FŇĎoldal‚Äļ Hungarian‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

1962

• Montmirail (HU2)Montmirail (HU2) Bejegyz√©sek: 5
    Tudn√°l adni egy e-mail el√©rhetŇĎs√©get a Supporthoz, vagy √≠rn√°l nekik, hogy mi a gondjuk? Nem kaptam semmilyen e-mailt, se levelet. Biztos, hogy valami f√©lre√©rt√©s van, √©s korrekt lenne, ha t√°j√©koztatn√°nak, fŇĎleg, hogy fizettem is a j√°t√©k√©rt.
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Szia! √Čn nem √≠rhatok helyetted levelet. A j√°t√©kon bel√ľl, ha nyomsz egy jobb eg√©r gombot, akkor ott felugrik a Support neve, arra katt, s m√°ris benne vagy a men√ľben. Az E-mailt pedig lehet, hogy az√©rt nem kaptad meg, mert egy szŇĪrŇĎ be√°ll√≠t√°sa nem engedi a levelez√©sben. ErrŇĎl is nyitottam egy hivatalos bejegyz√©st.
    Uriel
  • b√∂ske1 (HU2)b√∂ske1 (HU2) Bejegyz√©sek: 3
    Szia! Le tiltott a rendszer valami bel√©p√©si adat megoszt√°s miatt. Nem j√°tszik senki ezen a j√°t√©kon csak √ČN. Nem tudok bel√©pni a t√∂bbi v√°ramba,emiatt sok vesztes√©gem van.Ez miatt, nemzetk√∂zi, 1-2-be sem tudtam bel√©pni ott van a legt√∂bb vesztes√©g.Magyar-2 be van egy szŇĎvim n√©gy kast√©jal, h√°rom email c√≠mmel √©s nem l√©phetek be csak egybe. Mi√©rt van ez?
  • kiskir√°y (HU2)kiskir√°y (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 9
    a szakasz az igazs√°g, √©s becs√ľletess√©g, bajnoka
     :)  :):):)
    Kiskir√°y.
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyz√©sek: 373
    a szakasz az igazs√°g, √©s becs√ľletess√©g, bajnoka
     :)  :):):)
    v√©gre egy ŇĎszinte v√©lem√©ny
    Jesse o:)
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyz√©sek: 159
    Szia! Le tiltott a rendszer valami bel√©p√©si adat megoszt√°s miatt. Nem j√°tszik senki ezen a j√°t√©kon csak √ČN. Nem tudok bel√©pni a t√∂bbi v√°ramba,emiatt sok vesztes√©gem van.Ez miatt, nemzetk√∂zi, 1-2-be sem tudtam bel√©pni ott van a legt√∂bb vesztes√©g.Magyar-2 be van egy szŇĎvim n√©gy kast√©jal, h√°rom email c√≠mmel √©s nem l√©phetek be csak egybe. Mi√©rt van ez?
    valszeg azért , mert a multizás tiltott dolog.
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 35
    T√∂k mindegy mennyi email c√≠men van kastid, az IP c√≠m alapj√°n egy szerveren egy v√°rad lehet, ezt ellenŇĎrzik, √©s ez√©rt z√°rolnak.
    timcsi
  • ilcsi74 (HU2)ilcsi74 (HU2) Bejegyz√©sek: 6
    T√∂k mindegy mennyi email c√≠men van kastid, az IP c√≠m alapj√°n egy szerveren egy v√°rad lehet, ezt ellenŇĎrzik, √©s ez√©rt z√°rolnak.

N√°lunk a k√©t fiam, √©s j√≥magam is verj√ľk a g√©pet. Az IP c√≠m dinamikus a router osztja a netet. Teh√°t a csal√°d ne j√°tsszon csak egyik tagja, mert az multi??? ¬†
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 202

N√°lunk a k√©t fiam, √©s j√≥magam is verj√ľk a g√©pet. Az IP c√≠m dinamikus a router osztja a netet. Teh√°t a csal√°d ne j√°tsszon csak egyik tagja, mert az multi??? ¬†
    Szia, gyakorlatilag igen.
    Ebben az esetben iratot kell bek√ľldeni a supportnak, pl lakc√≠m k√°rtya. Lef√©nyk√©pezed a ti√©det √©s a k√©t fiad√©t, majd elk√ľld√∂d a supportnak, √©s nem fogj√°k a 3 account k√∂z√ľl letiltani egyiket se.
    Mondjuk ha dinamikus akkor változik az IP cím is... változik? Mert akkor ez így már elég bonyodalmas.
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 35
    Swifty (HU2) mondta:

Szia, gyakorlatilag igen.
    Ebben az esetben iratot kell bek√ľldeni a supportnak, pl lakc√≠m k√°rtya. Lef√©nyk√©pezed a ti√©det √©s a k√©t fiad√©t, majd elk√ľld√∂d a supportnak, √©s nem fogj√°k a 3 account k√∂z√ľl letiltani egyiket se.
    Mondjuk ha dinamikus akkor változik az IP cím is... változik? Mert akkor ez így már elég bonyodalmas.

A változó IP is gáz, mert akkor arra hivatkozva tiltanak, hogy kiadtad a kódod másnak. Nem tudom változott-e ez a szabály, de valamikor régen én ezzel az indokkal voltam zárolva.
    timcsi
  • UGRIN (HU2)UGRIN (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 19
    Kedves Uriel!
    "Sz√°ml√°t alapvetŇĎen a belf√∂ld√∂n √©s k√ľlf√∂ld√∂n ellen√©rt√©k fej√©ben teljes√≠tett term√©k√©rt√©kes√≠t√©srŇĎl, szolg√°ltat√°sny√ļjt√°sr√≥l kell ki√°ll√≠tani az ad√≥z√≥nak a term√©k beszerzŇĎje, a szolg√°ltat√°s ig√©nybevevŇĎje r√©sz√©re. A sz√°mla ki√°ll√≠t√°s√°hoz az √ĀFA t√∂rv√©nyben meghat√°rozott teljes√≠t√©si idŇĎpont minden esetben az ir√°nyad√≥. A sz√°ml√°t kibocs√°t√≥ feladata a sz√°ml√°nak az √°tad√°sa, eljuttat√°sa a vevŇĎ r√©sz√©re!"
    IlyenrŇĎl m√©g nem hallottam,hogy nem adtak sz√°ml√°t valamirŇĎl!
    UUUUUUUUgrin:-))
  • nocog√≥ (HU2)nocog√≥ (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 2
    Szia Uriel!
    Azt szeretném Kérdezni Mobilon hogy Kell Bejelentkezni?
  • D√°vid 2010 (HU2)D√°vid 2010 (HU2) Bejegyz√©sek: 114
    Puffin Web brovser
    Szia Uriel!

• UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Puffin Web brovser
    Szia Uriel!

Szai!
    Köszönöm Dávid. Igen Puffin Web Browser
    Uriel
  • N√©r√≥ (HU2)N√©r√≥ (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 30
    Sziasztok!

Seg√≠ts√©g! Van egy kis nagy probl√©m√°m! EltŇĪnt a sz√°llit√°si szak√©rtŇĎm. ElsŇĎ pozici√≥ba ker√ľlt a martal√≥c a sz√°llit√°si szak√©rtŇĎ volt ott addig az eltŇĪnt a m√°sik oldalon sincs ha lapozok. Nos mi lehet a gond, pedig szoktam n√∂velgetni a szekerem ha gyŇĪlik √∂ssze rubinom, most ez √≠gy der√ľlt ki.
  • D√°vid 2010 (HU2)D√°vid 2010 (HU2) Bejegyz√©sek: 114
    Sziasztok!

Seg√≠ts√©g! Van egy kis nagy probl√©m√°m! EltŇĪnt a sz√°llit√°si szak√©rtŇĎm. ElsŇĎ pozici√≥ba ker√ľlt a martal√≥c a sz√°llit√°si szak√©rtŇĎ volt ott addig az eltŇĪnt a m√°sik oldalon sincs ha lapozok. Nos mi lehet a gond, pedig szoktam n√∂velgetni a szekerem ha gyŇĪlik √∂ssze rubinom, most ez √≠gy der√ľlt ki.
    Nem lehet hogy t√ļl sokszor fejlesztedted? hogy m√°r elt√ľnt
  • N√©r√≥ (HU2)N√©r√≥ (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 30
    26 ezres szekerem van minden maxon √©p√ľletelem, meg √©p√ľlet is, viszont van akinek 34 ezres, van akinek 40 ezres √©n azt nem √©rtem el teh√°t lennie kellene m√©g.
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 275
    kutat√≥ toronyban is lehet bŇĎv√≠teni
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• XelysaX (HU2)XelysaX (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 165
    26 ezres szekerem van minden maxon √©p√ľletelem, meg √©p√ľlet is, viszont van akinek 34 ezres, van akinek 40 ezres √©n azt nem √©rtem el teh√°t lennie kellene m√©g.
    Kutatótoronyban is lehet növelni meg a királyi piacon nem kevés rubinért....
    XelysaX @ hu 2
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 88
    Szia
    Mi√©rt nincs t√ľsk√©s mellv√©rt hetek √≥ta?
    Megtudnád kérdezni?Valamiért kimaradt párx már.
    köszönöm!!
    Julcsi
    julcsi1973 @ hu 2
Sign In to comment.