Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

már többször jeleztem, hogy jó lenne a karbantartás előtt legalább 5 perccel korábban értesülni

már többször jeleztem, hogy jó lenne a karbantartás előtt legalább 5 perccel korábban értesülni

Válaszok

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia!
    Sajnálom, de nem vagyok itt 24 órát, s olyan is van, hogy pont akkor nem tudok itt lenni, amikor karbantartás van. A leállások, bizonyos hibajavítások miatt vannak, s nem lesz semmilyen rossz hatása a játékra. Leáll az élelem fogyasztás, vagyis semmi baj nem lehet. Azt én is úgy gondolom, hogy jó lenne előtte akár fél órával is jelezni, de ezt még nem csinálják így.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
    Igazad van, teljesen. Viszont a mai nem tervezett leállás volt. 
  • Mr.D (HU2)Mr.D (HU2) Bejegyzések: 159
    tesztre nem tudok belépni!
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia!
    Köszönjük a jelzést.
    Uriel
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35

Persze... 5 perccel előbb kiírják, akkor gyors felpakolnak egy támadást, amivel karbi alatt megcsapnak, úgy hogy védeni sem tudsz... Gondolom ezért nem reklamálnál...

Kellemetlen, de pont így a jó, ez az 1 perc, minimalizálja a spekulálók lehetöségeit :)

timcsi
  • BelfegorPlayer (HU2)BelfegorPlayer (HU2) HU2 Bejegyzések: 156
    Főleg vizesen!
    BelfegorPlayer @ hu 2
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 157

Persze... 5 perccel előbb kiírják, akkor gyors felpakolnak egy támadást, amivel karbi alatt megcsapnak, úgy hogy védeni sem tudsz... Gondolom ezért nem reklamálnál...

Kellemetlen, de pont így a jó, ez az 1 perc, minimalizálja a spekulálók lehetöségeit :)

nem kötekedni akarok..de 1 perc alatt is meglehet pakolni :) főleg ha van előbeállítás gyors megszokottan hullámonként felrakja mellé a katikat is és ott is van:) bár ez inkább a nagyobb rubis játékosokra jellemző ,hogy felvan oldva mind az 5.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt