Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

🚫 Kitiltások , bannolások, letiltások 🚫

24

• Jozsó01 (HU2)Jozsó01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 102
    sziasztok... érdeklődve olvastam ezt az írást végig.. és elképedve olvasom hogy a kitiltások azokat fogják érinteni aki a családjával 1 gépröl játszik... hát.. akkor az egész szervert ki fogják tiltani... ugyanis .. lehet a háztartásban 100 gép is.. lap top is... de 1 dolgot mindenki elfelejt... nem a gép mellé adják az Ip címet  hanem a házhoz ahol élsz .. tehát  hiába van egy 4 tagú család tagjainak saját gépe/ laptop pc / ha nem küldött levelet a supportnak hogy ebben a családban mindenki a saját karakterével játszik.. pláne ha még az email címét sem regizte.. gge mást nem fog látni csak azt hogy   xy ip címröl 4 karakter játszik... tehát itt szerintem a gge átesik a ló túl oldalára.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2
  • Óðinn (HU2)Óðinn (HU2) HU2 Bejegyzések: 41
    Uriel ha valaki multizik akkor mind a 2 accát letiltják?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Uriel ha valaki multizik akkor mind a 2 accát letiltják?
    Szia!
    Amennyiben ugyanarról az IP címről játszik, akkor lehetséges, de azért ne vegyük ezt ilyen szigorúan. Nem hinném, hogy azokról van szó, akik egy családon belül két karakterrel játszanak.
    Uriel
  • Mr. Hankey (HU2)Mr. Hankey (HU2) HU2 Bejegyzések: 77
    Csak egy kis szösszenet a fentiekhez. A személyes adatok - ide értve az irataid "fénymásolatát" - bekérése, hogy finoman fejezzem ki magam jogilag aggályos. Mielött bárki azzal jönne, hogy a GGE székhelye a Német Szövetségi Köztársaság területén van és ezért a német jogrendszer és a német törvények az irányadóak... na, szóval az sem helytálló, hogy finoman fejezzem ki magam.
    Csak közbe vetőleg írtam.
    Mr. Hankey, the Christmas Poo
    Ja, az IP cím. Pl. kollégium.
  • John1979 (HU2)John1979 (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    Csak egy kis szösszenet a fentiekhez. A személyes adatok - ide értve az irataid "fénymásolatát" - bekérése, hogy finoman fejezzem ki magam jogilag aggályos. Mielött bárki azzal jönne, hogy a GGE székhelye a Német Szövetségi Köztársaság területén van és ezért a német jogrendszer és a német törvények az irányadóak... na, szóval az sem helytálló, hogy finoman fejezzem ki magam.
    Csak közbe vetőleg írtam.
    Semmi jogi aggály nincs benne.
    A GGE felvilágosít és felhívja a figyelmedet az ÁSZF-ben arra, hogy vannak esetek mikor ő elkérheti és igényt tarthat a személyes adataidra. Ezt az ÁSZF-et elfogadtad a regisztrációnál. Ha meg meg gondolod magad vagy nem szeretnéd ki adni az adataidat abban az esetben itt hagyod a játékos és ennyi. Nem kötelez senki és nem is kötelező ki adni az adataidat! 
    De az ÁSZF külön kitér arra, hogy rendelkezik adatvédelmi rendszerrel, annak megőrzésére, tárolására stb... van engedélye és ez ügyben minden hivatalos adatvédelmi előírást be tart.
    Mint mondtam nem tisztem védeni a GGe-t.
    Egyszerűen el kell olvasni az ÁSZF-et..... Akkor nem lesznek félre értések és nem lesznek félre magyarázások :(

Egy ip-é egy játékos. teljesen mindegy hány gép van a családban. Mindegyik ugyanazzal az egy ip-vel fog rendelkezni ha csak nincs annyi különböző szolgáltatotó vagy stb... külön, külön minden gépre más és más net előfizetés amit kétlek....
    Persze egy Ip-éről játszhat akár 500 ember is csak azt a suporttal le kell levelezni.
    Kifogásokat lehet keresni. Sirni mindig könnyebb....
    El kell dönteni valaki vagy akar itt lenni és játszani vagy nem!
    Ha igen akkor vállalni kell bizonyos dolgokat. Ha meg nem akkor meg nincs miről beszélni :(

Zs.P.
  • Dundiégo papi (HU2)Dundiégo papi (HU2) Bejegyzések: 70

szia John1979

a negyedik verzót nem említetted mert vannak becsületes játékosok is

3 féle játékosról írtál

1. Pénzt tesz bele.
    2. Időt tesz bele.
    3. Időt és pénzt tesz bele.
     és a negyedik én mem költök pénzt elég  ha a netet fizetem és vannak becsületes játékosok is nem le nézni kell senkit  hanem értékelni vannak akik a fizetésüket el verik hogy létezzenek ez egy alap nálam nem a semiből bukkantam elő és veterán játékos én nemöltök semmire sem hogy VILLOGJAK!! több millió ft van nem azért dolgoztam hogy elköltsem ilyen játékra!! meg tehetném sima ügy de nem korekten és becsületesen játszom  ez egy játék strati játék ennyi elég ha a netet fizetem  igy reális és  fair én szerintem  az e életed sorsát nem tudod meg fizetni az tuti csak akkor leszel nagy az életben mikor a két kezed munkájával fel is tudsz mutatni valamit család és játék meg a többi ottan légy profi!!

Bocsánat hogyha meg bántottam valakit ebböl itten játszol nem fogsz kenyeret keresni és meg élni sem az tuti!!

Üdv:papi

szia John1979

3 féle játékosról írtál

1. Pénzt tesz bele.
    2. Időt tesz bele.
     és a negyedik én mem költök pénzt elég  ha a netet fizetem és vannak becsületes játékosok is nem le nézni kell senkit  hanem értékelni vannak akik a fizetésüket el verik hogy létezzenek ez egy alap nálam nem a semiből bukkantam elő és veterán játékos én nemöltök semmire sem hogy VILLOGJAK!! több millió ft van nem azért dolgoztam hogy elköltsem ilyen játékra!! meg tehetném sima ügy de nem korekten és becsületesen játszom  ez egy játék strati játék ennyi elég ha a netet fizetem  igy reális és  fair én szerintem  az e életed sorsát nem tudod meg fizetni az tuti csak akkor leszel nagy az életben mikor a két kezed munkájával fel is tudsz mutatni valamit család és játék meg a többi ottan légy profi!!

Bocsánat hogyha meg bántottam valakit ebböl itten játszol nem fogsz kenyeret keresni és meg élni sem az tuti!!

A 4.-et nem említettem igen. Mert mint mondottam nem akartam Túl lőni a célon. A lényeg nem ott volt.
    Szerinted becsületesen nem lehet játszani úgy, hogy valaki tesz bele pénzt ??
    Én soha 1 forintot nem tettem ebbe a játékba.
    Ami meg a munkás megjegyzésedet illeti :(
    Ha valakiről nem tudsz valamit azt nem biztos, hogy ki kéne oktatni vagy kritizálni kéne. :(
    Én nem veszem magamra amit írtál :(
    Bár mosolyogni nem tudok rajta és ha ismernél és bármit is tudnál rólam akkor szerintem eleve nem írtál volna butaságot....
    Valamint ha bármit tudnál rólam akkor biztos te is picit magadba szállnál egy ilyen leírt szöveg után :(
    De meg nem bántottál engem biztos nem. :)
    Nem az a lényeg mit írnak hanem, hogy ki írja......
    Zs.P.
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35

szia John1979

3 féle játékosról írtál

1. Pénzt tesz bele.
    2. Időt tesz bele.

Szia

Szerintem te értetted félre... Én úgy értelmeztem John ebbe a 3 kategóriába sorolta a az általad említett becsületes játékosokat, a 4. lenne az ami szót sem érdemel...

1. Aki időhiány miatt pénzzel halad... nem hinném bárki szemére kell ezt vetni, ha a tisztességes játékra fordítja

2. Akinek van elég ideje, hogy pénzköltés nélkül lépést tartson a többiekkel

3. Aki munka mellett hol több, hol kevesebb idővel rendelkezik, és a kieső időt néha kis rubinvásárlással pótolja

Remélem én jól értelmeztem, és szerintem ebben te is helyet találsz, és nem kell rögtön háborogni...

És mielőtt szó érné a ház elejét, nem védek senkit, csak nem értem mit kell olyanon felháborodni, amit nem is értelmeztél rendesen.

Ettöl ilyen a fórum, amilyen...állandóan fröcsög mindenki a másikra, a más életére. Közben ez egy JÁTÉK! Ide semmi köze ki mit csinál otthon, hogyan él, és van vagy nincs, esetleg milyen a családja, munkája, stb...

timcsi
    Úgy van, elkérheti (ahogy a közszeretetnek örvendő BKV ellenőr is). Csak Te nem vagy köteles megadni.  ...és ezért semmiféle hátrány nem érhet (sem anyagi, sem erkölcsi  és sem jogi).
  • talicska1 (HU2)talicska1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    Sziasztok

Szerintem tullihegitek ezt a temat. Mikor elkezdtetek jatszani voltak szabalyeok amiket elfogadtatok. Sokan mint en is el sem olvastam!!! Ez itt a baj. En megadtam a csalad adatait es semmi visszaeles nem volt belolle. Ha nem akarod megadni az adatokat ne lepj be senkihez!
    GGE: sajnos igazat kell adjak John jatekosnak, rossz iranyba halad:(. 
    Sajnos igy is ugy is lesznek minden ujitasnak vesztesei es voltak is. 
    De jelenleg nem ez a legfobb problema a hun2-n. 95%a a jatekosoknak multizik, minden nagyobb szovetsegnek megvannak az ugynevezett banya karaktereik,ezeket piheno szovetsegekben tartjak, azzal a bemutatassal, hogy .... szovetseg pihenoje ha oda tamadsz .... szovetseg valaszol. Ezekre kellene a GGE- nek odafigyelnie es mindjart ki tudja szurni hogy ki a "vedelem miatt beugro" jatekos aki segiteni akar a tarsanak, vagy epp 2-3-5-10 multi accot tart fenn.
    Es a tobbire nem terek ki mert felesleges szajkarate lenne belolle. 
    Jonnek ezek a forum bejegyzesek hogy miert bujsz.... nev moge, miert nem vallalod fel magad:) kicsit vicces szamomra mert nem teljesen lenyegtelen hogy ki ir es milyen neven?
    Igazat irt e vagy sem? Ez itt a kerdes. 
  • Csipee (HU2)Csipee (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 24.11.2017

Post edited by Csipee (HU2) on
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    szerkesztette ezt: 29.11.2017
    Engem most kifogott egy újabb multi accos ..akinek van 4 kasa 1 főállású meg 3  amikkel szabotál kémked stb.
    Tegnap mindenhova 4 db szabit kaptam...

Ezzelmit lehet kezdeni?:)
    Mert hamár beverik telibe nem érdekli :) 

Ezt miért nem tiltották?:)
    Post edited by Uriel on
  • Teller (HU2)Teller (HU2) Bejegyzések: 15
    Jelentsd és tiltani fogják. :)
  • AMBROSIA (HU2)AMBROSIA (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Mikor elkezdtem a játékot akkor még úgy volt hogy 1 e mail cím 1 kastély! Mióta változott ez  ip cimre??? :o  Akkor még létezett magyar suport,sokan akkor is próbáltak ügyködni azért hívták fel mindenki figyelmét hogy csak 1 kastit csináljon az e mail címéhez máskülönben tiltás lesz!!
    Ezt az íp vackot nem értem mikor jött be változásnak? :(  
    AMBROSIA @ hu 2
    Mikor elkezdtem a játékot akkor még úgy volt hogy 1 e mail cím 1 kastély! Mióta változott ez  ip cimre??? :o  Akkor még létezett magyar suport,sokan akkor is próbáltak ügyködni azért hívták fel mindenki figyelmét hogy csak 1 kastit csináljon az e mail címéhez máskülönben tiltás lesz!!
    Ezt az íp vackot nem értem mikor jött be változásnak? :(  
    Szia

Ez nem változás.
    Csak kevered a dolgokat.
    Mikor TE vagy én elkezdtünk játszani akkor a regisztráció még email címhez volt kötve.
    Ma már boldog boldogtalan még akár unalmában is gyárthatja a kis acc -okat (mint ahogyan arra vannak is gépiesített emberek pár ellen szöviben. De a multizást akkor is mint most is ip-é cím alapján szűrik.

J.

Zs.P.
  • AMBROSIA (HU2)AMBROSIA (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Lehet keverem,nem most kezdtem a játékot!  :p
    Köszi a kiigazítást!  :)

AMBROSIA @ hu 2
    Lehet keverem,nem most kezdtem a játékot!  :p
    Köszi a kiigazítást!  :)

Nincs mit. Remélem segítettem.

J.
    Zs.P.
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 225
    Nos általában azért játszanak több kastéllyal, mert így pótolják azt a veszteséget, amit az okoz, hogy a régieknek lehet típusonként akár 75 erőforrásfaluja is, az újonnan érkezők abszolút nem jutnak erőforrásfalukhoz, max 1-2-höz! A GGE hibája, hogy ezt így hagyta, már legelőször limitálni kellett volna, mint az erődöknél! Lopni ugye nem lehet, közben pedig feladat! Semmi kárpótlást nem kaptunk emiatt! El kell törölni a duplikációs szabályt és nem érvényre juttatni! Erről ennyit!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyzések: 101
    icka (HU2) mondta:
    Nos általában azért játszanak több kastéllyal, mert így pótolják azt a veszteséget, amit az okoz, hogy a régieknek lehet típusonként akár 75 erőforrásfaluja is, az újonnan érkezők abszolút nem jutnak erőforrásfalukhoz, max 1-2-höz! A GGE hibája, hogy ezt így hagyta, már legelőször limitálni kellett volna, mint az erődöknél! Lopni ugye nem lehet, közben pedig feladat! Semmi kárpótlást nem kaptunk emiatt! El kell törölni a duplikációs szabályt és nem érvényre juttatni! Erről ennyit!
    Már megbocsáss de korlátozva vannak a falvak is mint az erődök.
    Nem értem miért lenne kötelessége a GGE-nek az hogy minden játékos alapvető joga legyen hogy csak úgy a semmiért meglegyen mindene. Ezzel a lendülettel miért nem amiatt panaszkodtok hogy amikor regisztrál valaki a játékba akkor miért kell az első szinttől kezdenie mikor már vannak a játékba legendás 800-as játékosok, miért nem rögtön egy legendás 800-as kastélyt ad a játékosnak a rendszer amely ugyanúgy ki van építve mint azé aki évek óta játszik?
    Azért ez egy kicsit nevetséges. Amiatt sírni mert van egy játék aminél meg kell küzdeni bizonyos javakért. 
    Mi is itt a baj? Harcolni kéne egy pár faluért? Eléggé meglepő egy háborús stratégiai játékba nemde? :D 

Ami azt illeti engem is teljesen meglep hogy egyáltalán itt lehet támadni a másikat, itt el lehet veszteni és meg lehet szerezni bizonyos javakat. Én is úgy kezdtem el ezt a HÁBORÚS STRATÉGIAI játékot hogy azt hittem itt kis állatokat kell majd gondozni és simogatni. Itt mindent az ölembe fognak rakni és semmiért nem kellesz megküzdenem, semmit nem kellesz megvédenem mert ez egy olyan cuki játék ahol mindened megvan egy csettintésre és semmidet nem vehetik el.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt