Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Khán-Bosszú

Egy érdekes észrevételem lenne igaz lehet csak számomra az. Megemelték az időugrások raktárát. Ami már jól jött. Csökkentve lett a nomád és a szamurájos táborok időugrása ami nem baj. De jóval kevesebb időátugrást ad mint eddig amit rablózással vásárlással ki lehet küszöbölni. De egy dolog ami nekem irreális ha már nem kapunk csak ilyen csekély számban 5 órást 24 órást meg egyáltalán nem akkor a khánnál miért nem csökkentették a megtámadási időt ? Vagy azt csak a pénzes játékosok üthetik ? Erre igazán kilehetne valamit találni. :/
«1

• LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
     minimálisan csökkentették de nem sokkal sajnos igen annak is úgy kéne lennie mint a nomád
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
     minimálisan csökkentették de nem sokkal sajnos igen annak is úgy kéne lennie mint a nomád
    Hol a minimális csökkentés ? 
    Mikor 24 órásakat kér folytonosan ? 
    Ezt szerintem át kellene gondolniuk kicsit !
    Állítólag fognak ezen dolgozni h ezt kompenzálják de a legjobb az lett volna ha ki sem veszik és most a legjobb az lenne ha visszatennék az 5-24h-sokat
    #FearTheDeer

Igen igen nem rossz ez de viszont eddig szerintem jobb volt simán elegendő volt most viszont kevés minden formában
    igen egyetértek
    #FearTheDeer

Remélem a fejlesztők rájönnek egy két dolgot korrigálni kellene s erről is ki lehetne kérni a vélemény automatikus levelek formájában minden új frissítésről 1 hét után küldenének egy forma levelet amire ugyan úgy kell válaszolni mint a jatékos felmérésekre s kiderülne mennyire elégedett a cél közönség :)
    Ez nem lenne rossz ötlet valóban
    #FearTheDeer

• Mester2Fighter (HU2)Mester2Fighter (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Szép napot. Javasolnám, hogy a kán bosszújában a kapott pontokat, másra is belehessen váltani. valami erős parancsnokot, vagy akár időátugrást, vagy dicszászlót is lehessen venni rajta. Jó lenne, ha nem csak közrendnövelő eszközök lennének javarészt, mert nekem például már nincs szükségem ilyen dolgokra, mert vannak erősebbek mint amit venni lehet, és így számomra nincs semmi ösztönzés, hogy feldühítsem a kánokat. persze sok más jutalmat is berakhatnátok oda, de ezen gondolkozzatok el szerintem.köszönöm.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szép napot. Javasolnám, hogy a kán bosszújában a kapott pontokat, másra is belehessen váltani. valami erős parancsnokot, vagy akár időátugrást, vagy dicszászlót is lehessen venni rajta. Jó lenne, ha nem csak közrendnövelő eszközök lennének javarészt, mert nekem például már nincs szükségem ilyen dolgokra, mert vannak erősebbek mint amit venni lehet, és így számomra nincs semmi ösztönzés, hogy feldühítsem a kánokat. persze sok más jutalmat is berakhatnátok oda, de ezen gondolkozzatok el szerintem.köszönöm.
    Szia!
    Állandó változás van a játékban, s olyanok is amikről írsz.  A következő frissítésnél is lesz egy két jó dolog is. Persze nem minden csak a játékosoknak lesz jó, de sok játékkal egyre többet lehet majd elérni.
    Uriel
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyzések: 101
    Nincs ösztönzésed mert a dísztárgyakra már nincs szükséged? :smiley:
    Műrmint hol? A főkastélyban? Mert ott tényleg annak a 6 dísztárgynak ami elfér értelmetlen lecserélni. De babám elfelejtettél 3 erődöt és 3 királyságot még feldíszíteni azokkal a mihaszna semmit sem érő dísztárgyakkal :D:D 
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Műrmint hol? A főkastélyban? Mert ott tényleg annak a 6 dísztárgynak ami elfér értelmetlen lecserélni. De babám elfelejtettél 3 erődöt és 3 királyságot még feldíszíteni azokkal a mihaszna semmit sem érő dísztárgyakkal :D:D 
    Arról a "mihaszna" 7es szintű épületelemről már nem is beszélve, ami durván feltolja a csűr termelését :) Gondolom az sem elég ösztönző :)
    timcsi
  • Dávid 2010 (HU2)Dávid 2010 (HU2) Bejegyzések: 114
    Arról a "mihaszna" 7es szintű épületelemről már nem is beszélve, ami durván feltolja a csűr termelését :) Gondolom az sem elég ösztönző :)
    Ja és + ha tűzön megvan a 10 falvad + 500-600 kajatermelés is összehoz a semmit érő 7-es szintű épületelemünk
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    az a 7es épületelen mire jó? nem is rendes kajanövelő. a 10,es ,normál kajanövelő elem +200at visz egy csűrnél.vagy amit ez ad pluszba azt megszorozza a termelési szorzó?
  • NewHope (HU2)NewHope (HU2) HU2 Bejegyzések: 40
    a 7 es sokkal többet ad mint a 10 es ami csak plussz 200 at számol.

NewHope @ hu 2
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Mr.D (HU2) mondta:
    az a 7es épületelen mire jó? nem is rendes kajanövelő. a 10,es ,normál kajanövelő elem +200at visz egy csűrnél.vagy amit ez ad pluszba azt megszorozza a termelési szorzó?

A 7-es elem az alap termelésre ad 45%ot, a másik az össztermeléshez 200at

Ez egy 20as feletti 100%os csürnél már több mint 200zal több óránként, persze ehhez kell egy jól felépített morál is az adott kastélyba

timcsi
  • Paramed (HU2)Paramed (HU2) Bejegyzések: 101
    A 7-es elem akár 800-al is meg tudja növelni a kajatermeést, ha azt egy 100%-os csűrre teszi fel valaki és kiválló közrenddel maximális falumenyiséggel rendelkezik valaki :) 
    Sziasztok!
    Még valami. A 7-es szintű Alaptermelés épületelemet csak 75% os, vagy annál nagyobb, azaz 100%-os csűrre érdemes tenni, mert az 56% osnál is csak az alapot azaz 56% ot növeli 45%-al, ami kevesebb lesz, mintha a 10-es szintű élelemtermelés épületelemet teszed fel.
    Uriel
  • Samak (HU2)Samak (HU2) HU2 Bejegyzések: 85
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Még valami. A 7-es szintű Alaptermelés épületelemet csak 75% os, vagy annál nagyobb, azaz 100%-os csűrre érdemes tenni, mert az 56% osnál is csak az alapot azaz 56% ot növeli 45%-al, ami kevesebb lesz, mintha a 10-es szintű élelemtermelés épületelemet teszed fel.
    Uriel
    Halihó!

Ezt ki is próbáltad esetleg? Mert nálam bőven jobb az 56 százalékos csűrre is a 7-es épületelem még zöldön is. A világokról nem is beszélve, például tüzesen még a 31 százalékosnál is 264-el növeli az óránkénti élelmet.
    Samak @ hu 2
    Szia!
    Nem próbáltam ki, igazad van, csak számoltam, s ha rosszul írtam, le is veszem a bejegyzésemet, mert akkor nem lenne jó, ha ezt hitelesnek vennék. Az  56%-nál kisebbre is jó, annál is többet ad, mint a 10-es?
    Uriel
  • NewHope (HU2)NewHope (HU2) HU2 Bejegyzések: 40
    Mivel ez az elem százalékban adja a plussz kaját , így minél nagyobbra teszed annál több lesz...
    Jól és többet ad bármelyikbe a 10 es elemnél ,de értelem szerűen a legnagyobbakba kell tenni elsődlegesen . 
    NewHope @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt