Bejelentkezési probléma!

14446

• Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) Bejegyzések: 89HU2
    Mi van most senki nem tud belépni a játékba?A katonáink éhen halnak,nem tudom miért nem tudják megcsinálni rendesen.Jó lenne ha gyorsan  javitanának.
    zsó
  • Néricica (HU2)Néricica (HU2) Bejegyzések: 4
    Hello!
    A support tudtával rengetegen visznek több kastit. Ez nem is érdekelne különösebben. Viszont azt jó lenne, ha megmagyarázná a tisztelt illetékes, hogy akkor engem ugyan ezen oknál fogva miért is tiltottak többször?! Ráadásul háború ideje alatt, bár ez a lényegen nem változtat a másik oldal szemszögéből. Ha lehet több kastit is vinni legálisan, akkor kárpótoljatok, ha nem akkor meg hogy lehet az, hogy itt még tanácsokkal is elláttok embereket ez ügyben?!
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    Itt nincs sem ügyfélszolgálat, fórum moderátor meg pláne. Az infókat a német és az angol fórumoktól szedjük. 
    De multikastiért nem fognak kitiltani, mert ezért nem tiltanak ki senkit, BOT használatért annál inkább.
    Ott írja a delikvens akire reagálsz hogy őt multiért tiltották, erre közlöd vele hogy amiatt nem tiltanak senkit. :neutral:

Jesse o:)
  • Bloose (HU2)Bloose (HU2) Bejegyzések: 0HU2
    Sziasztok, beni1007 a bátyám nem tud belépni az accjába, mert azt írja neki, hogy 2017.04.25-ig blokkolva van. Láttam, hogy szűrik a botokat. De édes istenem, hogy használna botot egy legendás 30-szintű játékos, aki már 3 éve játszik.(meg lehet nézni mennyit rablózott, múlt héten másfél milliót, tudtommal valaki többszázszorosát csinálja, miért lenne pont ő bot?) Nem használt segédeszközöket soha, és nem is érti, ahogy én sem hogy miért lett blokkolva. Írt a supportnak 'kezdőangollal' egy levelet, de ha emiatt elvesződik a több tízezer forint amit belelölt, nem lenne kellemes.Kérlek ha tudtok valamit erről válaszoljatok vagy szóljatok hozzá. Nagyon fontos lenne.
    Üdv: Bloose
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) Bejegyzések: 37HU2
    más miatt is zárolhatták nem feltétlenül bot-ozás miatt.
    aranyliliom @ hu 2
    Igen, engem is bejelentett az ellenfél, akikkel épp háborúztuk és kém kastival beépült hozzánk. Ergo: ő is multizott. Illetve az nem elég bizonyíték, ha itt a fórumon írja ki?

Vagy lehessen multizni mindenkinek vagy senkinek.
    Annyi volt a történet, hogy a háború alatt a férjemre jött támadás, nem volt gép közelben, így én beléptem hozzá védelmet állítani a közös gépünkről. Sajnos csak egy gépünk van itthon. Ezért lettünk mind a ketten tiltva a bejelentés alapján. Ha elfaxoltuk volna (nem tudom ki volt a magyar support, sőt azóta már nem is létezik) az összes hivatalos okmányunk másolatát a házassági kivonatot is bele értve, akkor játszahattunk volna egy gépről. Azért ez szerintem túlzás, utóbbit még a rendőr sem kéri el :) Akinek a személyes adatainkat kellett volna küldeni azt sem tudtam kicsoda, ő nem igazolta magát :)

• Tökfasirt (HU1)Tökfasirt (HU1) Bejegyzések: 1
    Üdv

Letöltöttem androidra, és bár nem kértem, bedobott egy új várba, (an) szerveren, nem is értem?!...mindegy, szerver váltásnál azt írja már játszom, fiókot váltani meg nem enged, mert akkor meg kitalálja, hogy nem jó a jelszó, szeretném tudni miért, ha már foglalja a helyet a tableten, hogy mégis mit kellene tennem, és hogyan, milyen sorrendben, mire ügyelve, hogy sikerüljön?
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) Bejegyzések: 348HU2
    Üdv

Letöltöttem androidra, és bár nem kértem, bedobott egy új várba, (an) szerveren, nem is értem?!...mindegy, szerver váltásnál azt írja már játszom, fiókot váltani meg nem enged, mert akkor meg kitalálja, hogy nem jó a jelszó, szeretném tudni miért, ha már foglalja a helyet a tableten, hogy mégis mit kellene tennem, és hogyan, milyen sorrendben, mire ügyelve, hogy sikerüljön?

szia, lehet hogy csak véletlen botoztál :D és ezért nem tudsz belépni a játékba
  • mikikecske (HU2)mikikecske (HU2) Bejegyzések: 29
    szerkesztette ezt: 01.05.2017
    Bloose (HU2) mondta:
    Sziasztok, beni1007 a bátyám nem tud belépni az accjába, mert azt írja neki, hogy 2017.04.25-ig blokkolva van. Láttam, hogy szűrik a botokat. De édes istenem, hogy használna botot egy legendás 30-szintű játékos, aki már 3 éve játszik.(meg lehet nézni mennyit rablózott, múlt héten másfél milliót, tudtommal valaki többszázszorosát csinálja, miért lenne pont ő bot?) Nem használt segédeszközöket soha, és nem is érti, ahogy én sem hogy miért lett blokkolva. Írt a supportnak 'kezdőangollal' egy levelet, de ha emiatt elvesződik a több tízezer forint amit belelölt, nem lenne kellemes.Kérlek ha tudtok valamit erről válaszoljatok vagy szóljatok hozzá. Nagyon fontos lenne.
    Üdv: Bloose
    Szia! Blokkolhatnak multiaccozás miatt is. Mivel te és a testvéred külön karival játszotok, de egy IP cím alatt, valószínű, hogy azt hitték hogy multiaccolt és emiatt blokkolták.
    üdv
  • rocker3675 (HU2)rocker3675 (HU2) Bejegyzések: 285
    Üdv

Androidos goodgamen más szerverek vannak, nem azok mint amin gépen lehet játszani.
    Ajánlom a Puffin Browsert, azon keresztül tudod a rendes kastod vinni, csak élményben nincs olyan jó mint gépen.
    Bár nem témába tartozik, de a szövetségetek játékstílusával, amit főleg Kristen képvisel, csak annyit fogtok elérni, hogy idővel még kevesebb játékos lesz az 1es szerveren. Kb marad vagy 5-6 aktív szövi, a többiek inkább abbahagyják a játékot vagy inkább szervert váltanak.
    rocker3675 @ hu 2
  • adrin (HU2)adrin (HU2) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    .
    Post edited by adrin (HU2) on
    Mab (HU2) mondta:
    adrin (HU2) mondta:
    sziasztok.a masik kastelyomba nem tudok bejelentkezni.este meg bent voltam ma reggel azt mutata hogy nem jo a jelszo nem tudom mi tortent.mit tudnek tenni
    A játékban eleve nem lehet két kastélyod, csak egy, tiltja a szabályzat. 
    ezt ugy vettem at gondozasra.ha nem tudsz ertelmes valaszt irni inkab ne irj
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    Mab (HU2) mondta:

• Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 135HU1
    GÉPRŐL CSAK EN NEM TUDOK BEJELENTKEZNI....?!
  • Montmirail (HU2)Montmirail (HU2) Bejegyzések: 5
    Sziasztok, nekem olyan problémám van, hogy B4dB0y, ill., Montmirail néven játszok kb. 2 éve, és valamiért felfüggesztésre kerültem, de nem tudom, hogy miért, és e-mailt se kaptam. Más szövetségen belüli tag is hasonlóan járt, és nem tudni az okát. Valaki utána tud ennek nézni? 
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,673Moderator
    Szia!
    Sajnálom, ami történt, ha valóban semmit sem követtél el. Az E-mailt lehet, hogy azért nem kaptad meg, mert valamilyen szűrő nem engedi . Ezt a levelezésben be lehet állítani. Írtam erről is egy hivatalos bejegyzést.
    További információk miatt fordulj az ügyfél szolgálathoz. Ez itt nem az. Ez a fórum, ahol meg tudjuk beszélni,  hogy mit lehetne tenni. 
     Nézd meg a levelezési beállításoknál a szűrőt, hogy engedélyezze a GGE felől érkező levelek fogadását.
    Uriel
  • mike traceur (HU2)mike traceur (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok.
    Olyan problémám lenne hogy már 2 napja nem kapom meg a bejelentkezési jutalmat.Ma már elő se ugrott az ablak mikor beléptem.Sajnos nem vagyok ezzel egyedül,több szövetségesem ís így járt.Szeretnénk ha mihamarabb kijavítanátok a hibát.
    Köszi.
Sign In to comment.