon történt bejelentésemre a support eddig még a füle botját sem mozdította, nem hogy válaszolt volna.

Üdvözlettel

Gelibor

• dog80 (HU2)dog80 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
      Meg lehetne oldani, hogy az épületelemekhez hasonlóan, a dekorációkat is egy központi raktárba lehetne helyezni, ahonnan bármelyik erődbe, vagy kastélyba lehetne kirakni?
      A Főkastélyban a jó dekorációkat jobbakra lehet most már cserélni, de így ott porosodnak a raktárban, miközben máshol jól jönnének!
    dog80 (HU2) mondta:
    Sziasztok!
      Meg lehetne oldani, hogy az épületelemekhez hasonlóan, a dekorációkat is egy központi raktárba lehetne helyezni, ahonnan bármelyik erődbe, vagy kastélyba lehetne kirakni?
      A Főkastélyban a jó dekorációkat jobbakra lehet most már cserélni, de így ott porosodnak a raktárban, miközben máshol jól jönnének!
    Szia!
    Annyit tettek, hogy a Kolosszuson kívül, minden dekorációt el lehet adni. Egyenlőre ez a menet, de reméljük valamit tesznek evvel is, mert sokan jelentették ezeket a problémákat is. 
    Uriel
    Biby (HU2) mondta:
    Kedves Uriel!
    Üdvözlettel
    Gelibor

- Biby -

Az, hogy leírták a fórum oldalán, hogy éjjel ez történhet, az szép dolog, de ez nem megoldás se az én számomra, se annak, aki nem olvassa a fórumon a hibákat.

Engem  inkább az érdekel, hogy hogyan kapom vissza a 8520 katonámat, hiszen egyértelmű, hogy ez az ő hibájuk, mert előre nem volt benne az "Alakváltó"  játék meghirdetésében.

Ebbe a topikba meg azért írtam, mert a hivatalos oldalon történt bejelentésemre a support eddig még a füle botját sem mozdította, nem hogy válaszolt volna.

Üdvözlettel

Gelibor

Szia!
    Sajnálom, hogy mindig csak azt a választ tudom mondani, hogy : Forduljatok a Supporthoz. Mivel azonban naponta kapnak ezer és ezer levelet, ezért a válaszra elég sokat kell várni. Én itt semmit sem tehetek, ők meg , mint látod, már tudnak a hibáról.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Biby (HU2) mondta:
    Kedves Uriel!
    Üdvözlettel
    Gelibor

- Biby -

Üdvözlettel

Gelibor

Szia!
    Sajnálom, hogy mindig csak azt a választ tudom mondani, hogy : Forduljatok a Supporthoz. Mivel azonban naponta kapnak ezer és ezer levelet, ezért a válaszra elég sokat kell várni. Én itt semmit sem tehetek, ők meg , mint látod, már tudnak a hibáról.
    Uriel
    Szia!
    Köszönöm, legalább Te válaszra méltattál!
    A Support meg csak válaszol valamikor.
    Üdv
    Gelibor
  • Áronia (HU2)Áronia (HU2) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 19.12.2017
    Semmi értelme az egésznek! Mégis ki talál ki ilyent ???
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Ha visszatámad az alakváltó, első alkalommal 1500 katonával jött, második alkalommal 45-tel! Kiszámíthatatlan és valóban értelmetlen! Biztos javítanak majd rajta!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyzések: 165
    Semmi értelme az egésznek! Mégis ki talál ki ilyent ???
    icka (HU2) mondta:
    Ha visszatámad az alakváltó, első alkalommal 1500 katonával jött, második alkalommal 45-tel! Kiszámíthatatlan és valóban értelmetlen! Biztos javítanak majd rajta!
    Helló-Helló! :)

Idézhetnék ide még rengeteg hozzászólást...

Mielőtt valamiről véleményt alkotunk talán utána kellene nézni...  :) Van a fórumon leírás az eventről illetve pár napja már fut is.. igaz bugos és igaz még nem a végleges formájában... na de ha csak nyomjuk az egeret attól még nem leszünk okosabbak... olvasni kellene és kérdezni nem csak panaszkodni...

Hogy támad és nem kiszámítható... juj-juj-juj... mi lesz most... ez nem NPC hanem igazi játékos általi támdás csak nem jelzi ki a támadót helyette "alakváltó" néven fut... és igazi kastélyt támadsz csak nem tudod kiét... inkább örülni kellene hogy normál módban némi eszköz ráfordítással lehet támadást gyakorolni illetve védekezést is... holnaptól nem lesznek 32-50 katis bejövők mert megszűnt az a bug amiért a többség ilyeneket indított...

De csak azt tudom mondani gondolkozzunk olvassunk és azután írjunk...

Tisztelettel: XelysaX
    XelysaX @ hu 2
Sign In to comment.